Uitslagen Jongens Junior A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Onyema Adigida Phanos 7,00q 6,93
2 Sven Jansons Altis 7,09 7,12
3 Levi Casilio Rotterdam 7,21q 7,29
4 Steves Fluit U-Track 7,29q 7,30
5 Pim van Bakel PH 7,31q 7,12
6 Riq de Wit Eindhoven 7,33q 7,28
7 Sil Negenman KAV Holland 7,36q 7,25
8 Sharif Omoyele Rotterdam 7,36q 7,40
9 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,39q 7,84
10 Tiemen Pulles DVTR 7,41q 7,45
11 Ole van der Horst Eindhoven 7,45q 7,40
12 Benjamin Coolen Haag 7,47q 7,42
13 David Cairo Phanos 7,48q 7,66
14 Merlijn va...ensbergen Haag 7,49q 7,45
15 Ferrie Hamer Haag 7,49q 7,50
16 Jair Melfor Rotterdam 7,51q 7,61
17 Rick van de Noort AAV `36 7,57q 7,50
18 Joep de Wit Almere `81 7,59q 7,76
19 Mattias Nab AAV `36 7,63q 7,51
20 Rogier Derksen PAC 7,65q 7,64
21 Lars Mackenbach AV Sprint 7,68q 7,54
22 Alexander Nijenhuis Haag 7,68q 12,16
23 Maxim Scholma AAV `36 7,69q 7,70
24 Jim van 't Schip AAV `36 7,69q 7,75
25 Mats den Hartog AAV `36 7,70q 7,93
26 Mika Taag KAV Holland 7,72q 7,69
27 Niels Nobel DEM 7,74q 7,77
28 Justin Ravensbergen HLLM 7,76q 7,88
29 Silvan Wolff KAV Holland 7,83q 7,77
30 Niels de Groot AAV `36 7,85q 7,90
31 Marijn Kriegsman Altis 7,89q 7,67
32 Tim Stoetzer Haag 8,02q 8,00
33 Pjotr van der Maas Altis 8,51q 8,45
Maarten Quaars KAV Holland DQq 8,03
Dré Pinas Phanos DNS 7,50
Dennis Van Tilburg AAV `36 DNS 8,20
Rens Tasma AAV `36 DNS 6,90
Sam de Paauw Haag DNS 7,75

Uitslagen Jongens Junior B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Xavi Mo-Ajok Rotterdam 7,20q 7,14
2 Gabriel Emmanuel Haag 7,30 7,25
3 Koen Hoedjes AV Hera 7,33q 7,22
4 Jonathan Pronk Haag 7,36q 7,27
5 Jamie Sesay Almere `81 7,41 7,45
6 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,43q 7,34
7 Romello Christiaan AV Hera 7,46q 7,37
8 Justin Labrijn Almere `81 7,47q 7,46
9 Nigel Steenwwinkel ARV Ilion 7,47q 7,37
10 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,49q 7,57
11 Jasper Oele PAC 7,52q 7,62
12 Ties van Beek AV Sprint 7,54q 7,70
13 Jan Roelof Veyer Start `78 7,55q 7,70
14 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,63q 7,53
15 Twan van Rijn AAV `36 7,63q 7,94
16 Sion Meijers AAC 7,72q 7,67
17 Mathijs van Wessel Pijnenburg 7,74q 8,73
18 Jeff Tesselaar AV Hera 7,75q 7,64
19 Quinten van Delft Hollandia 7,75q 7,85
20 Jens Oosterink AV Trias 7,75q 7,83
21 Winjaris Windster AAC 7,76q 7,65
22 Tim den Brave AAV `36 7,76q 8,01
23 Yoeri Verburg HLLM 7,79q 7,71
24 Tomaz I Rooth Phanos 7,79q 12,70
25 Jesse Lamberst AAV `36 7,83q 8,19
26 Ton van Mameren Altis 7,90q 7,94
27 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 7,90q 8,35
28 Micha Groen Almere `81 7,92q 7,89
29 Angelo Visser NEAV 7,93q 7,85
30 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 7,94q 7,90
31 Ruben Meijer Altis 7,98q 8,06
32 Quinten Wormer Haag 8,07q 8,00
33 Sylvain Kramer Phanos 8,12 11,44
34 Rick van der Meer AV Zeewolde 8,14q 8,11
35 Matthijs Klaasboer DVTR 8,15q 8,13
36 Mark Sijtsma Haag 8,20q 8,47
37 Ronin van der Holst PAC 8,26q 8,75
38 Tomas van Leeuwen DVTR 8,37q 8,82
39 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 8,62q 8,62
40 Gwen Hanekamp Haag 8,71q 8,15
41 Jan Santen AV Zaanland 8,93q 8,50

