Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Dauw ARV Ilion 7,50Q 7,63
2 David Pronk Haag 7,54Q 7,64
3 Maurice Afognon ARV Ilion 7,79Q 7,43
4 Akaash Spikman Groningen 7,81Q 8,38
5 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 7,82Q 7,88
6 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 7,87Q 8,35
7 Dyamo Hoek AV Sprint 7,89Q 8,12
8 Jeffrey Rijkhals DNMC 7,94Q 8,00
9 Djalil Pater Groningen 7,94Q 8,22
10 Finn Verhoeff PH 7,99Q 8,15
11 Sven Grooters PH 8,00Q 8,11
12 Jimmy Marcera AV Sprint 8,04Q 7,93
13 Sydney Albertzoon HLLS 8,04Q 8,18
14 Koen Diepen PH 8,12Q 8,15
15 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 8,15Q 8,05
16 Mees Beukenhorst KAV Holland 8,16Q 8,39
17 Yanick Ebbing AC TION 8,21Q 8,20
18 Faith Abu AV Sparta 8,22q 8,39
19 Rais Semedo Moreira PAC 8,25q 8,50
19 Job van Keulen Nijmegen 8,25Q 8,23
21 Olaf van der Hidde HLLS 8,28Q 8,42
22 Ziggy Veldman Heerenveen 8,29q 8,42
23 Cas van der Vegt AV Salland 8,30Q 8,25
24 Chivaro Friendwijk AV Haarlem 8,32 8,40
25 Kenan van der Kooij Altis 8,36Q 8,62
26 Ryan Andela GACH 8,37 8,68
27 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 8,46 8,43
28 Lucas Dui...van Twist PAC 8,46 8,69
29 Sven Wildeboer VAV 8,49 8,77
30 Tymo Bouman AV Haarlem 8,50 8,29
31 Jaimy Del Duca AC TION 8,50 9,00
32 Jasper Spruijt Olympus `70 8,51 8,47
33 Finn Hage PAC 8,61 8,73
34 Mike Wennekes De Liemers 8,68 8,97
35 Thijs Sturing Groningen 8,69 8,69
36 Jarco Snoek HLLM 8,73 8,66
37 Damian Paap AV Lycurgus 8,74 8,58
37 Milan Vink Fortius 8,74 8,87
39 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus 8,78 8,61
40 Justin Middelbos AV Zuidwal 8,78 8,82
41 Olle De Laat U-Track 8,80 9,30
42 Quinten Mertens AV `56 8,80 8,87
43 Maurits va...cheijndel Olympus `70 8,81 8,96
44 Marijn Atmodimedjo AV34 8,82 8,62
45 Zack Rot AV Lycurgus 8,84 8,90
46 Thom de Weger AV Gouda 8,88 9,18
47 Raf Dambacher Scopias 8,92 9,05
48 Merijn Verdijk DAK 9,16 9,11
49 Sven Hurkmans Fortius 9,30 9,39
50 Boaz Barf Haag 9,39 9,60
Robin Kramps AV Hylas DNS 7,78
Pyke Jeitler Haag DNS 9,00

