Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Lars Dauw ARV Ilion 5,66 5,66Q 5,29
2 Jeffrey Rijkhals DNMC X 5,63 5,63Q 5,52
3 Viggo Tijbosch PH 5,55 5,55Q 5,47
4 Joris Tammes AV Fortuna 5,34 5,34Q 5,23
4 Mirek Harwig AC TION 5,34 5,34Q 5,59
6 Jory Davids AC TION 5,27 5,27Q 5,62
7 Aiden Bareman Voorne 5,20 5,20Q 5,16
8 Ziggy Veldman Heerenveen X 5,14 5,14Q 5,01
9 Akaash Spikman Groningen 4,94 5,13 5,13Q 5,31
10 Joris IJzinga Altis 4,85 4,77 4,87 4,87q 5,08
11 Lucas Dui...van Twist PAC 4,80 4,58 4,84 4,84q 4,64
12 Christian Prins AV Atos 4,78 4,82 4,78 4,82q 4,52
13 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 4,69 4,70 4,76 4,76 4,40
14 Mika van Mierlo Isala `96 1,81 4,74 4,68 4,74 5,01
15 Jens De Kock PH 4,74 4,52 4,46 4,74 4,85
16 Yanick Ebbing AC TION 4,66 4,34 4,36 4,66 4,10
17 Kevin Breumelhof ARV Ilion 4,58 X 4,55 4,58 5,13
18 Tim Tempelman SPLS 4,54 4,57 4,56 4,57 4,66
19 Zack Rot AV Lycurgus X 4,23 4,48 4,48 4,69
20 Bram Schumacher CAV Energie X 4,46 4,31 4,46 4,17
21 Damian Paap AV Lycurgus 4,38 3,88 4,07 4,38 4,50
22 Marijn van der Harst Altis X 4,36 4,26 4,36 4,49
23 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 4,08 X 4,36 4,36 4,86
24 Bram Eleveld AV Athlos 4,31 4,16 4,35 4,35 4,49
25 Kees Hulman DVTR 4,34 4,19 4,34 4,34 4,64
26 Jilke Oswald HRRR X 4,32 X 4,32 4,52
27 Quinten Mertens AV `56 4,28 4,01 4,08 4,28 4,70
28 Tymo Bouman AV Haarlem 3,81 3,78 4,25 4,25 4,38
29 Thom de Weger AV Gouda 4,24 4,19 4,01 4,24 4,05
30 Maurits va...cheijndel Olympus `70 4,18 4,00 4,01 4,18 4,46
31 Marijn Atmodimedjo AV34 4,15 4,15 4,16 4,16 4,49
32 Merijn Verdijk DAK 4,06 3,96 3,85 4,06 4,49
33 Raf Dambacher Scopias X 3,48 3,52 3,52 4,51
Finn Van der Maas Fit X X X NM 4,45

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Tim Klein DJA 6,50 - - 6,50Q 6,64
2 Wessel de Lange Fortius 5,48 5,63 - 5,63Q 5,33
3 Binne Brok Tempo AV 4,96 5,57 - 5,57Q 5,66
4 Jermaine Kleine AAV SISU 5,54 - - 5,54Q 6,06
5 Harm van d...erkmortel LGDR 5,32 5,52 - 5,52Q 5,35
6 Lucas Bal CAV Energie - - 5,52 5,52Q 5,43
6 Thom Kortenoever Typhoon 5,52 - - 5,52Q 5,64
8 Jaco Delissen AV Attila 5,31 - - 5,31q 5,36
9 Twan Hogerbrugge AV `47 4,94 5,08 5,03 5,08q 5,04
10 Ouren Röttjers DAK 5,05 5,07 4,97 5,07q 5,40
11 Artur Harwig AC TION 4,48 5,04 5,06 5,06q 5,36
12 Jasper van Craaikamp VAV 5,06 4,83 4,92 5,06q 4,81
13 Hidde Nijland AAV SISU X 4,77 5,06 5,06 5,04
14 Joas van Hellemondt Leiden 4,96 4,57 4,67 4,96 5,17
15 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,86 4,74 4,92 4,92 4,89
16 Mathijs Goris Gloria 4,86 4,85 4,49 4,86 4,41
