Uitslagen Jongens Junior B 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Gabriel Emmanuel Haag 8,05 8,28
2 Timme Koster AV Trias 8,24 8,43
3 Jamie Sesay Almere `81 8,40 8,36
4 Twan van Rijn AAV `36 8,72 8,64
5 Nigel Steenwwinkel ARV Ilion 8,85 8,97
6 Xavi Mo-Ajok Rotterdam 8,88 9,15
7 Jeff Tesselaar AV Hera 8,98 8,98
8 Ton van Mameren Altis 9,11 9,07
9 Ties van Beek AV Sprint 9,12 9,19
10 Quinten Wormer Haag 9,22 9,17
11 Yoeri Verburg HLLM 9,28 9,28
12 Jonathan Pronk Haag 9,32 10,78
13 Nathan Oerlemans Altis 9,45 9,58
14 Jesse Lamberst AAV `36 9,50 9,26
15 Ruben Meijer Altis 9,50 9,49
16 Ronin van der Holst PAC 10,09 10,08
17 Gwen Hanekamp Haag 10,10 10,06
18 Rick van der Meer AV Zeewolde 10,15 9,54
19 Ivo van der Harst Altis 10,43 10,67
20 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 10,50 10,40
21 Matthijs Klaasboer DVTR 10,63 10,41
Martijn Schoemaker AV Zeewolde DNS 10,44

Uitslagen Masters Mannen 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Daniël Hoenderdos SAV 10,26 10,53

Uitslagen Meisjes Junior B 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Nienke Madderom AV Trias 8,67 8,72
2 Rosalie Breems KAV Holland 8,95 9,03
3 Robina Negenman KAV Holland 8,97 9,11
4 Miro Vlasman Phanos 9,13 9,14
5 Denise Arisa ARV Ilion 9,18 9,32
6 Ilse Steigenga AV Lionitas 9,23 9,28
7 Jonne van ...r Giessen AAV `36 9,23 9,31
8 Valéria Montijn CAV Energie 9,25 9,40
9 Mara Cotterink AV Lycurgus 9,26 9,56
10 Suzan Plat AV PEC 1910 9,40 9,37
11 Sofie Thomas PAC 9,56 9,60
12 Linde Sluimer PAC 9,60 9,67
13 Maureen Louws AV NOP 9,60 9,50
14 Julia Jongejeugd NEAV 9,65 9,53
15 Sabrina Cruden Heerenveen 9,69 9,61
16 Roos Goorman DVTR 9,78 9,77
17 Nikki Taag KAV Holland 9,78 9,94
18 Mila Wacht AAV `36 10,01 9,54
19 Nikki Docter AV Sparta 10,08 10,17
20 Denise de Does Haag 10,34 10,72
21 Rosanne Ter Horst AV Hera 10,35 10,64
22 Sterre Bal Haag 10,38 10,59
23 Kim Lutgendorp Almere `81 10,53 10,36
24 Lisa van Baalen DVTR 10,69 10,52
25 Mandy Duinkerken De Spartaan 11,05 10,67
Ilse van der Marel AAV `36 DNS 9,94
Robin Bishop AAV `36 DNS 10,88