Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk Boutkan Olympus `70 9,09 --- 632
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 9,10 9,08 630
3 Ramon Ruiz MPM 9,16 --- 619
4 Zeb Tesselaar AV Hera 9,19 9,16 613
5 Boris Klaver ARV Ilion 9,30 9,68 594
6 Jesper Roobeek AV34 9,42 --- 573
7 Tim Moes AV34 9,56 --- 549
8 Joep Deiman GACH 9,57 9,78 547
9 Stijn Heitkamp AV `40 9,61 9,87 540
10 Pelle de Raad Altis 9,62 --- 539
11 Jack Borgardijn Ciko `66 9,63 --- 537
12 Max Cabrera Polanco AV34 9,70 --- 526
13 Gijs Merckx Almere `81 9,73 --- 521
14 Florian Va...den Bosch Phanos 9,74 --- 519
15 Lucas Roland Janssen Nijmegen 9,81 --- 508
16 Alain Ritten ATOP 9,82 --- 506
17 Scott Romijn PH 9,91 --- 492
18 Jayden Boldewijn AV Feniks 9,91 --- 492
19 Wytse Idema Cialfo 9,91 --- 492
20 Levin Vestergaard Spark 9,95 --- 486
21 Kay Kosters AV Hylas 9,95 --- 486
22 Florian Faber AKU 9,97 --- 483
23 Livio Blei SPLS 10,01 --- 476
24 Niek Peters ATOP 10,01 --- 476
25 Niek van Lohuizen AV34 10,04 --- 472
26 Koen Bouman Spark 10,08 9,84 466
27 Samuel Post Altis 10,12 9,50 460
28 Thijs van der Vegt Delta Sport 10,15 9,90 455
29 Menno Tolen Altis 10,16 --- 454
30 Lars van der Spek Fit 10,20 --- 448
31 Leonard Oti AV Oss `78 10,20 --- 448
32 Senn Kloosterman AV34 10,24 --- 442
33 Joris Melssen Nijmegen 10,25 --- 441
34 Stach Schakelaar AV34 10,31 --- 432
35 Niels Tulk AV34 10,38 --- 422
36 Finn Hoksbergen Pallas `67 10,41 --- 417
37 Rens Klinkhamer AV34 10,47 --- 409
38 Sven De Haas SAV 10,50 --- 405
39 Stan van Dalfsen AV NOP 10,53 --- 401
40 Abel Talens Ciko `66 10,58 --- 394
41 Hidde Wassink AV34 10,58 --- 394
42 Mark Westra AKU 10,64 --- 386
43 Jitte Kooij AV Hylas 10,72 --- 375
44 Tristan Dekker Hollandia 10,73 --- 373
45 Wilco Holtkamp AV34 10,74 --- 372
46 Luca Thimister Pallas `67 10,75 --- 371
47 Rens Maric...genhuizen AV Oss `78 10,77 --- 368
48 Jules Sprenger Fit 10,78 --- 367
49 Jesper van der Locht Nijmegen 10,85 --- 358
50 Matthijs Rutting AV34 10,92 --- 349
51 Timo Westerhof AV NOP 10,94 --- 346
52 Rowan van der Locht Nijmegen 10,95 --- 345
53 Justin Boer DVTR 10,97 --- 342
54 Akke van der Linden Pallas `67 10,98 --- 341
55 Roan Quint...genhuizen AV Oss `78 11,17 --- 317
56 Stef Boerboom Ciko `66 11,18 --- 316
57 Lorenz Simon DVTR 11,19 --- 315
58 Orville Nelissen AV34 11,24 --- 308
59 Bart Mansier AV34 11,29 --- 302
60 Colin Van Bockel Hollandia 11,33 --- 298
61 Stijn Van Zijst Fit 11,36 --- 294
62 Niek de Mul AV Atos 11,37 --- 293
63 Julian van Boxtel Ciko `66 11,39 --- 290
64 Petr Schreuder Pallas `67 11,48 --- 280
65 Tom Theelen SPLS 11,50 --- 278
66 Dean Ubing Ciko `66 11,78 --- 246
67 Julian Blom AV34 12,60 --- 161
Timotej Zoetendal Heerenveen DNS --- 0
Fenn Oerlemans Atledo DNS --- 0
