Uitslagen Jongens Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tim Moes AV34 1:53,69 --- 600
2 Zeb Tesselaar AV Hera 1:53,70 1:56,20 600
3 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 1:55,76 1:53,53 574
4 Scott Romijn PH 1:56,78 2:02,51 562
5 Jesper Roobeek AV34 1:58,43 --- 543
6 Florian Va...den Bosch Phanos 2:00,51 --- 520
7 Stijn Heitkamp AV `40 2:00,75 2:03,72 517
8 Niek van Lohuizen AV34 2:01,35 --- 511
9 Alain Ritten ATOP 2:03,31 2:05,00 490
10 Gijs Merckx Almere `81 2:03,47 --- 488
11 Sven De Haas SAV 2:03,72 2:03,57 485
12 Pelle de Raad Altis 2:05,70 --- 465
13 Levin Vestergaard Spark 2:05,71 --- 465
14 Jack Borgardijn Ciko `66 2:06,35 --- 458
15 Luuk Boutkan Olympus `70 2:06,63 --- 455
16 Lucas Roland Janssen Nijmegen 2:08,36 --- 438
17 Boris Klaver ARV Ilion 2:08,55 2:07,14 436
18 Joep Deiman GACH 2:09,00 --- 432
19 Rens Klinkhamer AV34 2:09,05 --- 432
20 Ramon Ruiz MPM 2:09,19 --- 430
21 Samuel Post Altis 2:09,32 2:01,80 429
22 Max Cabrera Polanco AV34 2:09,57 --- 427
23 Wilco Holtkamp AV34 2:10,58 --- 417
24 Wytse Idema Cialfo 2:10,59 --- 417
25 Kay Kosters AV Hylas 2:10,80 --- 415
26 Finn Hoksbergen Pallas `67 2:11,06 --- 413
27 Matthijs Rutting AV34 2:12,55 --- 399
28 Jayden Boldewijn AV Feniks 2:14,43 2:06,35 382
29 Koen Bouman Spark 2:14,76 3:56,54 379
30 Thijs van der Vegt Delta Sport 2:15,83 2:15,00 370
31 Tristan Dekker Hollandia 2:16,06 --- 368
32 Stach Schakelaar AV34 2:16,26 --- 366
33 Mark Westra AKU 2:17,73 --- 353
34 Joris Melssen Nijmegen 2:18,66 --- 345
35 Orville Nelissen AV34 2:18,80 --- 344
36 Stan van Dalfsen AV NOP 2:18,83 --- 344
37 Senn Kloosterman AV34 2:18,94 --- 343
38 Jesper van der Locht Nijmegen 2:19,23 --- 341
39 Luca Thimister Pallas `67 2:19,24 --- 341
40 Jitte Kooij AV Hylas 2:20,10 --- 334
41 Rowan van der Locht Nijmegen 2:20,90 --- 327
42 Florian Faber AKU 2:22,31 --- 316
43 Niek Peters ATOP 2:23,00 2:12,00 310
44 Abel Talens Ciko `66 2:24,93 --- 295
45 Timo Westerhof AV NOP 2:27,08 --- 279
46 Leonard Oti AV Oss `78 2:27,45 --- 276
47 Hidde Wassink AV34 2:27,52 --- 276
48 Lorenz Simon DVTR 2:28,35 --- 270
49 Justin Boer DVTR 2:28,38 --- 270
50 Menno Tolen Altis 2:30,62 --- 254
51 Lars van der Spek Fit 2:31,54 --- 247
52 Niels Tulk AV34 2:32,39 --- 241
53 Petr Schreuder Pallas `67 2:33,59 --- 233
54 Stijn Van Zijst Fit 2:33,83 --- 231
55 Stef Boerboom Ciko `66 2:34,93 --- 224
56 Akke van der Linden Pallas `67 2:35,05 --- 223
57 Jules Sprenger Fit 2:35,71 2:57,00 219
58 Niek de Mul AV Atos 2:36,63 --- 213
59 Julian van Boxtel Ciko `66 2:38,86 --- 198
60 Bart Mansier AV34 2:39,42 --- 195
61 Tom Theelen SPLS 2:43,06 --- 172
62 Roan Quint...genhuizen AV Oss `78 2:44,94 --- 161
63 Rens Maric...genhuizen AV Oss `78 2:46,53 --- 152
64 Colin Van Bockel Hollandia 2:49,61 --- 134
65 Dean Ubing Ciko `66 2:51,72 --- 123
66 Julian Blom AV34 3:10,42 --- 31
Timotej Zoetendal Heerenveen DNS --- 0
Fenn Oerlemans Atledo DNS --- 0
Yuri Van t Hoog AAC `61 DNS --- 0