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter

# Naam ResOBP
1 Justin Labrijn Almere `81 7,45Q 7,41
2 Tigo Mesie AV34 7,48Q 7,52
3 Milan Beuning AAV SISU 7,53Q 7,56
4 Olario Kartodimedjo PAC 7,57Q 7,69
5 Timo Spiering PAC 7,59Q 7,62
6 Jaco Delissen AV Attila 7,71Q 7,74
7 Milan Mesie AV34 7,72Q 7,86
8 Tim de Bruijn RK HAV 7,75Q 7,85
9 Milo de Langen AV Feniks 7,78Q 7,77
10 Jarno Van der Meide PAC 7,78Q 7,86
11 Tomaz I Rooth Phanos 7,78Q 7,79
12 Niels van Weesep PAC 7,79Q 8,28
13 Eyoel Hiensch Phanos 7,79Q 7,84
14 Twan Hogerbrugge AV `47 7,80Q 7,78
15 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 7,81q 8,05
16 Daan Geerling AV Athlos 7,81Q 8,10
17 Yohahnnes Hiensch Phanos 7,83Q 7,97
18 Joeri Steenman HLLS 7,85Q 7,99
19 Harm van d...erkmortel LGDR 7,87Q 8,07
20 Hidde Nijland AAV SISU 7,88q 7,92
21 Valentijn Keijzer AV Fortuna 7,91q 7,90
22 Emiel Verbon VAV 7,92Q 8,22
23 Max Kreeft Scorpio 7,93qR 7,99
24 Coen de Haan SPLS 7,95Q 8,05
25 Luuk Forrer SPWS 7,96Q 7,79
26 Lucas Man GACH 7,96 7,91
27 Wessel de Lange Fortius 7,97 7,94
28 Justin van Dooren Haag 7,97 8,08
28 Riks Pollen Scopias 7,97 8,05
30 Jasper van Craaikamp VAV 7,99 8,48
31 Abel Stoker Tempo AV 8,00 7,98
32 Tyrone Richards Altis 8,01 8,22
33 Joël Mondria AV Atos 8,06 8,23
34 Mark Smolders AV Sprint 8,08 8,24
35 Brendan Noordijk AV Athlos 8,11 8,25
36 Jorik Bokelman GACH 8,15 8,38
37 Mathijs Goris Gloria 8,19 8,74
38 Bink De Graaf AV 1923 8,23 8,26
39 Leandro Ouwehand AV Edam 8,24 8,79
40 Wessel van...aardingen AV Gouda 8,28 8,23
41 Mats Roskamp BAV 8,28 8,31
42 Koen Van der Linde Altis 8,31 8,79
43 Daniel Erbe Gomez Phanos 8,34 8,73
44 Tim Pelkmans AV Sprint 8,34 8,15
45 Gijs van Lieshout HAC 8,36 8,37
46 Beau Suvaal ARV Ilion 8,40 8,46
47 Thijs van Kooten AV `56 8,40 8,52
48 Rick Velkers Heerenveen 8,42 8,85
49 Thomas Kleijweg Olympus `70 8,53 8,46
50 Toon de Kwaasteniet U-Track 8,60 8,82
51 Kariem Kishk Olympus `70 8,80 8,68
52 Lucca Marks HLLS 8,80 8,76
53 Jordy Hui...in t Veld AV34 8,94 8,88
54 Dieter Stolzenbach PH 9,33 9,10

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jeffrey de Kok HLLM 8,16Q 8,24
2 Fergus Tabor HAC 8,50Q 8,90
3 Yannick De Jong SCSP 8,57Q 8,82
4 Manne Baan Leiden 8,62Q 8,47
5 Sven Kosters MPM 8,65Q 8,70
6 Mostafa Al-Bayati NEAV 8,77Q 8,82
7 Mick van Veen Olympus `70 8,78Q 8,84
8 Miguel Babeliowsky Phanos 8,78Q 8,78
9 Nicky Broos DJA 8,80Q 9,00
10 Marne van der Kooi AV Impala 8,87Q 8,90
11 Davey Ouwehand Leiden 8,88Q 9,09
12 Luca Ton DNMC 8,89Q 9,02
13 Guus Boorsma Altis 8,93Q 9,09
14 Teun Merckx Almere `81 8,99Q 9,20
15 Stan Könings AV Unitas 9,04Q 9,12
16 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 9,05Q 9,33
17 Kenan Türegün Olympus `70 9,09Q 9,11
18 Bas Verheijen AV Weert 9,12Q 9,06
19 Jelle van ...r Heijden Altis 9,12Q 9,01
20 Emir Bektesevic Eindhoven 9,13q 9,20
21 Richard de Kort Leiden 9,16q 9,20
22 Thom Koggel AV Statina 9,16Q 9,27
23 Youri Schneider AV Lycurgus 9,19q 9,22
24 Jari Verhagen AV34 9,20 9,50
25 Gideon Blankespoor Flevo Delta 9,21Q 9,00
26 Sepp Mooren HLLM 9,22 9,20
26 Boris van Zwam GACH 9,22 9,52
28 Aidan de Bok HLLS 9,24 9,07
29 Daan Wijnand KAV Holland 9,25 9,12
30 Quentin Bos PAC 9,25 9,46
31 Bram van Dongen DJA 9,26 9,51
32 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 9,29 9,38
33 Marijn Walstra GACH 9,30 9,34
34 Luca de Kok AV `40 9,32 9,20
35 Hugo Visser Isala `96 9,35 9,85
36 Sander de Haan HRRR 9,37 9,49
37 Maxim van Dorp Fortius 9,38 9,59
38 Nils Eerhart Olympus `70 9,46 9,68
39 Miran van den Ameele AV Atos 9,47 9,26
40 Jeremiah Puroja DNMC 9,48 9,11
41 Cavo van Mastrigt AAV SISU 9,48 9,20
42 Josse Kampen Isala `96 9,49 9,82
43 Max Kroon Heerenveen 9,49 9,52
44 Bjarne Maas Spado 9,50 9,38
45 Juriaan Visser PH 9,52 9,44
46 Mart Bijker Heerenveen 9,53 9,44
47 Briek Weerkamp Haag 9,54 9,35
48 Rowan Witteveen AV34 9,58 9,72
49 Finn Dijk AV34 9,59 9,66
50 Quinten Jongkind Spado 9,63 9,64
51 Joachim van Tol Haag 9,77 9,85
52 Toon Hulman DVTR 9,80 9,30
53 Noud Janssen Scopias 9,83 9,20
54 Mika Lammersen DVTR 9,86 9,16
55 Floris Roeleveld Haag 9,87 9,78
56 Jake Janssen HAC 9,87 10,00

