Uitslagen Jongens Junior C1 Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Lennart Boogaard AV Hera 12,55 11,85 10,92 X 12,57 X 12,57 12,13
2 David Pronk Haag X 12,42 11,10 X 11,16 X 12,42 10,53
3 Bas Nolsen Tempo AV 11,68 11,68 9,58 10,86 11,73 11,82 11,82 11,58
4 Ryan Jansen Scorpio 10,07 10,30 10,13 10,81 11,09 10,58 11,09 10,96
5 Viggo Tijbosch PH 10,53 10,12 10,37 9,91 10,19 10,36 10,53 10,68
6 Yannick Rolvink Olympus `70 10,33 10,16 X 10,08 10,44 10,51 10,51 10,76
7 Kian Beks Isala `96 10,02 10,28 9,46 9,83 9,92 9,15 10,28 10,15
8 Tijn Berendsen De Liemers X 9,29 9,77 9,16 9,83 8,90 9,83 9,37
9 Christian Prins AV Atos 8,97 9,31 X 9,31 9,27
10 Djalil Pater Groningen X 9,26 8,78 9,26 9,46
11 Joris IJzinga Altis 8,76 8,85 9,14 9,14 9,36
Bruce Boon Flevo Delta - - DNS 10,49

Uitslagen Jongens Junior C2 Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Tim Klein DJA X 14,81 14,38 13,27 X 14,09 14,81 13,97
2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 13,17 13,06 12,80 12,83 12,10 11,32 13,17 12,55
3 Thom Kortenoever Typhoon 12,90 12,63 X 12,42 13,03 12,56 13,03 12,05
4 Melchior Treffers AV PEC 1910 12,51 12,53 11,34 12,55 12,92 13,00 13,00 12,06
5 Max Kreeft Scorpio 12,57 12,82 12,79 - 11,66 12,99 12,99 13,16
6 Milan Beuning AAV SISU 11,80 12,09 12,35 11,98 X 11,83 12,35 11,72
7 Milo de Langen AV Feniks 12,26 11,34 X X X 11,94 12,26 11,85
8 Finn Damhoff AV Haarlem 10,34 10,48 11,54 10,88 10,81 10,73 11,54 11,44
9 Rick Faassen Scopias 11,29 10,76 X 11,29 11,71
10 Thomas Kleijweg Olympus `70 11,22 11,26 10,44 11,26 11,42
Daan Moelands DJA - - - DNS 11,14
Jip de Greef Altis NM 11,65

Uitslagen Jongens Junior D1 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Sieb Stiemer AV Oss `78 7,66 8,79 7,74 7,70 8,37 7,74 8,79 8,67
2 Jim Putter DJA 8,10 7,97 8,42 7,90 8,51 6,53 8,51 8,30
3 Patrick Hees AV 1923 7,98 7,56 7,64 8,13 8,42 8,38 8,42 7,69
4 Ties Oosting AV Trias 6,31 7,24 7,50 6,96 7,69 8,26 8,26 7,37
5 Jessy Struijs SAV 7,49 6,37 8,24 7,79 7,29 8,04 8,24 8,26
6 Kian Sanches AV Hera 7,16 7,29 8,18 6,37 7,43 8,09 8,18 7,15
7 Sepp Schulte Castricum 6,93 7,14 7,84 8,16 6,97 7,06 8,16 7,54
8 Niels Bitter GACH 7,12 7,32 X 6,66 7,44 6,42 7,44 7,10
9 Nils Eerhart Olympus `70 6,66 6,82 7,29 7,29 7,35
10 Youri Schneider AV Lycurgus 7,06 6,39 5,75 7,06 7,15
11 Jeremiah Puroja DNMC 6,80 6,35 6,76 6,80 7,35
12 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion X 6,80 6,62 6,80 7,46

Uitslagen Jongens Junior D2 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Aaron Ponne SAV 12,16 10,54 9,56 10,88 11,15 9,86 12,16 10,25
2 Bryan Duff AV Sparta 10,67 11,17 X 9,91 10,66 10,56 11,17 10,64
3 Jarno van Daalen PAC 9,54 10,93 9,80 11,04 X 10,64 11,04 10,64
4 Tibbe Teeuwen GACH X 9,83 X X 9,24 9,55 9,83 10,48
5 Neo Thijssen HLLS 9,77 9,67 9,78 7,88 8,79 9,23 9,78 9,73
6 Ryan Heeren AV Spiridon 8,99 8,62 8,79 8,49 8,35 8,84 8,99 8,53
7 Rowan Tiemes Flevo Delta 8,08 8,97 8,83 8,38 X 8,85 8,97 8,62
8 Jessy van der Vegt PAC 8,30 8,62 8,88 8,23 X 8,35 8,88 8,15
9 Mike Berends AAC `61 7,67 8,75 8,46 8,75 8,49
10 Robbie Smulders PH 7,96 8,18 8,20 8,20 8,14
11 Jonathan van Lien AV Zeewolde 8,19 7,96 7,64 8,19 8,09
12 Ids Kok Phanos 7,71 7,79 7,68 7,79 8,10