17 Daan Moelands DJA - 4,86 4,85 4,86 5,08
18 Gijs van Lieshout HAC 4,63 4,84 - 4,84 4,79
19 Ruiz Lodder Typhoon 4,83 2,99 X 4,83 5,10
20 Rick Faassen Scopias - - 4,80 4,80 5,12
21 Jorik Bokelman GACH - 4,75 4,62 4,75 4,38
22 Rick Stolp Spado 4,44 4,66 4,71 4,71 5,09
23 David Vroegindeweij GACH 4,52 4,58 - 4,58 4,51
24 Thijs van Kooten AV `56 4,51 4,31 4,44 4,51 4,73
25 Dieter Stolzenbach PH 4,27 4,20 4,27 4,27 4,44
26 Toon de Kwaasteniet U-Track 4,03 3,97 4,20 4,20 4,12
27 Mats Roskamp BAV 4,17 4,05 3,93 4,17 4,15

Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jim Putter DJA 4,80 - - 4,80Q 4,63
2 Mostafa Al-Bayati NEAV 4,45 4,57 - 4,57Q 4,55
3 Quinten de Vos PAC 4,46 4,37 4,32 4,46q 4,49
4 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 4,33 4,18 4,46 4,46q 4,69
5 Manne Baan Leiden 4,27 4,13 3,82 4,27q 4,72
6 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 1,92 3,88 4,21 4,21q 4,30
7 Nicky Broos DJA 4,19 3,93 4,06 4,19q 4,19
8 Teun Merckx Almere `81 4,12 4,02 4,02 4,12q 4,28
9 Marne van der Kooi AV Impala 4,01 4,02 4,10 4,10q 4,31
10 Sander de Haan HRRR X 4,08 3,36 4,08q 3,94
11 Stan Könings AV Unitas X 4,08 3,14 4,08q 4,03
12 Quentin Bos PAC 3,90 4,05 3,88 4,05q 3,82
13 Beer Timmer HLLS 4,04 3,72 3,95 4,04 4,27
14 Davey Ouwehand Leiden 3,85 3,78 4,03 4,03 4,30
15 Liam Jongejan Phanos 3,97 3,96 4,00 4,00 4,09
16 Mick van Veen Olympus `70 4,00 3,75 3,90 4,00 4,02
17 Nathan le Comte HLLS 4,00 3,81 3,87 4,00 3,90
18 Hugo Visser Isala `96 X X 4,00 4,00 3,90
19 Aidan de Bok HLLS 3,99 3,88 3,96 3,99 4,11
20 Miguel Babeliowsky Phanos 3,99 3,75 3,79 3,99 4,51
21 Kenan Türegün Olympus `70 3,96 3,64 3,78 3,96 4,19
22 Daan Wijnand KAV Holland 3,89 X X 3,89 4,36
23 Richard de Kort Leiden 3,87 3,79 3,73 3,87 3,75
24 Emir Bektesevic Eindhoven 3,87 3,53 3,66 3,87 3,75
25 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 3,85 3,50 3,41 3,85 4,16
26 Aiden Dictus DJA 3,70 3,60 3,81 3,81 3,92
27 Briek Weerkamp Haag 3,45 3,62 3,81 3,81 4,05
28 Luca Ton DNMC 3,80 3,54 3,54 3,80 4,05
29 Jente van Geest Altis 3,78 X 3,71 3,78 4,20
30 Jeremiah Puroja DNMC 3,77 X X 3,77 4,22
31 Raf Vaessen Swift 3,75 X 3,74 3,75 4,04
32 Ties Velthuis AV34 X 3,66 3,71 3,71 3,87
33 Youri Schneider AV Lycurgus 3,71 3,40 3,36 3,71 4,21
34 Boris van Zwam GACH 3,65 3,50 3,35 3,65 3,90
35 Max Kroon Heerenveen 3,61 3,64 3,53 3,64 3,85
36 Aiden Schenk PAC 3,29 3,17 3,59 3,59 4,00
37 Bas Verheijen AV Weert 3,35 X 3,56 3,56 3,92
38 Zafir Ali AV Atos 3,27 3,53 3,27 3,53 3,80
39 Quinten Jongkind Spado 3,22 3,45 X 3,45 3,73
40 Miran van den Ameele AV Atos X 3,19 2,93 3,19 3,89