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter

# Naam ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 7,88Q 7,98
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 7,89Q 8,09
3 Jozuah Revierre PAC 7,96Q 8,08
4 Orlando Louwers AVGM 8,22Q 8,48
5 Daan Sikkema AV Lionitas 8,40Q 8,44
6 Mike Berends AAC `61 8,43Q 8,54
7 Floris van der Vijgh HLLS 8,49Q 8,80
8 Tibbe Teeuwen GACH 8,54Q 8,50
9 Valenciano Roffel AAC `61 8,56Q 8,48
10 Araya Wolfs AV Zeewolde 8,58Q 9,00
11 Job Schaafsma VAV 8,68Q 9,45
12 Julius Prop AV34 8,71Q 8,93
13 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,73Q 8,74
14 Rick Schipper PAC 8,75Q 8,83
15 Dave Damen Swift 8,80Q 8,78
16 Daniel Lu...cheurleer Phanos 8,80Q 9,01
17 Wesley Monster Voorne 8,86Q 8,47
18 Tim van Tilburg AV Gouda 8,94Q 9,03
19 Luuk Verhoeven HAC 8,94q 9,52
20 Sven Siebelt AC TION 8,95q 9,11
21 Emil de Graaf Phanos 8,96q 9,30
22 Jazz Huf Haag 8,97q 11,12
23 Jessy van der Vegt PAC 8,98q 9,19
24 Rick Scherrenburg Pijnenburg 8,99q 11,61
25 Joachim Kooij DVTR 9,07 12,14
26 Jesse Hoogendijk Altis 9,09 11,77
27 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 9,12 12,42
28 Robbe Noordanus GACH 9,15 9,22
29 Jan Elsinga Heerenveen 9,18 9,20
30 Milan Kal Olympus `70 9,18 9,31
31 Teun Ermens HAC 9,26 12,29
32 Joost Leverink MPM 9,28 9,30
33 Ben Roest GACH 9,30 9,38
34 Michiel Gulickx Gloria 9,30 12,39
35 Benjamin Post Altis 9,32 9,36
36 Giel Sportel Altis 9,33 9,11
37 Jonas Vos DAK 9,36 12,15
38 Toon van den Hende GACH 9,39 9,86
39 Kai Muijsers AV34 9,40 12,51
40 Robbie Smulders PH 9,41 9,23
41 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 9,41 9,39
42 Julian Nijssen Spado 9,43 9,42
43 Mika Naber AV34 9,43 9,22
44 Luuk van Cappelle Olympus `70 9,45 9,48
45 Mick van Schaffelaar AV 1923 9,47 9,51
46 Melchior de Laat PH 10,05 10,20
47 Sepp Knippels DAK 10,14 13,80

