Uitslagen Jongens Junior A 400 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Boris Hoogervorst KAV Holland 51,83Q 0,15450,62
2 Ishan Baidjoe PAC 51,88Q 0,29851,39
3 Stephan Van der Jagt AV `47 52,00Q 0,22050,97
4 Netanel Dorothea AV Sparta 52,07Q 0,26748,50
5 Rens Hoogendorp GVAC 52,18Q 0,21951,52
6 Joost Dofferhoff De Spartaan 52,34q 0,21252,93
7 Tijn Pronk KAV Holland 52,54Q 0,18952,02
8 Thomas Weijers HLLM 52,54q 0,22953,10
9 Daniël Versteeg Clytoneus 52,64Q 0,22150,29
10 Ruben Koning AV Gouda 52,81 0,20752,53
11 Pim van Bakel PH 52,83Q 0,24048,40
12 Christophe... Aldrich Rotterdam 53,03Q 0,18649,77
13 Yvar - Schoorlemmer MPM 53,14Q 0,23051,44
14 Branco van Driest Avantri 53,36 0,26952,29
15 Michiel va...der Groen DEM 53,50 0,21853,15
16 Twan Duvigneau AL73 53,63 0,17552,89
17 Jim van t Schip AAV `36 53,78 0,20653,41
18 Dean Niesten AV Hera 53,81 0,20554,93
19 Joris Abelen Ciko `66 54,20 0,24753,35
20 Luc Giele Voorne 54,82 0,20052,61
21 Symen Dobber AV Suomi 55,17 0,22954,80
22 Raphaël ...bbelstein PH 55,35 0,23253,77
23 Timo Van der Stoep DEM 56,35 0,23054,57
24 Jarin van der Kooi AV Impala 56,60 0,35753,94
25 Pim Weghorst MPM 57,48 0,24054,10
Jasper Leverink MPM DQ 53,19

Uitslagen Jongens Junior B 400 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Joris van den Hoven Altis 50,90Q 0,23651,28
2 Joram van ... Bospoort Climax 51,46Q 0,26251,17
3 Daan Kneppers ARV Ilion 51,69Q 0,29051,05
4 Thomas Bos AV Zeewolde 51,89q 0,17153,65
5 Jochem Ribberink AV Gouda 51,91Q 50,15
6 Mathijs Neijenhuis AL73 52,04Q 0,25852,83
7 Jack Abernethy Eindhoven 52,13Q 0,23151,53
8 Daan Roosenschoon GVAC 52,22Q 52,11
9 Henry van der Ziel VAV 52,28Q 0,19152,05
10 Kosheen Miran Groningen 52,40Q 0,24349,13
11 Jeff Tesselaar AV Hera 52,47q 0,25053,64
12 Quinten van Delft Hollandia 52,48 0,18553,17
13 Stijn Van Essen Altis 52,70 0,24952,09
14 Jim van Keulen Nijmegen 52,72Q 0,21351,78
15 Binne Brok Tempo AV 53,24 0,22054,14
16 Job Visscher Spado 53,61 53,66
17 Tim den Brave AAV `36 53,62 0,22554,54
18 Tijmen van Arkel AAV `36 54,08 0,22054,23
19 Wouter Weijnen VOLO 54,09 0,17655,14
20 Jelle Van der Deure SAV 54,14 0,25154,87
21 Lucas van ...haffelaar AV 1923 54,35 54,18
22 Karunzio Koulen DEM 54,44 0,27156,17
23 Tom Honings LGDR 54,89 54,79
24 Gerwalt Landheer AV Statina 56,77 0,18854,85
25 Willem Bosch SPOB 56,81 0,22156,21
26 Job Geerds AV 1923 1:00,22 0,18850,88
Annes Adimi Leiden DQ 51,84
Jochem van Stijn De Spartaan DQ 55,27

Uitslagen Meisjes Junior A 400 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Fréderique Post Haag 57,27Q 0,22756,14
2 Bregje Sloot De Liemers 58,97Q 0,16656,39
3 Doris van der Knaap Haag 59,90Q 0,2391:00,63
4 Lianne Holtermann Ciko `66 1:00,59Q 0,21756,63
5 Justine Fleming GACH 1:01,23q 0,1751:03,43
6 Sanne de Ruiter Clytoneus 1:01,43Q 0,23858,98
7 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 1:01,56Q 0,30658,95
8 Jonne Walstra Phanos 1:01,69Q 0,33256,87
9 Eline Schwietert Ciko `66 1:02,11Q 0,32357,51
10 Janna van Burik Haag 1:02,19q 0,3531:03,83
11 Hieke Böhm De Spartaan 1:02,49q 0,2581:02,51
12 Eva Stienstra HAC `63 1:02,74q 0,2151:01,50
13 Esther van der Pijl Haag 1:02,99 0,2241:02,38
14 Leonie Wierenga SAV 1:03,35 1:01,32
15 Febora Ridder Castricum 1:03,53 0,3211:03,00
16 Channelyn ...rosiussen RTE 1:04,13 0,2051:05,38
17 Hannah Cranen Swift 1:04,27 0,3231:03,07
18 Naomi Doves AV Zuidwal 1:04,88 0,2491:02,66
19 Ella Van Veen AV Statina 1:07,32 0,2181:05,78
20 Maysoun Juliana PAC 1:08,86 0,4751:07,75

Uitslagen Meisjes Junior B 400 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Suus Altorf De Spartaan 59,18Q 0,28558,13
2 Marieke Moonen De Spartaan 59,23Q 0,2561:00,42
3 Fabienne Buijs AV Gouda 59,48Q 0,2531:00,41
4 Robina Negenman KAV Holland 59,64q 0,27757,69
5 Shantell Kwofie GACH 1:00,25Q 0,19458,72
6 Noortje Huitema Groningen 1:00,36Q 0,26159,46
7 Maud van Beest AAV `36 1:00,59Q 0,21859,81
8 Lieke Wehrung AAC 1:00,80Q 58,27
9 Franka Holland Castricum 1:01,27Q 0,2401:01,15
10 Eva Nijdam Scorpio 1:01,35Q 0,26658,87
11 Myrte Van der Schoot GACH 1:01,45Q 0,44959,22
12 Fleur Koeling GVAC 1:01,49q 0,2171:01,44
13 Annabel Paul AV Jahn II 1:01,70 0,2101:00,07
14 Linsy Heestermans AV Sprint 1:02,30 0,2331:01,47
15 Sara Mina Saberi Groningen 1:02,45 0,3521:02,08
16 Isis Hordijk HLLS 1:02,83 0,3071:01,64
17 Sanne Diepen PH 1:03,14 0,3211:03,73
18 Joyce Menick HLLM 1:03,14 0,3171:03,17
19 Amelie Huth VOLO 1:03,17 0,2091:05,29
20 Suzan Schippers MPM 1:03,26 0,2631:03,88
21 Maud Kaarsgaren Fit 1:03,66 0,1691:03,99
22 Tessa Beugelink AAC 1:03,71 0,3061:04,77
23 Juul Schuit Castricum 1:04,60 0,2531:05,35
24 Loren Djolo Swift 1:04,77 0,1781:03,82
25 Eline Ruige AV Lionitas 1:05,05 0,2061:05,12
26 Ruth Spijker Castricum 1:05,16 0,4371:04,83
27 Nienke Meubermans PH 1:05,47 0,2261:04,04
28 Pipp Pauzenga Castricum 1:06,96 0,2241:05,68
29 Nastia Kimel Nijmegen 1:08,29 0,5731:05,69
30 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 1:08,39 0,2761:08,97