Livio Blei SPLS DNF --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joris Mantel AV 1923 1:50,22 1:49,27 644
2 Sybren van der Kooi Haag 1:50,60 --- 639
3 Tijs Witte AV Trias 1:50,69 --- 638
4 Diede Schotsman AV Zuidwal 1:51,83 2:05,54 623
5 Riley Groenbast AV Feniks 1:53,02 1:53,00 608
6 Aram Bakker Nijmegen 1:54,47 --- 590
7 Boet van Hove AV Trias 1:56,07 --- 571
8 Manuel Cronie AV Trias 1:56,24 2:04,32 569
9 Lars Hansman Isala `96 1:56,59 --- 565
10 Kealan Steba GACH 1:56,90 1:58,29 561
11 Youri van der Linden GACH 1:57,20 2:01,61 557
12 Lars van der Kraan Olympus `70 1:57,21 --- 557
13 Tiago van der Meide PAC 1:57,46 --- 554
14 Gyani Biekram Rotterdam 1:58,15 --- 546
15 Myka Kuijpers LGDR 1:59,85 --- 527
16 Simon Dammingh PAC 2:00,07 2:01,86 525
17 Dim Petrusma Altis 2:00,69 --- 518
18 Sebastian Coslett Haag 2:00,85 --- 516
19 Simon van den Pol AV PEC 1910 2:01,41 --- 510
20 Nout van der Schoot GACH 2:01,77 2:01,00 506
21 Elihle Tersteeg Nijmegen 2:02,41 2:09,66 499
22 Thomas Berends AAC `61 2:02,46 --- 499
23 Olaf Gijtenbeek AV Wijchen 2:02,68 --- 496
24 Matthieu Afognon ARV Ilion 2:02,84 --- 494
25 Nick Barendse ARV Ilion 2:03,10 --- 492
26 Ruben van Roosmalen Fortius 2:03,13 --- 491
27 Daan Klumper AV34 2:03,19 --- 491
28 Niels Karel Altis 2:03,84 --- 484
29 Biek Komen AV Hylas 2:03,99 --- 482
30 Detmar Immerzeel Pallas `67 2:04,04 --- 482
31 Kyan Ridderbos DVTR 2:04,24 --- 480
32 Che ten Donkelaar AV34 2:04,58 --- 476
33 Joe van Veen Olympus `70 2:04,93 --- 473
34 Luuk Bosveld Fortius 2:05,58 --- 466
35 Giel Scholte AV Athlos 2:06,17 2:27,00 460
36 Roman Cas... de Rooij Rotterdam 2:06,44 --- 457
37 Kevin van Boxtel SPOB 2:06,95 --- 452
38 Tim van de Burgwal Altis 2:07,13 --- 450
39 Axel Konijnenberg Cialfo 2:07,29 --- 449
40 Thygo de Vries Heerenveen 2:07,70 2:10,92 445
41 Pieke Billekkens AV Weert 2:07,80 --- 444
42 Finn Korf AC TION 2:08,31 --- 439
43 Tristan Hartkamp Phanos 2:08,54 --- 437
44 Fjodor Loman Ciko `66 2:08,61 --- 436
45 Stijn Pelzer ATOP 2:08,80 2:05,00 434
46 Hielke Van...n Kieboom Fit 2:09,59 --- 426
47 Yaniek Loman PAC 2:09,70 --- 425
48 Quinn van der Honing Groningen 2:10,02 2:13,00 422
49 Sam Boelen AV Fortuna 2:10,05 --- 422
50 Tijn van de Grijp Altis 2:10,14 --- 421
51 Sven Mulder AV Hylas 2:11,39 --- 409
52 Benthe de Vries AV34 2:12,84 --- 396
53 Stijn Kroeze Altis 2:13,67 --- 389
54 Guus Mietus Pallas `67 2:13,88 --- 387
55 Jelle Helmig Olympus `70 2:13,95 --- 386
56 Delany Reurink AV Archeus 2:14,34 --- 383
57 Gijs Schoemaker Fit 2:15,91 --- 369
58 Jelle Kreeft AV Spiridon 2:17,07 --- 359
59 Yerne Biesterveld Fortius 2:17,12 --- 358
60 Bob Duller AV34 2:17,44 --- 356
61 Ivar Colijn AV Weert 2:17,63 --- 354
62 Shurwendri... Martina PAC 2:18,63 --- 346
63 Stijn Maatman PAC 2:19,06 --- 342
64 Kai van Kleeff PAC 2:19,32 2:20,40 340
65 Stijn Dijkslag VAV 2:19,77 --- 336
66 Bas van der Made Scorpio 2:19,86 --- 336
67 Daniel de Ruijter Olympus `70 2:20,34 --- 332
