Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Ferrie Hamer Haag 6,21 6,21 +2.0 m/s--- 632
2 Merlijn va...ensbergen Haag 6,03 5,92 6,14 6,14 +1.6 m/s--- 617
3 Sil Negenman KAV Holland 5,66 6,02 5,99 6,02 +0.9 m/s--- 591
4 Benjamin Coolen Haag 5,79 5,70 5,87 5,87 +0.6 m/s--- 559
5 Twan van Tol De Spartaan 5,69 X 5,86 5,86 +2.4 m/s--- 556
6 Thomas Weijers HLLM 5,65 5,21 5,16 5,65 +2.2 m/s--- 512
7 Rens Tasma AAV `36 5,46 5,20 5,49 5,49 +1.8 m/s--- 479
8 Sam de Paauw Haag 5,44 5,32 5,34 5,44 +2.6 m/s--- 469

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Mark van der Linden Haag 5,94 6,72 X 6,72 +1.9 m/s--- 748
2 Yoram Vriezen GACH 6,19 X 6,71 6,71 +2.6 m/s6,28 746
3 Jonathan Pronk Haag 6,62 6,70 6,25 6,70 +1.3 m/s--- 743
4 Peter de Kruyff HLLS 6,50 6,50 6,64 6,64 +2.3 m/s6,61 729
5 Marijn van Duijn ARV Ilion 5,90 5,99 6,37 6,37 +1.8 m/s6,20 668
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 6,22 6,10 5,44 6,22 +0.2 m/s6,11 635
7 Twan van Rijn AAV `36 X 6,18 X 6,18 +3.2 m/s5,95 626
8 Stan Atsma HLLS X 5,66 6,14 6,14 +1.5 m/s--- 617
9 Micha Groen Almere `81 6,05 6,12 5,66 6,12 +1.8 m/s--- 613
10 Harm Janssens AV Lycurgus 5,96 5,82 5,89 5,96 +1.8 m/s5,94 578
11 Luc Blank GACH 5,55 5,59 5,88 5,88 +2.3 m/s--- 561
12 Casper Peterse AV Trias 5,46 5,33 5,72 5,72 +3.2 m/s--- 527
13 Tobias van Ee GACH 5,72 X X 5,72 +2.5 m/s--- 527
14 Wouter Konijn AV Lycurgus 5,28 5,57 5,53 5,57 +1.9 m/s--- 496
15 Gwen Hanekamp Haag 5,29 X X 5,29 +1.7 m/s--- 439
16 Quinten Wormer Haag 5,15 4,76 X 5,15 +2.2 m/s--- 411
17 Yoeri Verburg HLLM 4,87 4,83 5,10 5,10 +1.9 m/s--- 402
18 Dylan Feteridge HLLM 5,00 4,96 5,05 5,05 +0.5 m/s--- 392
19 Jouke Westerhof AV Zeewolde 4,25 X X 4,25 +1.1 m/s4,14 247

Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Jory Davids AC TION 5,72 5,53 5,70 5,72 +2.8 m/s5,58 759
2 Joris Tammes AV Fortuna 5,44 5,67 5,21 5,67 +3.6 m/s--- 749
3 Aiden Bareman Voorne 5,59 4,18 5,34 5,59 +4.7 m/s5,20 734
4 David Pronk Haag 5,58 5,29 5,47 5,58 +2.2 m/s--- 733
5 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 4,68 4,80 5,49 5,49 +3.7 m/s--- 716
6 Joris IJzinga Altis 5,25 5,14 5,15 5,25 +2.9 m/s--- 670
7 Kevin Breumelhof ARV Ilion X 2,99 4,93 4,93 +3.1 m/s4,73 607
8 Jari Langelaan De Spartaan X 4,88 X 4,88 +4.4 m/s--- 597
