Uitslagen Pupil A Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Emma Le Blansch MPA1 - Hollandia Team 1 Rood Middag 8,30 --- 89
2 Samin Stoffels JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 7,50 --- 68
3 Zeb Tesselaar JPA1 - AV Hera Team 3 Blauw Middag 7,40 --- 67
4 Tristan Hartkamp JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 7,20 --- 65
5 Melissa Markwat MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 7,10 --- 73
6 Delilah Hilgerink MPA2 - AV Hera Team 5 Rood Middag 6,60 --- 67
7 Bram Stapel JPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 6,40 --- 56
8 Elin Bosschieter MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 6,20 --- 61
8 Bam Papavoine JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 6,20 --- 53
8 Jairo Hopman JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 6,20 --- 53
11 Liv De Vries MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 6,00 --- 59
11 Selina Claassen MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 6,00 --- 59
11 Mies Boon MPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 6,00 --- 59
14 Anne Kuijer MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 5,90 --- 58
15 Cas Weijs JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 5,80 --- 49
16 Brent Wehnes JPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 5,70 --- 48
16 Wijnand Ubbens JPA2 - GACH Team 1 Rood Middag 5,70 --- 48
16 Gijs van den Hoek JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 5,70 --- 48
19 Mano Al JPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 5,60 --- 47
20 Jennecy Prokop MPA1 - Phanos Team 3 Blauw Middag 5,50 --- 53
20 Ivar Kalf JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 5,50 --- 46
20 Dex Kay JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 5,50 --- 46
20 Gijs Kant JPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 5,50 --- 46
24 Fenna van Wijk MPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 5,40 --- 51
24 Obi George JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 5,40 --- 44
26 Kasper Zweers JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 5,30 --- 43
27 Florine Renooij MPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 5,20 --- 49
27 Julia Speur MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 5,20 --- 49
27 Cassidy van Maaren MPA1 - AV `40 Team 3 Blauw Middag 5,20 --- 49
27 Suzette Berkhout MPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 5,20 --- 49
27 Laurens van den Berg JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 5,20 --- 42
32 Thijs Overwatwr JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 5,10 --- 41
32 Siem Van Kordenoordt JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 5,10 --- 41
34 Regina Ubbens MPA1 - GACH Team 3 Blauw Middag 5,00 --- 46
34 Mayla Veraart MPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 5,00 --- 46
34 Maartje Brakenhoff MPA2 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 5,00 --- 46
37 Iker Keesom JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 4,90 --- 39
38 Bodey van Oosten JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 4,80 --- 38
39 Tara Grootes MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 4,60 --- 41
40 Emma Ketel MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 4,50 --- 40
41 Maartje Tuil MPA2 - Hollandia Team 1 Rood Middag 4,40 --- 39
42 Eva van der Weide MPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 4,10 --- 35
43 Tess de Weger MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 3,70 --- 30
43 Anouk Verhaal MPA1 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 3,70 --- 30
43 Noa Huitema MPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 3,70 --- 30
46 Chloe de Fost MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 3,40 --- 27
47 Lieuwe Andringa JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 2,00 --- 9
Bjørn Schneider JPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag DNS --- 0
Floris Scheepstra JPA1 - Phanos Team 4 Groen Middag DNS --- 0

Uitslagen Pupil B/C/Mini Kogelstoten

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Hugo Binkhorst JPC - Castricum Team 3 - ochtend 4,40 --- 40
2 Kyan Maan JPC - AV Lycurgus Team 4 - ochtend 4,20 --- 38
3 Wout Overwater JPC - AV Lycurgus Team 2 - ochtend 4,10 --- 37
4 Julia Boekhout MPC - AV Lycurgus Team 1 - ochtend 4,00 --- 41
4 Luke Feeke JPC - Castricum Team 3 - ochtend 4,00 --- 35
6 Mees Olie JPC - AV Lycurgus Team 1 - ochtend 3,90 --- 34
7 Max Geldof JPC - AV Lycurgus Team 1 - ochtend 3,80 --- 33
8 Chris Renooij JPC - AV Lycurgus Team 2 - ochtend 3,60 --- 30
9 Lars Pouw JPMini - AV Lycurgus Team 2 - ochtend 3,20 --- 34
10 Collin Veraart JPC - AV Lycurgus Team 4 - ochtend 3,10 --- 24
10 Timo Smit JPC - AV Lycurgus Team 3 - ochtend 3,10 --- 24
12 Luc Swagerman JPC - AV Lycurgus Team 3 - ochtend 2,90 --- 22
13 Djaleesh Anwar-Ali JPMini - AV Trias Team 3 - ochtend 2,70 --- 26
14 Inoa Bremer MPMini - AV Feniks Team 3 - ochtend 2,50 --- 25
15 Aeden Maan JPMini - AV Lycurgus Team 2 - ochtend 2,20 --- 18
15 Iza van Soest MPC - Phanos Team 4 - ochtend 2,20 --- 16
Tijn Molenaar JPB - AV Lycurgus Team 1 - ochtend --- ---
Jordy Bottelier JPB - AV Lycurgus Team 2 - ochtend --- ---
Stijn de Boer JPB - AV Lycurgus Team 3 - ochtend --- ---
Kris Jacobs JPB - AV Lycurgus Team 4 - ochtend --- ---
Ruben Tjipjes JPB - AV Lycurgus Team 1 - ochtend --- ---
Aiden Maij JPB - AV Lycurgus Team 2 - ochtend --- ---
Kyan Swart JPB - AV Lycurgus Team 3 - ochtend --- ---
Liam Verduin JPB - Castricum Team 1 - ochtend --- ---
Kjell Oudegeest JPB - Castricum Team 1 - ochtend --- ---
Milan Ansari JPB - Castricum Team 1 - ochtend --- ---
Dante Cronie JPB - AV Trias Team 3 - ochtend --- ---
Alex van Eldik JPB - Hollandia Team 4 - ochtend --- ---
Dave Visser JPB - Hollandia Team 4 - ochtend --- ---
Sedic Wanders JPB - Almere `81 Team 2 - ochtend --- ---
Mika de Keizer JPB - AV Zaanland Team 4 - ochtend --- ---
Kyan Bremer JPB - AV Feniks Team 3 - ochtend --- ---
Berber Land MPB - AV Lycurgus Team 4 - ochtend --- ---
Yinthe Smit MPB - AV Lycurgus Team 1 - ochtend --- ---
Isa de Goey MPB - AV Lycurgus Team 2 - ochtend --- ---
Felice Bosse MPB - AV Lycurgus Team 4 - ochtend --- ---
Kim de Greeuw MPB - Hollandia Team 2 - ochtend --- ---
Kim van Keulen MPB - Hollandia Team 2 - ochtend --- ---
Loes Hilgersom MPB - VS97 Team 4 - ochtend --- ---
Cassidy Hilgerink MPB - AV Hera Team 1 - ochtend --- ---

