Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Lars Dauw ARV Ilion 7,51Q 7,50
2 Maurice Afognon ARV Ilion 7,58Q 7,79
3 David Pronk Haag 7,59Q 7,54
4 Akaash Spikman Groningen 7,85Q 7,81
5 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 7,85Q 7,82
6 Jeffrey Rijkhals DNMC 7,87Q 7,94
7 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 7,96q 7,87
8 Dyamo Hoek AV Sprint 8,02q 7,89
9 Djalil Pater Groningen 8,08qR 7,94
10 Sven Grooters PH 8,16 8,00
11 Finn Verhoeff PH 8,21 7,99
12 Sydney Albertzoon HLLS 8,23 8,04
13 Yanick Ebbing AC TION 8,26 8,21
14 Koen Diepen PH 8,27 8,12
15 Cas van der Vegt AV Salland 8,30 8,30
16 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 8,34 8,15
17 Job van Keulen Nijmegen 8,34 8,25
18 Mees Beukenhorst KAV Holland 8,35 8,16
19 Ziggy Veldman Heerenveen 8,39 8,29
20 Jimmy Marcera AV Sprint 8,40 8,04
21 Rais Semedo Moreira PAC 8,40 8,25
22 Olaf van der Hidde HLLS 8,41 8,28
23 Faith Abu AV Sparta 8,42 8,22

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Justin Labrijn Almere `81 7,44Q 7,45
2 Milan Beuning AAV SISU 7,47Q 7,53
3 Tigo Mesie AV34 7,55Q 7,48
4 Olario Kartodimedjo PAC 7,55Q 7,57
5 Timo Spiering PAC 7,55Q 7,59
6 Jaco Delissen AV Attila 7,62Q 7,71
7 Eyoel Hiensch Phanos 7,62q 7,79
8 Milan Mesie AV34 7,64q 7,72
9 Tim de Bruijn RK HAV 7,77 7,75
10 Hidde Nijland AAV SISU 7,81 7,88
11 Twan Hogerbrugge AV `47 7,81 7,80
12 Tomaz I Rooth Phanos 7,81 7,78
13 Harm van d...erkmortel LGDR 7,86 7,87
14 Milo de Langen AV Feniks 7,86 7,78
14 Niels van Weesep PAC 7,86 7,79
16 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 7,87 7,81
17 Luuk Forrer SPWS 7,95 7,96
18 Emiel Verbon VAV 7,97 7,92
19 Daan Geerling AV Athlos 7,97 7,81
Yohahnnes Hiensch Phanos DNS 7,83
Valentijn Keijzer AV Fortuna DNS 7,91
Jarno Van der Meide PAC DNS 7,78
Max Kreeft Scorpio DNS 7,93
Coen de Haan SPLS DNS 7,95

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Jeffrey de Kok HLLM 8,25Q 8,16
2 Fergus Tabor HAC 8,49Q 8,50
3 Manne Baan Leiden 8,51Q 8,62
4 Sven Kosters MPM 8,54Q 8,65
5 Mick van Veen Olympus `70 8,58q 8,78
6 Yannick De Jong SCSP 8,59Q 8,57
7 Mostafa Al-Bayati NEAV 8,65Q 8,77
8 Miguel Babeliowsky Phanos 8,71q 8,78
9 Davey Ouwehand Leiden 8,89 8,88
10 Luca Ton DNMC 8,97 8,89
11 Stan Könings AV Unitas 9,01 9,04
12 Marne van der Kooi AV Impala 9,04 8,87
13 Jelle van ...r Heijden Altis 9,07 9,12
14 Guus Boorsma Altis 9,08 8,93
15 Teun Merckx Almere `81 9,09 8,99
16 Emir Bektesevic Eindhoven 9,11 9,13
17 Thom Koggel AV Statina 9,13 9,16
18 Richard de Kort Leiden 9,17 9,16
19 Nicky Broos DJA 9,17 8,80
20 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 9,20 9,05
21 Kenan Türegün Olympus `70 9,23 9,09
22 Youri Schneider AV Lycurgus 9,28 9,19
23 Bas Verheijen AV Weert 9,54 9,12
Gideon Blankespoor Flevo Delta DNS 9,21

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Jozuah Revierre PAC 7,98Q 7,96
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,00Q 7,89
3 Bryan Duff AV Sparta 8,16Q 7,88
4 Orlando Louwers AVGM 8,37Q 8,22
5 Mike Berends AAC `61 8,44Q 8,43
6 Tibbe Teeuwen GACH 8,44q 8,54
7 Valenciano Roffel AAC `61 8,46q 8,56
8 Floris van der Vijgh HLLS 8,59Q 8,49
9 Araya Wolfs AV Zeewolde 8,64 8,58
10 Daan Sikkema AV Lionitas 8,65 8,40
11 Wesley Monster Voorne 8,68 8,86
12 Rick Schipper PAC 8,74 8,75
13 Daniel Lu...cheurleer Phanos 8,84 8,80
14 Dave Damen Swift 8,85 8,80
15 Job Schaafsma VAV 8,86 8,68
16 Julius Prop AV34 8,87 8,71
17 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,93 8,73
18 Sven Siebelt AC TION 9,02 8,95
19 Rick Scherrenburg Pijnenburg 9,04 8,99
20 Emil de Graaf Phanos 9,06 8,96
21 Jessy van der Vegt PAC 9,07 8,98
22 Tim van Tilburg AV Gouda 9,21 8,94
23 Luuk Verhoeven HAC 9,24 8,94
Jazz Huf Haag DNS 8,97

