Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Jermaine Kleine AAV SISU 8,72Q 8,89
2 Stijn Hendriks Scorpio 8,81Q 8,84
3 Niels van Weesep PAC 8,86Q 8,87
4 Marnix Hettema De Spartaan 8,87Q 9,36
5 Joas van Hellemondt Leiden 8,92q 8,99
6 Milan Mesie AV34 8,95q 9,00
7 Jared Broers AV Hera 8,96Q 8,17
8 Abel Stoker Tempo AV 8,98 9,03
9 Rick van der Meer AV Zeewolde 8,98Q 8,96
10 Justin van Dooren Haag 8,99 8,99
11 Lucas van ...haffelaar AV 1923 9,01 8,89
12 Tomaz I Rooth Phanos 9,11 9,07
13 Valentijn Keijzer AV Fortuna 9,25 9,23
14 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,45 9,44
15 Tigo Mesie AV34 9,50 9,02
16 Daniel Hensen Eindhoven 9,53 9,46
17 Coen de Haan SPLS 9,64 9,22
18 Brendan Noordijk AV Athlos 9,65 9,98
19 Ewan ter Hennepe AV Gouda 9,67 9,36
20 Luuk Forrer SPWS 9,82 9,44
21 Quintin Janse Tempo AV 9,95 9,96
Daniel Erbe Gomez Phanos DNS 10,02
Joeri Steenman HLLS DNS 9,72
Rick Stolp Spado DNF 9,89

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Jim Putter DJA 10,17Q 9,78
2 Manne Baan Leiden 10,29Q 10,51
3 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 10,37Q 10,63
4 Quinten de Vos PAC 10,77Q 11,03
5 Richard de Kort Leiden 10,80Q 10,71
6 Nicky Broos DJA 11,05Q 10,92
7 Liam Jongejan Phanos 11,10q 10,81
8 Ties Oosting AV Trias 11,14q 12,23
9 Ivar Schiltmans PAC 11,15 11,75
10 Kian Sanches AV Hera 11,30 11,73
11 Kenan Türegün Olympus `70 11,43 11,58
12 Marco van Gelder PH 11,66 11,65
13 Marijn Walstra GACH 11,77 11,81
14 Niels Bitter GACH 11,77 11,63
15 Aiden Schenk PAC 11,93 12,07
16 Noa Pet AAV `36 12,08 11,32
17 Tristan Demmers PAC 12,13 12,02
18 Bjarne Maas Spado 12,23 12,26
19 Joris Hennen HAC 12,24 12,22
20 Sander de Haan HRRR 12,37 11,99
21 Ivar van Doorn AV Oss `78 12,41 12,09
22 Toon Hulman DVTR 12,45 12,41
23 Maxim van Dorp Fortius 12,87 12,21
24 Steven Waasdorp Startbaan 13,38 12,47

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Bryan Duff AV Sparta 9,24Q 9,53
2 Florian Vriezen GACH 9,44Q 10,02
3 Luuk Pelkmans AV Sprint 9,57Q 9,63
4 Levi de Bruijn PAC 9,59Q 9,46
5 Senne Gisius GACH 9,87Q 9,98
6 Rens Gosselink AC TION 9,96q 10,55
7 Sep de Jong AV34 9,98Q 9,96
8 Thomas Aerdts Scopias 10,31q 10,26
9 Julian Wilting AC TION 10,35 10,47
10 Ryan Heeren AV Spiridon 10,42 10,30
11 David Fontein HLLS 10,50 10,60
12 Daan Sikkema AV Lionitas 10,51 10,40
13 Jazz Huf Haag 10,61 10,45
14 Sven Siebelt AC TION 10,71 11,09
15 Rogier Groeneweg Altis 10,80 10,67
16 Luce Wijma GACH 10,81 10,82
17 Philip Walraven Altis 10,84 10,48
18 Bart Blokdijk AV 1923 10,85 11,20
19 Willem Hammink Phanos 10,97 10,97
20 Mika Naber AV34 11,21 11,16
21 Coen Bloemberg Flevo Delta 11,30 11,18
22 Friso Koedijk Phanos 11,32 11,11
23 Joost Leverink MPM 11,56 11,19
24 Ben Roest GACH 11,84 11,18

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Rachel Ivo PAC 9,33Q 9,51
2 Isabel van den Berg Phanos 9,34Q 9,74
3 Shantell Kwofie GACH 9,41Q 9,67
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,42Q 9,62
5 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 9,50Q 9,63
6 Ashley Boldewijn AV Feniks 9,57Q 9,56
7 Maya Clark HLLS 9,61q 9,63
8 Franziska Burchett AV Sparta 9,78q 9,77
9 Welmoed va...der Windt HRRR 9,83 10,03
10 Isabel van Houweling De Gemzen 9,93 9,86
11 Nikki Docter AV Sparta 9,98 10,21
12 Karlijn Linsen AV Athlos 10,00 10,10
13 Bente Tuil Hollandia 10,14 10,40
14 Luna Bouwmeester MPM 10,20 10,06
15 Sam Schaalje PAC 10,20 9,99
16 Jasmijn Raes Phanos 10,20 10,28
17 Kato van Wilgen AV `47 10,20 10,28
18 Rosanne Ter Horst AV Hera 10,21 10,05
19 Lotte Ploeger DEM 10,26 10,27
20 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 10,28 10,26
21 Samarijn Pluijmert AAC `61 10,36 10,37
22 Jente Leeuwangh AV Lionitas 10,65 10,23
23 Anouk van der Meer De Spartaan 12,43 10,12