Uitslagen Pupil B/C/Mini Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Dante Cronie JPB - AV Trias Team 3 - ochtend 5,40 6,45 44
2 Stijn de Boer JPB - AV Lycurgus Team 3 - ochtend 5,00 --- 40
3 Milan Ansari JPB - Castricum Team 1 - ochtend 4,80 --- 38
4 Tijn Molenaar JPB - AV Lycurgus Team 1 - ochtend 4,60 --- 36
4 Kjell Oudegeest JPB - Castricum Team 1 - ochtend 4,60 --- 36
6 Cassidy Hilgerink MPB - AV Hera Team 1 - ochtend 4,30 --- 36
6 Alex van Eldik JPB - Hollandia Team 4 - ochtend 4,30 --- 33
8 Liam Verduin JPB - Castricum Team 1 - ochtend 4,20 --- 31
9 Loes Hilgersom MPB - VS97 Team 4 - ochtend 4,10 --- 34
9 Dave Visser JPB - Hollandia Team 4 - ochtend 4,10 --- 30
9 Kyan Bremer JPB - AV Feniks Team 3 - ochtend 4,10 --- 30
12 Ruben Tjipjes JPB - AV Lycurgus Team 1 - ochtend 4,00 --- 29
13 Berber Land MPB - AV Lycurgus Team 4 - ochtend 3,80 --- 30
14 Kim van Keulen MPB - Hollandia Team 2 - ochtend 3,70 --- 29
14 Kris Jacobs JPB - AV Lycurgus Team 4 - ochtend 3,70 --- 26
14 Kyan Swart JPB - AV Lycurgus Team 3 - ochtend 3,70 --- 26
17 Aiden Maij JPB - AV Lycurgus Team 2 - ochtend 3,60 --- 25
18 Yinthe Smit MPB - AV Lycurgus Team 1 - ochtend 3,50 --- 27
19 Isa de Goey MPB - AV Lycurgus Team 2 - ochtend 3,40 --- 25
19 Jordy Bottelier JPB - AV Lycurgus Team 2 - ochtend 3,40 --- 23
21 Mika de Keizer JPB - AV Zaanland Team 4 - ochtend 3,30 --- 22
22 Felice Bosse MPB - AV Lycurgus Team 4 - ochtend 3,00 --- 21
23 Kim de Greeuw MPB - Hollandia Team 2 - ochtend 2,10 --- 11
Sedic Wanders JPB - Almere `81 Team 2 - ochtend DNS --- 0
Max Geldof JPC - AV Lycurgus Team 1 - ochtend --- ---
Wout Overwater JPC - AV Lycurgus Team 2 - ochtend --- ---
Luc Swagerman JPC - AV Lycurgus Team 3 - ochtend --- ---
Collin Veraart JPC - AV Lycurgus Team 4 - ochtend --- ---
Mees Olie JPC - AV Lycurgus Team 1 - ochtend --- ---
Chris Renooij JPC - AV Lycurgus Team 2 - ochtend --- ---
Timo Smit JPC - AV Lycurgus Team 3 - ochtend --- ---
Kyan Maan JPC - AV Lycurgus Team 4 - ochtend --- ---
Luke Feeke JPC - Castricum Team 3 - ochtend --- ---
Hugo Binkhorst JPC - Castricum Team 3 - ochtend --- ---
Iza van Soest MPC - Phanos Team 4 - ochtend --- ---
Julia Boekhout MPC - AV Lycurgus Team 1 - ochtend --- ---
Lars Pouw JPMini - AV Lycurgus Team 2 - ochtend --- ---
Aeden Maan JPMini - AV Lycurgus Team 2 - ochtend --- ---
Djaleesh Anwar-Ali JPMini - AV Trias Team 3 - ochtend --- ---
Inoa Bremer MPMini - AV Feniks Team 3 - ochtend --- ---