Uitslagen Jongens Junior C1 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jory Davids AC TION 14,10 +1.3 m/s14,50 819
2 David Pronk Haag 14,52 +1.3 m/s14,57 774
3 Aiden Bareman Voorne 15,04 +1.3 m/s15,04 722
4 Joris IJzinga Altis 15,05 +0.8 m/s--- 721
5 Joris Tammes AV Fortuna 15,30 +1.3 m/s15,35 697
6 Vincent Franken De Spartaan 15,78 +1.3 m/s17,80 654
7 Kevin Breumelhof ARV Ilion 16,75 +0.8 m/s--- 574
8 Jarco Snoek HLLM 16,80 +1.3 m/s--- 570
9 Marijn van der Harst Altis 17,48 +1.3 m/s--- 520
10 Jari Langelaan De Spartaan 17,51 +0.8 m/s18,42 518
11 Luuk den Toom ARV Ilion 17,84 +0.8 m/s--- 494
12 Monne Sutorius AV 1923 17,96 +1.3 m/s--- 486
13 Arvid Jansons Altis 18,70 +0.8 m/s--- 438
14 Jules Roelfsema KAV Holland 18,96 +0.8 m/s--- 422
15 Julian Bik KAV Holland 19,18 +0.8 m/s--- 409
16 Nick Duinkerken De Spartaan 19,44 +0.8 m/s18,86 394
17 Alje Stip De Spartaan 19,78 +0.8 m/s20,00 375
18 Jasper Boelhouwer AV 1923 22,36 +1.3 m/s--- 247
19 Rutger van de Laar KAV Holland 28,45 +1.3 m/s--- 39
Luuk Pieterse De Spartaan DNS 22,08 0

Uitslagen Jongens Junior C2 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jermaine Kleine AC TION 13,50 +2.8 m/s13,76 887
2 Marnix Hettema De Spartaan 14,01 +2.8 m/s14,52 829
3 Lucas van ...haffelaar AV 1923 14,02 +2.8 m/s14,05 827
4 Justin van Dooren Haag 14,23 +2.6 m/s--- 804
5 Jip de Greef Altis 14,35 +2.8 m/s14,71 792
5 Max Birdja Haag 14,35 +2.6 m/s--- 792
7 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 14,85 +2.8 m/s14,99 741
8 Milan Beuning AC TION 14,94 +2.5 m/s16,05 732
9 Liam De Bruijne Altis 15,84 +2.6 m/s--- 649
10 Rick van der Meer AV Zeewolde 16,23 +2.8 m/s15,05 616
11 Rutger Boxman HLLM 16,49 +2.5 m/s16,43 595
12 Rens Altorf De Spartaan 16,90 +2.5 m/s17,60 562
13 Ivar Pijnenburg GACH 16,91 +0.6 m/s--- 562
14 Timo van Ruiten HLLM 17,11 +2.5 m/s17,08 547
15 David Vroegindeweij GACH 17,17 +0.6 m/s--- 542
16 Boris Aerts AV 1923 17,82 +2.5 m/s17,77 496
17 Ike Schepers AV 1923 18,29 +0.6 m/s--- 464
18 Quint van der Riet HLLM 20,38 +2.6 m/s20,28 342
19 Eelke Meindersma AV 1923 21,91 +0.6 m/s--- 267
20 Edward Hilbers KAV Holland 22,73 +2.6 m/s21,67 232
21 Jan Westendorp AV 1923 24,10 +0.6 m/s--- 177
Primo Burgstra AV 1923 DNS --- 0
Abbe Engers AV 1923 DNS --- 0
Benjamin den Hartog CAV Energie DNS 16,57 0

Uitslagen Meisjes Junior A 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Joanny Loeffen Vsen - ARV Ilion 14,47 +3.2 m/s14,27 913
2 Lisanne Schoonebeek MJA - AV Lycurgus 15,45 +3.2 m/s15,05 783
3 Hieke Böhm MJA - De Spartaan 15,94 +3.2 m/s15,88 722
4 Anne-Wil v...Werkhoven MJA - De Spartaan 16,11 +3.2 m/s15,87 701
5 Liset Kolkman MJA - AV Edam 16,14 +3.2 m/s16,01 697
6 Eveline de Jong MJA - De Spartaan 23,24 +3.2 m/s15,85 90

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Puck Harms GACH 14,55 +0.6 m/s14,79 902
2 Sarah van Tuijl Almere `81 14,87 +0.6 m/s15,44 859
3 Joyce van Welie PAC 15,02 +0.6 m/s15,33 839
4 Mette van der Meer Phanos 15,11 +0.6 m/s15,89 827
5 Joyce Menick HLLM 15,59 +0.6 m/s15,58 765
6 Nikki Taag KAV Holland 16,27 +0.0 m/s16,27 682
7 Ilse van der Marel AAV `36 16,63 +0.0 m/s16,32 639
8 Denise de Does Haag 16,71 +0.0 m/s16,78 630