68 Zewar Kenan CAV Energie 2:20,39 --- 331
69 Siem Kuiper AV Atos 2:21,01 --- 326
70 Manu Coppen AV34 2:21,02 --- 326
71 Joshua Westerhof AV PEC 1910 2:21,30 --- 324
72 Kyan Bekker AV34 2:21,48 --- 322
73 Alec Pantus AV34 2:21,99 --- 318
74 Kalle Brinkhuis Climax 2:22,24 --- 316
75 Samuel Kruit Pallas `67 2:23,05 --- 310
76 Tom Westdijk Altis 2:23,17 --- 309
77 Koen Endeman Isala `96 2:23,24 --- 308
78 Samin Stoffels Phanos 2:23,88 --- 303
79 Adne Huntink DVTR 2:23,91 --- 303
80 Olav Clobus AAC `61 2:24,12 2:21,28 302
81 Maas van Kesteren Rotterdam 2:24,53 --- 298
82 Stephan van Wijck AV Statina 2:24,85 --- 296
83 Jayden Kunst Nederland 2:25,34 --- 292
84 Sijmen van der Harst Altis 2:26,87 --- 281
85 Colin Hendriksen AV Zuidwal 2:27,18 --- 278
86 Matthijs Beukers SPWS 2:27,29 --- 278
87 Max van den Boom THOR 2:27,91 --- 273
88 Jens Elsensohn AV Trias 2:29,94 --- 258
89 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 2:31,01 --- 251
90 Yanick Maagdelijn PAC 2:31,12 --- 250
91 Niels van Gerrevink AV34 2:34,22 --- 229
92 Alexander van Namen Fortius 2:36,88 --- 211
93 Daniël Meijer Rotterdam 2:41,65 --- 181
Hidde Peter Leiden DNS --- 0
Gio Kromokario ARV Ilion DNS 2:10,55 0
Denzel Jone Lunda AV Feniks DNS --- 0
Sybe Lub AV34 DNS --- 0
Thom van der Kolk AV34 DNS --- 0
Sytse Lutgendorff DVTR DNS --- 0
Jordy Botman AV Wijchen DNS --- 0
Thijs Haak Fortius DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jari Heppener HRRR 2:00,97 2:06,56 515
2 Daimy van Beek AV Fortuna 2:01,75 2:03,27 506
3 Benjamin Miedema AV 1923 2:02,20 --- 501
4 Lars Engel CAV Energie 2:04,24 --- 480
5 Robin Bogaard AV 1923 2:04,45 --- 478
6 Dante Cronie AV Trias 2:05,00 2:07,87 472
7 Liam Koobs AV Atos 2:05,06 --- 471
8 Drazic Rondhuis Olympus `70 2:05,55 2:06,30 466
9 Samuel Ui...roeneveld Groningen 2:07,89 --- 443
10 Jeremiah Bentoh Phanos 2:08,70 --- 435
11 Micha Coppen AV34 2:09,01 --- 432
12 Florens van Reen AV34 2:09,06 --- 432
13 Finn Bakker AV 1923 2:10,18 --- 421
14 Luuk Loonstra HLLS 2:10,65 2:03,56 416
15 Hugo Vink Fortius 2:11,08 2:08,00 412
16 Daniel Hall AV Zuidwal 2:11,72 --- 406
17 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 2:12,14 --- 403
18 Thierry van Diggelen AV Feniks 2:12,53 --- 399
19 Raúl van Seyen Nijmegen 2:12,94 2:09,82 395
20 Justin Peters AV Oss `78 2:13,12 --- 394
21 Luuk van Meerveld Altis 2:13,28 --- 392
22 Roan Veltman CAV Energie 2:13,56 --- 390
23 Ravaël T...Liep Shie AV Passaat 2:14,12 --- 385
24 Lars van Dalfsen AV NOP 2:14,69 --- 380
25 Mikael Smidts Ciko `66 2:14,93 --- 377
26 Thom Pelkmans AV Sprint 2:14,98 --- 377
27 Marijn van den Bosch Phanos 2:15,67 --- 371
28 Jurre Kums DVTR 2:16,38 --- 365
29 Flynn Pelser PAC 2:18,39 2:12,40 348
30 Loek Reinders LGDR 2:18,40 --- 348
31 Riemer Vaartjes AV34 2:19,09 --- 342
32 Kay Evers AV34 2:20,28 --- 332
33 Odin Kooreman MPM 2:20,63 --- 329
34 Borre Oostenenk AV34 2:20,98 --- 326
35 Casper Holterhues Altis 2:21,92 --- 319
36 Sebastian Redel Altis 2:22,02 --- 318
