Uitslagen Jongens Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ryan Taylor AKU 2:13,0 --- 395
2 Kyan Valentijn AKU 2:16,0 --- 368

Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Morris De Kuijer AKU 2:05,0 --- 472
2 Pol Plasmeijer AKU 2:08,0 --- 442
3 Noah Van Leeuwen AKU 2:09,0 --- 432
4 Koen Kaijen AKU 2:12,0 --- 404
5 Iver van Strijen AKU 2:14,0 --- 386
6 Boaz Romme AKU 2:15,0 --- 377
7 Julius Faber AKU 2:19,0 --- 343
8 Tijn Kaijen AKU 2:24,0 --- 303
9 Lars Kolhoop AKU 2:29,0 --- 265
10 Lars Wiedijk AKU 2:31,0 --- 251
11 Casper van...ardenbrug AKU 2:36,0 --- 217

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Akira Kerr AKU 2:04,0 --- 482
2 Florian Faber AKU 2:16,0 --- 368
3 Mark Westra AKU 2:17,0 --- 359
4 Jannick de Jong AKU 2:19,0 --- 343
5 Arco Kolhoop AKU 2:23,0 --- 310
6 Dayiro Thomas AKU 2:36,0 --- 217
7 Andy Baron AKU 2:55,0 --- 105
7 Finn Verhaar AKU 2:55,0 --- 105

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sem Rossing AKU 2:17,0 --- 359
2 Collin Roling AKU 2:19,0 --- 343
3 Thijs Schoen AKU 2:21,0 --- 326
4 Luuk van Manen AKU 2:30,0 --- 258
5 Jay van Kempen AKU 2:35,0 --- 223
6 Jeroen Hoes AKU 2:39,0 --- 197
7 Tim Taanman AKU 2:44,0 --- 167
8 Sebastiaan... Schinkel AKU 2:52,0 --- 121
Cian van Lammeren AKU DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ruben van Vliet AKU 2:28,0 --- 272
2 Liam Röling AKU 2:29,0 --- 265
3 Tygo van Dijken AKU 2:32,0 --- 244
4 Roel Verlaan AKU 2:35,0 --- 223
5 Jip Hofmijster AKU 2:41,0 --- 185
6 Senn Koek AKU 2:47,0 --- 149
7 Siem Verlaan AKU 3:31,0 --- 0
8 Frederik Burger AKU 4:02,0 --- 0
9 Finn Duifhuis AKU 5:22,0 --- 0
10 Luuk Duifhuis AKU 6:19,0 --- 0
Tim Solopchuk AKU DNS --- 0
Mats van Manen AKU DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Elin van Dijken AKU 2:08,0 --- 442
2 Tess van Tol AKU 2:24,0 --- 303
3 Dagmar van den Berg AKU 2:39,0 --- 197

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maud Schrama AKU 2:19,0 --- 343
2 Anouk Nieuwkoop AKU 2:27,0 --- 280
3 Isabel Luijt AKU 2:36,0 --- 217
4 Indra Rossing AKU 2:44,0 --- 167
Roosje Honingh AKU DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Esmee Kriger AKU 2:06,0 --- 462
2 Fleur Hofmijster AKU 2:25,0 --- 295
3 Dana Hogenboom AKU 2:34,0 --- 230
4 Marlou Smorenburg AKU 2:36,0 --- 217
5 Mirte Gunther AKU 2:38,0 --- 204
6 Elise Hoetmer AKU 3:06,0 --- 51
6 Nienke van Manen AKU 3:06,0 --- 51

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nynke Veen AKU 2:33,0 --- 237
1 Marit Wiedijk AKU 2:33,0 --- 237
3 Naomi Keteku AKU 2:41,0 --- 185
4 Zara Burgers AKU 2:55,0 --- 105
5 Arantxa Ligtvoet AKU 3:02,0 --- 70

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Suus Hogenboom AKU 2:35,0 --- 223
2 Josephine de Jong AKU 2:49,0 --- 138
3 Evi Schoen AKU 2:52,0 --- 121
4 Rowan Van Kempen AKU 3:07,0 --- 46
5 Mila Wegbrands AKU 3:30,0 --- 0