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jozuah Revierre PAC 5,24 - - 5,24Q 4,78
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 4,98 - - 4,98Q 5,06
3 Luuk Pelkmans AV Sprint 4,77 X 4,84 4,84Q 4,76
4 Senne Gisius GACH 4,48 4,74 4,66 4,74q 4,90
5 Araya Wolfs AV Zeewolde X 4,50 4,74 4,74q 4,16
6 Sven van Gelderen AV Lycurgus 4,52 4,19 4,45 4,52q 4,59
7 Jessy van der Vegt PAC 4,49 4,50 4,33 4,50q 4,12
8 Ryan Heeren AV Spiridon 4,46 4,26 4,36 4,46q 4,70
9 Tibbe Teeuwen GACH X 4,41 4,44 4,44q 4,65
10 Rogier Groeneweg Altis 4,34 4,00 4,43 4,43q 4,44
11 Tim van Tilburg AV Gouda 4,38 4,11 4,21 4,38q 4,51
12 Barend van de Donk PAC 4,05 4,14 4,36 4,36q 4,42
13 Bart Blokdijk AV 1923 4,36 4,06 4,00 4,36 4,33
14 Philip Walraven Altis 4,22 4,32 4,11 4,32 3,78
15 Quinten Geleynse AV Lionitas 4,09 4,28 X 4,28 4,14
16 Jin van der Lee PAC 4,21 4,08 3,84 4,21 4,28
17 Dave Damen Swift 4,01 4,17 4,20 4,20 4,14
18 Wesley Monster Voorne 3,96 2,76 4,15 4,15 4,38
19 Gijs Bomer HLLS 4,13 4,13 4,06 4,13 4,39
19 Job Schaafsma VAV 4,13 4,13 4,06 4,13 3,99
21 Rick Scherrenburg Pijnenburg 4,13 4,13 4,00 4,13 4,13
22 Sven Siebelt AC TION 4,04 4,08 X 4,08 4,19
23 Mika Naber AV34 X 4,08 4,02 4,08 4,38
24 Jan Elsinga Heerenveen 3,99 4,07 4,03 4,07 4,11
25 Koen Steenblok AV `56 4,05 X 3,91 4,05 4,20
26 Giel van Veen PAC 3,61 3,68 4,05 4,05 3,91
27 Luuk Verhoeven HAC 3,94 3,67 3,79 3,94 4,10
28 Emil de Graaf Phanos 3,91 3,69 3,76 3,91 4,04
29 Coen Bloemberg Flevo Delta 3,90 3,88 3,90 3,90 4,08
30 Giel Sportel Altis X X 3,86 3,86 4,02
31 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 3,84 3,55 3,80 3,84 3,81
32 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 3,77 3,83 3,82 3,83 3,99
33 Michiel Gulickx Gloria 3,81 3,76 3,68 3,81 3,95
34 Jonas Vos DAK 3,54 3,79 3,38 3,79 3,85
35 Julian Wilting AC TION X 3,78 X 3,78 4,45
36 Joost Leverink MPM 3,51 3,77 X 3,77 4,20
37 Willem Hammink Phanos X 3,04 3,67 3,67 4,18
38 Robbe Noordanus GACH 3,49 X 3,61 3,61 4,03
39 Stan Buurman HAC 3,40 3,43 3,12 3,43 3,53
Xavier van Zutven PH X X X NM 3,99

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Fleur Pieters Flevo Delta 5,12 - 5,12Q 5,03
2 Dunya van den Tooren PAC 5,00 5,00Q 4,62
3 Shantell Kwofie GACH 4,97 - 4,97Q 5,34
4 Alyshia Kavehercy NEAV 4,55 4,69 4,89 4,89Q 4,85
5 Isis Ferrier Haag X X 4,86 4,86Q 5,20
6 Boglarka ...rekgyarto Swift 4,80 4,80Q 4,61
7 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 4,73 4,43 X 4,73q 5,07
8 Isis Levels Scopias 4,68 4,36 4,38 4,68q 4,66
9 Sherryl Achterberg AC TION X 4,65 X 4,65q 4,81
10 Olivia Carli AAC `61 4,44 4,53 4,27 4,53q 4,67