37 Timo Visser PH 2:23,44 --- 307
38 Victor van Geloof PH 2:23,75 --- 304
39 Berend Tijs DVTR 2:25,51 --- 291
40 Olivier Zwaal Altis 2:25,92 --- 288
41 Adne De Munnik AV Feniks 2:26,08 --- 287
42 Liam de Lang Heerenveen 2:27,14 --- 279
43 Pim Krottje AV34 2:27,16 --- 279
44 Vigo Oosterhoff AV34 2:27,48 --- 276
45 Job Mulder Groningen 2:27,74 --- 274
46 Silvijn Smit Groningen 2:32,51 --- 240
47 Sven van Leenen AV34 2:32,62 --- 240
48 Sverre Wolters Heerenveen 2:33,09 --- 236
49 Ferre Florijn Scorpio 2:33,63 --- 233
50 Levi Takken Fit 2:35,06 --- 223
51 Damian Jonkers Climax 2:36,26 --- 215
52 Fedde Lutgendorff DVTR 2:36,87 --- 211
53 Daniel Reijmers AV34 2:37,30 --- 208
54 Marijn Stouten AV34 2:37,47 --- 207
55 Finn Derksen AV34 2:39,01 --- 197
56 Abe van Stralen Altis 2:39,54 --- 194
57 Djurre Eggink DVTR 2:42,77 --- 174
58 Marco Ruitenberg Fit 2:43,82 --- 168
59 Nout Kroeze Altis 2:44,59 --- 163
60 Rick Thomas Fortius 2:46,07 --- 154
61 Erik Heynneman AV34 2:47,83 --- 144
62 Gadiël Manzanares AV Atos 2:48,32 --- 142
63 Serge Baak AV34 2:49,45 --- 135
64 Jasper Mansier AV34 2:58,97 --- 85
65 Xander de Roode PAC 3:09,97 --- 33
Mats Elsensohn AV Trias DNS --- 0
Jibbe De Boer Fit DNS --- 0
Abel Van der Kooi HLLS DNS --- 0
Thijmen Van Gelder DVTR DNS --- 0
Sieger Lichtenberg DVTR DNS --- 0
Bart Perik MPM DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sven Hardon AAV SISU 2:10,53 --- 418
2 Bram van Haeften AV `40 2:13,94 --- 386
3 Jesse Fonken BAV 2:16,79 --- 361
4 Sietse Thijs Ciko `66 2:17,95 --- 351
5 Stef Klinkhamer AV34 2:18,29 --- 349
6 Semm Plaisier Olympus `70 2:18,33 --- 348
7 Lok Janssen PAC 2:19,26 2:17,94 340
8 Jisse Masselink AV34 2:21,37 --- 323
9 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 2:22,43 2:21,17 315
10 Danil Bekhof AV34 2:22,88 --- 311
11 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 2:23,44 --- 307
12 Sam van der Wal AV34 2:25,12 --- 294
13 Thijs Verschuren THOR 2:27,19 --- 278
14 Elaijh Groenbast AV Feniks 2:28,61 2:17,00 268
15 Emmanuel Kwofie GACH 2:28,97 2:18,01 265
16 Timo Schut AV34 2:30,60 --- 254
17 Boy van Veen Olympus `70 2:30,76 --- 253
18 Cas Meijer Olympus `70 2:32,66 --- 239
19 Wessel van Zwet Olympus `70 2:34,59 --- 226
20 Giel Van d...Mosselaar Atledo 2:35,78 --- 218
21 Sjoerd Amsing Voorne 2:35,78 --- 218
22 Deniz Akdeniz DVTR 2:37,86 --- 205
23 Teun Falter Ciko `66 2:38,46 --- 201
24 Maik Bonthuis AAV SISU 2:39,24 --- 196
25 Alek Verhagen AV34 2:39,58 --- 194
26 Mats Roobeek AV34 2:40,28 --- 189
27 Stian de Boer AV34 2:40,93 --- 185
28 Rafael Oti AV Oss `78 2:42,47 --- 176
29 Ties Hilferink Voorne 2:43,20 --- 171
30 Noah Van Bezooijen Fortius 2:44,59 --- 163
31 Storm Griesheimer AV Astylos 2:45,39 --- 158
32 Lukas Böhm DVTR 2:45,56 --- 157
33 Finn Toenink AAV SISU 2:46,24 --- 153
34 Sami Jonges AV34 2:46,36 --- 153
35 Sami Basic PAC 2:47,76 --- 145
36 Fedde de Jong PAC 2:49,64 --- 134
37 Jort Maurice AV34 2:50,56 --- 129
