Uitslagen Jongens Junior D1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jeffrey de Kok HLLM 1:40,43 1:38,73
2 Quinten de Vos PAC 1:45,95 1:46,68
3 Liam Jongejan Phanos 1:48,15 1:51,47
4 Teun Merckx Almere `81 1:49,29 3:20,28
5 Joep den Dulk Leiden 1:54,41 1:54,59
6 Aiden Schenk PAC 1:55,87 3:32,98
7 Noa Pet AAV `36 1:56,03 3:25,00
8 Sam van Keulen Nijmegen 1:56,59 3:18,90
9 Sven Kosters MPM 1:56,68 1:59,86
10 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 1:57,79 1:59,00
11 Koray Yandi Almere `81 1:57,80 3:31,75
12 Jiri Heppener HRRR 1:58,06 1:56,03
13 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 1:58,21 1:59,16
14 Bram van Dongen DJA 1:58,79 2:02,28
15 Niels Bitter GACH 1:59,34 3:37,37
16 Mick van Veen Olympus `70 1:59,45 3:31,07
17 Josse Kampen Isala `96 2:00,79 2:00,55
18 Marijn Walstra GACH 2:01,91 3:44,46
19 Luuk Schoonman AV Gouda 2:03,24 3:52,62
20 Bas Verheijen AV Weert 2:04,97 2:11,77
21 Sepp Mooren HLLM 2:06,49 1:55,11
22 Morris van...andbergen Spado 2:08,00 3:44,80
23 Luc Bouwens PH 2:09,99 6:00,00
24 Beerd Kouwenhoven PAC 2:11,78 4:09,16
25 Jake Janssen HAC 2:12,24 2:02,50
26 Jesper Hurkmans Fortius 2:12,54 2:10,63
27 Jonathan v... der Maal AV34 2:14,34 2:13,13
28 Ivan Nillesen NEAV 2:27,61 2:31,52

Uitslagen Jongens Junior D2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Levi de Bruijn PAC 1:38,97 1:41,60
2 Vasco Mosselman SAV 1:41,35 1:45,40
3 Daan van Dessel DJA 1:42,11 1:44,58
4 Maikel Potkamp De Gemzen 1:43,13 1:44,61
5 Sep de Jong AV34 1:43,38 1:47,25
6 Floris van der Vijgh HLLS 1:45,55 1:51,56
7 Matthias Treurniet AV Fortuna 1:45,89 1:09,38
8 Julius Prop AV34 1:46,52 1:51,35
9 Ipe Verbrugge AV `56 1:48,49 1:53,17
10 Julian Keun Groningen 1:48,54 1:51,56
11 Valenciano Roffel AAC `61 1:49,36 1:55,38
12 Jop Hoftijzer AVA `70 1:49,46 1:52,92
13 Kai Muijsers AV34 1:51,76 1:59,39
14 Ramses ten Houten HAC 1:52,06 2:01,74
15 Daniel Lu...cheurleer Phanos 1:54,63 3:39,34
16 Emil de Graaf Phanos 1:56,83 3:32,15
17 Koen de Winter DVTR 1:56,92 3:30,58
18 Matthijs de Jong PAC 1:56,93 3:21,04
19 Jan Elsinga Heerenveen 1:57,20 2:07,75
20 Ben Roest GACH 1:57,51 3:32,13
21 Milan Kal Olympus `70 1:57,85 3:26,21
22 Toon van den Hende GACH 2:00,74 3:54,14
23 Luuk Verhoeven HAC 2:01,66 2:08,13
24 Kick van Vliet HAC 2:02,07 1:57,84
25 Robbe Noordanus GACH 2:02,36 2:11,15
26 Jessey Consten Ciko `66 2:02,50 2:07,13
27 Aidan Zorgdrager GACH 2:02,72 2:06,60
28 Luuk van Cappelle Olympus `70 2:04,09 3:48,66
29 Boaz van Lieshout Maastricht 2:05,68 6:00,00
Quinten Geleynse AV Lionitas DNS 3:49,92