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Britt de Blaauw PAC 8,93Q 9,09
2 Marleen Baas AC TION 9,00Q 9,03
3 Miro Vlasman Phanos 9,02Q 9,28
4 Annabel Paul AV Jahn II 9,06Q 9,09
5 Bijou Leto AV Sprint 9,29Q 9,48
6 Hanna van Baast AV Attila 9,34Q 9,21
7 Nine Fransen AV Sprint 9,45q 9,99
8 Brecht van der Vliet Groningen 9,47q 9,46
9 Trijntje v... Elzakker Spado 9,55 9,55
10 Suus van Schaik VAV 9,58 9,62
11 Jetske Meijer Altis 9,63 9,50
12 Marinka Schuurman Altis 9,66 9,63
13 Kika de Vos PAC 9,78 9,72
14 Eline Brouwer DEM 9,82 9,59
15 Lina Vercoulen Scopias 9,89 9,86
16 Antonia Benevento Phanos 9,89 9,90
17 Klara van der Gaast PAC 9,92 9,64
18 Ava Meijerink Haag 9,93 9,62
19 Lianka Wit Hollandia 10,19 9,89
20 Eva Tops Tempo AV 10,23 9,97
21 Lynn van der Meij DEM 10,32 9,98
22 Rosalie B...nenpoorte DVTR 10,34 10,20
23 Romée de Best HRRR 10,35 10,40
24 Tessa Dielessen PAC 10,38 10,32

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Ruby Jansen MPM 10,54Q 10,53
2 Ròbin Martha PAC 11,03Q 10,79
3 Fiene Rosendaal DEM 11,05Q 11,57
4 Senna Laureijssen AV Spiridon 11,22Q 11,17
5 Mae van den Berg Leiden 11,37Q 11,40
6 Elisha Kwofie GACH 11,38q 11,75
7 Anthe Troost HRRR 11,42Q 11,51
8 Julia Velt GACH 11,47q 11,62
9 Isa Ong Leiden 11,49 11,43
10 Djayla Hoek AV Sprint 11,54 11,78
11 Johanna Burchett AV Sparta 11,68 11,87
12 Iris Breslau Fit 11,76 11,86
13 Sanne Hogendorp AV Sparta 11,77 11,83
14 Nikki Mulder AC TION 11,87 12,18
15 Esmee Stok CAV Energie 12,04 11,86
16 Anneloes v... Erkelens Fit 12,06 11,97
17 Hannah den Breejen Phanos 12,09 11,82
18 Louise van...kelenburg PAC 12,25 12,27
19 Merel Tieman PAC 12,25 12,09
20 Karlijn Greeve GACH 12,30 12,34
21 Daphne van der Lecq AV34 12,38 12,29
22 Chloé Zerbib DNMC 12,54 12,37
23 Lisemijn V...den Bosch Phanos 12,54 12,22
24 Puck Bronkhorst Phanos 12,88 11,30

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Lana Broers AV Hylas 9,59Q 9,62
2 Joan Hardon AC TION 9,88Q 9,99
3 Yara de Boer AV Lionitas 10,09Q 10,08
4 Jools van ... Klundert Scopias 10,13Q 10,04
5 Saar Visser Phanos 10,25Q 10,17
6 Elise de Jong PAC 10,33q 10,55
7 Juul de Reijdt AV Sprint 10,38q 10,66
8 Lotta Zuijdgeest PAC 10,39Q 10,53
9 Merel Dielessen Fortius 10,47 10,33
10 Denise Riep Flevo Delta 10,62 10,89
11 Charissa Boeters AV Sparta 10,66 10,60
12 Manon van der Zwaard AV NOP 10,78 10,45
13 Sascha Keukenkamp Groningen 10,81 10,71
14 Carolina Ricci Leiden 10,82 10,72
15 Renske de Wilde AV Gouda 11,03 11,44
16 Jill Uilhoorn Fivelstreek 11,08 10,88
17 Jinte Braas SAV 11,10 10,67
18 Tess van Zuilen Phanos 11,14 11,19
19 Stine Nuijen Leiden 11,14 11,01
20 Fleur van ...r Meijden PH 11,24 11,42
21 Daniek Meijer PH 11,37 11,25
22 Florianne van Uden PAC 11,40 11,37
23 Elena Slagt Altis 11,46 11,62
24 Nynke Rijpma HRRR 11,48 11,12