38 Dravik van...er Linden Pallas `67 3:03,32 --- 64
39 Diago Manzanares AV Atos 3:16,79 --- 4
Duncan Jurriens AV34 DNS --- 0
Sid Biermann AV34 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fenna van Wijk AV Lycurgus 1:59,99 --- 526
2 Emma Le Blansch Hollandia 2:03,72 2:04,57 485
3 Esmee Kriger AKU 2:06,47 --- 457
4 Faith Tujeehut Rotterdam 2:07,14 --- 450
5 Suze van Driel AAC `61 2:07,38 2:07,05 448
6 Annabel Haan U-Track 2:07,81 --- 444
7 Norah Pont Heerenveen 2:08,02 --- 442
8 Anna van Elst Flevo Delta 2:10,24 --- 420
9 Bibi de Geest SC Antilope 2:10,68 --- 416
10 Sophie de Haas SAV 2:10,95 --- 414
11 Renske Mennen LGDR 2:11,60 --- 408
12 Eliza van Velthoven AV Sparta 2:12,35 2:16,62 401
13 Laura Sluijpers AVON 2:13,91 2:17,35 386
14 Puck Voors SPWS 2:15,07 --- 376
15 Mare Van der Scheer PAC 2:15,52 --- 372
16 Jasmijn Kraima Groningen 2:15,58 --- 372
17 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 2:15,68 --- 371
18 Femke Hidding AV Hylas 2:16,01 2:16,04 368
19 Emma Duval ACO 2:16,41 --- 365
20 Cassidy van Maaren AV `40 2:16,48 2:14,31 364
21 Anouk Huisman Groningen 2:16,59 --- 363
22 Sienna Akkers NEAV 2:17,23 --- 358
23 Lisa Schouten AV34 2:17,99 --- 351
24 Kathelijne...er Huurne U-Track 2:18,03 --- 351
25 Lara van den Berg PAC 2:18,49 --- 347
26 Malia Donata PAC 2:18,67 2:15,46 345
27 Mare Keus Ciko `66 2:18,77 --- 345
28 Jenneke Heere Cialfo 2:18,85 --- 344
29 Skyler Monster PAC 2:20,43 --- 331
30 Noa van der Ende Groningen 2:20,97 --- 326
31 Eline Bartels LGDR 2:21,98 --- 318
32 Lenne Meijer SPLS 2:22,24 --- 316
33 Sanne Jansen DVTR 2:22,35 --- 315
34 Zonne Hozee SPWS 2:23,00 --- 310
35 Alyssah Bailey Fortius 2:23,93 --- 303
36 Anouk Rutjes Atledo 2:24,44 2:25,50 299
37 Noor Krispijn CAV Energie 2:25,20 --- 293
38 Amber Steijn AV Sparta 2:25,83 2:23,83 289
39 Alyshia Flamand Avantri 2:25,84 --- 288
40 Lisanne van Hierden AV34 2:26,11 --- 286
41 Marit Verschuren THOR 2:26,35 --- 285
42 Lois Richardson Heerenveen 2:26,50 --- 284
43 Nica Lips Groningen 2:26,71 --- 282
44 Sylke Schut DVTR 2:26,83 --- 281
45 Mila Schouten AV34 2:27,52 --- 276
46 Aafje Boorsma Heerenveen 2:28,06 --- 272
47 Yfke Maurice AV34 2:28,13 --- 271
48 Lisanne Bod AV34 2:28,56 --- 268
49 Catrijn Heere Cialfo 2:29,01 --- 265
50 Velia de Boer AV34 2:29,39 --- 262
51 Fleur Hofmijster AKU 2:30,12 --- 257
52 Merle Sterkenburgh Heerenveen 2:30,14 --- 257
53 Marlijn Moene Pallas `67 2:32,34 --- 242
54 Dana Hogenboom AKU 2:33,35 --- 235
55 Larissa Middelhoven Climax 2:33,76 --- 232
56 Lotte Smith AV Aquilo 2:35,41 --- 221
57 Tessa Boswerger MPM 2:36,31 --- 215
58 Maren Metselaar PAC 2:36,62 --- 213
59 Mana Koornneef PAC 2:38,48 --- 201
60 Bente Tijhaar AV34 2:39,56 --- 194
61 Ymke Kuiper AV Atos 2:40,86 --- 186
62 Juna van Sonderen Altis 2:41,15 --- 184
63 Mare Poel DVTR 2:41,90 --- 179
64 Eline Otto PAC 2:42,86 --- 173
65 Rawia Ali AV Atos 2:43,93 --- 167
66 Sija Hendriks AV34 2:44,97 --- 161
67 Lindsey van Zuuk AV34 2:49,20 --- 137
