Uitslagen Jongens Junior C1 Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 12,13 - - 12,13Q 12,53
2 Bas Nolsen Tempo AV 11,58 - - 11,58Q 11,31
3 Ryan Jansen Scorpio 10,96 - - 10,96Q 11,24
4 Yannick Rolvink Olympus `70 10,76 - - 10,76Q 10,88
5 Viggo Tijbosch PH 10,33 10,68 - 10,68Q 10,91
6 David Pronk Haag 10,53 - - 10,53Q 11,76
7 Bruce Boon Flevo Delta 10,49 9,79 9,98 10,49q 9,62
8 Kian Beks Isala `96 10,15 9,08 9,24 10,15q 10,12
9 Djalil Pater Groningen 9,46 9,11 - 9,46q 9,41
10 Tijn Berendsen De Liemers 9,13 9,37 8,85 9,37q 8,89
11 Joris IJzinga Altis 9,00 8,80 9,36 9,36q 10,93
12 Christian Prins AV Atos - 9,11 9,27 9,27q 9,22
13 Mike Wennekes De Liemers 8,38 8,89 9,25 9,25 8,02
14 Jasper Spruijt Olympus `70 9,17 9,10 9,22 9,22 7,93
15 Luca Broers ATOP 8,88 9,22 9,01 9,22 9,50
16 David Elzinga GACH 8,93 9,11 9,21 9,21 9,93
17 Kenan van der Kooij Altis 8,22 8,12 8,32 8,32 9,55
18 Jasper Boelhouwer AV 1923 8,20 7,96 7,90 8,20 9,16
19 Chivaro Friendwijk AV Haarlem X 7,99 7,74 7,99 8,82
20 Arjuno Orsini AV Gouda 7,92 7,49 6,95 7,92 8,77
21 Thijs van der Maaten AV Athlos 7,60 7,16 7,79 7,79 8,12
22 Bram Eleveld AV Athlos 7,64 7,50 7,63 7,64 9,12
23 Sven Hurkmans Fortius 6,22 7,27 6,63 7,27 9,02
24 Jilke Oswald HRRR 6,22 7,11 6,86 7,11 6,67
25 Luc de Kruijf PH 6,71 7,11 6,39 7,11 7,46
26 Daan Scholte AV Athlos 6,88 6,02 6,55 6,88 7,66
27 Boaz Barf Haag 6,06 6,68 6,41 6,68 8,81
28 Mink Hageman AV Atos 5,65 5,39 6,67 6,67 7,41
29 Quinten Mertens AV `56 6,53 6,35 6,27 6,53 7,27

Uitslagen Jongens Junior C2 Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Tim Klein DJA 13,97 - - 13,97Q 14,28
2 Max Kreeft Scorpio 13,16 - - 13,16Q 11,99
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 12,55 - - 12,55Q 11,97
4 Melchior Treffers AV PEC 1910 11,46 12,06 - 12,06Q 11,26
5 Thom Kortenoever Typhoon 10,96 12,05 - 12,05Q 12,13
6 Milo de Langen AV Feniks 11,31 11,85 - 11,85Q 12,30
7 Milan Beuning AAV SISU 11,72 - - 11,72Q 11,78
8 Rick Faassen Scopias 11,05 11,71 - 11,71Q 11,46
9 Jip de Greef Altis 11,32 11,65 - 11,65Q 10,66
10 Finn Damhoff AV Haarlem 10,31 10,63 11,44 11,44q 11,10
11 Thomas Kleijweg Olympus `70 11,29 11,16 11,42 11,42q 12,04
12 Coen de Haan SPLS 11,12 11,30 11,10 11,30q 11,68
13 Justin van Dooren Haag 11,26 10,48 9,34 11,26 10,46
14 Daan Moelands DJA 10,03 11,14 10,54 11,14qR 10,83
15 Alex van der Voort ARV Ilion 11,12 10,81 10,54 11,12 10,92
16 Mark Smolders AV Sprint 10,81 11,07 X 11,07 11,94
17 Abel Stoker Tempo AV 10,98 X 10,89 10,98 11,90
18 Quintin Janse Tempo AV 9,47 10,73 X 10,73 10,04