Yuri Van t Hoog AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 8,69 --- 710
2 Joris Mantel AV 1923 8,80 8,88 688
3 Gyani Biekram Rotterdam 8,93 --- 662
4 Youri van der Linden GACH 8,95 8,93 658
5 Shurwendri... Martina PAC 8,96 --- 656
6 Simon Dammingh PAC 9,05 9,15 639
7 Riley Groenbast AV Feniks 9,06 9,19 637
8 Samin Stoffels Phanos 9,08 --- 634
9 Diede Schotsman AV Zuidwal 9,09 9,55 632
10 Kai van Kleeff PAC 9,11 9,33 628
11 Kevin van Boxtel SPOB 9,14 --- 623
12 Niels Karel Altis 9,14 9,38 623
13 Gio Kromokario ARV Ilion 9,16 9,16 619
14 Manuel Cronie AV Trias 9,18 9,16 615
15 Quinn van der Honing Groningen 9,21 9,23 610
16 Thygo de Vries Heerenveen 9,22 9,46 608
17 Tiago van der Meide PAC 9,24 9,46 604
18 Finn Korf AC TION 9,31 --- 592
19 Hidde Peter Leiden 9,34 --- 587
20 Pieke Billekkens AV Weert 9,34 --- 587
21 Denzel Jone Lunda AV Feniks 9,35 --- 585
22 Sebastian Coslett Haag 9,39 --- 578
23 Joe van Veen Olympus `70 9,46 --- 566
24 Dim Petrusma Altis 9,46 --- 566
25 Bas van der Made Scorpio 9,48 --- 562
26 Stijn Pelzer ATOP 9,49 9,70 561
27 Nout van der Schoot GACH 9,50 9,74 559
28 Daniel de Ruijter Olympus `70 9,52 --- 555
29 Thijs Haak Fortius 9,52 --- 555
30 Sytse Lutgendorff DVTR 9,56 --- 549
31 Luuk Bosveld Fortius 9,57 --- 547
32 Ruben van Roosmalen Fortius 9,58 --- 545
33 Lars van der Kraan Olympus `70 9,59 --- 544
34 Tijs Witte AV Trias 9,62 --- 539
34 Jelle Helmig Olympus `70 9,62 --- 539
36 Kealan Steba GACH 9,64 9,46 535
37 Daan Klumper AV34 9,68 --- 529
38 Elihle Tersteeg Nijmegen 9,68 9,62 529
39 Jayden Kunst Nederland 9,68 --- 529
40 Colin Hendriksen AV Zuidwal 9,69 --- 527
41 Detmar Immerzeel Pallas `67 9,70 --- 526
42 Aram Bakker Nijmegen 9,70 --- 526
43 Stijn Maatman PAC 9,72 --- 522
44 Stephan van Wijck AV Statina 9,73 --- 521
45 Sam Boelen AV Fortuna 9,74 --- 519
46 Olaf Gijtenbeek AV Wijchen 9,74 --- 519
47 Biek Komen AV Hylas 9,74 --- 519
48 Bob Duller AV34 9,74 --- 519
49 Thomas Berends AAC `61 9,75 --- 517
50 Sybren van der Kooi Haag 9,75 --- 517
51 Daniël Meijer Rotterdam 9,75 --- 517
52 Lars Hansman Isala `96 9,76 --- 516
53 Giel Scholte AV Athlos 9,79 9,90 511
54 Jordy Botman AV Wijchen 9,81 --- 508
55 Stijn Kroeze Altis 9,81 --- 508
56 Ivar Colijn AV Weert 9,83 --- 505
57 Delany Reurink AV Archeus 9,83 --- 505
58 Yaniek Loman PAC 9,84 --- 503
59 Tijn van de Grijp Altis 9,84 --- 503
60 Alexander van Namen Fortius 9,86 --- 500
61 Hielke Van...n Kieboom Fit 9,86 --- 500
62 Joshua Westerhof AV PEC 1910 9,90 --- 494
63 Tim van de Burgwal Altis 9,91 --- 492
64 Axel Konijnenberg Cialfo 9,92 --- 490
65 Yerne Biesterveld Fortius 9,93 --- 489
66 Maas van Kesteren Rotterdam 9,93 --- 489
67 Max van den Boom THOR 9,95 --- 486
68 Gijs Schoemaker Fit 9,99 9,98 480
69 Simon van den Pol AV PEC 1910 9,99 --- 480