68 Sanne Verhagen DVTR 2:49,92 --- 133
69 Merlin Veldhuis Altis 2:53,53 --- 113
70 Evi Aanhane Rijnsoever 2:55,87 --- 101
71 Daiya Chahal PAC 3:02,97 --- 65
72 Esila Halici AV Atos 3:05,29 --- 54
Rianne Kuiper AV Aquilo DNS --- 0
Kyara Lankheet Altis DNS --- 0
Evy van Engeland AV34 DNS --- 0
Lune Smeur AV34 DNS --- 0
Nikki ter Hoeven AV34 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maud de Jong AV 1923 1:50,14 1:52,99 645
2 Eva Bouman Spark 1:53,19 --- 606
3 Georgina Taylor Rotterdam 1:53,33 2:03,39 604
4 Noortje Zwaal Altis 1:55,87 --- 573
5 Marit Versfeld de Sprinter 1:57,30 --- 556
6 Aaliyah Azerki Haag 1:58,21 --- 546
7 Noa de Boer HRRR 1:58,91 --- 538
8 Eliza Huizinga Groningen 1:58,96 --- 537
9 Renske van der Maas Fit 1:59,46 2:02,25 531
10 Eva Blokland AV Passaat 2:00,07 --- 525
11 Jaydee Broersma AV Athlos 2:00,15 --- 524
12 Linde Zijlstra Altis 2:00,29 --- 522
13 Ellemeike Visser Heerenveen 2:00,30 --- 522
14 Kirsten van den Hurk LGDR 2:00,86 --- 516
15 Jelincy Nijlhof Almere `81 2:01,72 --- 507
16 Lieke Jans ATOP 2:02,19 2:05,00 501
17 Meike Schumacher Haag 2:02,36 --- 500
18 Donna Lokhorst Altis 2:02,37 --- 500
19 Zoë Hoebe AV Trias 2:03,53 --- 487
20 Stella Heijnen Rotterdam 2:03,58 --- 487
21 Jillian Eken Nijmegen 2:04,06 --- 482
22 Givenchy ...ugwandass PAC 2:04,21 --- 480
23 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 2:04,40 2:13,79 478
24 Faye Hardon AC TION 2:04,81 2:10,00 474
25 Inez Keun Groningen 2:05,01 2:13,00 472
26 Ronja van ...tenbrugge Fit 2:05,30 --- 469
27 Saskia De Jong De Liemers 2:05,52 --- 467
28 Vere Schepers De Liemers 2:06,17 --- 460
29 Jade Broer Triathlon 2:06,55 --- 456
30 Inez Spijker Groningen 2:06,66 --- 455
31 Liselot Smit Groningen 2:06,74 --- 454
32 Romy Bendanon Triathlon 2:06,78 --- 454
33 Noémi Knaap AV34 2:07,16 --- 450
34 Carlijn Scholte AV Athlos 2:07,46 2:25,00 447
35 Anouk Heere Cialfo 2:07,62 --- 446
36 Noëmi Blankvoort De Gemzen 2:08,18 --- 440
37 Elza Staring AV Oss `78 2:08,30 --- 439
38 Hilde Schepers De Liemers 2:08,43 --- 438
39 Meike Huistra Heerenveen 2:08,59 2:14,57 436
40 Yara Keers Fit 2:08,62 --- 436
41 Sabien Vegter Ciko `66 2:08,66 --- 435
42 Nieke Westerveen Atledo 2:08,69 2:11,00 435
43 Rosalie te...uggencate AV Hera 2:09,32 2:07,43 429
44 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 2:09,78 --- 425
45 Elise Van Genuchten Pallas `67 2:09,97 --- 423
46 Renée Schutte PH 2:10,20 2:17,95 421
47 Isa Hermes PH 2:10,21 --- 421
48 Indy Brinkman ACHL 2:10,50 --- 418
49 Amina Dillmann ATOP 2:11,23 2:10,00 411
50 Mila Uffelie Ciko `66 2:11,25 --- 411
51 Evelien Van Doorne AV 1923 2:11,26 --- 411
52 Yara Achterberg VAV 2:11,40 --- 409
53 Mila Aukema Groningen 2:11,45 --- 409
54 Sara van Ham ATOP 2:11,57 --- 408
55 Mila van Mook THOR 2:11,88 --- 405
56 Imani Taylor AC TION 2:12,25 --- 402
57 Mente Kommer De Gemzen 2:12,79 --- 397
58 Elin van Dijken AKU 2:12,80 --- 397
59 Britt Huisman Heerenveen 2:13,34 --- 392