11 Anouk Verdaasdonk Spado X 4,51 4,41 4,51q 4,75
12 Isa van Si...rtensdijk Altis 4,47 4,43 4,17 4,47q 4,50
13 Nikki Ravelli KAV Holland 4,47 4,14 4,32 4,47 4,72
14 Tess Gerdes SPWS 4,31 4,46 4,39 4,46 4,02
15 Fenne Cantelberg Swift 4,34 4,03 4,46 4,46 4,61
16 Floortje Tromp AAV `36 3,84 4,46 X 4,46 4,40
17 Rosanne Ter Horst AV Hera 4,38 4,11 4,41 4,41 4,35
18 Kiki Kooijman AV Weert 4,40 3,95 4,28 4,40 4,61
19 Jildou Binnema Heerenveen X 4,40 X 4,40 4,55
20 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 4,37 4,19 X 4,37 4,20
21 Kato van Wilgen AV `47 4,09 4,36 4,34 4,36 4,40
22 Esmee Mulder ATNY 4,30 3,87 4,17 4,30 4,43
23 Lonneke Lintsen AV De Keien 4,01 4,25 4,25 4,25 4,26
24 Anouk van Jeveren Scorpio 4,00 4,06 4,23 4,23 4,33
25 Fabienne Lazarenko Hanzesport 4,19 3,94 4,15 4,19 4,32
26 Filsan Versteeg Pallas `67 4,16 4,16 X 4,16 4,36
27 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 4,09 X 4,16 4,16 4,36
28 Femke van Schalkwijk AV Astylos 4,13 4,01 4,07 4,13 4,45
29 Suzanne Moons AV Gouda 4,12 3,55 4,06 4,12 4,50
30 Anissa Toumi Altis 4,01 4,00 4,11 4,11 4,14
31 Iris Turksema SPLS 3,80 4,10 3,80 4,10 4,22
32 Noa Rutten Nijmegen 3,80 3,56 4,04 4,04 4,05
33 Sophie Cantelberg Swift 4,00 4,01 3,93 4,01 4,08
34 Nanou Hofmann Heerenveen 3,95 3,91 4,00 4,00 4,34
35 Irene Doeze Jager Flevo Delta 3,82 3,61 3,97 3,97 4,11
36 Eva van der Putten HAC 3,95 3,75 3,94 3,95 4,34
37 Lois Doornheim GACH X 3,48 3,91 3,91 4,32
38 Aimee Vriesman HLLS 3,90 3,85 3,85 3,90 4,20
39 Rosalie van Wouwen Haag 3,81 3,67 3,90 3,90 4,55
40 Lotte Buitenkamp Altis X 3,84 3,79 3,84 4,15
41 Valerie Chu AV Weert 3,81 3,75 3,82 3,82 4,21
42 Fenne Pellaers AV `56 3,40 3,82 3,65 3,82 4,05
43 Lois van Gemert Haag 3,78 3,79 3,61 3,79 3,92
44 Luna Bodelier ATOP 3,75 3,79 3,65 3,79 4,16
45 Savannah Bailey Fortius 3,55 3,74 3,79 3,79 ---
46 Lise Kappen PH 3,77 - 3,77 3,77 4,13
47 Veerle van den Berg AV NOP 3,63 3,65 3,70 3,70 4,01
48 Lotte Stam Altis 3,48 3,69 3,63 3,69 3,94
49 Eva Rijnsaardt Fortius 3,11 3,68 3,55 3,68 3,96
50 Esther van Grol AV Sparta 3,65 3,45 3,32 3,65 4,07
51 Meike Tan HLLS 3,46 3,62 3,45 3,62 3,99
52 Hermke Hesseling Scopias 3,62 - 3,10 3,62 3,96
53 Femke Haverkort AV Lycurgus 3,45 3,53 3,34 3,53 3,97
54 Cato Velstra BAV 3,45 X 3,31 3,45 3,53
55 Dané Goosen AV Sparta 3,45 1,82 3,25 3,45 3,57
56 Senne Wijma GACH 2,93 3,14 2,87 3,14 3,81

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Britt de Blaauw PAC 5,45 - - 5,45Q 5,66
2 Esmee Douma Groningen 5,20 - - 5,20Q 5,54
3 Amber de Roo AV `40 5,16 - - 5,16Q 4,82
4 Marleen Baas AC TION 5,06 - - 5,06Q 5,45