9 Luuk den Toom ARV Ilion 4,62 4,87 4,82 4,87 +2.5 m/s--- 595
10 Alje Stip De Spartaan 4,86 4,52 X 4,86 +3.4 m/s4,89 593
11 Marijn van der Harst Altis 4,43 4,59 4,51 4,59 +1.6 m/s--- 537
12 Julian Bik KAV Holland 4,27 4,32 4,52 4,52 +4.8 m/s--- 523
13 Nick Duinkerken De Spartaan 4,52 4,30 4,31 4,52 +2.0 m/s--- 523
14 Jules Roelfsema KAV Holland 4,32 4,25 4,42 4,42 +4.3 m/s--- 502
15 Vincent Franken De Spartaan 4,23 4,11 4,29 4,29 +2.9 m/s4,57 476
16 Jasper Boelhouwer AV 1923 4,03 3,93 4,25 4,25 +1.4 m/s--- 468
17 Arvid Jansons Altis 3,92 3,90 4,05 4,05 +3.0 m/s--- 428
18 Monne Sutorius AV 1923 3,83 4,03 3,03 4,03 +4.7 m/s--- 424
19 Jarco Snoek HLLM X 3,78 3,70 3,78 +2.3 m/s--- 374
20 Luuk Pieterse De Spartaan 3,51 3,57 3,36 3,57 +3.0 m/s--- 332
21 Rutger van de Laar KAV Holland 2,95 2,84 3,00 3,00 +2.3 m/s--- 218

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Jermaine Kleine AC TION 5,34 X 6,10 6,10 +0.0 m/s6,19 828
2 Max Birdja Haag 5,71 5,44 1,33 5,71 +0.6 m/s--- 757
3 Milan Beuning AC TION 5,63 5,25 5,70 5,70 +0.9 m/s5,66 755
4 Marnix Hettema De Spartaan 5,53 5,62 X 5,62 +1.2 m/s5,76 740
5 Timo van Ruiten HLLM 5,62 5,28 X 5,62 +1.6 m/s5,34 740
6 Rick van der Meer AV Zeewolde 5,55 - - 5,55 +0.3 m/s--- 727
7 Jip de Greef Altis 5,37 - - 5,37 +0.9 m/s5,39 693
8 Justin van Dooren Haag X X 5,26 5,26 +0.4 m/s--- 672
9 Liam De Bruijne Altis 3,11 5,08 4,72 5,08 +2.1 m/s--- 636
10 Ike Schepers AV 1923 4,72 4,67 4,97 4,97 +1.4 m/s--- 615
11 Rutger Boxman HLLM 4,91 4,89 4,94 4,94 +0.8 m/s5,22 609
12 David Vroegindeweij GACH 4,92 4,84 4,90 4,92 +0.1 m/s--- 605
13 Lucas van ...haffelaar AV 1923 4,92 3,21 4,88 4,92 +2.0 m/s--- 605
14 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 4,21 4,63 4,82 4,82 +1.6 m/s--- 585
15 Boris Aerts AV 1923 4,57 4,25 3,87 4,57 +1.7 m/s--- 533
16 Rens Altorf De Spartaan 4,27 4,45 4,39 4,45 +1.8 m/s4,39 508
17 Ivar Pijnenburg GACH 4,33 4,43 4,33 4,43 +2.4 m/s--- 504
18 Quint van der Riet HLLM 4,33 4,25 4,29 4,33 +0.8 m/s--- 484
19 Primo Burgstra AV 1923 4,17 - - 4,17 +1.2 m/s--- 452
20 Edward Hilbers KAV Holland 4,11 4,12 3,90 4,12 +2.3 m/s--- 442
21 Abbe Engers AV 1923 3,85 3,61 3,87 3,87 +0.5 m/s--- 392
22 Eelke Meindersma AV 1923 3,79 3,83 X 3,83 +1.6 m/s--- 384
23 Jan Westendorp AV 1923 3,59 3,52 3,51 3,59 +1.5 m/s--- 336