60 Flore Kroes De Gemzen 2:13,44 --- 391
61 Ruby-Lynn Dolman AV34 2:13,95 --- 386
62 Julia Lammers AV34 2:14,24 --- 384
63 Maud van Susteren HLLM 2:14,66 --- 380
64 Jara Heppener HRRR 2:14,66 2:12,27 380
65 Imme Velthuis AV34 2:14,88 --- 378
66 Micky Kraakman AV Hylas 2:15,15 --- 376
67 Emma Siblesz AV 1923 2:15,25 --- 375
68 Rebecca van Rossum AV Oss `78 2:15,65 --- 371
69 Eva Wagemakers Altis 2:16,08 --- 367
70 Sannah de Vries AV PEC 1910 2:16,17 --- 367
71 Marit Rood Nijmegen 2:16,77 --- 361
72 Fé van der Weij Altis 2:17,11 --- 359
73 Alyn Venhuizen Nijmegen 2:17,16 --- 358
74 Carmen Van Soest GACH 2:17,41 2:02,00 356
75 Noëlle Lensen Groningen 2:18,76 --- 345
76 Fenne Viskil SPOB 2:18,89 --- 344
77 Maartje Tuil Hollandia 2:19,60 2:14,91 338
78 Nienke Swets PAC 2:20,98 --- 326
79 Renee Blok De Gemzen 2:21,56 --- 322
80 Chamena Hoekman Isala `96 2:21,91 --- 319
81 Fenne Viergever CAV Energie 2:22,00 2:29,21 318
82 Noa Schut Altis 2:22,54 --- 314
83 Nikki Vroemen Altis 2:22,63 --- 313
84 Liena Heck Pallas `67 2:22,67 --- 313
85 Roos van Oostveen Altis 2:23,07 --- 310
86 Yfke van der Meer Altis 2:23,20 --- 309
87 Amber Masselink AV34 2:26,15 --- 286
88 Malu van Prehn CAV Energie 2:27,23 2:31,17 278
89 Phaedra Eggenhuizen CAV Energie 2:27,48 --- 276
90 Evie van Doorn AV34 2:28,24 --- 271
91 Nuah Wattamaleo PAC 2:28,93 --- 266
92 Leya Topelen Groningen 2:29,51 --- 261
93 Fieke Sportel Groningen 2:31,16 --- 250
94 Fiene Nollet AV34 2:32,86 --- 238
95 Lorena Jonkers Climax 2:32,98 --- 237
96 Lois Rijnders Altis 2:37,24 --- 209
97 Jenthe Prummel Climax 2:38,07 --- 203
98 Inke Meijer AV Aquilo 2:49,43 2:49,60 135
Salomé Thevenard Altis DNS --- 0
Anouk van der Linden AV Oss `78 DNS --- 0
Mayline Bloemendal AV34 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eline van Langen SAV 1:57,20 --- 557
2 Valerie van Keulen Clytoneus 2:02,02 1:59,79 503
3 Zoëy Fonken BAV 2:02,87 --- 494
4 Mina Chokri Rotterdam 2:06,26 --- 459
5 Fleur Favre Leiden 2:06,53 2:03,12 456
6 Eva Wilbers Groningen 2:09,53 --- 427
7 Noa Boutkan Olympus `70 2:10,59 --- 417
8 Yldau van der Kooi Haag 2:12,76 --- 397
9 Guusje Hoogebrugge Clytoneus 2:12,85 2:16,03 396
10 Elske Dunnink Altis 2:12,96 --- 395
11 Meike Maas LGDR 2:13,08 --- 394
12 Nina Blokland AV Passaat 2:13,73 --- 388
13 Leandra de Jong De Liemers 2:14,44 --- 382
14 Alana Dijkman Altis 2:14,57 --- 381
15 Rianne Hilferink Voorne 2:15,08 --- 376
16 Isis Bons AV Atos 2:16,00 --- 368
17 Aila Colijn AV Weert 2:18,94 --- 343
18 Noémi de Vries Ciko `66 2:19,39 --- 339
19 Mara Visch AV Atos 2:21,37 --- 323
20 Nune Olde Dubbelink Altis 2:21,77 --- 320
21 Mela van de Kaa Ciko `66 2:22,17 --- 317
22 Liene Ritsema Groningen 2:22,29 --- 316
23 Manon Prins AV34 2:23,76 --- 304
24 Annechien Paats AV34 2:24,58 --- 298
25 Esmee Kosters MPM 2:26,30 --- 285
26 Elin Steenbergen AV34 2:26,41 --- 284
27 Jet van Oostenbrugge Fit 2:26,44 --- 284
28 Evi van den Broek Fit 2:27,48 2:29,38 276
