Uitslagen Jongens Junior B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Klein Poelhuis AC TION 7,76 ---
2 Thijs van ...wershaven DVTR 7,88 7,82
3 Tomas van Leeuwen DVTR 8,12 ---
4 Joël Hoeve SPLS 8,59 ---

Uitslagen Jongens Junior C 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 7,45q 7,29
2 Joeri Steenman HLLS 7,73q ---
3 Marnix Hettema De Spartaan 7,99q 8,43
4 Coen de Haan SPLS 8,01q 8,19
5 Tygo Versteegh HLLS 8,15q ---
6 Michael Quirk HLLS 8,19 ---
7 Sydney Albertzoon HLLS 8,35 ---
8 Jasper Bloks AV Statina 8,39 ---
9 Jesse de Boer VAV 8,42 ---
10 Jari Langelaan De Spartaan 8,50 ---
11 Kenan van der Kooij Altis 8,56 8,62
12 Vincent Franken De Spartaan 8,72 8,74
13 Justin Middelbos AV Zuidwal 8,76 8,82
14 Menno Willems De Spartaan 8,88 8,93
15 Bas Schutjes AV Phoenix 8,91 ---
16 Jesper Landman HLLS 9,00 ---
17 Kamil Kuit HLLS 9,04 ---
18 Nick Duinkerken De Spartaan 9,36 ---
19 Meijne Viersen HLLS 9,52 ---
20 Michalis Analytis De Spartaan 9,70 ---
21 Luuk Pieterse De Spartaan 10,16 ---
Antoni Elkenbracht AV Phoenix DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 9,26 --- 601
2 Tigo de Kruijf AV Atverni 9,49 --- 561
3 Boris Klaver ARV Ilion 9,51 9,68 557
4 Leensey Bilkerdijk Fortius 9,61 --- 540
5 Coen Keizers HLLS 9,70 --- 526
6 Xinian Vermond Leiden 9,91 9,99 492
7 Niels Dusoswa AV Atverni 9,92 --- 490
8 Quintus Hinskens AV Phoenix 10,29 --- 435
9 Milan Valkenburg AV Atverni 10,32 --- 430
10 Jasper van Eck AV Atverni 10,35 --- 426
11 Yuri Scholte GACH 10,48 --- 408
12 Jochem Erkens HLLS 10,65 --- 384
13 Thijmen Lamers AV Atverni 10,96 --- 343
14 Ruben de Groot AV Nijkerk 11,07 --- 329
15 Ole Geerlings HLLS 11,13 --- 322
16 Brent Visser AV Nijkerk 11,17 --- 317
17 Bas van der Schriek Altis 11,28 --- 304
18 Sjoerd van Schaick HLLS 11,46 --- 282
19 Gerrit Wensink De Gemzen 11,80 --- 244
20 Dexter Brouwer AV Nijkerk 11,82 --- 241
21 Tim van Diggelen AV Atverni 12,98 --- 125

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kian Baard HLLS 8,95 --- 658
2 Thimo Gisius GACH 9,05 --- 639
3 Youri van der Linden GACH 9,13 8,94 624
4 Riley Groenbast AV Feniks 9,26 --- 601
5 Jop Gründmann AAV `36 9,39 --- 578
6 Manuel Cronie AV Trias 9,52 9,16 555
7 Stephan van Wijck AV Statina 9,54 --- 552
8 Hidde Peter Leiden 9,60 --- 542
9 Sam Boelen AV Fortuna 9,72 --- 522
10 Elihle Tersteeg Nijmegen 9,72 9,62 522
11 Rik Willemse AV Nijkerk 9,82 --- 506
12 Kealan Steba GACH 9,83 --- 505
13 Sjoerd van Leeuwen AV Atverni 9,84 --- 503
14 Stijn Kroeze Altis 9,88 --- 497
15 Teije Harmens U-Track 10,06 --- 469
16 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 10,08 --- 466
17 Benjamin Johannes AAC 10,11 --- 461
18 Simon van den Pol AV PEC 1910 10,21 --- 446
19 Johannes Hegeman AV Nijkerk 10,27 --- 438
20 Silvan van Hussel AV Nijkerk 10,29 --- 435
21 Efraim Copinga HLLS 10,39 --- 420
22 Neville Albertzoon HLLS 10,43 --- 415
23 Sven Mulder AV Hylas 10,45 10,11 412
24 Ossip de Haan AAC 10,52 --- 402
25 Victor vd Molen AV Phoenix 10,57 --- 395
26 Thijs Ruiter AAC 10,59 --- 392
27 Ids Elderenbosch AAC 10,69 --- 379
28 Tycho van Hussel AV Nijkerk 10,72 --- 375
29 Matthias de Waal HLLS 10,82 --- 362
30 Thijs van den Dool AV Phoenix 10,92 --- 349
31 Thijs Bouwman HLLS 10,94 --- 346
32 Gijs Kuperus HLLS 11,12 --- 323
33 Ot Glas AV Atverni 11,34 --- 296
34 Floris van Baar AV Atverni 11,44 --- 285
35 Joris van Gool HLLS 12,32 --- 189