Benjamin den Hartog CAV Energie --- ---

Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Manne Baan Leiden 4,14 4,57 4,40 4,57 +1.7 m/s--- 533
2 Briek Weerkamp Haag 4,35 4,17 4,04 4,35 +2.4 m/s--- 488
3 Kingston Schuld Altis 4,28 4,03 3,95 4,28 +3.5 m/s--- 474
4 Navajo Nahumury Altis 4,24 4,07 X 4,24 +2.5 m/s--- 466
5 Liam Jongejan Phanos X X 4,04 4,04 +0.9 m/s4,36 426
6 Steven Waasdorp Startbaan 4,01 3,88 X 4,01 +0.4 m/s--- 420
7 Davey Ouwehand Leiden 3,96 4,00 3,94 4,00 +2.9 m/s--- 418
8 Miguel Babeliowsky Phanos 3,91 3,78 3,85 3,91 +2.8 m/s--- 400
9 Richard de Kort Leiden 3,84 3,84 3,88 3,88 +2.7 m/s--- 394
10 Boele Böhm De Spartaan 3,81 3,76 3,88 3,88 +1.2 m/s--- 394
11 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3,85 3,84 3,80 3,85 +0.5 m/s--- 388
12 Fedde Taekema Haag 3,83 3,62 3,52 3,83 +3.6 m/s--- 384
13 Jelle van ...r Heijden Altis 3,54 3,81 3,76 3,81 +1.1 m/s--- 380
14 Floris Roeleveld Haag 3,34 3,61 3,24 3,61 +1.5 m/s--- 340
15 Ole Zwetsloot Haag 3,53 3,02 3,27 3,53 +2.1 m/s--- 324
16 Abel Molenaar Leiden 3,40 3,01 3,51 3,51 +2.6 m/s--- 320
17 Florian Bloemheuvel De Spartaan 3,08 3,48 3,33 3,48 +2.4 m/s--- 314
18 Mikai Snoek KAV Holland 3,42 3,23 3,10 3,42 +0.8 m/s3,83 302
19 Joachim van Tol Haag 3,37 3,25 3,00 3,37 +2.3 m/s--- 292
20 Thijmen van Schie HLLM 3,24 3,32 3,30 3,32 +2.4 m/s--- 282
21 Hugo van der Heijden Haag 3,09 2,51 2,38 3,09 +3.6 m/s--- 236
22 Patrick Hees AV 1923 2,53 2,78 - 2,78 +2.2 m/s--- 174

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Florian Vriezen GACH X X 4,88 4,88 +1.4 m/s5,02 597
2 Ryan Bootsma De Spartaan 4,76 4,46 4,17 4,76 +0.0 m/s--- 572
3 Philip Walraven Altis 4,68 4,46 4,32 4,68 +0.2 m/s4,51 556
4 Bart Blokdijk AV 1923 4,04 4,65 4,45 4,65 +0.8 m/s--- 550
5 Bryan Duff AV Sparta X 4,63 X 4,63 +0.0 m/s--- 546
6 Rens Gosselink AC TION 4,51 4,25 4,38 4,51 +1.5 m/s--- 521
7 Jorai Verboom HLLM 4,07 3,92 4,30 4,30 +1.4 m/s3,82 478
8 Marnix Molenaar AV 1923 4,24 4,13 4,25 4,25 +1.4 m/s--- 468
9 Willem Hammink Phanos 4,21 3,83 4,25 4,25 +1.2 m/s--- 468
10 Sven Siebelt AC TION 4,06 4,15 4,24 4,24 +1.5 m/s--- 466
11 Rogier Groeneweg Altis 4,06 4,15 3,98 4,15 +1.2 m/s--- 448
12 Bram Verdegaal AV 1923 4,13 3,86 X 4,13 +0.0 m/s--- 444
13 Julian Wilting AC TION 4,10 4,00 3,83 4,10 +0.0 m/s--- 438