29 Jill Heijnen Haag 2:27,79 --- 274
30 Gwendoline Le Net DVTR 2:28,24 --- 271
31 Iris Staring AV Oss `78 2:28,52 --- 269
32 Tessa Boddeke Ciko `66 2:30,88 --- 252
33 Elsza Van der Honing Groningen 2:31,03 --- 251
34 Senna Blanco Neira Haag 2:31,32 --- 249
35 Keisha Jansen Scorpio 2:31,73 2:27,00 246
36 Mare Houbiers AV Atos 2:32,95 --- 237
37 Joy Bouwes Flevo Delta 2:33,32 --- 235
38 Hanne van der Meer Altis 2:33,43 --- 234
39 Pip Regelink AV34 2:34,05 --- 230
40 Eline ten Tusscher AV34 2:34,29 --- 228
41 Eva Helder MPM 2:36,18 --- 216
42 Kieke Keijdener ATOP 2:36,30 2:27,89 215
43 Felice Lensen Groningen 2:36,88 --- 211
44 Tess Aerts AVGM 2:37,90 --- 204
45 Anne Marsman DVTR 2:38,42 --- 201
46 Lilia Stuiver Ciko `66 2:38,63 --- 200
47 Niloufer Rozeboom Groningen 2:40,80 --- 186
48 Amber ter Haar AV34 2:41,24 --- 183
49 Mila Huiskamp DVTR 2:41,51 --- 182
50 Jade Vleeskruijer Fit 2:42,09 --- 178
51 Liselot Stiekema DVTR 2:44,39 --- 164
52 Renée Everts DVTR 2:45,80 --- 156
53 Marit Vos AV34 2:45,91 --- 155
54 Emma Cabr...a Polanco AV34 2:46,11 --- 154
55 Hailey Olthof Climax 2:47,79 --- 145
56 Frederique de Nooij DVTR 2:49,26 --- 136
57 Cira Hinsch AV34 2:50,22 --- 131
58 Tessel van der Valk Cialfo 2:51,28 --- 125
59 Lies Heiner AV34 2:52,56 --- 118
60 Sandra Onrust AV34 2:56,54 --- 97
Eva Buitenkamp Altis DNS --- 0
Rema Misignha Altis DNS --- 0
Floor Eelkema Scorpio DNS --- 0
Sofie Holtman DVTR DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Benthe de Jong AV 1923 2:11,98 2:12,55 404
2 Annelin va...Biggelaar THOR 2:18,45 2:26,63 347
3 Arden Veldman ATOP 2:21,68 2:24,00 321
4 Martha Hooning PAC 2:22,38 --- 315
5 Jiska Luppen DVTR 2:23,01 --- 310
6 Mila Sahetapij PAC 2:23,74 --- 305
7 Sierra Kortland PAC 2:24,45 --- 299
8 Wytske Van...er Scheer PAC 2:25,82 --- 289
9 Aafke Mennen LGDR 2:26,05 --- 287
10 Emma Kradolfer Haag 2:26,53 --- 283
11 Fenna Thelen Leiden 2:27,13 --- 279
12 Elfi Kradolfer Haag 2:29,83 --- 259
13 Sara Jereb Haag 2:30,44 --- 255
14 Linn Hagen AV34 2:34,68 --- 226
15 Donna Conradie Haag 2:35,94 --- 217
16 Suus Hogenboom AKU 2:36,28 --- 215
17 Elynn Olthof Climax 2:36,47 --- 214
18 Fenne Schipper Flevo Delta 2:37,93 --- 204
19 Hannah den Hartog AV34 2:38,32 --- 202
20 Sophia de Kort Leiden 2:39,04 --- 197
21 Nienke Bartels LGDR 2:39,75 --- 193
22 Joy Viskil SPOB 2:40,39 2:43,00 189
23 Vera Beukers SPWS 2:41,13 --- 184
24 Igoné Loman Ciko `66 2:42,53 --- 175
25 Valerie de Vries AV PEC 1910 2:43,09 --- 172
26 Noortje de Haas AV34 2:44,26 --- 165
27 Tess de Ruijter AV Oss `78 2:44,42 --- 164
28 Enora Otto PAC 2:45,07 --- 160
29 Aafke Lub AV34 2:47,54 --- 146
30 Eline van Schaik Haag 2:48,37 --- 141
31 Jasmine De Haas SAV 2:49,81 --- 133
32 Margje Wolters AV34 2:49,83 --- 133
33 Lianne Lammers AV34 2:50,57 --- 129
34 Leonie Kuiper AV Aquilo 2:52,95 --- 116
35 Aniek Kums DVTR 2:56,62 --- 97
36 Maud Sidler AV34 2:58,46 --- 87
37 Floortje Havenaar AV34 2:58,78 --- 86
38 Saar Ebbenhorst AV34 3:11,35 --- 27