Uitslagen Meisjes Junior C1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 1:41,69 --- 666
2 Isabel van den Berg Phanos 1:43,78 1:43,71 634
3 Iris Turksema SPLS 1:45,27 --- 613
4 Mijlan Ni...wenhuisen De Spartaan 1:47,45 1:48,80 582
5 Roanna Geleijn De Spartaan 1:47,95 --- 575
6 Isa van Si...rtensdijk Altis 1:49,26 1:50,96 557
7 Marit Snoek KAV Holland 1:49,98 1:51,74 547
8 Floortje Tromp AAV `36 1:51,53 1:55,37 527
9 Isis Ferrier Haag 1:53,12 --- 507
10 Mette Lakeman AAC 1:53,30 1:51,54 504
11 Jasmijn Raes Phanos 1:55,13 --- 482
12 Lotte Stam Altis 1:55,32 --- 480
13 Anouk van der Meer De Spartaan 1:56,97 --- 460
14 Rosalie van Wouwen Haag 1:57,22 --- 457
15 Maud Bernard KAV Holland 1:57,35 --- 456
16 Amber van Beugen AAV `36 1:59,99 --- 426
17 Saskia Mens KAV Holland 2:00,52 --- 420
18 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 2:01,28 --- 411
19 Cassandra Koopman De Spartaan 2:01,89 --- 405
20 Senna Vroemen Altis 2:02,15 --- 402
21 Nikki Ravelli KAV Holland 2:02,37 2:04,29 400
22 Evelyn Navarro Climax 2:11,24 1:50,63 311
23 Anissa Toumi Altis 2:11,55 2:01,32 308
24 Yara Zandstra KAV Holland 2:11,66 --- 307

Uitslagen Meisjes Junior C2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Myrte van der Schoot GACH 1:35,74 --- 764
2 Suus Altorf De Spartaan 1:36,98 1:37,33 743
3 Babs Koeman AV Haarlem 1:39,89 1:40,23 695
4 Marleen Baas AC TION 1:40,61 1:39,35 683
5 Marieke Moonen De Spartaan 1:43,43 1:45,33 640
6 Amélie de Wit AV 1923 1:48,75 --- 564
7 Marlot Groeneweg Altis 1:52,43 --- 515
8 Jente Blok De Spartaan 1:53,48 --- 502
9 Nikki van Tienderen HLLM 1:54,36 --- 491
10 Annemarie Gosselink AC TION 1:54,96 --- 484
11 Roos van Dijk AV 1923 1:56,58 --- 465
12 Jules Hemels AV 1923 1:57,21 --- 457
13 Tessa de Wit De Spartaan 1:57,79 1:59,58 450
14 Aniek van Schie HLLM 2:00,93 --- 415
15 Fleur Smeets De Spartaan 2:07,64 2:06,36 345
16 Sophie van Ekeris KAV Holland 2:08,03 --- 342
Bente van Lindert AV 1923 DNS --- 0
Tara Sannes AV 1923 DNS --- 0
Mali Onyeike AV 1923 DNS --- 0
Hannah Lommen AV 1923 DNS --- 0
Iris Grit AV 1923 DNS --- 0
Elka Wybenga Altis DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ruby Jansen AC TION 1:47,19 1:46,27 585
2 Lisa Navarro Climax 1:50,72 --- 537
3 Maxime Zschuschen Startbaan 1:58,03 --- 448
4 Djuna Gersen Startbaan 1:59,76 --- 428
5 Elianne Hopman ARV Ilion 2:00,23 --- 423
6 Lilian van der Ent De Spartaan 2:01,35 --- 411
7 Fenna van der Kooij Altis 2:01,73 --- 406
8 Puck Bronkhorst Phanos 2:02,14 --- 402
9 Jente van der Meer AC TION 2:03,27 2:07,39 390
10 Kaitlyn Groot AV 1923 2:04,30 --- 379
11 Julia Pieterse De Spartaan 2:06,31 --- 359
12 Jasmijn van Tol Leiden 2:06,54 --- 356
13 Rosa Baarends Haag 2:06,95 --- 352
14 Isa Ong Leiden 2:08,05 2:08,10 341
15 Karlijn Jansz Leiden 2:09,52 --- 327
16 Imke van der Spoel Altis 2:11,44 --- 309
17 Anne Favre Leiden 2:17,91 --- 252
18 Milou Verweij Startbaan 2:18,92 --- 243
19 Manoe Heemskerk De Spartaan 2:19,37 --- 240
20 Sacha Oostenbrug Startbaan 2:19,40 --- 239
21 Indy van Tienderen HLLM 2:19,74 --- 237
22 Ise de Wit Leiden 2:19,80 --- 236
Anne Jongedijk AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fanny den Uyl Startbaan 1:47,65 --- 579
2 Kris Oosterveld AC TION 1:48,08 1:49,60 573
3 Joan Hardon AC TION 1:48,59 1:53,30 566
4 Pam de Kruif AV 1923 1:48,80 --- 563
5 Abigail Noruwa Altis 1:53,12 --- 507
6 Tess van Zuilen Phanos 1:55,72 1:49,09 475
7 Alida Tanggahma Haag 1:57,49 --- 454
8 Noralie Schuurman Altis 2:00,16 --- 424
9 Elena Slagt Altis 2:00,41 --- 421
10 Roos Osse Haag 2:01,01 --- 414
11 Luna Pedemonte Olympus `70 2:01,69 --- 407
12 Imke van Kaam De Spartaan 2:04,31 --- 379
13 Indy Kortman Altis 2:04,43 2:13,62 378
14 Charlotte Buwalda Phanos 2:05,88 1:58,31 363
15 Femke Zwaan Leiden 2:08,50 2:11,20 337
16 Megan Breumelhof ARV Ilion 2:08,64 --- 336
17 Jarit van der Ven De Spartaan 2:10,41 --- 319
18 Sofie Heidinga De Spartaan 2:11,51 --- 308
19 Milou van den Berg Phanos 2:13,37 --- 291
Maud van Noort De Spartaan DNS --- 0
Isa Kovács De Spartaan DNF --- 0