19 Max Birdja Haag 10,34 10,62 10,52 10,62 10,39
20 Rick van der Meer AV Zeewolde 9,27 10,43 10,16 10,43 10,78
21 Daniel Erbe Gomez Phanos 9,71 9,95 10,29 10,29 8,21
22 Ryan Honders Flevo Delta 9,80 10,20 10,07 10,20 9,90
23 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 9,71 9,28 9,89 9,89 10,58
24 Etienne Verwaal PAC 9,84 9,15 9,43 9,84 9,72
25 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 8,90 9,68 8,55 9,68 8,67
26 Siebe Pals AV Feniks 8,58 X 9,08 9,08 9,57
27 Tyrone Richards Altis 9,01 8,78 8,63 9,01 9,88
28 Joris Giezeman AV34 8,70 8,10 8,87 8,87 8,23
29 Dieter Stolzenbach PH 8,23 8,70 7,86 8,70 8,87
30 Bart Adriaanse Voorne 8,54 8,22 8,35 8,54 8,91
31 Mats Roskamp BAV 8,09 7,81 7,62 8,09 8,07
32 Sem Jongenburger Phanos 7,79 7,32 6,80 7,79 7,47
33 Jordy Hui...in t Veld AV34 7,37 7,50 7,24 7,50 7,28
34 Lucca Marks HLLS 6,99 6,54 6,27 6,99 7,14
35 Thymen van Zon DAK 5,97 5,92 5,73 5,97 6,33

Uitslagen Jongens Junior D1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Sieb Stiemer AV Oss `78 8,41 8,67 - 8,67Q 8,00
2 Jim Putter DJA 8,25 7,94 8,30 8,30q 8,55
3 Jessy Struijs SAV 7,77 8,19 8,26 8,26q 10,11
4 Patrick Hees AV 1923 7,61 7,69 7,58 7,69q 8,16
5 Sepp Schulte Castricum 7,27 7,39 7,54 7,54q 6,99
6 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 6,76 7,08 7,46 7,46q 9,68
7 Ties Oosting AV Trias 6,46 7,22 7,37 7,37q 9,17
8 Nils Eerhart Olympus `70 7,35 7,13 7,20 7,35q 6,71
9 Jeremiah Puroja DNMC 7,35 6,95 6,55 7,35q 9,34
10 Kian Sanches AV Hera X 6,97 7,15 7,15q 7,22
11 Youri Schneider AV Lycurgus 6,86 6,38 7,15 7,15q 7,28
12 Niels Bitter GACH 6,78 7,10 6,55 7,10q 6,65
13 Thijs Bongers Swift X 7,08 X 7,08 6,77
14 Rimme Biewenga PAC 6,51 6,53 6,99 6,99 6,17
15 Rens Schuurmans AV Oss `78 6,27 X 6,95 6,95 7,50
16 Ties Velthuis AV34 6,84 6,90 6,56 6,90 8,12
17 Marne van der Kooi AV Impala 6,07 6,73 6,90 6,90 8,40
18 Joachim van Tol Haag 6,46 6,85 6,06 6,85 6,71
19 Steven Waasdorp Startbaan 6,60 6,25 6,41 6,60 6,87
20 Maxim van Dorp Fortius 6,30 6,12 5,81 6,30 6,60
21 Nathan le Comte HLLS 5,56 6,25 5,44 6,25 6,34
22 Aiden Dictus DJA 6,05 6,11 5,88 6,11 6,11
23 Juriaan Visser PH X 5,86 5,58 5,86 6,80
24 Nick Jellema AV Lionitas 4,78 4,80 5,33 5,33 5,40
25 Ferenc Visee Olympus `70 5,16 4,81 5,28 5,28 4,99
26 Zafir Ali AV Atos 5,14 4,65 4,84 5,14 6,85
27 Noud Janssen Scopias 5,11 4,93 5,03 5,11 6,40
28 Guus Hanekamp Haag 4,53 4,75 4,41 4,75 3,83

Uitslagen Jongens Junior D2 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 10,64 10,64Q 10,84
1 Jarno van Daalen PAC 10,64 10,64Q 10,83