Uitslagen Meisjes Junior B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Shantell Kwofie GACH 8,31q ---
2 Kim Brouwer HLLS 8,66q ---
3 Christine de Waal HLLS 9,46q ---
4 Meike van Ieperen HLLS 9,72q ---
Luus Bruijn HLLS DQ ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter

# Naam ResOBP
1 Lana Broers AV Hylas 8,69q 8,56
2 Aisha Meijer HLLS 8,83q ---
3 Blessin Uiterwijk Almere `81 8,88q ---
4 Israe Elmakkaoui HLLS 8,99q ---
5 Daniek Meijer PH 9,07q 9,16
6 Merel Dielessen PAC 9,12 9,10
7 Floor Bomer HLLS 9,19 9,28
8 Elsa Lila VAV 9,19 ---
9 Tess Janssen GACH 9,33 9,52
10 Tess van Zuilen Phanos 9,35 9,22
11 Jiska Welp GACH 9,54 ---
12 Sofie Heidinga De Spartaan 9,63 ---
13 Cécile Fifis AV Atverni 9,65 ---
14 Tiara de Beet HLLS 9,66 ---
15 Sanne Geurtsen HLLS 9,68 ---
16 Nikita Vissers HLLS 9,70 ---
17 Iris Mackaaij GACH 9,97 ---
18 Sterre Fröhlich AV Statina 10,05 ---
19 Steffanie Gilissen De Spartaan 10,19 ---
20 Jarit van der Ven De Spartaan 10,46 ---
21 Ahlam Bennar VAV 10,54 ---
22 Suus van Riet AV Atverni 10,94 ---
Iris van Leuveren AV Nijkerk DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Liv Pennock Climax 9,19 --- 613
2 Jelincy Nijlhof Almere `81 9,25 --- 603
3 Yorinde Speear Tempo AV 9,31 --- 592
4 Aaliyah Azerki Haag 9,50 --- 559
5 Zoë Hoebe AV Trias 9,55 --- 550
6 Dyanthe Nwokolo HLLS 9,83 --- 505
7 Carmen Van Soest GACH 9,88 9,60 497
8 Giulia Invernizzi HLLS 9,89 --- 495
9 Isabel Gambarini HLLS 9,89 --- 495
10 Léonie Couzy AAC 9,97 --- 483
11 Romy Bendanon Triathlon 10,08 --- 466
12 Meike Schumacher Haag 10,20 --- 448
13 Brenda Wensink De Gemzen 10,27 --- 438
14 Epy Beerse Almere `81 10,32 --- 430
15 Milana Oortjes AV Nijkerk 10,37 --- 423
16 Lola Hansler HLLS 10,51 --- 403
17 Judith Sjenitzer Pijnenburg 10,51 10,20 403
18 Femi van Buuren AV Phoenix 10,53 --- 401
19 Clara Boor AAC 10,60 --- 391
20 Sophie Monster HLLS 10,62 --- 388
21 Lois Rijnders Altis 10,69 --- 379
22 Loïcq Koutstaal GACH 10,76 --- 369
23 Sanne Spierenburg HLLS 10,97 --- 342
24 Inge Kleijs AV Atverni 10,99 --- 340
25 Nena Verdonk AV Phoenix 11,01 --- 337
26 Noa Schut Altis 11,20 --- 313
27 Hedwig Daniëls AAC 11,45 --- 283
28 Rosa Rooijackers HLLS 12,04 --- 218
Rifka van Geest HLLS DNS --- 0