Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Boris Klaver ARV Ilion 1,38 1,42 624
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 1,28 --- 548
2 Coen Keizers HLLS 1,28 --- 548
4 Milan Valkenburg AV Atverni 1,23 --- 511
5 Tigo de Kruijf AV Atverni 1,18 --- 474
6 Jochem Erkens HLLS 1,13 --- 438
7 Quintus Hinskens AV Phoenix 1,08 --- 401
7 Xinian Vermond Leiden 1,08 1,10 401
7 Yuri Scholte GACH 1,08 --- 401
7 Niels Dusoswa AV Atverni 1,08 --- 401
7 Leensey Bilkerdijk Fortius 1,08 --- 401
12 Ruben de Groot AV Nijkerk 1,03 --- 364
13 Gerrit Wensink De Gemzen 0,98 --- 328
13 Bas van der Schriek Altis 0,98 --- 328
13 Brent Visser AV Nijkerk 0,98 --- 328
13 Sjoerd van Schaick HLLS 0,98 --- 328
13 Ole Geerlings HLLS 0,98 --- 328
18 Jasper van Eck AV Atverni 0,88 --- 254
Thijmen Lamers AV Atverni NM --- 0
Tim van Diggelen AV Atverni NM --- 0
Dexter Brouwer AV Nijkerk NM --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Simon van den Pol AV PEC 1910 1,42 --- 657
2 Youri van der Linden GACH 1,38 1,40 624
3 Hidde Peter Leiden 1,33 --- 584
4 Jop Gründmann AAV `36 1,28 --- 548
4 Thimo Gisius GACH 1,28 --- 548
4 Riley Groenbast AV Feniks 1,28 --- 548
4 Sam Boelen AV Fortuna 1,28 --- 548
4 Kian Baard HLLS 1,28 --- 548
4 Teije Harmens U-Track 1,28 --- 548
4 Elihle Tersteeg Nijmegen 1,28 1,25 548
11 Stephan van Wijck AV Statina 1,23 --- 511
12 Kealan Steba GACH 1,18 --- 474
12 Sven Mulder AV Hylas 1,18 1,22 474
12 Rik Willemse AV Nijkerk 1,18 --- 474
12 Johannes Hegeman AV Nijkerk 1,18 --- 474
16 Manuel Cronie AV Trias 1,13 1,10 438
16 Benjamin Johannes AAC 1,13 --- 438
16 Sjoerd van Leeuwen AV Atverni 1,13 --- 438
16 Silvan van Hussel AV Nijkerk 1,13 --- 438
16 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 1,13 --- 438
21 Ids Elderenbosch AAC 1,08 --- 401
21 Ot Glas AV Atverni 1,08 --- 401
21 Tycho van Hussel AV Nijkerk 1,08 --- 401
21 Efraim Copinga HLLS 1,08 --- 401
21 Joris van Gool HLLS 1,08 --- 401
26 Thijs van den Dool AV Phoenix 1,03 --- 364
26 Ossip de Haan AAC 1,03 --- 364
26 Thijs Ruiter AAC 1,03 --- 364
26 Neville Albertzoon HLLS 1,03 --- 364
30 Victor vd Molen AV Phoenix 0,98 --- 328
30 Floris van Baar AV Atverni 0,98 --- 328
30 Stijn Kroeze Altis 0,98 --- 328
30 Gijs Kuperus HLLS 0,98 --- 328
34 Matthias de Waal HLLS 0,93 --- 291
35 Thijs Bouwman HLLS 0,88 --- 254

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Zoë Hoebe AV Trias 1,33 --- 584
2 Jelincy Nijlhof Almere `81 1,28 --- 548
2 Giulia Invernizzi HLLS 1,28 --- 548
4 Aaliyah Azerki Haag 1,23 --- 511
4 Liv Pennock Climax 1,23 --- 511
6 Carmen Van Soest GACH 1,18 1,25 474
6 Judith Sjenitzer Pijnenburg 1,18 1,15 474
6 Meike Schumacher Haag 1,18 --- 474
9 Milana Oortjes AV Nijkerk 1,13 --- 438
9 Dyanthe Nwokolo HLLS 1,13 --- 438
9 Sophie Monster HLLS 1,13 --- 438
12 Nena Verdonk AV Phoenix 1,08 --- 401
12 Epy Beerse Almere `81 1,08 --- 401
12 Romy Bendanon Triathlon 1,08 --- 401
12 Loïcq Koutstaal GACH 1,08 --- 401
12 Brenda Wensink De Gemzen 1,08 --- 401
17 Clara Boor AAC 1,03 --- 364
17 Lois Rijnders Altis 1,03 --- 364
17 Noa Schut Altis 1,03 --- 364
17 Isabel Gambarini HLLS 1,03 --- 364
17 Sanne Spierenburg HLLS 1,03 --- 364
22 Femi van Buuren AV Phoenix 0,98 --- 328
22 Hedwig Daniëls AAC 0,98 --- 328
22 Léonie Couzy AAC 0,98 --- 328
22 Inge Kleijs AV Atverni 0,98 --- 328
22 Rosa Rooijackers HLLS 0,98 --- 328
27 Lola Hansler HLLS 0,93 --- 291
28 Yorinde Speear Tempo AV 0,83 --- 218
Rifka van Geest HLLS DNS --- 0