Uitslagen Jongens Junior A 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Onyema Adigida Phanos 7,11 7,00
2 Steves Fluit U-Track 7,26 7,29
3 Levi Casilio Rotterdam 7,29 7,21
4 Riq de Wit Eindhoven 7,32 7,33
5 Pim van Bakel PH 7,34 7,31
6 Sil Negenman KAV Holland 7,38 7,36
7 Sharif Omoyele Rotterdam 7,42 7,36
8 Tiemen Pulles DVTR 7,45 7,41
9 David Cairo Phanos 7,49 7,48
10 Ole van der Horst Eindhoven 7,51 7,45
11 Benjamin Coolen Haag 7,54 7,47
12 Merlijn va...ensbergen Haag 7,58 7,49
13 Justin Ravensbergen HLLM 7,66 7,76
14 Alexander Nijenhuis Haag 7,66 7,68
15 Mats den Hartog AAV `36 7,66 7,70
16 Lars Mackenbach AV Sprint 7,67 7,68
17 Mattias Nab AAV `36 7,70 7,63
18 Maarten Quaars KAV Holland 7,73 DQ
19 Niels Nobel DEM 7,75 7,74
20 Marijn Kriegsman Altis 7,78 7,89
21 Silvan Wolff KAV Holland 7,90 7,83
22 Jim van 't Schip AAV `36 8,02 7,69
23 Pjotr van der Maas Altis 8,58 8,51
Mika Taag KAV Holland DNS 7,72
Boris Hoogervorst KAV Holland DNS 7,39
Joep de Wit Almere `81 DNS 7,59
Rick van de Noort AAV `36 DNS 7,57
Niels de Groot AAV `36 DNS 7,85
Maxim Scholma AAV `36 DNS 7,69
Ferrie Hamer Haag DNS 7,49
Tim Stoetzer Haag DNS 8,02
Rogier Derksen PAC DNS 7,65
Jair Melfor Rotterdam DNS 7,51

Uitslagen Jongens Junior B 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,27 7,33
2 Xavi Mo-Ajok Rotterdam 7,28 7,20
3 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,40 7,43
4 Justin Labrijn Almere `81 7,40 7,47
5 Jonathan Pronk Haag 7,40 7,36
6 Nigel Steenwwinkel ARV Ilion 7,46 7,47
7 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,48 7,49
8 Jan Roelof Veyer Start `78 7,48 7,55
9 Ties van Beek AV Sprint 7,50 7,54
10 Romello Christiaan AV Hera 7,58 7,46
11 Jasper Oele PAC 7,59 7,52
12 Twan van Rijn AAV `36 7,61 7,63
13 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,61 7,63
14 Quinten van Delft Hollandia 7,67 7,75
15 Winjaris Windster AAC 7,67 7,76
15 Sion Meijers AAC 7,67 7,72
17 Jens Oosterink AV Trias 7,77 7,75
18 Tim den Brave AAV `36 7,78 7,76
19 Mathijs van Wessel Pijnenburg 7,78 7,74
20 Jeff Tesselaar AV Hera 7,80 7,75
21 Angelo Visser NEAV 7,85 7,93
22 Micha Groen Almere `81 7,90 7,92
23 Jesse Lamberst AAV `36 7,91 7,83
24 Ton van Mameren Altis 7,91 7,90
25 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 7,96 7,90
26 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 8,06 7,94
27 Matthijs Klaasboer DVTR 8,18 8,15
28 Tomas van Leeuwen DVTR 8,20 8,37
29 Mark Sijtsma Haag 8,21 8,20
30 Rick van der Meer AV Zeewolde 8,30 8,14
30 Ronin van der Holst PAC 8,30 8,26
32 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 8,64 8,62
33 Jan Santen AV Zaanland 8,69 8,93
Yoeri Verburg HLLM DNS 7,79
Tomaz I Rooth Phanos DNS 7,79
Ruben Meijer Altis DNS 7,98
Gwen Hanekamp Haag DNS 8,71
Quinten Wormer Haag DNS 8,07

Uitslagen Masters Mannen 60 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Ama van Bussel Haag 7,74 7,72
2 Mara Cotterink AV Lycurgus 7,94 7,96
3 Miro Vlasman Phanos 8,04 7,99
4 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,05 8,12
5 Rosalie Breems KAV Holland 8,16 8,10
6 Nienke Madderom AV Trias 8,18 8,20
7 Robina Negenman KAV Holland 8,20 8,18
8 Romee van Dam Startbaan 8,22 8,38
9 Ilse Hogeveen HLLM 8,23 8,23
10 Alyshia Kavehercy NEAV 8,25 8,34
11 Marieke Moonen De Spartaan 8,26 8,30
12 Isabel van den Berg Phanos 8,27 8,16
13 Coos Veldpaus HLLS 8,31 8,21
14 Brecht van der Vliet Groningen 8,32 8,27
15 Mileen Bruinewoud Start `78 8,36 8,38
16 Suzan Plat AV PEC 1910 8,38 8,35
17 Lauren van Tits Eindhoven 8,40 8,43
18 Antonia Benevento Phanos 8,57 8,55
19 Nikki Taag KAV Holland 8,58 8,52
20 Felicia Vogeland Haag 8,59 8,60
21 Mila Wacht AAV `36 8,60 8,57
22 Wies Kesting AAC `61 8,61 8,69
23 Sabrina Cruden Heerenveen 8,61 8,73
24 Strea Ajise Haag 8,64 8,68
25 Sascha van Vliet AV Zaanland 8,66 8,78
26 Danique Huisjes Groningen 8,69 8,57
27 Jade Vrij Phanos 8,70 8,69
28 Kim Brouwer HLLS 8,70 8,74
29 Ilja Koelink AV Trias 8,74 8,74
30 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,76 8,86
31 Rosa Kuin AV Hera 8,77 8,73
32 Ella de Bruijne Phanos 8,81 8,83
33 Linde Sluimer PAC 8,81 8,69
34 Sofie Thomas PAC 8,97 8,81
35 Moraishia Durham Phanos 9,05 9,12
36 Mandy Duinkerken De Spartaan 9,16 8,99
37 Xanthe Buruma GACH 9,16 9,12
38 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 9,32 9,16
Jonne van ...r Giessen AAV `36 DNS 8,28
Denise Arisa ARV Ilion DNS 8,07
Nikki Docter AV Sparta DNS 8,81
Denise de Does Haag DNS 9,04
Sterre Bal Haag DNS 9,04
Lisa van Baalen DVTR DNS 8,94