70 Jelle Kreeft AV Spiridon 10,00 --- 478
71 Guus Mietus Pallas `67 10,02 --- 475
72 Roman Cas... de Rooij Rotterdam 10,07 --- 467
73 Boet van Hove AV Trias 10,07 --- 467
74 Nick Barendse ARV Ilion 10,08 --- 466
74 Benthe de Vries AV34 10,08 --- 466
76 Myka Kuijpers LGDR 10,09 --- 464
77 Adne Huntink DVTR 10,11 --- 461
78 Sven Mulder AV Hylas 10,13 --- 458
79 Jens Elsensohn AV Trias 10,14 --- 457
80 Che ten Donkelaar AV34 10,23 --- 443
81 Kalle Brinkhuis Climax 10,26 --- 439
82 Siem Kuiper AV Atos 10,29 --- 435
83 Sybe Lub AV34 10,39 --- 420
84 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 10,39 --- 420
85 Zewar Kenan CAV Energie 10,40 --- 419
86 Tristan Hartkamp Phanos 10,49 --- 406
87 Sijmen van der Harst Altis 10,50 --- 405
88 Manu Coppen AV34 10,55 --- 398
89 Fjodor Loman Ciko `66 10,56 --- 397
90 Niels van Gerrevink AV34 10,58 --- 394
91 Olav Clobus AAC `61 10,65 10,69 384
92 Kyan Ridderbos DVTR 10,71 --- 376
93 Stijn Dijkslag VAV 10,76 --- 369
94 Koen Endeman Isala `96 10,77 --- 368
95 Kyan Bekker AV34 10,96 --- 343
96 Alec Pantus AV34 11,13 --- 322
97 Matthijs Beukers SPWS 11,16 --- 318
98 Samuel Kruit Pallas `67 11,27 --- 305
99 Yanick Maagdelijn PAC 11,33 --- 298
100 Tom Westdijk Altis 11,69 --- 256
Thom van der Kolk AV34 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Amber Steijn AV Sparta 9,28 9,23 597
2 Sienna Akkers NEAV 9,40 --- 576
3 Malia Donata PAC 9,42 9,47 573
4 Faith Tujeehut Rotterdam 9,53 --- 554
5 Norah Pont Heerenveen 9,56 6,99 549
6 Emma Le Blansch Hollandia 9,59 9,44 544
7 Femke Hidding AV Hylas 9,62 9,90 539
8 Mana Koornneef PAC 9,62 --- 539
9 Annabel Haan U-Track 9,64 --- 535
10 Fenna van Wijk AV Lycurgus 9,73 --- 521
11 Nica Lips Groningen 9,75 --- 517
12 Suze van Driel AAC `61 9,75 9,97 517
13 Esmee Kriger AKU 9,96 --- 484
14 Marit Verschuren THOR 9,98 --- 481
15 Cassidy van Maaren AV `40 9,98 9,80 481
16 Anna van Elst Flevo Delta 10,01 --- 476
17 Jasmijn Kraima Groningen 10,01 --- 476
18 Alyssah Bailey Fortius 10,02 --- 475
19 Sophie de Haas SAV 10,09 --- 464
20 Skyler Monster PAC 10,18 10,20 451
21 Kathelijne...er Huurne U-Track 10,20 --- 448
22 Eliza van Velthoven AV Sparta 10,21 10,18 446
23 Emma Duval ACO 10,23 --- 443
24 Laura Sluijpers AVON 10,24 10,01 442
25 Aafje Boorsma Heerenveen 10,30 --- 433
26 Lara van den Berg PAC 10,32 10,52 430
27 Bibi de Geest SC Antilope 10,35 --- 426
28 Alyshia Flamand Avantri 10,47 --- 409
28 Mare Keus Ciko `66 10,47 --- 409
30 Tessa Boswerger MPM 10,48 --- 408
31 Renske Mennen LGDR 10,55 --- 398
32 Lois Richardson Heerenveen 10,57 --- 395
33 Lisa Schouten AV34 10,70 --- 377
34 Mare Van der Scheer PAC 10,72 --- 375
35 Eline Bartels LGDR 10,72 --- 375
36 Puck Voors SPWS 10,75 --- 371
37 Nikki ter Hoeven AV34 10,76 --- 369