3 Tibbe Teeuwen GACH 9,52 9,41 10,48 10,48Q 9,80
4 Aaron Ponne SAV 10,25 10,25Q 10,34
5 Neo Thijssen HLLS 9,66 9,73 9,54 9,73q 8,60
6 Rowan Tiemes Flevo Delta 7,15 8,62 7,33 8,62q 8,87
7 Ryan Heeren AV Spiridon 8,53 8,41 8,46 8,53q 9,42
8 Mike Berends AAC `61 8,04 7,28 8,49 8,49q 8,12
9 Luuk van Cappelle Olympus `70 7,66 7,67 8,22 8,22q 8,25
10 Jessy van der Vegt PAC 8,15 X 7,93 8,15q 7,91
11 Robbie Smulders PH 7,42 8,14 7,34 8,14q 8,88
12 Ids Kok Phanos 7,70 7,89 8,10 8,10q 8,00
13 Jonathan van Lien AV Zeewolde 7,43 7,88 8,09 8,09qR 6,96
14 Tyrone Lak AV Lycurgus 7,81 7,35 8,03 8,03 8,76
15 Leon Wiedemeijer MPM 7,46 7,65 8,01 8,01 7,51
16 Barend van de Donk PAC 7,84 X 6,76 7,84 8,40
17 Willem Hammink Phanos 7,70 6,98 7,62 7,70 7,60
18 Quinten Geleynse AV Lionitas 7,67 7,25 7,18 7,67 7,08
19 Chris van der Walle Start `78 7,60 7,35 7,53 7,60 8,05
20 Rick Schipper PAC 6,70 6,64 7,58 7,58 9,22
21 Rogier Groeneweg Altis 6,62 7,53 7,55 7,55 8,80
22 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 5,92 4,53 7,14 7,14 7,43
23 Jesse Hoogendijk Altis 6,95 6,97 6,46 6,97 7,10
24 Edwin Van...r Heijden DAK 6,14 6,58 6,93 6,93 6,72
25 Jio Classen Scopias 6,09 5,88 6,73 6,73 6,16
26 Sepp Knippels DAK 5,56 X 5,78 5,78 6,00

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Shantell Kwofie GACH 10,89 - - 10,89Q 12,29
2 Suze Zeevat Ciko `66 9,00 10,52 - 10,52Q 12,75
3 Isabel van Houweling De Gemzen 10,42 - - 10,42Q 12,66
4 Rachel Ivo PAC 9,25 10,14 - 10,14Q 10,09
5 Damanja Reus SAV 9,57 10,08 - 10,08Q 10,54
6 Wiep van der Mark Ciko `66 9,99 9,91 9,71 9,99q 11,60
7 Maud Visscher Groningen 9,10 9,86 8,94 9,86q 10,21
8 Nathalia Montijn CAV Energie 9,40 9,63 8,69 9,63q 9,81
9 Alyshia Kavehercy NEAV 9,20 9,52 9,36 9,52q 10,03
10 Esmée Weber Almere `81 8,87 9,22 9,48 9,48q 9,59
11 Isa van Si...rtensdijk Altis 9,06 9,22 9,14 9,22q 11,15
12 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,11 9,22 8,68 9,22q 9,76
13 Paula Simons PAC 9,21 9,15 9,01 9,21 9,68
14 Anouk van der Meer De Spartaan 8,13 8,48 9,09 9,09 8,48
15 Lotte Slomp AAC `61 8,51 9,03 8,75 9,03 9,07
16 Valerie Chu AV Weert 8,64 8,18 8,74 8,74 9,24
17 Savannah Bailey Fortius 8,32 8,67 7,77 8,67 9,08
18 Ella de Bruijne Phanos 8,54 8,53 8,61 8,61 10,06
19 Jade Wormer Haag 7,82 7,45 8,52 8,52 9,97
20 Evelyn Navarro Climax 8,43 8,25 8,08 8,43 10,79
21 Fenne Pellaers AV `56 6,88 8,19 8,43 8,43 8,75
22 Anne Bisschop Voorne 8,39 7,14 7,97 8,39 9,81
23 Amy de Graaf AV `56 7,83 7,70 8,39 8,39 9,08
24 Esther van Grol AV Sparta 8,27 7,91 7,78 8,27 8,48
25 Meike de Graauw PH X 8,22 7,56 8,22 11,22