14 Tim Philipse De Spartaan 3,76 X 4,08 4,08 +2.1 m/s--- 434
15 Friso Koedijk Phanos 4,06 3,88 X 4,06 +2.2 m/s--- 430
16 Finn Leukel De Spartaan 3,91 4,00 3,94 4,00 +0.0 m/s--- 418
17 Youri Feijt De Spartaan 3,63 3,92 3,95 3,95 +1.0 m/s--- 408
18 Mick van Schaffelaar AV 1923 3,91 3,60 3,82 3,91 +1.3 m/s--- 400
19 Emil de Graaf Phanos 3,72 3,43 3,79 3,79 +1.9 m/s--- 376
20 Floris Steenvoorden De Spartaan 3,64 3,48 3,57 3,64 +2.2 m/s--- 346
21 Raemon Baak De Spartaan 3,36 3,21 3,45 3,45 +1.8 m/s--- 308
22 Leon van der Geer De Spartaan 2,54 - - 2,54 +1.2 m/s--- 126

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Anne-Wil v...Werkhoven MJA - De Spartaan 5,00 4,98 5,30 5,30 +1.1 m/s--- 643
2 Liset Kolkman MJA - AV Edam 5,15 5,07 4,98 5,15 +1.0 m/s--- 601
3 Eveline de Jong MJA - De Spartaan 5,10 - 5,09 5,10 +2.3 m/s--- 587
4 Hieke Böhm MJA - De Spartaan 5,06 4,88 4,69 5,06 +1.8 m/s--- 576
Joanny Loeffen Vsen - ARV Ilion X X X NM 5,71 0

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Sarah van Tuijl Almere `81 5,49 5,55 5,41 5,55 +2.2 m/s5,55 715
2 Joyce van Welie PAC X X 5,26 5,26 +0.9 m/s5,37 631
3 Nikki Taag KAV Holland 4,93 4,80 4,73 4,93 +1.8 m/s--- 540
4 Joyce Menick HLLM 4,85 4,87 4,88 4,88 +2.7 m/s--- 527
5 Denise de Does Haag 4,81 X 4,64 4,81 +1.8 m/s--- 508
6 Ilse van der Marel AAV `36 4,16 4,02 4,01 4,16 +2.6 m/s4,75 345
Mette van der Meer Phanos - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Isis Ferrier Haag 5,20 5,12 5,18 5,20 +1.5 m/s--- 660
2 Isabel van den Berg Phanos 4,17 4,18 4,85 4,85 +1.6 m/s4,73 591
3 Nikki Ravelli KAV Holland 4,70 4,49 4,60 4,70 +0.0 m/s4,72 560
4 Isa van Si...rtensdijk Altis X 4,36 4,62 4,62 +1.6 m/s4,62 544
5 Marit Snoek KAV Holland 3,99 4,46 4,20 4,46 +1.4 m/s4,36 510
6 Anouk van der Meer De Spartaan 4,18 4,21 4,32 4,32 +1.7 m/s--- 482
7 Floortje Tromp AAV `36 X 4,31 4,16 4,31 +1.2 m/s4,10 480
8 Rosalie van Wouwen Haag 4,13 3,83 4,24 4,24 +1.6 m/s--- 466
9 Iris Turksema SPLS 4,15 4,14 3,90 4,15 +0.2 m/s--- 448
10 Roanna Geleijn De Spartaan 3,94 4,02 4,13 4,13 +1.7 m/s--- 444
11 Mijlan Ni...wenhuisen De Spartaan 3,61 4,06 3,79 4,06 +0.8 m/s4,40 430
12 Saskia Mens KAV Holland 3,82 3,81 4,05 4,05 +1.4 m/s--- 428
13 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 4,04 3,76 3,63 4,04 +2.6 m/s--- 426