38 Jenneke Heere Cialfo 10,84 --- 359
39 Rawia Ali AV Atos 10,86 --- 356
40 Mila Schouten AV34 10,88 --- 354
40 Lenne Meijer SPLS 10,88 --- 354
42 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 10,93 --- 347
43 Sanne Jansen DVTR 10,96 --- 343
44 Fleur Hofmijster AKU 10,97 --- 342
45 Anouk Huisman Groningen 10,99 --- 340
46 Noa van der Ende Groningen 11,00 --- 338
47 Noor Krispijn CAV Energie 11,00 --- 338
48 Larissa Middelhoven Climax 11,02 --- 336
49 Anouk Rutjes Atledo 11,04 11,30 333
50 Merle Sterkenburgh Heerenveen 11,05 --- 332
51 Zonne Hozee SPWS 11,08 --- 328
52 Catrijn Heere Cialfo 11,12 --- 323
53 Yfke Maurice AV34 11,16 --- 318
54 Eline Otto PAC 11,18 --- 316
55 Lisanne van Hierden AV34 11,34 --- 296
56 Evi Aanhane Rijnsoever 11,34 --- 296
57 Daiya Chahal PAC 11,39 --- 290
58 Lisanne Bod AV34 11,40 --- 289
59 Marlijn Moene Pallas `67 11,44 --- 285
60 Bente Tijhaar AV34 11,48 --- 280
61 Velia de Boer AV34 11,54 --- 273
62 Sylke Schut DVTR 11,60 --- 266
63 Maren Metselaar PAC 11,66 --- 259
64 Juna van Sonderen Altis 11,67 --- 258
65 Lindsey van Zuuk AV34 11,74 --- 250
66 Lotte Smith AV Aquilo 11,87 --- 236
67 Dana Hogenboom AKU 11,93 --- 229
68 Sija Hendriks AV34 12,12 --- 209
69 Ymke Kuiper AV Atos 12,35 --- 186
70 Merlin Veldhuis Altis 12,37 --- 184
71 Esila Halici AV Atos 12,41 --- 180
72 Mare Poel DVTR 12,51 --- 170
73 Sanne Verhagen DVTR 12,90 --- 133
Rianne Kuiper AV Aquilo DNS --- 0
Kyara Lankheet Altis DNS --- 0
Evy van Engeland AV34 DNS --- 0
Lune Smeur AV34 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 8,91 9,02 666
2 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 9,04 9,19 641
3 Indy Brinkman ACHL 9,09 --- 632
4 Givenchy ...ugwandass PAC 9,11 --- 628
5 Mila van Mook THOR 9,15 9,08 621
6 Jelincy Nijlhof Almere `81 9,17 --- 617
7 Micky Kraakman AV Hylas 9,20 --- 612
8 Georgina Taylor Rotterdam 9,23 9,55 606
9 Jaydee Broersma AV Athlos 9,23 --- 606
10 Mila Aukema Groningen 9,25 --- 603
11 Maud de Jong AV 1923 9,28 9,29 597
12 Ellemeike Visser Heerenveen 9,29 --- 595
13 Zoë Hoebe AV Trias 9,30 --- 594
14 Eva Bouman Spark 9,30 9,39 594
14 Marit Versfeld de Sprinter 9,30 --- 594
16 Vere Schepers De Liemers 9,34 --- 587
17 Linde Zijlstra Altis 9,38 --- 580
18 Eva Blokland AV Passaat 9,39 9,42 578
19 Aaliyah Azerki Haag 9,41 --- 574
20 Meike Huistra Heerenveen 9,43 9,72 571
21 Eliza Huizinga Groningen 9,43 --- 571
22 Lieke Jans ATOP 9,46 9,48 566
23 Nienke Swets PAC 9,46 --- 566
24 Donna Lokhorst Altis 9,46 --- 566
25 Isa Hermes PH 9,53 --- 554
26 Imme Velthuis AV34 9,55 --- 550
27 Hilde Schepers De Liemers 9,56 --- 549
28 Renée Schutte PH 9,56 9,30 549
29 Inez Keun Groningen 9,57 9,93 547
30 Mente Kommer De Gemzen 9,59 --- 544
31 Saskia De Jong De Liemers 9,59 --- 544
32 Faye Hardon AC TION 9,60 9,50 542