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter

# Naam ResOBP
1 Isabel van den Berg Phanos 8,02Q 7,99
2 Jessy Gravenbeek PAC 8,05Q 8,20
3 Franziska Burchett AV Sparta 8,08Q 8,05
4 Lynn Behnke Scopias 8,18Q 8,37
5 Alyshia Kavehercy NEAV 8,20Q 8,25
6 Isis Ferrier Haag 8,22Q 8,11
7 Maya Clark HLLS 8,25Q 8,22
8 Tess Moesman PAC 8,27Q 8,44
9 Jessica Sluiter PH 8,28Q 8,20
10 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,28Q 8,19
11 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,42Q 8,41
12 Baudien Venema HRRR 8,43Q 8,32
13 Nikki Ravelli KAV Holland 8,44Q 8,39
14 Olivia Carli AAC `61 8,44Q 8,10
15 Lise Romijn PH 8,44Q 8,31
16 Welmoed va...der Windt HRRR 8,46Q 8,44
17 Isa van Si...rtensdijk Altis 8,46Q 8,53
18 Evelyn Navarro Climax 8,49Q 8,56
19 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 8,53Q 8,46
20 Sherryl Achterberg AC TION 8,55Q 8,38
21 Anouk Verdaasdonk Spado 8,56q 8,62
22 Silke Bosgraaf AV Impala 8,61q 8,75
23 Anissa Toumi Altis 8,64q 8,64
24 Noortje Schothuis MPM 8,65 8,86
25 Sanne Langedijk U-Track 8,65 8,69
26 Sarah Bacuna Scopias 8,66 8,53
27 Lotte Slomp AAC `61 8,69 8,75
28 Yasmina Bonafacia PAC 8,70 8,85
29 Luna Bouwmeester MPM 8,70 8,76
30 Fenne Cantelberg Swift 8,72Q 8,84
31 Kiki Kooijman AV Weert 8,73 8,64
32 Femke van Schalkwijk AV Astylos 8,73 8,82
33 Wiep van der Mark Ciko `66 8,74 8,71
34 Charity Saddal AV Sparta 8,75 8,50
35 Lois Doornheim GACH 8,75 8,47
36 Paula Simons PAC 8,77 8,72
37 Nsama van Midde GACH 8,78 8,57
38 Marit Snoek KAV Holland 8,79 8,69
39 Amy de Graaf AV `56 8,79 8,58
40 Ella de Bruijne Phanos 8,81 8,81
41 Meike Tan HLLS 8,82 8,82
42 Yara Molenaar AV Hera 8,85 8,68
42 Fabienne Lazarenko Hanzesport 8,85 8,84
44 Nikki Docter AV Sparta 8,86 8,78
45 Lotte Stam Altis 8,86 8,86
46 Aimee Vriesman HLLS 8,87 8,81
47 Lotte Endel AV Hera 8,87 8,91
47 Sofie Klein DJA 8,87 8,87
49 Yoni Markesteijn Fortius 8,90 8,79
50 Rosalie van Wouwen Haag 8,91 8,79
51 Hermke Hesseling Scopias 8,93 8,87
52 Ilse van Veenendaal HLLS 8,94 8,86
53 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 8,99 8,64
54 Sophie Cantelberg Swift 9,01 8,94
55 Veerle van den Berg AV NOP 9,08 8,91
56 Suze Zeevat Ciko `66 9,27 8,76