26 Suusje Berkenbosch De Gemzen 7,63 7,46 8,07 8,07 7,46
27 Jildou Binnema Heerenveen 7,47 8,03 7,32 8,03 10,48
28 Nikki Ravelli KAV Holland 7,83 7,50 7,99 7,99 8,28
29 Senne Wijma GACH 7,37 7,62 7,93 7,93 9,84
30 Sarah Bacuna Scopias 7,19 7,75 7,79 7,79 8,84
31 Lotta Lange Haag 7,54 7,79 7,53 7,79 9,53
32 Ashley Boldewijn AV Feniks 7,17 7,44 7,76 7,76 9,25
33 Eva Rijnsaardt Fortius X 7,72 7,74 7,74 11,01
34 Yassira Ahraoui AV Sparta 7,51 7,68 7,57 7,68 7,83
35 Anouk van Jeveren Scorpio 7,44 7,65 6,83 7,65 8,51
36 Anouk Boomaerts DJA 7,60 7,18 7,56 7,60 7,64
37 Noa Rutten Nijmegen 7,01 6,63 7,58 7,58 9,00
38 Irene Doeze Jager Flevo Delta 7,33 7,44 7,54 7,54 7,29
39 Myla Lega... Melendez Pijnenburg 7,54 7,42 X 7,54 8,37
40 Nanou Hofmann Heerenveen 7,20 7,50 7,12 7,50 7,70
41 Eva van der Putten HAC 6,57 7,43 6,65 7,43 9,06
42 Janne Leenders VAV 7,25 X 6,90 7,25 9,11
43 Cato Velstra BAV 6,76 6,29 7,25 7,25 8,09
44 Lotte Buitenkamp Altis 6,78 7,18 6,38 7,18 9,73
45 Senna Vroemen Altis 6,16 6,97 5,39 6,97 7,89
46 Ilse van Veenendaal HLLS 6,96 6,81 6,62 6,96 7,78
47 Renske Drenten AV Lionitas 6,83 6,94 6,61 6,94 6,93
48 Femke Moelker AV Gouda 6,89 6,37 6,26 6,89 8,67
49 Floor den Heijer Pijnenburg 6,12 5,98 6,51 6,51 7,70
50 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 5,99 6,27 6,49 6,49 5,10
51 Meike Tan HLLS 6,04 6,24 6,49 6,49 7,00
52 Berber Schaap AV Zeewolde 6,14 6,42 6,01 6,42 8,19
53 Livana Peeters Scopias 6,42 5,21 6,10 6,42 8,00
54 Noortje Sieperda HRRR X 6,42 X 6,42 8,51
55 Lobke Pollen Scopias 6,11 6,11 5,96 6,11 7,56

Uitslagen Meisjes Junior C2 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Audrey Jacobs Scopias 12,53 - - 12,53Q 11,18
2 Marleen Baas AC TION 12,21 - - 12,21Q 12,86
3 Bibienne d...Brabander Olympus `70 10,63 11,99 - 11,99Q 12,03
4 Jaybre Wau Maastricht 11,79 - - 11,79Q 13,43
5 Isa Kolle AV Hera 11,77 - - 11,77Q 13,99
6 Lotte Haest Spado 11,64 - - 11,64Q 12,81
7 Pearl Lodder Typhoon 10,62 11,54 - 11,54Q 10,92
8 Joanne Schaap PH 10,52 10,99 10,14 10,99q 11,22
9 Naomie Höhn Altis 10,17 10,10 10,80 10,80q 10,42
10 Isa Hartjes Ciko `66 9,89 10,26 10,61 10,61q 12,30
11 Aniek van Schie HLLM 10,36 9,99 10,28 10,36q 10,76
12 Romée de Best HRRR 9,65 10,16 10,21 10,21q 10,64
13 Eva Tops Tempo AV 8,92 9,10 10,12 10,12 10,06
14 Moos van Gendt Eindhoven 9,73 9,93 10,04 10,04 10,00
15 Meike Bakker GACH 9,27 9,76 9,78 9,78 9,91
16 Anna Jebose AAC 8,32 9,05 9,77 9,77 10,79
17 Lisanne Boot HLLS 8,69 9,71 9,46 9,71 9,69
18 Tessa Molenaar Olympus `70 9,31 9,42 9,71 9,71 9,76
19 Maartje R...senschoon GVAC 9,63 9,18 9,61 9,63 10,62