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Shantell Kwofie GACH 10,71 X 9,73 10,68 11,18 11,44 11,44 10,89
2 Isabel van Houweling De Gemzen 10,71 10,58 9,87 X 10,87 11,06 11,06 10,42
3 Rachel Ivo PAC 9,12 8,98 10,46 9,69 10,93 10,89 10,93 10,14
4 Damanja Reus SAV 10,23 10,17 10,28 10,12 10,45 10,93 10,93 10,08
5 Isa van Si...rtensdijk Altis 10,11 7,78 8,44 10,47 10,16 10,87 10,87 9,22
6 Suze Zeevat Ciko `66 9,33 9,05 10,07 10,45 9,65 9,72 10,45 10,52
7 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,75 9,97 9,79 10,38 8,91 10,12 10,38 9,22
8 Wiep van der Mark Ciko `66 9,86 9,17 9,34 9,40 9,27 9,88 9,88 9,99
9 Maud Visscher Groningen 9,77 8,92 7,26 9,77 9,86
10 Alyshia Kavehercy NEAV X 9,63 9,41 9,63 9,52
11 Nathalia Montijn CAV Energie 9,44 9,09 9,29 9,44 9,63
12 Esmée Weber Almere `81 X 8,82 8,83 8,83 9,48

Uitslagen Meisjes Junior C2 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Jaybre Wau Maastricht 12,13 12,58 13,13 X 12,68 12,12 13,13 11,79
2 Audrey Jacobs Scopias 12,39 11,37 12,62 12,67 X 13,06 13,06 12,53
3 Marleen Baas AC TION 12,22 - 12,01 12,68 12,57 12,57 12,68 12,21
4 Lotte Haest Spado 12,03 11,57 12,14 12,60 12,56 12,29 12,60 11,64
5 Isa Kolle AV Hera 12,48 11,73 11,87 X X X 12,48 11,77
6 Pearl Lodder Typhoon 11,09 11,29 10,38 10,76 11,29 X 11,29 11,54
7 Bibienne d...Brabander Olympus `70 11,29 11,20 11,19 9,94 X 10,65 11,29 11,99
8 Joanne Schaap PH 10,21 11,24 10,50 10,33 10,67 10,59 11,24 10,99
9 Isa Hartjes Ciko `66 10,44 10,80 11,02 11,02 10,61
10 Naomie Höhn Altis 10,86 8,69 10,86 10,86 10,80
11 Aniek van Schie HLLM 10,44 9,88 10,03 10,44 10,36
12 Romée de Best HRRR 10,00 10,26 X 10,26 10,21

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Ruby Jansen MPM 9,84 9,73 9,30 X 8,02 8,92 9,84 9,42
2 Daniek van Loon DAK 9,46 8,85 9,06 8,30 8,96 8,35 9,46 9,21
3 Milou Sieperda HRRR 8,66 9,29 8,79 8,69 8,15 6,98 9,29 8,75
4 Tinka Fokke Spado 8,60 9,00 8,15 7,98 8,27 6,79 9,00 8,01
5 Jade Bosman CAV Energie 8,64 8,84 8,07 7,57 8,09 8,39 8,84 8,15
6 Elisha Kwofie GACH 8,66 8,23 8,83 7,96 8,09 8,60 8,83 8,07
7 Arianne Punt PAC 8,59 7,93 8,38 X 7,94 8,52 8,59 8,75
8 Rosa Matthijssen Phanos 8,43 8,14 8,26 8,26 7,80 8,14 8,43 8,80
9 Karlijn Greeve GACH 7,23 8,36 8,25 8,36 8,62
10 Floortje Lusthof Olympus `70 7,81 8,24 7,87 8,24 8,07
11 Jo-Ann Pique AV Feniks 8,21 8,00 7,88 8,21 8,56
12 Fenne Spiering PAC 6,82 7,49 6,70 7,49 7,77

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Milou van den Berg Phanos 10,77 10,20 12,20 10,84 11,72 11,90 12,20 11,79
2 Nikki Verweij Haag 11,03 11,04 11,14 10,54 10,49 11,31 11,31 11,00
3 Pien Mittertreiner Olympus `70 11,14 10,78 10,22 10,40 11,31 10,76 11,31 11,31
4 Anne Hoomoedt PAC 10,56 8,95 8,54 8,77 9,93 10,86 10,86 10,34
5 Yara de Boer AV Lionitas 10,69 9,87 9,24 9,12 9,76 9,80 10,69 10,68
6 Elsa Lila AV Astylos 10,61 10,15 9,46 X 9,88 8,55 10,61 10,25
7 Manon Hoedjes AV Hera 10,46 10,37 10,45 X 9,22 9,85 10,46 10,40
8 Elena Slagt Altis 10,28 10,41 X 10,11 9,14 9,70 10,41 10,83
9 Luna Pedemonte Olympus `70 9,99 10,03 10,01 10,03 10,31
10 Iris van Leuveren AV Nijkerk 9,87 9,82 9,77 9,87 10,20
11 Mayke Ruige AV Lionitas 9,69 9,61 9,21 9,69 9,84
12 Mieko Hartman Olympus `70 9,26 8,68 8,86 9,26 9,87