Uitslagen Masters Mannen 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Janine Verhaar PAC 7,77q 7,77
2 Kadidja Sangare AAV `36 8,04q 7,92
3 Danique de Haan DVTR 8,27q 8,18
4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 8,34q 8,23
5 Emy Guikema Groningen 8,35q 8,21
6 Melissa Havik AV Zaanland 8,40q 8,60
7 Leonie Lake Tempo AV 8,42q 8,60
8 Amina Schellekens Phanos 8,46q 8,67
9 Megan de Ruiter Phanos 8,52q 8,21
10 Tirza Meijer AAV `36 8,55q 8,98
11 Gabriëlle Opmeer PAC 8,59q 8,33
12 Justine Fleming GACH 8,63q 8,67
12 Femke van den Bos VTLS 8,63q 8,50
14 Femke Janssen DEM 8,63q 8,65
15 Lisa de Boer NEAV 8,75q 8,70
16 Annerice Bakker Phanos 8,90q 8,51
17 Rachel van der Veek De Spartaan 8,92q 8,87
18 Linde Buruma GACH 8,94q 8,69
19 Jinke Prinsen AV Sprint 9,04q 9,05
20 Mila Kuller NEAV 9,27q 9,20
21 Mila Brandehof HLLM 9,53q 9,34
Ella Pijn...r Hordijk Haag DNS 8,60
Jelke Scholte Haag DNS 8,60
Noor Kuiper Haag DNS 8,50
Jaleesa Seedorf Rotterdam DNS 8,15

Uitslagen Meisjes Junior B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ama van Bussel Haag 7,72q 7,83
2 Mara Cotterink AV Lycurgus 7,96q 7,98
3 Miro Vlasman Phanos 7,99q 7,96
4 Valéria Montijn CAV Energie 8,02 8,13
5 Denise Arisa ARV Ilion 8,07q 8,14
6 Rosalie Breems KAV Holland 8,10q 8,23
7 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,12q 8,12
8 Isabel van den Berg Phanos 8,16q 7,99
9 Robina Negenman KAV Holland 8,18q 8,17
10 Nienke Madderom AV Trias 8,20q 8,18
11 Coos Veldpaus HLLS 8,21q 8,07
12 Ilse Hogeveen HLLM 8,23q 8,23
13 Brecht van der Vliet Groningen 8,27q 8,29
14 Jonne van ...r Giessen AAV `36 8,28q 8,11
15 Marieke Moonen De Spartaan 8,30q 8,19
16 Alyshia Kavehercy NEAV 8,34q 8,30
17 Suzan Plat AV PEC 1910 8,35q 8,15
18 Romee van Dam Startbaan 8,38q 8,28
19 Mileen Bruinewoud Start `78 8,38q 8,28
20 Lauren van Tits Eindhoven 8,43q 8,48
21 Nikki Taag KAV Holland 8,52q 8,56
22 Antonia Benevento Phanos 8,55q 8,52
23 Mila Wacht AAV `36 8,57q 8,56
24 Danique Huisjes Groningen 8,57q 8,59
25 Felicia Vogeland Haag 8,60q 8,75
26 Maureen Louws AV NOP 8,61 8,23
27 Strea Ajise Haag 8,68q 8,66
28 Jade Vrij Phanos 8,69q 8,45
29 Linde Sluimer PAC 8,69q 8,60
30 Wies Kesting AAC `61 8,69q 8,29
31 Sabrina Cruden Heerenveen 8,73q 8,55
32 Rosa Kuin AV Hera 8,73q 8,73
33 Ilja Koelink AV Trias 8,74q 8,75
33 Kim Brouwer HLLS 8,74q 8,39
35 Sascha van Vliet AV Zaanland 8,78q 8,60
36 Sofie Thomas PAC 8,81q 8,86
37 Nikki Docter AV Sparta 8,81q 8,78
38 Ella de Bruijne Phanos 8,83q 9,03
39 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,86q 8,71
40 Lisa van Baalen DVTR 8,94q 8,96
41 Mandy Duinkerken De Spartaan 8,99q 9,16
42 Denise de Does Haag 9,04q 8,30
43 Sterre Bal Haag 9,04q 8,50
44 Moraishia Durham Phanos 9,12q 8,40
45 Xanthe Buruma GACH 9,12q 9,14
46 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 9,16q 9,06
Laura Wilde NEAV DNS 8,51
Ilse van der Marel AAV `36 DNS 8,97
Lara Weghorst Leiden DNS 8,10
Alysée Lester ARV Ilion DNS 8,08
Amber Schmidt AV Nijkerk DNS 9,50
Nimah Lommerse De Spartaan DNS 8,48