14 Evelyn Navarro Climax 3,75 4,00 3,37 4,00 +4.0 m/s4,16 418
15 Maud Bernard KAV Holland 3,95 X X 3,95 +0.8 m/s--- 408
16 Mette Lakeman AAC 3,87 3,64 X 3,87 +0.2 m/s4,29 392
17 Jasmijn Raes Phanos X 3,85 3,70 3,85 -1.5 m/s--- 388
18 Anissa Toumi Altis 3,00 3,56 3,84 3,84 +1.4 m/s4,21 386
19 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 3,83 3,53 3,59 3,83 +2.0 m/s--- 384
20 Senna Vroemen Altis 3,69 3,54 3,74 3,74 +2.7 m/s--- 366
21 Lotte Stam Altis 2,81 3,67 X 3,67 +1.6 m/s--- 352
22 Amber van Beugen AAV `36 3,42 3,13 3,40 3,42 +1.1 m/s--- 302
23 Cassandra Koopman De Spartaan 3,41 X 3,37 3,41 +1.0 m/s--- 300
24 Yara Zandstra KAV Holland 2,76 3,05 3,31 3,31 +1.2 m/s--- 280

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Marleen Baas AC TION 5,38 +0.6 m/s5,50 695
2 Myrte van der Schoot GACH 5,29 +0.8 m/s--- 677
3 Babs Koeman AV Haarlem 5,11 +0.3 m/s5,19 642
4 Marieke Moonen De Spartaan 4,65 +0.0 m/s4,90 550
5 Nikki van Tienderen HLLM 4,56 +0.6 m/s--- 531
6 Aniek van Schie HLLM 4,55 +0.9 m/s--- 529
7 Elka Wybenga Altis 4,54 +0.4 m/s4,80 527
8 Annemarie Gosselink AC TION 4,32 +1.3 m/s--- 482
9 Marlot Groeneweg Altis 4,25 +0.0 m/s--- 468
10 Sophie van Ekeris KAV Holland 4,21 +0.6 m/s--- 460
11 Suus Altorf De Spartaan 4,19 +1.1 m/s4,36 456
12 Roos van Dijk AV 1923 4,16 +0.2 m/s--- 450
13 Mali Onyeike AV 1923 3,89 +0.9 m/s--- 396
14 Jente Blok De Spartaan 3,88 +0.4 m/s--- 394
15 Tessa de Wit De Spartaan 3,87 +1.0 m/s4,28 392
16 Amélie de Wit AV 1923 3,84 +0.3 m/s--- 386
17 Fleur Smeets De Spartaan 3,64 -0.6 m/s3,88 346
18 Iris Grit AV 1923 3,45 +1.5 m/s--- 308
19 Jules Hemels AV 1923 3,41 +0.5 m/s--- 300
19 Bente van Lindert AV 1923 3,41 -0.4 m/s--- 300
21 Hannah Lommen AV 1923 3,34 +0.5 m/s--- 286
22 Tara Sannes AV 1923 2,98 +0.7 m/s--- 214

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Ruby Jansen AC TION 4,65 4,85 4,74 4,85 +0.4 m/s4,82 591
2 Puck Bronkhorst Phanos 4,21 4,48 4,09 4,48 +2.2 m/s--- 515
3 Elianne Hopman ARV Ilion 3,87 3,96 3,86 3,96 +0.2 m/s--- 410
4 Imke van der Spoel Altis 3,84 3,77 3,80 3,84 +0.7 m/s--- 386
5 Isa Ong Leiden 3,80 3,61 3,48 3,80 +0.3 m/s3,69 378
6 Lisa Navarro Climax 3,79 3,67 3,49 3,79 +0.0 m/s--- 376
7 Anne Favre Leiden 3,72 3,76 3,75 3,76 +1.0 m/s--- 370
8 Karlijn Jansz Leiden X 3,54 3,68 3,68 +2.2 m/s--- 354