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Isabel van den Berg Phanos 7,99Q 8,02
2 Jessica Sluiter PH 8,02Q 8,28
3 Isis Ferrier Haag 8,08Q 8,22
4 Franziska Burchett AV Sparta 8,09Q 8,08
5 Jessy Gravenbeek PAC 8,11Q 8,05
6 Alyshia Kavehercy NEAV 8,18Q 8,20
7 Tess Moesman PAC 8,31q 8,27
8 Lynn Behnke Scopias 8,31q 8,18
9 Maya Clark HLLS 8,31 8,25
10 Baudien Venema HRRR 8,37 8,43
11 Olivia Carli AAC `61 8,38 8,44
12 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,40 8,28
13 Lise Romijn PH 8,48 8,44
14 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 8,50 8,53
15 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,50 8,42
16 Sherryl Achterberg AC TION 8,51 8,55
17 Isa van Si...rtensdijk Altis 8,51 8,46
18 Welmoed va...der Windt HRRR 8,53 8,46
19 Anouk Verdaasdonk Spado 8,54 8,56
20 Evelyn Navarro Climax 8,56 8,49
21 Nikki Ravelli KAV Holland 8,60 8,44
22 Silke Bosgraaf AV Impala 8,66 8,61
23 Anissa Toumi Altis 8,81 8,64
23 Fenne Cantelberg Swift 8,81 8,72

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Miro Vlasman Phanos 7,88Q 8,00
2 Fenna Achterberg VAV 7,99Q 8,06
3 Ama van Bussel Haag 8,00Q 7,97
4 Rosella van Keulen VAV 8,01Q 8,05
5 Katja van Eetvelt RK HAV 8,04Q 8,05
6 Amber de Roo AV `40 8,08q 8,07
7 Coos Veldpaus HLLS 8,09q 8,13
8 Nine Fransen AV Sprint 8,14 8,14
9 Romee van Dam Startbaan 8,20 8,17
10 Esmee Douma Groningen 8,20Q 8,18
11 Marieke Moonen De Spartaan 8,26 8,23
12 Annabel Paul AV Jahn II 8,30 8,12
13 Sara Bossche PAC 8,37 8,33
14 Ilse Stok CAV Energie 8,43 8,31
15 Isa Poels AV De Keien 8,49 8,52
16 Antonia Benevento Phanos 8,50 8,53
17 Marinka Schuurman Altis 8,53 8,52
18 Iza Nijsse AV `56 8,55 8,42
19 Jetske Meijer Altis 8,56 8,47
20 Merel Jorna HLLS 8,56 8,62
21 Klara van der Gaast PAC 8,63 8,57
22 Nora Wakelkamp U-Track 8,63 8,58
23 Danique Huisjes Groningen 8,63 8,60
24 Iris van den Heuvel Maastricht 8,72 8,57

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Elisabeth de Haan Heerenveen 8,43Q 8,42
2 Julia Dokter Groningen 8,64Q 8,67
3 Felicia Felter PAC 8,65Q 8,67
4 Mae van den Berg Leiden 8,66Q 8,69
5 Puck Bronkhorst Phanos 8,70Q 8,68
6 Jo-Ann Pique AV Feniks 8,71Q 8,66
7 Bente Jacobs Scopias 8,78q 8,82
8 Huwaidah Haruna Spurt `88 8,82q 8,69
9 Tessa Evelein HLLS 8,89 8,84
10 Sanne Loomans AV Lycurgus 8,96 8,93
11 Johanna Burchett AV Sparta 8,97 8,87
12 Sterre Kievit Groningen 9,02 8,96
13 Ròbin Martha PAC 9,04 8,93
14 Olivia Stols AV Sparta 9,05 8,94
15 Brigitte de Geus AV `56 9,06 8,89
16 Milou Keulstra AVGM 9,08 8,94
17 Tanisha Haakmat GACH 9,09 9,15
18 Danine Markesteijn Fortius 9,14 9,17
19 Esmee Stok CAV Energie 9,20 9,22
20 Noa van Velzen PH 9,22 9,09
21 Floortje Lusthof Olympus `70 9,22 9,14
22 Lisa Navarro Climax 9,29 9,12
23 Sofie Bos Scopias 9,43 9,16
24 Hannah den Breejen Phanos 9,47 9,11

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Cristy Pieter Fortius 8,16Q 8,16
2 Femi Ayodeji AV PEC 1910 8,23Q 8,30
3 Tess Jack PAC 8,25Q 8,30
4 Tahnee Bijnoe Phanos 8,26Q 8,33
5 Charlotte Buwalda Phanos 8,27q 8,33
6 Sophie van... Boogaart HAC 8,39Q 8,32
7 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,42Q 8,39
8 Jinte Kreugel AV Unitas 8,42q 8,43
9 Kris Oosterveld AC TION 8,45 8,44
10 Anniek de Lange Fortius 8,51 8,35
11 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,59 8,55
12 Jools van ... Klundert Scopias 8,60 8,55
13 Naomi Gooijer AV PEC 1910 8,60 8,58
14 Saar Visser Phanos 8,62 8,61
15 Najila Donata PAC 8,68 8,80
16 Jinte Braas SAV 8,71 8,62
17 Blessin UIterwijk Almere `81 8,71 8,83
18 Maite Stienstra AV Lionitas 8,82 8,82
19 Jet Vliegen AV Statina 8,82 8,75
20 Noralie Schuurman Altis 8,91 8,84
21 Eva Kok Voorne 8,91 8,81
22 Bobbie De Vet PH 8,93 8,81
23 Roos De Vries PAC 8,94 8,78