Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,27 6,58 6,72 6,81 6,82 7,13 7,13 -0.5 m/s6,93
2 Antonny Ediagbonya Ciko `66 X 7,10 6,92 7,10 +0.5 m/s6,96
3 Julian Jansen AV NOP 7,04 X X - - X 7,04 +1.4 m/s6,71
4 Noah Chokri Rotterdam 6,97 4,88 X 4,69 6,98 6,78 6,98 +0.9 m/s7,26
5 Sven Roosen Eindhoven 6,98 6,46 X - 6,83 6,86 6,98 -0.6 m/s6,99
6 David Cairo Phanos X 6,89 X 6,64 X 4,35 6,89 -0.5 m/s6,92
7 Fabian Biondina Spado 6,70 6,72 X - 6,74 6,77 6,77 +0.6 m/s6,93
8 Merlijn va...ensbergen Haag X 6,37 6,75 6,16 - 6,45 6,75 +1.9 m/s6,30
9 Ferrie Hamer Haag 6,65 X 6,69 6,69 +1.2 m/s6,77
10 Léon Mak DVTR 6,21 6,29 6,32 6,32 +2.1 m/s6,59
11 Maxim Scholma AAV `36 5,82 5,65 6,08 6,08 +0.6 m/s6,29
12 Thomas van Vlerken HAC 5,62 5,87 5,83 5,87 +1.2 m/s5,87
13 Jaden Bernabela Haag 2,11 1,43 X 2,11 +1.0 m/s7,37

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Damian Felter PAC 6,66 6,78 X X 6,72 X 6,78 +1.4 m/s7,01
2 Peter de Kruyff HLLS 6,42 6,45 6,56 6,70 6,59 X 6,70 -0.8 m/s6,70
3 Jonathan Pronk Haag 6,69 6,25 6,60 6,65 6,32 6,53 6,69 -1.6 m/s6,81
4 Finn de Graaf AV Attila 6,14 6,42 6,35 X X 6,63 6,63 +0.5 m/s6,68
5 Matthew Sophia Rotterdam 6,31 6,38 6,19 6,39 6,58 6,62 6,62 -0.6 m/s6,49
6 Mark van der Linden Haag 6,19 X 6,31 6,45 6,29 6,60 6,60 -1.3 m/s6,66
7 Rens de Graauw PH 6,10 6,21 6,38 6,47 6,52 5,48 6,52 +1.6 m/s6,33
8 Tim Klein DJA 6,17 5,84 6,32 X 6,11 X 6,32 -1.6 m/s6,47
9 Floris Nolet PH X 6,28 X 6,28 -1.4 m/s6,56
10 Justin Sluijter Typhoon 6,27 5,81 6,10 6,27 +1.1 m/s6,35
11 Daan Roosenschoon GVAC 6,16 6,19 6,26 6,26 -1.0 m/s6,41
12 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 6,05 5,98 6,08 6,08 +1.0 m/s6,23
13 Marijn Van Duijn ARV Ilion 6,08 6,04 5,82 6,08 -1.0 m/s6,20
14 Thijs de Wild Typhoon 5,97 5,99 5,30 5,99 +0.7 m/s6,16
15 Maurice Afognon ARV Ilion 5,67 X 5,67 -0.9 m/s6,39

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Pauline Hondema AV Lycurgus X X 5,47 6,12 X 5,91 6,12 +0.7 m/s6,00
2 Joyce Schumacher AV 1923 5,73 5,88 X 5,91 X 5,38 5,91 -0.5 m/s6,01
3 Jorinde van Klinken Groningen 5,32 5,42 5,67 - 2,52 5,59 5,67 +1.3 m/s5,85
4 Nynke van den Heuvel AAC 5,66 5,65 5,57 5,57 5,53 5,58 5,66 -0.5 m/s5,82
5 Nikki Boon Flevo Delta 5,32 X 5,39 5,53 5,58 5,42 5,58 -0.5 m/s5,80
6 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,18 5,36 X X 5,40 5,56 5,56 -0.9 m/s5,60
7 Amy Hasselton Spado 5,54 X 5,18 X 5,51 5,45 5,54 +0.6 m/s5,72
8 Yara Linnekamp PH X 5,16 4,97 X 5,01 5,13 5,16 +1.3 m/s5,60
9 Jokèh Engelhart AAV `36 5,06 4,84 5,06 5,06 +0.8 m/s5,22
10 Eveline de Jong De Spartaan X 4,76 X 4,76 +0.9 m/s5,18
11 Tirza Meijer AAV `36 4,46 4,73 4,18 4,73 +2.0 m/s4,92
12 Amina Schellekens Phanos 4,67 X 4,70 4,70 +2.8 m/s5,26
Annerice ...kker - YC Phanos X X X NM 4,93

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Britt de Blaauw PAC 5,60 X X 5,49 5,86 5,65 5,86 -0.6 m/s5,91
2 Sofie Dokter Groningen 5,70 5,39 X 5,64 X X 5,70 -1.8 m/s5,70
3 Meike Verdaasonk Spado 5,07 5,28 5,58 5,68 5,62 5,48 5,68 -0.5 m/s5,84
4 Ilse Steigenga AV Lionitas 5,54 5,41 5,49 5,11 X 5,52 5,54 +0.8 m/s5,63
5 Sarah van Tuijl Almere `81 5,44 5,49 5,38 5,47 5,33 X 5,49 +0.5 m/s5,50
6 Bente van der Stoel AV34 5,22 5,30 5,44 5,34 5,41 5,49 5,49 -0.9 m/s5,49
7 Sica Verwasch AV Unitas 5,49 5,07 - - 4,75 5,41 5,49 +2.0 m/s5,37
8 Puck Harms GACH X 5,44 5,30 5,19 5,21 5,25 5,44 +0.6 m/s5,45
9 Anouk Schoop AV NOP X 5,08 5,39 5,39 +0.6 m/s5,55
10 Robina Negenman KAV Holland 5,25 5,15 5,22 5,25 +1.2 m/s5,56
11 Fleur Pieters Flevo Delta 5,02 5,12 5,03 5,12 -0.8 m/s5,30
12 Sophia Mulder AV34 5,12 5,02 X 5,12 +0.5 m/s5,36
13 Joyce van Welie PAC 5,08 4,97 5,11 5,11 -0.7 m/s5,28
14 Femke Jonker AV Hera X X 5,02 5,02 -0.9 m/s5,42
15 Liana Diaoen Rotterdam X 4,80 4,84 4,84 -0.9 m/s5,30