33 Nuah Wattamaleo PAC 9,61 --- 540
34 Yara Achterberg VAV 9,62 --- 539
35 Noortje Zwaal Altis 9,64 --- 535
36 Jade Broer Triathlon 9,66 --- 532
37 Sara van Ham ATOP 9,68 10,19 529
38 Maud van Susteren HLLM 9,70 9,73 526
39 Stella Heijnen Rotterdam 9,72 9,60 522
40 Noa de Boer HRRR 9,72 --- 522
41 Fieke Sportel Groningen 9,79 --- 511
42 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 9,79 --- 511
43 Nikki Vroemen Altis 9,79 --- 511
44 Romy Bendanon Triathlon 9,81 --- 508
45 Roos van Oostveen Altis 9,82 --- 506
46 Imani Taylor AC TION 9,84 --- 503
47 Yara Keers Fit 9,84 9,83 503
48 Britt Huisman Heerenveen 9,90 --- 494
49 Maartje Tuil Hollandia 9,90 9,53 494
50 Carmen Van Soest GACH 9,91 9,68 492
51 Carlijn Scholte AV Athlos 9,92 9,90 490
52 Fenne Viergever CAV Energie 9,94 9,90 487
53 Ronja van ...tenbrugge Fit 9,94 --- 487
54 Jara Heppener HRRR 9,95 10,05 486
55 Flore Kroes De Gemzen 9,98 --- 481
56 Malu van Prehn CAV Energie 9,98 9,91 481
57 Mila Uffelie Ciko `66 10,00 --- 478
58 Sabien Vegter Ciko `66 10,03 --- 473
59 Emma Siblesz AV 1923 10,04 --- 472
60 Elise Van Genuchten Pallas `67 10,04 --- 472
61 Sannah de Vries AV PEC 1910 10,06 --- 469
62 Eva Wagemakers Altis 10,08 --- 466
63 Lorena Jonkers Climax 10,09 --- 464
64 Fenne Viskil SPOB 10,11 10,12 461
65 Evelien Van Doorne AV 1923 10,11 --- 461
66 Elza Staring AV Oss `78 10,12 --- 460
67 Noémi Knaap AV34 10,13 --- 458
68 Elin van Dijken AKU 10,15 --- 455
69 Nieke Westerveen Atledo 10,16 10,31 454
70 Marit Rood Nijmegen 10,18 --- 451
71 Renee Blok De Gemzen 10,18 --- 451
72 Noëmi Blankvoort De Gemzen 10,19 --- 449
73 Meike Schumacher Haag 10,22 --- 445
74 Liselot Smit Groningen 10,24 --- 442
75 Inez Spijker Groningen 10,29 --- 435
76 Jillian Eken Nijmegen 10,33 --- 429
77 Kirsten van den Hurk LGDR 10,35 --- 426
78 Amina Dillmann ATOP 10,39 10,20 420
79 Julia Lammers AV34 10,40 --- 419
80 Rosalie te...uggencate AV Hera 10,40 10,17 419
81 Leya Topelen Groningen 10,46 --- 410
82 Ruby-Lynn Dolman AV34 10,49 --- 406
83 Anouk Heere Cialfo 10,63 --- 387
84 Phaedra Eggenhuizen CAV Energie 10,64 --- 386
85 Yfke van der Meer Altis 10,65 --- 384
86 Liena Heck Pallas `67 10,67 --- 382
87 Rebecca van Rossum AV Oss `78 10,69 --- 379
88 Jenthe Prummel Climax 10,77 --- 368
89 Alyn Venhuizen Nijmegen 10,88 --- 354
90 Lois Rijnders Altis 10,88 --- 354
91 Amber Masselink AV34 10,98 --- 341
92 Noa Schut Altis 10,99 --- 340
93 Chamena Hoekman Isala `96 11,18 --- 316
94 Noëlle Lensen Groningen 11,25 --- 307
95 Fé van der Weij Altis 11,44 --- 285
96 Evie van Doorn AV34 11,56 --- 271
97 Fiene Nollet AV34 11,57 --- 270
98 Inke Meijer AV Aquilo 12,65 12,12 156
Salomé Thevenard Altis DNS --- 0
Anouk van der Linden AV Oss `78 DNS --- 0
Mayline Bloemendal AV34 DNS --- 0