Uitslagen Jongens Junior D2 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Quin Spieker GACH 9,24 ---
2 Rogier Groeneweg Altis 8,73 8,80
3 Finn Leukel De Spartaan 7,69 ---
4 Robbe Noordanus GACH 6,55 ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 8,20 --- 532
2 Tigo de Kruijf AV Atverni 7,74 --- 507
3 Boris Klaver ARV Ilion 7,31 7,10 483
4 Yuri Scholte GACH 7,27 --- 481
5 Xinian Vermond Leiden 7,09 6,98 471
6 Coen Keizers HLLS 6,69 --- 448
7 Leensey Bilkerdijk Fortius 5,94 --- 402
8 Milan Valkenburg AV Atverni 5,84 --- 396
8 Ruben de Groot AV Nijkerk 5,84 --- 396
10 Niels Dusoswa AV Atverni 5,58 --- 379
11 Bas van der Schriek Altis 5,48 --- 373
12 Ole Geerlings HLLS 5,26 --- 359
13 Gerrit Wensink De Gemzen 5,21 --- 355
14 Quintus Hinskens AV Phoenix 4,91 --- 335
15 Jochem Erkens HLLS 4,73 --- 323
16 Brent Visser AV Nijkerk 4,47 --- 304
17 Dexter Brouwer AV Nijkerk 4,37 --- 297
18 Thijmen Lamers AV Atverni 4,17 --- 282
19 Sjoerd van Schaick HLLS 4,14 --- 280
20 Jasper van Eck AV Atverni 4,06 --- 274
21 Tim van Diggelen AV Atverni 3,26 --- 210

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kealan Steba GACH 9,00 --- 573
2 Elihle Tersteeg Nijmegen 8,93 9,02 570
3 Kian Baard HLLS 8,52 --- 549
4 Hidde Peter Leiden 8,11 --- 527
5 Jop Gründmann AAV `36 8,03 --- 523
6 Thijs van den Dool AV Phoenix 7,67 --- 503
7 Thimo Gisius GACH 7,65 --- 502
8 Ossip de Haan AAC 7,52 --- 495
9 Manuel Cronie AV Trias 7,37 7,16 487
10 Riley Groenbast AV Feniks 7,33 --- 484
11 Rik Willemse AV Nijkerk 7,22 --- 478
12 Youri van der Linden GACH 7,11 7,65 472
12 Sam Boelen AV Fortuna 7,11 --- 472
14 Sven Mulder AV Hylas 7,10 7,28 471
15 Stephan van Wijck AV Statina 6,82 --- 455
16 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 6,79 --- 453
17 Simon van den Pol AV PEC 1910 6,65 --- 445
18 Johannes Hegeman AV Nijkerk 6,50 --- 436
19 Tycho van Hussel AV Nijkerk 6,08 --- 411
20 Silvan van Hussel AV Nijkerk 5,99 --- 405
21 Neville Albertzoon HLLS 5,96 --- 403
22 Thijs Bouwman HLLS 5,87 --- 398
23 Floris van Baar AV Atverni 5,72 --- 388
24 Benjamin Johannes AAC 5,69 --- 387
25 Efraim Copinga HLLS 5,58 --- 379
26 Teije Harmens U-Track 5,52 --- 376
27 Victor vd Molen AV Phoenix 5,48 --- 373
28 Sjoerd van Leeuwen AV Atverni 5,46 --- 372
29 Joris van Gool HLLS 5,33 --- 363
30 Stijn Kroeze Altis 5,12 --- 349
31 Gijs Kuperus HLLS 4,60 --- 313
32 Ot Glas AV Atverni 4,53 --- 308
33 Ids Elderenbosch AAC 4,28 --- 290
34 Thijs Ruiter AAC 4,18 --- 283
35 Matthias de Waal HLLS 3,88 --- 260

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Carmen Van Soest GACH 7,92 7,96 517
2 Jelincy Nijlhof Almere `81 7,90 --- 516
3 Epy Beerse Almere `81 7,83 --- 512
4 Liv Pennock Climax 7,02 --- 467
5 Yorinde Speear Tempo AV 6,95 --- 463
6 Giulia Invernizzi HLLS 6,39 --- 430
7 Meike Schumacher Haag 6,38 --- 429
8 Dyanthe Nwokolo HLLS 6,32 --- 426
9 Zoë Hoebe AV Trias 6,08 --- 411
10 Clara Boor AAC 5,89 --- 399
11 Judith Sjenitzer Pijnenburg 5,74 5,58 390
12 Lois Rijnders Altis 5,60 --- 381
13 Loïcq Koutstaal GACH 5,59 --- 380
14 Romy Bendanon Triathlon 5,55 --- 378
15 Aaliyah Azerki Haag 5,43 --- 370
16 Brenda Wensink De Gemzen 5,28 --- 360
17 Léonie Couzy AAC 5,25 --- 358
18 Hedwig Daniëls AAC 5,19 --- 354
19 Lola Hansler HLLS 5,10 --- 348
20 Noa Schut Altis 5,06 --- 345
21 Femi van Buuren AV Phoenix 5,00 --- 341
22 Sophie Monster HLLS 4,97 --- 339
23 Sanne Spierenburg HLLS 4,88 --- 333
24 Milana Oortjes AV Nijkerk 4,71 --- 321
25 Nena Verdonk AV Phoenix 4,43 --- 301
26 Isabel Gambarini HLLS 4,40 --- 299
27 Inge Kleijs AV Atverni 4,39 --- 298
28 Rosa Rooijackers HLLS 3,46 --- 227
Rifka van Geest HLLS DNS --- 0