20 Emma Beekman AV34 9,57 9,62 9,60 9,62 10,92
21 Kaela Peeters Scopias 8,92 9,34 8,93 9,34 9,72
22 Danique Huisjes Groningen 8,24 7,74 9,17 9,17 8,78
23 Julia van Riswijk De Liemers 8,61 8,72 9,07 9,07 9,99
24 Anne Bijpost AV Rijssen 8,17 8,50 8,16 8,50 8,86
25 Siri Liefrink AV Sparta X X 8,45 8,45 9,20
26 Fenna Gelderblom AV `56 8,10 8,44 7,90 8,44 9,62
27 Fleur Verwijmeren ACHL 7,59 8,01 8,12 8,12 8,23
28 Emma Kamer HLLS 7,75 7,10 7,16 7,75 8,54

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Ruby Jansen MPM 8,78 8,98 9,42 9,42q 9,76
2 Daniek van Loon DAK 8,85 7,89 9,21 9,21q 8,22
3 Rosa Matthijssen Phanos 8,80 7,84 7,81 8,80q 8,53
4 Milou Sieperda HRRR 8,48 7,19 8,75 8,75q 9,33
5 Arianne Punt PAC 8,30 7,64 8,75 8,75q 8,74
6 Karlijn Greeve GACH 7,46 7,29 8,62 8,62q 8,95
7 Jo-Ann Pique AV Feniks 8,29 8,56 7,27 8,56q 8,76
8 Jade Bosman CAV Energie 7,59 8,15 7,81 8,15q 7,99
9 Floortje Lusthof Olympus `70 8,07 7,58 8,07 8,07q 8,61
10 Elisha Kwofie GACH X 7,97 8,07 8,07q 8,86
11 Tinka Fokke Spado 8,01 7,18 7,79 8,01q 8,84
12 Fenne Spiering PAC 6,88 7,77 6,56 7,77q 7,24
13 Mies Vliegen AV Statina 7,76 7,67 6,89 7,76 7,28
14 Chivanny ...ugwandass PAC 7,75 7,40 7,43 7,75 7,61
15 Jet van Mierlo Olympus `70 7,44 6,95 7,73 7,73 8,92
16 Lisa Hoogervorst Isala `96 7,64 6,65 6,79 7,64 7,58
17 Fenne Bijlhouwer Spado 7,49 7,62 7,42 7,62 8,63
18 Kim Dantuma AV34 7,52 7,45 7,04 7,52 7,00
19 Ella Braun Phanos 7,52 7,37 7,52 7,27
20 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 6,33 7,30 7,49 7,49 7,24
21 Eline Gerritsen Climax 7,45 7,48 7,43 7,48 7,95
22 Melissa van Velzen SAV 7,34 7,38 7,47 7,47 7,24
23 Jolie Baerveldt AVON 6,84 7,35 7,35 7,35 8,90
24 Nienke Overmeijer PH 7,10 7,11 7,32 7,32 7,70
25 Chloé Zerbib DNMC 6,04 6,74 7,21 7,21 8,12
26 Norah de Bruijn Fortius 7,17 6,56 6,78 7,17 6,74
27 Inte van Kralingen GACH 6,18 6,36 7,08 7,08 7,20
28 Sterre Kievit Groningen 6,75 7,07 6,78 7,07 7,80
29 Nikki Mulder AC TION 7,03 6,83 5,74 7,03 8,14
30 Lotte Bonhof AV34 6,89 X 6,63 6,89 7,02
31 Jill Paulus Scorpio 5,23 6,87 6,40 6,87 7,52
32 Sophie van der Sande Eindhoven 6,80 6,19 6,66 6,80 7,41
33 Ilana Akkerman Pijnenburg 6,57 6,23 5,80 6,57 6,16
34 Alyssa Koobs AV Atos 5,85 6,26 6,54 6,54 6,95
35 Nynke Lankhaar DAK 6,53 6,38 6,30 6,53 6,31
36 Caitlin Verhaar Pijnenburg 6,42 5,74 5,89 6,42 6,05
37 Lavinia Evora PAC 5,98 6,35 6,33 6,35 6,28
38 Lieke Starink AV34 6,17 X 5,80 6,17 6,67
39 Olivia Stols AV Sparta 6,10 5,91 6,14 6,14 6,72
40 Melissa van Keulen VAV 6,05 6,10 6,12 6,12 6,18