Uitslagen Meisjes Junior D1 600 meter

# Naam ResOBP
1 Sabine Struik SPWS 1:49,49 2:04,78
2 Naëll Huijsmans Isala `96 1:50,89 2:03,24
3 Kiara Sluijpers AVON 1:52,22 1:56,43
4 Sterre Kievit Groningen 1:54,80 3:45,30
5 Lyanne Spijkman SPWS 1:55,35 2:05,64
6 Bente Jacobs Scopias 1:55,81 2:02,00
7 Benita Beerse Almere `81 1:56,32 3:30,94
8 Jolie Baerveldt AVON 1:57,10 2:01,00
9 Fleur Rietveld Avantri 1:57,63 2:11,13
10 Sanne Pultrum Heerenveen 1:57,88 2:05,48
11 Eleanor Musil Phanos 1:58,75 2:04,18
12 Melissa van Keulen VAV 1:59,25 2:06,98
13 Jet van Mierlo Olympus `70 1:59,66 2:05,98
14 Milou Keulstra AVGM 2:00,32 2:02,69
15 Lilly van Bunge AV Sparta 2:00,68 2:09,42
16 Fenne Bijlhouwer Spado 2:01,58 1:56,96
17 Kim Dantuma AV34 2:01,72 1:58,60
18 Lisa Navarro Climax 2:03,65 1:59,66
19 Pauline Koger PAC 2:03,92 4:00,93
20 Vé Fredriks AV34 2:04,24 2:01,99
21 Sjuulke Heinrichs Scopias 2:04,71 3:00,00
22 Lotte Bonhof AV34 2:05,88 2:11,96
23 Layla van Berkel HAC 2:07,21 2:00,00
24 Mirthe van Zon DAK 2:07,96 2:02,34
25 Madelief van Leur Altis 2:08,21 3:56,95
26 Merel Kuijf Avantri 2:09,19 4:01,90
27 Olivia Musil Phanos 2:09,24 2:09,66
28 Isabella Gurunian AV Sparta 2:09,68 4:11,29
29 Kaitlyn Groot AV 1923 2:09,98 2:09,14
30 Maartje Grotenhuis PH 2:11,76 4:00,13
31 Lisemijn V...den Bosch Phanos 2:12,84 2:05,87
32 Feline Verhoeff PH 2:13,53 2:34,00
33 Nynke Lankhaar DAK 2:15,25 4:16,61
34 Daisy van Rijn AAV `36 2:15,34 4:03,20
35 Eefke Plugge AV Aquilo 2:17,36 2:27,31
36 Line Thijssen PH 2:18,57 6:00,00
37 Lavinia Evora PAC 2:28,59 2:30,39
38 Dewina Holstein AV Sparta 2:30,36 2:20,79

Uitslagen Meisjes Junior D2 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jinte Braas SAV 1:41,28 1:42,32
2 Savienne Asikende Almere `81 1:44,81 1:48,52
3 Jana Nagtegaal AAV `36 1:45,71 1:46,03
4 Naomi Gooijer AV PEC 1910 1:52,02 1:58,50
5 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 1:52,51 1:51,44
6 Julia Fahner Isala `96 1:52,54 2:02,01
7 Jiske Terpstra Tempo AV 1:53,28 1:56,88
8 Mare Versluis De Liemers 1:54,06 1:53,21
9 Emmelie Pos GACH 1:55,76 2:01,43
10 Myrthe Jansen HLLM 1:55,80 1:53,20
11 Yara Karelse AV `56 1:56,88 1:52,56
12 Lieke Zijlstra Eindhoven 1:57,57 3:37,21
13 Eva Kok Voorne 1:58,25 2:04,49
14 Eden Brouwers PH 1:58,43 1:56,74
15 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 1:58,73 1:59,16
16 Paula Kliphuis GACH 1:59,97 1:52,47
17 Kaitlyn van Dongeren SAV 2:00,46 2:00,50
18 Jiska Welp GACH 2:03,08 3:48,51
19 Anne Maryse Fluit AV Atverni 2:03,56 2:00,65
20 Emma Vreijling AAV `36 2:04,96 1:59,27
21 Luna Pedemonte Olympus `70 2:05,19 2:00,84
22 Danique Willemsen Scopias 2:07,32 2:14,65
23 Madelief Verweij PAC 2:09,14 2:09,85
24 Francine V...der Stoop De Gemzen 2:10,56 2:14,55
25 Nikita Vissers HLLS 2:10,95 2:05,06
26 Rosan de Jong AAC 2:11,26 3:51,90
27 Lara van Brummelen AV34 2:11,45 2:04,45