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ama van Bussel Haag 7,97Q 7,92
2 Miro Vlasman Phanos 8,00Q 7,96
3 Katja van Eetvelt RK HAV 8,05Q 8,10
4 Rosella van Keulen VAV 8,05Q 7,96
5 Fenna Achterberg VAV 8,06Q 8,12
6 Amber de Roo AV `40 8,07Q 8,25
7 Annabel Paul AV Jahn II 8,12Q 8,21
8 Coos Veldpaus HLLS 8,13Q 8,07
9 Nine Fransen AV Sprint 8,14Q 8,21
10 Romee van Dam Startbaan 8,17Q 8,20
11 Esmee Douma Groningen 8,18Q 8,13
12 Marieke Moonen De Spartaan 8,23Q 8,15
13 Ilse Stok CAV Energie 8,31Q 8,22
14 Sara Bossche PAC 8,33Q 8,35
15 Iza Nijsse AV `56 8,42Q 8,53
16 Jetske Meijer Altis 8,47Q 8,35
17 Isa Poels AV De Keien 8,52Q 8,46
18 Marinka Schuurman Altis 8,52Q 8,50
19 Antonia Benevento Phanos 8,53Q 8,55
20 Iris van den Heuvel Maastricht 8,57q 8,63
21 Klara van der Gaast PAC 8,57q 8,61
22 Nora Wakelkamp U-Track 8,58q 8,86
23 Tamira Wota BAV 8,59 8,75
24 Danique Huisjes Groningen 8,60Q 8,57
25 Samantha Westerweel GACH 8,61 8,72
26 Merel Jorna HLLS 8,62Q 8,52
27 Sacha Goedhart AV Gouda 8,65 8,64
28 Jade Vrij Phanos 8,66 8,69
29 Isis Tinneveld Olympus `70 8,66 8,57
30 Daphne Zintel AAV `36 8,70 8,77
31 Mare Lei GACH 8,73 8,83
32 Sterre Kurpershoek AV Athlos 8,73 8,73
33 Loïs Lessing HLLM 8,74 8,55
34 Lianka Wit Hollandia 8,76 8,82
35 Anna Hovinga AV Haarlem 8,77 8,62
36 Rosalie B...nenpoorte DVTR 8,79 8,61
37 Pearl Lodder Typhoon 8,82 8,78
38 Isa Kolle AV Hera 8,89 8,66
39 Tessa Dielessen PAC 8,89 8,74
40 Julia van Riswijk De Liemers 8,99 9,04
41 Marit Staal Heerenveen 9,00 9,06
42 Merel Baaijens AV `56 9,06 9,03
43 Naomie Höhn Altis 9,11 8,90
44 Kiki van Lieshout Maastricht 9,17 9,39
45 Ella Lommen Altis 9,18 9,19
46 Karlijn Majoor AV 1923 9,25 9,80
47 Sanne van der Pijl Olympus `70 9,28 9,31
48 Kaylee Damen ACHL 9,30 9,62
49 Salome van Berkel Hollandia 9,30 12,35
50 Fenna Gelderblom AV `56 9,37 8,89
51 Welmoed Kuit AV 1923 9,55 10,21
52 Tess Van Ostaijen DJA 9,64 9,80
53 Xenia Raptis Scopias 9,66 9,72

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter

# Naam ResOBP
1 Elisabeth de Haan Heerenveen 8,42Q 8,66
2 Jo-Ann Pique AV Feniks 8,66Q 8,60
3 Julia Dokter Groningen 8,67Q 8,58
4 Felicia Felter PAC 8,67Q 8,65
5 Puck Bronkhorst Phanos 8,68Q 8,77
6 Mae van den Berg Leiden 8,69Q 8,75
7 Huwaidah Haruna Spurt `88 8,69Q 8,84
8 Bente Jacobs Scopias 8,82Q 8,71
9 Tessa Evelein HLLS 8,84Q 8,82
10 Johanna Burchett AV Sparta 8,87Q 9,05
11 Brigitte de Geus AV `56 8,89Q 8,91
12 Sanne Loomans AV Lycurgus 8,93Q 9,10
13 Ròbin Martha PAC 8,93Q 8,88
14 Olivia Stols AV Sparta 8,94Q 9,04
15 Milou Keulstra AVGM 8,94Q 8,95
16 Sterre Kievit Groningen 8,96Q 9,31
17 Noa van Velzen PH 9,09Q 9,29
18 Hannah den Breejen Phanos 9,11Q 9,12
19 Lisa Navarro Climax 9,12q 9,14
20 Floortje Lusthof Olympus `70 9,14Q 9,07
21 Tanisha Haakmat GACH 9,15Q 9,09
22 Sofie Bos Scopias 9,16q 9,29
23 Danine Markesteijn Fortius 9,17q 9,08
24 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 9,21 9,47
25 Esmee Stok CAV Energie 9,22Q 9,20
26 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 9,24 9,45
27 Tinka Fokke Spado 9,25 9,03
28 Iris Breslau Fit 9,25 9,16
29 Jade Bosman CAV Energie 9,25 9,26
30 Kiki Beukenkamp Groningen 9,27 9,38
31 Fleur Rietveld Avantri 9,28 9,10
32 Fenne Spiering PAC 9,28 9,46
33 Eleanor Musil Phanos 9,28 9,31
34 Mariame Diallo Heerenveen 9,29 9,29
35 Isis Maas PH 9,29 9,50
36 Norah de Bruijn Fortius 9,30 9,38
37 Dilara Oktay Pijnenburg 9,31 9,48
38 Feline Verhoeff PH 9,33 9,63
39 Madelief van Leur Altis 9,33 9,49
40 Anne Favre Leiden 9,36 9,49
41 Chivanny ...ugwandass PAC 9,36 9,29
42 Pauline Koger PAC 9,37 9,47
43 Shamilla Martina AV Gouda 9,40 9,50
44 Louise van...kelenburg PAC 9,43 9,48
45 Elles Lieuwen Hanzesport 9,43 9,55
46 Isa Ong Leiden 9,47 9,36
47 Sanne Hogendorp AV Sparta 9,47 9,68
48 Lyanne Spijkman SPWS 9,48 9,62
49 Mirthe van Zon DAK 9,48 9,39
50 Nienke Overmeijer PH 9,50 9,70
51 Aleeza Penturij Scopias 9,52 9,60
52 Berrit Roex Triathlon 9,60 9,56
53 Ella Haaksman HLLS 9,61 9,77
54 Maud te Pas AV Zuidwal 9,63 9,67
55 Marit van Leipsig Swift 9,69 9,50
56 Selena van...kelenburg PAC 11,36 9,40

