Uitslagen Jongens Junior A 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Jelen Franjic AV Sprint 7,37 7,41
2 Kevin Deur AV Sparta 7,40 7,48
3 Julian van Meggelen De Spartaan 7,42 7,37
4 Lars Mackenbach AV Sprint 7,56 7,54
5 Jan Munning SPOB 7,94 7,93

Uitslagen Jongens Junior B 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Keitharo ...sterwolde Phanos 6,96 7,00
2 Damian Felter PAC 7,18 7,22
3 Juno Schuwer Eindhoven 7,25 7,20
4 Jesse van Heijningen AV34 7,35 7,52
5 Justin Labrijn Almere `81 7,40 7,38
6 Mika Brouwer DKEV 7,51 7,44
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,55 7,53
8 Quincy Rozenblad AV Feniks 7,55 7,46
9 Ties van Beek AV Sprint 7,55 7,47
10 Amar Wong AV Feniks 7,60 7,58
11 Florian Va...er Dussen AV Impala 7,70 7,72
12 Jens Oosterink AV Trias 7,73 7,71
13 Gianni Brunken AV Sprint 7,74 7,79
14 Carildo Linger AV Feniks 7,74 7,67
15 Ton van Mameren Altis 7,79 7,84
16 Björn Rijkaard AV Feniks 7,87 7,73
17 Nathan Wolff Phanos 7,94 7,83
18 Noam Dickmann Phanos 8,01 7,88
19 Olivier Hendriks AV `40 8,05 8,18
20 Ruben Meijer Altis 8,08 8,13
21 Ronin van der Holst PAC 8,12 8,13
22 Tobias Bouma AV Impala 8,21 8,21
23 Mark Hollestelle Altis 8,29 8,36
24 Sami Filal Phanos 8,36 8,28
Daniel Erbe Gomez Phanos DNS 8,34
Luka Bakrac AV 1923 DNS 7,85
Daan Pos AV 1923 DNS 7,84
Koen Hoedjes AV Hera DNS 7,39
Romello Christiaan AV Hera DNS 7,52

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Janine Verhaar PAC 7,81 7,84
2 Zoë Meyer AV Sprint 8,11 8,13
3 Juliëtte Pluimert De Spartaan 8,48 8,51

Uitslagen Senioren mannen 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,77 6,83
2 Jamiro Elabeidi Leiden 6,88 6,93
2 Loic Wondel Rotterdam 6,88 6,90
4 Elvis Afrifa AV 1923 6,97 6,97
5 Remly Vry Phanos 7,05 7,06
6 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 7,06 7,11
7 Gennaro Biswane Phanos 7,08 7,11
8 Simon Blok Haag 7,10 7,08
9 Milo Zech...allebroek Leiden 7,17 7,14
10 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,20 7,19
11 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,20 7,23
12 Wesley van der Holst PAC 7,24 7,21
13 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,27 7,35
14 Calvin Hoogland Phanos 7,32 7,19
15 Wislet de Hair Spado 7,33 7,43
16 Floris Aarts AV 1923 7,33 7,38
17 Jon Schouwenaar AV 1923 7,38 7,43
18 Jeroen Witteveen HLLS 7,39 7,41
18 Bastiaan den Boer Rotterdam 7,39 7,43
20 Sjoerd Dekker AV Haarlem 7,41 7,44
21 Menno Blom AV 1923 7,42 7,34
22 Mark Roosien AV Hylas 7,43 7,40
23 Marinio Mac Andrew AV Atos 7,44 7,52
24 Sten Stein AV Impala 7,48 7,53
25 David Kovacs Phanos 7,52 7,63
26 Kevin van Grieken SV Noordkop 7,56 7,52
27 Ronald Dekker AV Hera 7,62 7,43
28 Jahmal Kusmus Eindhoven 7,63 7,41
29 Arthur van Essen Altis 7,70 7,69
30 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 7,84 7,79
31 Wing-Hin Wong ASTX 7,94 7,94
32 Phanloet Mhaitang Phanos 8,25 8,39
33 Giovanni van Hoop Phanos 8,49 8,72
Wouter Kievit Phanos DNS 8,62
Najim Belkadi Phanos DNS 7,75
Marco Jansen AV Phoenix DNS 7,46
Tim van der Heide AV 1923 DNS 7,88
Wicher Nijkamp Spado DNS 7,23
Jan Polman Nijmegen DNS 7,29