Uitslagen Senioren mannen 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Jamiro Elabeidi Leiden 6,92 6,91
2 Jeroen Piek Heerenveen 7,03 7,08
3 Rodrigo Willy Broer DVTR 7,13 7,10
4 Trystan de Weerdt AAV `36 7,19 7,19
5 Milo Zech...allebroek Leiden 7,19 7,14
6 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 7,24 7,19
7 Lauri Hulleman DVTR 7,27 7,29
8 Ranki Oberoi Rotterdam 7,33 7,36
9 Koen Koenders PH 7,34 7,29
10 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,36 7,40
11 Filip Van den Hoven AV Lycurgus 7,38 7,38
12 Sibren Reekers Groningen 7,38 7,24
13 Dale Casilio Fortius 7,44 7,53
14 Ruben de Vries Rotterdam 7,46 7,34
15 Ken Leunissen AV Zuidwal 7,46 7,33
16 Finn van der Velden Phanos 7,48 7,44
17 Steven Eleonora ARV Ilion 7,50 7,46
18 Marinio Mac Andrew AV Atos 7,53 7,40
19 Timo Stam Phanos 7,53 7,58
20 David Kovacs Phanos 7,54 7,58
21 Wim Vonk Altis 7,55 7,46
22 Anton Hilhorst AV Zuidwal 7,60 7,64
23 David Thommassen AV Sprint 7,60 7,56
24 Daniël Treep HLLM 7,65 7,62
25 Jasper Rou VAV 7,69 7,72
26 Dominic Koster HAAS 7,90 7,96
27 Wing-Hin Wong ASTX 8,00 8,20
28 Lars Groot AV Trias 8,03 8,03
29 Ramon Dop Phanos 8,12 8,10
30 Freek Nijbacker HLLM 8,29 8,27
31 Onno Waalewijn Phanos 10,48 10,55
Timo Brandehof HLLM DQ DQ
Phanloet Mhaitang Phanos DQ 8,48
Pieter Schwarz Phanos DNS 12,62
Bastiaan Hondema AV Lycurgus DNS 7,57
Jaap van Zevenbergen AV Fortuna DNS 7,41
Simon van Eeden Haag DNS 7,83
Leslie Van...er Heyden Eindhoven DNS 7,35
Federico Giotti AU DNS 8,00

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Kika van B...enegouwen Phanos 7,77 7,71
2 Mykäsa Leter AAC 7,86 7,99
3 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,86 7,89
4 Chimene F...o Azoungo Leiden 7,96 8,05
5 Lotte Schrijver Phanos 7,97 8,13
6 Sabrine Vels DVTR 7,97 7,92
7 Laura Karamowa Phanos 8,03 8,11
8 Patricia ... - Krolis Rotterdam 8,04 8,01
9 Stephanie Asomaning Phanos 8,12 8,13
10 Hannelore Smilde Rotterdam 8,22 8,25
11 Sandy Lundgren AV Hera 8,24 8,08
12 Vera Feitsma HAAS 8,31 8,24
13 Martina Giordano AU 8,33 8,30
14 Milet Hoornaar Fortius 8,35 8,34
15 Suzanne Janssens AV Passaat 8,42 8,41
16 Emma van der Pal AV Trias 8,43 8,48
17 Laura Zwaan Phanos 8,47 8,52
18 Louise Taatgen Groningen 8,61 8,55
19 Madelon Kamp Altis 8,64 8,67
20 Melina Congiu Groningen 8,75 8,79
21 Pascale Schure HLLS 8,76 8,72
22 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 8,77 8,83
23 Dion Kies DEM 8,79 8,75
24 Jarelix Chirino PAC 8,86 8,80
25 Iris Steverink AV Phoenix 8,94 8,88
26 Harnie Mertosemito HLLS 9,00 8,99
27 Dieuwertje Kok GACH 9,03 9,08
28 Nikita Nijhuis Altis 9,04 9,03
29 Anouk Willems VTLS 9,06 8,91
30 Lotte Buijtendorp AV Zaanland 9,12 9,19
31 Ryanne Bakker HLLM 9,35 9,19
32 Linda van Berkel AV `40 9,57 9,54
Chanté Samuel Phanos DNS 8,29
Joanny Loeffen ARV Ilion DNS 7,79
Kim de Vos PAC DNS 8,27
Myke van de Wiel AV Sprint DNS 7,98
Anne van de Wiel AV Sprint DNS 7,82