Uitslagen Jongens Junior A 400 meter horden (91cm)

# Naam ResReactieOBP
1 Wietse Bosman AV Gouda 58,81Q 0,1931:02,20
2 Robin Boersma AV NOP 58,89Q 0,31155,12
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 1:00,10Q 0,14757,26
4 Luc Giele Voorne 1:00,98Q 0,24959,84
5 Julian Mejame Ejong PAC 1:01,14q 0,1791:03,89
6 Koen van der Aa PAC 1:01,23q 0,3421:03,22
7 Coen Huizer Leiden 1:05,29 1:01,23

Uitslagen Jongens Junior B 400 meter horden (84cm)

# Naam ResReactieOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 56,92Q 0,20857,29
2 Daan Kneppers ARV Ilion 57,00q 0,27457,37
3 Annes Adimi Leiden 57,67Q 0,32456,65
4 DSean Holaman SPWS 57,98q 0,26257,89
5 Jochem Ribberink AV Gouda 58,38Q 0,22155,00
6 Stan Atsma HLLS 1:00,25q 0,2831:00,01
7 Chris Wieles SCSP 1:00,69 0,2851:00,86
8 Luka Bakrac AV 1923 1:02,13 0,1501:08,35
9 Quinten Wormer Haag 1:02,18 0,2301:01,29
10 Jochem van Stijn De Spartaan 1:02,56 0,2091:01,13
11 Laurens Jordense GACH 1:02,60 0,2721:01,06
12 Heiko Rotteveel AAV `36 1:03,31 0,2021:02,37
13 Maurits Dekker Leiden 1:05,32 1:02,10
14 Willem Jongsma AV Impala 1:05,55 0,2501:04,05
15 Joran van der Stoep DEM 1:06,96 0,2691:08,44

Uitslagen Meisjes Junior A 400 meter horden (76cm)

# Naam ResReactieOBP
1 Femke Frijters PAC 1:00,71Q 58,66
2 Femke Bol Altis 1:00,78Q 0,22055,94
3 Amy Hasselton Spado 1:05,69Q 0,2841:06,31
4 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 1:06,50q 0,2601:07,11
5 Shanna Mol AV Lycurgus 1:06,71Q 1:07,64
6 Anna Oosterwegel DVTR 1:06,72q 1:05,28
7 Sanne Cornelissen AL73 1:07,40 1:08,37
8 Danique de Haan DVTR 1:08,09 0,2241:09,21
9 Sanne van Beek PAC 1:10,29 1:09,66
10 Meike Hartog AV Zaanland 1:10,49 0,2591:09,27
11 Hannah Cranen Swift 1:12,46 1:10,94
12 Anyk Warmerdam U-Track 1:13,45 0,2711:12,10

Uitslagen Meisjes Junior B 400 meter horden (76cm)

# Naam ResReactieOBP
1 Romy Dannenburg AV Atverni 1:06,02Q 0,2641:05,95
2 Denise Arisa ARV Ilion 1:06,07Q 0,2261:06,24
3 Lara Weghorst Leiden 1:06,27Q 0,3011:02,23
4 Nina Franke PH 1:06,53Q 0,2671:02,66
5 Sterre de Rooij ARV Ilion 1:06,89q 0,2471:04,50
6 Maaike Geerling AV PEC 1910 1:07,03q 0,2111:05,29
7 Kim Van Leest AV `40 1:07,98 0,2981:08,28
8 Morgann De Jong ARV Ilion 1:08,77 0,2661:08,62
9 Mette Nuijen Leiden 1:08,84 0,2701:07,94
10 Denise de Does Haag 1:10,14 0,5911:10,96
11 Linde Sluimer PAC 1:10,79 0,6021:10,46
12 Veerle Van Son Scorpio 1:11,22 0,3131:10,18
13 Emer Zuijlen AV Unitas 1:11,51 1:09,82
14 Britt Marijnissen AV Sprint 1:11,60 0,2351:11,17
15 Robin Bishop AAV `36 1:14,52 0,3411:14,56
16 Wies Rosenberg Tempo AV 1:14,85 0,2141:10,72
17 Maureen van de Brug PAC 1:17,07 0,4231:14,33
18 Isis Heemskerk Leiden 1:17,89 0,4081:22,51
Nikki Taag KAV Holland DNS 1:08,64