9 Julia Pieterse De Spartaan 3,56 3,32 3,66 3,66 --- 350
10 Jente van der Meer AC TION 3,35 3,64 X 3,64 +0.0 m/s3,56 346
11 Lilian van der Ent De Spartaan 3,60 3,59 3,54 3,60 --- 338
12 Fenna van der Kooij Altis 3,57 3,58 X 3,58 +0.0 m/s--- 334
13 Sacha Oostenbrug Startbaan 3,35 3,52 3,30 3,52 +0.2 m/s--- 322
14 Ise de Wit Leiden 3,42 3,05 3,51 3,51 +2.6 m/s--- 320
15 Anne Jongedijk AV 1923 3,43 3,20 2,90 3,43 --- 304
16 Maxime Zschuschen Startbaan 2,86 2,84 3,43 3,43 +1.9 m/s--- 304
17 Indy van Tienderen HLLM 3,38 3,24 3,27 3,38 +0.4 m/s--- 294
18 Jasmijn van Tol Leiden 3,18 3,17 3,36 3,36 +4.6 m/s--- 290
19 Kaitlyn Groot AV 1923 3,17 3,20 3,34 3,34 +1.5 m/s--- 286
20 Milou Verweij Startbaan 2,86 3,16 3,13 3,16 +1.3 m/s--- 250
21 Manoe Heemskerk De Spartaan 2,83 2,98 3,05 3,05 +1.2 m/s--- 228
22 Djuna Gersen Startbaan X 2,97 2,93 2,97 +0.9 m/s--- 212
23 Rosa Baarends Haag 2,79 2,65 2,92 2,92 +1.3 m/s--- 202

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Kris Oosterveld AC TION 4,93 4,70 4,72 4,93 +1.1 m/s4,94 607
2 Abigail Noruwa Altis 4,67 4,35 4,67 4,67 +0.4 m/s--- 554
3 Charlotte Buwalda Phanos 4,63 4,37 X 4,63 +1.9 m/s4,55 546
4 Joan Hardon AC TION 4,53 4,00 4,59 4,59 +3.2 m/s4,70 537
5 Milou van den Berg Phanos 4,45 4,58 4,52 4,58 +2.2 m/s--- 535
6 Pam de Kruif AV 1923 4,51 4,20 3,91 4,51 +2.2 m/s--- 521
7 Elena Slagt Altis 4,43 4,49 4,42 4,49 +1.4 m/s--- 517
8 Alida Tanggahma Haag 4,48 4,46 4,46 4,48 +0.4 m/s--- 515
9 Roos Osse Haag 4,41 4,44 4,23 4,44 +0.2 m/s--- 506
10 Noralie Schuurman Altis 2,59 4,30 3,98 4,30 +1.5 m/s--- 478
11 Tess van Zuilen Phanos 4,18 4,12 4,28 4,28 +0.5 m/s--- 474
12 Indy Kortman Altis 4,09 X 4,22 4,22 +0.6 m/s3,86 462
13 Jarit van der Ven De Spartaan 3,65 3,79 3,78 3,79 +2.0 m/s--- 376
14 Luna Pedemonte Olympus `70 3,73 3,68 3,52 3,73 -0.6 m/s--- 364
15 Femke Zwaan Leiden 3,73 2,99 X 3,73 +0.4 m/s3,57 364
16 Sofie Heidinga De Spartaan 3,69 2,68 3,60 3,69 +2.8 m/s--- 356
17 Megan Breumelhof ARV Ilion 3,55 3,43 3,19 3,55 +0.9 m/s--- 328
18 Isa Kovács De Spartaan 3,51 3,44 3,12 3,51 +0.6 m/s--- 320
19 Fanny den Uyl Startbaan 3,06 3,17 3,51 3,51 +1.6 m/s--- 320
20 Imke van Kaam De Spartaan X 3,33 3,45 3,45 +0.0 m/s--- 308
21 Maud van Noort De Spartaan 2,70 2,82 X 2,82 -0.2 m/s--- 182