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter

# Naam ResOBP
1 Cristy Pieter Fortius 8,16Q 8,33
2 Tess Jack PAC 8,30Q 8,38
3 Femi Ayodeji AV PEC 1910 8,30Q 8,50
4 Sophie van... Boogaart HAC 8,32Q 8,54
5 Tahnee Bijnoe Phanos 8,33Q 8,48
6 Charlotte Buwalda Phanos 8,33Q 8,35
7 Anniek de Lange Fortius 8,35Q 8,46
8 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,39Q 8,28
9 Jinte Kreugel AV Unitas 8,43Q 8,54
10 Kris Oosterveld AC TION 8,44Q 8,56
11 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,55Q 8,56
12 Jools van ... Klundert Scopias 8,55Q 8,51
13 Naomi Gooijer AV PEC 1910 8,58Q 8,82
14 Saar Visser Phanos 8,61Q 8,67
15 Jinte Braas SAV 8,62Q 8,66
16 Carolina Ricci Leiden 8,75Q 8,71
17 Jet Vliegen AV Statina 8,75Q 8,72
18 Roos De Vries PAC 8,78Q 8,91
19 Najila Donata PAC 8,80Q 8,71
20 Bobbie De Vet PH 8,81q 8,84
21 Eva Kok Voorne 8,81q 8,91
22 Maite Stienstra AV Lionitas 8,82Q 8,80
23 Blessin UIterwijk Almere `81 8,83q 8,69
24 Fleur van ...r Meijden PH 8,84 8,86
25 Noralie Schuurman Altis 8,84Q 8,89
26 Dinisha Overvliet GACH 8,87 8,83
27 Sam Bluiminck AVA `70 8,88 8,97
28 Denise Riep Flevo Delta 8,89 8,83
29 Renske van der Steen PH 8,89 9,07
30 Nynke Rijpma HRRR 8,92 8,88
31 Aisha Meijer HLLS 8,97 9,03
32 Eva Bijl AV 1923 9,04 8,70
33 Mayke Ruige AV Lionitas 9,04 9,11
34 Florianne van Uden PAC 9,04 8,93
35 Israe Elmakkaoui HLLS 9,07 9,02
36 Alida Tanggahma Haag 9,08 9,07
37 Iris van Leuveren AV Nijkerk 9,09 9,11
38 Zoë Geurtz Eindhoven 9,09 9,21
39 Elin Buitenhuis AV Zeewolde 9,15 9,17
40 Livia Gutte AV Statina 9,16 9,05
41 Erzsi Diehl AV Lycurgus 9,17 9,33
42 Emma Vreijling AAV `36 9,18 9,16
43 Margit Van Son Scorpio 9,19 9,18
44 Tess van Zuilen Phanos 9,22 9,30
45 Donja Zwinkels Olympus `70 9,33 9,36
46 Maud Brouwer De Gemzen 9,34 9,25
47 Linde van Bragt PH 9,34 9,47
48 Eline Kovac HAC 9,40 9,40
49 Noëlle Schalk AV Spiridon 9,43 9,55
50 Cecilia Lima CAV Energie 9,47 9,88
51 Francine V...der Stoop De Gemzen 9,48 9,51
52 Nikita Vissers HLLS 9,66 9,32
53 Stella Kuijs AV Atos 9,67 9,81
54 Jill Spronk DAK 9,90 10,45
55 Jasmijn Keizer AV34 9,94 10,12
56 Danique Willemsen Scopias 10,01 9,50