41 Imke van der Spoel Altis 5,99 6,01 5,80 6,01 6,66
42 Kaitlyn Groot AV 1923 5,38 X 5,71 5,71 5,99
43 Merel Kuijf Avantri 5,36 4,69 5,26 5,36 6,03
44 Pearl Verbeeten CAV Energie 5,34 4,89 4,92 5,34 5,54
45 Babette van de Sande DAK 3,57 4,17 3,84 4,17 3,85

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Milou van den Berg Phanos 11,79 - - 11,79Q 10,42
2 Pien Mittertreiner Olympus `70 11,31 - - 11,31Q 11,41
3 Nikki Verweij Haag 11,00 - - 11,00Q 11,22
4 Elena Slagt Altis 10,22 10,83 10,17 10,83q 10,81
5 Yara de Boer AV Lionitas 10,68 10,64 9,91 10,68q 10,96
6 Manon Hoedjes AV Hera 10,40 9,86 9,96 10,40q 10,74
7 Anne Hoomoedt PAC 10,34 9,28 10,29 10,34q 10,27
8 Luna Pedemonte Olympus `70 10,24 10,31 9,68 10,31q 10,18
9 Elsa Lila AV Astylos 9,91 9,92 10,25 10,25q 10,26
10 Iris van Leuveren AV Nijkerk 10,19 10,20 9,76 10,20q 9,43
11 Mieko Hartman Olympus `70 9,72 9,28 9,87 9,87q 10,18
12 Mayke Ruige AV Lionitas 9,55 9,38 9,84 9,84q 9,54
13 Blessin UIterwijk Almere `81 9,72 9,24 X 9,72 9,22
14 Esmee Meering AKU 8,76 9,54 8,84 9,54 9,67
15 Vera Lutgendorp Almere `81 8,79 9,38 9,35 9,38 9,46
16 Lisanne Noman AV Zuidwal 9,37 9,24 9,04 9,37 9,38
17 Aisha Meijer HLLS 9,17 9,35 9,04 9,35 9,34
18 Myrthe Dantuma AV34 9,28 9,08 9,21 9,28 9,57
19 Martje ter Doest AV Impala 9,17 8,45 8,33 9,17 9,42
20 Iris Mackaaij GACH 8,58 9,05 7,45 9,05 8,49
21 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 8,48 8,54 9,04 9,04 9,13
22 Loes Rode SPWS 9,03 8,40 8,79 9,03 9,38
23 Lotta Zuijdgeest PAC 8,56 7,96 8,93 8,93 9,02
24 Florianne van Uden PAC 8,59 8,42 8,92 8,92 8,42
25 Sophie Le Blansch Hollandia 8,68 8,19 8,51 8,68 9,52
26 Kyana Richards Altis 8,37 8,57 8,23 8,57 8,72
27 Noëlle Schalk AV Spiridon 8,52 8,10 8,53 8,53 8,55
28 Nynke Rijpma HRRR 7,85 8,31 8,45 8,45 9,97
29 Eline Kovac HAC 8,22 7,98 7,38 8,22 7,77
30 Femke Zwaan Leiden 8,18 7,83 8,02 8,18 9,52
31 Floortje Overeem AV34 8,13 7,43 7,68 8,13 7,22
32 Renske de Wilde AV Gouda 7,09 7,96 7,79 7,96 8,68
33 Lara van Brummelen AV34 7,96 7,52 7,65 7,96 7,80
34 Bobbie De Vet PH 7,55 7,87 7,84 7,87 8,00
35 Janne van den Berg PH 7,43 7,82 7,87 7,87 7,73
36 Annemijn Kerstholt Altis 7,18 7,75 7,45 7,75 8,67
37 Mounia Ahraoui AV Sparta 6,75 6,87 7,69 7,69 7,45
38 Livia Gutte AV Statina 7,50 7,58 7,17 7,58 7,89
39 Jada Vredebregt PAC 6,50 6,84 7,53 7,53 8,31
40 Fleur van ...r Meijden PH 7,32 7,26 7,50 7,50 7,96
41 Paula Kliphuis GACH 7,22 7,39 7,18 7,39 8,05
42 Lore Goetschalckx DJA 7,14 6,75 7,14 7,14 7,08
43 Bente Hanekamp De Gemzen 6,31 6,79 6,44 6,79 7,79
44 Jill Spronk DAK 6,53 5,63 6,52 6,53 7,34