5 Brecht van der Vliet Groningen 4,85 4,83 5,00 5,00Q 5,02
6 Marinka Schuurman Altis 4,82 4,92 4,87 4,92q 5,13
7 Katja van Eetvelt RK HAV 4,86 4,88 X 4,88q 5,09
8 Romee van Dam Startbaan 4,73 4,85 4,52 4,85q 4,87
9 Kika de Vos PAC - 4,66 4,82 4,82q 4,88
10 Myrte van der Schoot GACH 4,67 4,71 4,81 4,81q 5,11
11 Romee Hermse PAC 4,45 4,68 4,79 4,79q 4,79
12 Joanne Schaap PH 4,67 3,45 4,17 4,67q 4,71
13 Nora Wakelkamp U-Track 4,22 4,60 - 4,60 4,28
14 Puk Terpstra Tempo AV 4,18 4,49 4,57 4,57 4,48
15 Isis Tinneveld Olympus `70 X 4,56 X 4,56 4,84
16 Romée de Best HRRR 4,55 4,50 4,50 4,55 4,72
17 Sacha Goedhart AV Gouda 4,30 4,29 4,55 4,55 4,61
18 Isa Poels AV De Keien 4,25 4,22 4,52 4,52 4,42
19 Suus van Schaik VAV 3,62 4,52 - 4,52 4,72
20 Antonia Benevento Phanos 4,43 4,43 4,50 4,50 4,61
21 Ilse Stok CAV Energie X 4,41 4,49 4,49 4,71
22 Daphne Zintel AAV `36 4,44 4,28 4,48 4,48 4,79
23 Maartje R...senschoon GVAC 4,08 4,43 4,48 4,48 4,68
24 Lianka Wit Hollandia 4,37 4,48 X 4,48 4,76
25 Tamira Wota BAV 4,45 4,34 - 4,45 4,17
26 Elka Wybenga Altis 4,43 4,26 3,12 4,43 4,80
27 Trijntje v... Elzakker Spado 4,40 - - 4,40 5,07
28 Anna Lusthof Olympus `70 3,75 4,37 4,33 4,37 4,52
29 Rosalie Konings U-Track 4,04 4,36 4,01 4,36 4,32
30 Iza Nijsse AV `56 X X 4,34 4,34 4,65
31 Fleur Boender Eindhoven 4,33 4,30 4,29 4,33 4,50
32 Lisa van Baalen DVTR 4,29 4,17 4,32 4,32 4,39
33 Iris van den Heuvel Maastricht 4,28 4,05 X 4,28 4,43
34 Naomie Höhn Altis 4,00 3,75 4,23 4,23 4,47
35 Meike Bakker GACH 3,89 4,18 4,04 4,18 4,12
36 Rikkie Bosman GACH 4,07 4,03 4,10 4,10 4,19
37 Annemarie Gosselink AC TION - 4,07 4,08 4,08 4,33
38 Elise Spijkers AAV `36 4,02 3,91 4,04 4,04 4,30
39 Marit Staal Heerenveen 3,75 3,67 4,04 4,04 4,23
40 Hannah Reijenga CAV Energie - 4,04 - 4,04 4,37
41 Marlot Groeneweg Altis - 4,01 - 4,01 4,45
42 Kaylee Damen ACHL 3,86 4,00 3,79 4,00 4,21
43 Anna Hovinga AV Haarlem 3,78 4,00 3,74 4,00 4,55
44 Mare Lei GACH 3,76 3,99 3,92 3,99 4,30
45 Tharissa Palma AAC 3,88 3,71 3,86 3,88 4,47
46 Xenia Raptis Scopias 3,47 3,40 3,39 3,47 3,80
47 Welmoed Kuit AV 1923 3,34 3,37 3,04 3,37 3,40
48 Karlijn Majoor AV 1923 3,08 3,16 3,22 3,22 3,38

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Ruby Jansen MPM 4,04 4,30 - 4,30Q 4,91
2 Elisabeth de Haan Heerenveen 4,08 4,25 - 4,25Q 4,61
3 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 3,79 4,05 4,22 4,22q 4,00
4 Fiene Rosendaal DEM 4,17 4,05 3,86 4,17q 4,30
5 Brigitte de Geus AV `56 4,14 4,16 3,37 4,16q 4,15
6 Puck Bronkhorst Phanos 4,15 3,70 4,11 4,15q 4,28
7 Sanne Loomans AV Lycurgus 4,12 3,87 3,28 4,12q 4,12