Uitslagen Senioren mannen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jamiro Elabeidi Leiden 6,91q 6,81
2 Jeroen Piek Heerenveen 7,08q 7,09
3 Rodrigo Willy Broer DVTR 7,10q 7,04
4 Milo Zech...allebroek Leiden 7,14q 7,11
5 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 7,19q 7,00
6 Trystan de Weerdt AAV `36 7,19q 7,03
7 Sibren Reekers Groningen 7,24q 7,35
8 Koen Koenders PH 7,29q 7,29
9 Lauri Hulleman DVTR 7,29q 7,20
10 Ken Leunissen AV Zuidwal 7,33q 7,38
11 Ruben de Vries Rotterdam 7,34q 7,41
12 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 7,35q 7,23
13 Ranki Oberoi Rotterdam 7,36q 7,28
14 Filip Van den Hoven AV Lycurgus 7,38q 7,22
15 Marinio Mac Andrew AV Atos 7,40q 7,39
16 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,40q 7,44
17 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 7,41q 7,19
18 Finn van der Velden Phanos 7,44q 7,23
19 Steven Eleonora ARV Ilion 7,46q 7,36
20 Wim Vonk Altis 7,46q 7,51
21 Dale Casilio Fortius 7,53q 7,37
22 David Thommassen AV Sprint 7,56q 7,48
23 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 7,57q 7,57
24 Timo Stam Phanos 7,58q 7,40
25 David Kovacs Phanos 7,58q 7,61
26 Daniël Treep HLLM 7,62q 7,53
27 Niels Verheugd AV Sprint 7,64 7,53
28 Anton Hilhorst AV Zuidwal 7,64q 7,45
29 Jasper Rou VAV 7,72q 7,60
30 Simon van Eeden Haag 7,83q 7,99
31 Dominic Koster HAAS 7,96q 7,80
32 Federico Giotti AU 8,00q 7,65
33 Lars Groot AV Trias 8,03q 8,00
34 Ramon Dop Phanos 8,10q 8,10
35 Wing-Hin Wong ASTX 8,20q 8,03
36 Freek Nijbacker HLLM 8,27q 8,23
37 Phanloet Mhaitang Phanos 8,48q 14:31,00
38 Onno Waalewijn Phanos 10,55q 10,13
39 Pieter Schwarz Phanos 12,62q 11,00
Timo Brandehof HLLM DQq 7,32
Jan Plat AV PEC 1910 DQ 8,00
Remly Vry Phanos DNS 7,08
Matias Ema... Larregle Phanos DNS 7,22
Richard van Delft GACH DNS 7,82
Wesley van der Holst PAC DNS 7,36
Jahmal Kusmus Eindhoven DNS 7,34
Olav Donker PH DNS 7,25

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Kika van B...enegouwen Phanos 7,71q 7,76
2 Joanny Loeffen ARV Ilion 7,79q 7,75
3 Anne van de Wiel AV Sprint 7,82q 7,82
4 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,89q 7,53
5 Sabrine Vels DVTR 7,92q 7,93
6 Myke van de Wiel AV Sprint 7,98q 7,83
7 Mykäsa Leter AAC 7,99q 8,04
8 Patricia ... - Krolis Rotterdam 8,01q 7,66
9 Chimene F...o Azoungo Leiden 8,05q 7,97
10 Sandy Lundgren AV Hera 8,08q 8,17
11 Laura Karamowa Phanos 8,11q 8,21
12 Stephanie Asomaning Phanos 8,13q 8,00
13 Lotte Schrijver Phanos 8,13q 8,01
14 Vera Feitsma HAAS 8,24q 8,17
15 Hannelore Smilde Rotterdam 8,25q 8,02
16 Kim de Vos PAC 8,27q 8,03
17 Chanté Samuel Phanos 8,29q 7,97
18 Martina Giordano AU 8,30q 8,22
19 Milet Hoornaar Fortius 8,34q 8,16
20 Suzanne Janssens AV Passaat 8,41q 8,43
21 Marjolein Bolten DAV Kronos 8,43 8,63
22 Emma van der Pal AV Trias 8,48q 8,34
23 Laura Zwaan Phanos 8,52q 8,48
24 Louise Taatgen Groningen 8,55q 8,64
25 Madelon Kamp Altis 8,67q 8,46
26 Pascale Schure HLLS 8,72q 8,56
27 Dion Kies DEM 8,75q 8,78
28 Melina Congiu Groningen 8,79q 8,64
29 Jarelix Chirino PAC 8,80q 8,95
30 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 8,83q 8,65
31 Iris Steverink AV Phoenix 8,88q 8,85
32 Anouk Willems VTLS 8,91q 9,03
33 Harnie Mertosemito HLLS 8,99q 8,90
34 Nikita Nijhuis Altis 9,03q 8,97
35 Dieuwertje Kok GACH 9,08q 8,83
36 Lotte Buijtendorp AV Zaanland 9,19q 9,10
37 Ryanne Bakker HLLM 9,19q 9,21
38 Linda van Berkel AV `40 9,54q 8,86
Evelien Bos Phanos DNS 7,94
Meruska Eduarda Rotterdam DNS 7,91