Uitslagen Jongens Junior A 800 meter

# Naam ResOBP
1 Idris Van Koolwijk Nijmegen 2:07,97 2:07,33
2 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 2:08,16 2:05,74
3 Pepijn Bartels AV Cifla 2:08,77 2:06,18
4 Cas van Kaauwen AV Cifla 2:09,79 2:06,50
5 Rijk Nabuurs De Liemers 2:12,76 2:02,18

Uitslagen Jongens Junior C 800 meter

# Naam ResOBP
1 Max Swabedissen AV Rijssen 2:16,07 2:15,60
2 Matthijs Klaasboer DVTR 2:19,19 2:15,45
3 Quintin Janse Tempo AV 2:19,58 2:22,68
4 Jaap Zoon Flevo Delta 2:22,36 2:24,80
5 Stef Beerepoot AV Hera 2:25,12 2:26,30
6 Sven Grooters PH 2:25,62 2:24,00
7 Max de Kruijf PH 2:25,79 2:25,36
8 Thijs ten ...uggencate AV Hera 2:32,90 2:30,00
9 Wout Plugge AV Aquilo 2:39,68 ---
10 Tygo Hulsebos VAV 3:10,83 2:58,70

Uitslagen Meisjes Junior A 800 meter

# Naam ResOBP
1 Noor Kuilboer AV Hera 2:19,11 2:17,76
2 Aylan Menick Leiden 2:22,50 2:18,76
3 Naomi Heidema ACO 2:24,63 2:20,59
4 Evi Van Bladel ACW `66 2:28,07 2:22,80
5 Manon Stringa AV Atverni 2:35,99 2:19,61
6 Wieke van Kaam GACH 2:39,53 2:32,00

Uitslagen Meisjes Junior B 800 meter

# Naam ResOBP
1 Amina Maatoug Leiden 2:09,84 2:10,10
2 Yasmine Abbes AV Cifla 2:13,04 2:13,00
3 Fee Mok SAV 2:20,22 2:19,20
4 Desi van Emmerik Cialfo 2:21,98 2:20,50
5 Tessa Beugelink AAC 2:31,48 2:29,10
6 Iris Bredewolt De Gemzen 2:33,97 2:30,00
7 Suzet Doornheim GACH 2:34,15 2:27,70
8 Roos Goorman DVTR 2:34,20 2:32,72

Uitslagen Senioren mannen 800 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Buigel Groningen 1:51,40 1:49,47
2 Wessel van Veenen Groningen 1:54,80 1:50,28
3 Marco Otten HAAS 1:56,73 1:54,15
4 Terry Ringlever AV Fortuna 1:57,02 1:54,85
5 Guido de Bruijn CAV Energie 1:57,73 1:56,00
6 Tijs Wijkamp Altis 1:58,05 1:57,59
7 Jelmer van der Veen AV Lionitas 1:59,58 1:55,74
8 Marijn van...er Putten HLLM 2:00,18 1:56,34
9 Tijke Wentink AV Attila 2:00,87 1:59,05
10 Robert Gerritsen ACO 2:00,88 1:59,19
11 Rob Stuber AV Athlos 2:01,66 2:00,20
12 Daan Molleman AV Lycurgus 2:01,96 2:02,05
13 Abdiniini Hassan AV Cifla 2:03,18 1:59,44
14 Remco Bruin AV Hylas 2:03,87 2:02,19
15 Jens Gerrits AV Wijchen 2:07,57 2:05,47
16 Serge ter Harmsel AAV SISU 2:15,55 2:14,00
17 Jaap Stijlaart Triathlon 2:30,62 2:23,99
18 Michael Steenbakker AV Atos 2:39,87 2:25,62
19 Dirk Wigmans De Gemzen 2:52,65 2:47,94
Nick Marsman ACO DNF 1:59,19

Uitslagen Senioren vrouwen 800 meter

# Naam ResOBP
1 Suzanne Voorrips Groningen 2:08,71 2:04,32
2 Marissa Damink Rotterdam 2:10,33 2:06,36
3 Jetske van Kampen AV Hylas 2:10,88 2:08,19
4 Marije Wever Phanos 2:15,04 2:11,93
5 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 2:26,58 2:25,79
6 Margo Heurman HAAS 2:26,69 2:21,72
7 Do Krol AV34 2:26,85 2:25,89
8 Corien van der Bijl AV Veluwe 2:34,25 2:28,68