8 La-Keisha Planto AAV `36 3,98 4,11 4,04 4,11q 4,20
9 Huwaidah Haruna Spurt `88 4,07 X X 4,07q 4,54
10 Noa van Velzen PH 3,76 3,95 3,79 3,95q 3,79
11 Milou Keulstra AVGM 2,55 3,91 3,93 3,93q 4,11
12 Jo-Ann Pique AV Feniks 3,92 3,76 3,74 3,92q 4,32
13 Ròbin Martha PAC 3,01 3,86 3,89 3,89 4,20
14 Jet van Mierlo Olympus `70 3,88 3,70 3,70 3,88 3,99
15 Jolie Baerveldt AVON 3,88 3,65 3,70 3,88 4,10
16 Anneloes v... Erkelens Fit 3,59 3,87 3,71 3,87 4,14
17 Alyssa Koobs AV Atos 3,85 3,49 3,44 3,85 4,11
18 Anthe Troost HRRR 3,83 X 3,84 3,84 4,03
19 Chivanny ...ugwandass PAC 3,68 X 3,81 3,81 4,13
20 Merel Tieman PAC 3,53 3,81 3,41 3,81 4,12
21 Hannah den Breejen Phanos 3,71 X 3,80 3,80 4,01
22 Najoua Tarawally HLLS 3,80 3,53 3,50 3,80 3,73
23 Jade Bosman CAV Energie X 3,74 3,25 3,74 4,15
24 Lisemijn V...den Bosch Phanos 3,58 3,73 3,47 3,73 3,78
25 Senna Laureijssen AV Spiridon 3,46 3,70 3,60 3,70 3,98
26 Lilly van Bunge AV Sparta 3,50 3,66 3,68 3,68 3,71
27 Chloé Zerbib DNMC 3,60 3,61 3,68 3,68 4,09
28 Nienke Overmeijer PH 3,68 3,50 3,60 3,68 3,65
29 Daphne van der Lecq AV34 3,61 3,41 3,64 3,64 3,93
30 Esmee Stok CAV Energie 3,56 3,16 3,63 3,63 4,03
31 Norah de Bruijn Fortius 3,60 3,59 X 3,60 3,91
32 Elianne Hopman ARV Ilion 3,39 X 3,59 3,59 3,90
33 Isis Maas PH 3,56 X 3,58 3,58 3,65
34 Sanne Hogendorp AV Sparta 3,57 3,54 X 3,57 3,52
35 Inte van Kralingen GACH 3,26 3,23 3,57 3,57 3,53
36 Lisa Hoogervorst Isala `96 3,56 X 3,41 3,56 4,01
37 Elles Lieuwen Hanzesport 3,54 3,30 3,19 3,54 3,82
38 Bente van Milligen AV34 3,52 3,22 3,30 3,52 3,80
39 Sophie van der Sande Eindhoven 3,51 X 3,32 3,51 3,50
40 Danine Markesteijn Fortius 3,49 3,09 3,39 3,49 4,06
41 Anne Favre Leiden 3,49 2,99 X 3,49 3,65
42 Jytte Spek CAV Energie 3,41 3,48 3,35 3,48 3,79
43 Iris Breslau Fit 3,47 2,83 3,41 3,47 3,83
44 Berrit Roex Triathlon 3,32 3,19 3,47 3,47 3,93
45 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 3,47 3,16 3,27 3,47 3,80
46 Maud te Pas AV Zuidwal 3,32 3,45 3,27 3,45 3,81
47 Rosa Matthijssen Phanos X 3,44 3,18 3,44 3,73
48 Lara van 't Klooster Triathlon 3,33 X 3,17 3,33 3,31
49 Fenne Bijlhouwer Spado 3,00 3,05 3,28 3,28 4,00
50 Louise van...kelenburg PAC 3,27 3,27 2,98 3,27 3,61
51 Indy Broer Triathlon 3,15 3,26 X 3,26 3,74
52 Veronique Veldhuis AV Feniks X 2,98 3,22 3,22 4,28
53 Hannah Vos Fit 3,12 3,20 3,15 3,20 3,87
54 Pearl Verbeeten CAV Energie 3,07 2,61 3,19 3,19 3,44
55 Sofie Bos Scopias 3,10 2,83 2,99 3,10 3,51
56 Lavinia Evora PAC 3,06 2,72 2,99 3,06 3,42
57 Sjuulke Heinrichs Scopias 2,52 2,48 2,69 2,69 3,40
58 Babette van de Sande DAK 2,40 2,32 2,22 2,40 3,50
Jill Paulus Scorpio - - - DNS 3,58

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Cristy Pieter Fortius 3,98 5,09 - 5,09Q 5,07
2 Anniek de Lange Fortius 5,01 - - 5,01Q 4,70
3 Anne Hoomoedt PAC 4,68 - - 4,68Q 4,63
4 Eva Kok Voorne 4,45 4,07 4,11 4,45q 4,07
5 Charissa Boeters AV Sparta 4,43 4,43 4,40 4,43q 4,50
6 Kris Oosterveld AC TION 4,40 4,42 4,39 4,42q 4,72
7 Blessin UIterwijk Almere `81 4,30 3,90 4,14 4,30q 4,44
8 Sascha Keukenkamp Groningen 4,29 3,88 4,12 4,29q 4,37
9 Maud Brouwer De Gemzen 4,09 3,76 4,29 4,29q 4,21
10 Daniek Meijer PH 4,29 3,90 3,91 4,29q 3,99
11 Denise Riep Flevo Delta 4,25 4,14 4,08 4,25q 4,45
12 Mare Versluis De Liemers 3,95 4,09 4,23 4,23q 4,27
13 Alida Tanggahma Haag 4,08 4,21 4,13 4,21 4,45
14 Renske van der Steen PH 4,06 4,18 4,07 4,18 4,54
15 Mayke Ruige AV Lionitas 3,98 4,16 4,16 4,16 4,37
16 Joan Hardon AC TION 3,43 4,15 4,09 4,15 4,55
17 Carolina Ricci Leiden 4,09 4,08 3,77 4,09 4,16
18 Manon van der Zwaard AV NOP 3,05 4,08 4,00 4,08 4,36
19 Jada Vredebregt PAC X 4,08 X 4,08 3,98
20 Jinte Kreugel AV Unitas 3,95 4,02 4,05 4,05 4,42
21 Martje ter Doest AV Impala 4,04 3,84 3,96 4,04 4,26
22 Elise de Jong PAC 3,86 3,59 4,04 4,04 3,92
23 Maaike Boers Olympus `70 4,00 3,75 X 4,00 4,04
24 Yara Karelse AV `56 3,60 3,99 X 3,99 4,01
25 Janne van den Berg PH 3,59 2,90 3,95 3,95 3,97
26 Fenne Looijen VAV 3,59 3,66 3,87 3,87 4,10
27 Stine Nuijen Leiden 3,81 3,85 3,73 3,85 3,97
28 Francine V...der Stoop De Gemzen 3,84 3,81 X 3,84 3,87
29 Noëlle Schalk AV Spiridon 3,83 3,79 3,53 3,83 4,09
30 Livia Gutte AV Statina 3,83 3,76 X 3,83 4,01
31 Marijn Kieft AAV `36 3,83 3,59 3,73 3,83 3,62
32 Iris Mackaaij GACH 3,53 3,82 3,53 3,82 3,78
33 Lenneke Pettinga Castricum 3,81 3,68 3,25 3,81 4,03
34 Zoë Geurtz Eindhoven 3,77 3,60 3,80 3,80 4,01
35 Floortje Overeem AV34 3,62 3,27 3,80 3,80 3,80
36 Inke van d...ikkenberg AV `56 3,53 3,52 3,79 3,79 4,07
37 Iris van Leuveren AV Nijkerk 3,73 3,76 3,63 3,76 4,11
38 Cecilia Lima CAV Energie 3,66 3,70 3,75 3,75 3,98
39 Jet Vliegen AV Statina X 3,66 3,75 3,75 2,24
40 Erzsi Diehl AV Lycurgus 3,63 3,74 3,74 3,74 3,63
41 Edda van der Velden Rotterdam 3,66 3,74 3,23 3,74 4,23
42 Pam de Kruif AV 1923 3,68 3,68 3,55 3,68 3,99
43 Linde van Bragt PH 3,66 3,64 3,33 3,66 3,92
44 Elin Buitenhuis AV Zeewolde 3,39 3,66 3,39 3,66 3,95
45 Milou van den Berg Phanos 3,63 3,57 - 3,63 4,18
46 Emmelie Pos GACH 3,47 3,63 X 3,63 4,02
47 Fanny den Uyl Startbaan 3,61 3,38 3,33 3,61 3,99
48 Madelief Verweij PAC 3,58 3,42 3,51 3,58 3,67
49 Jiske Terpstra Tempo AV 3,49 3,35 3,47 3,49 3,53
50 Lieke Zijlstra Eindhoven 3,06 2,88 2,91 3,06 3,43