Uitslagen Jongens Junior A 200 meter halve finale

# Naam ResReactie Qm
1 Onyema Adigida Phanos 21,38Q 0,179+1.5 m/s21,80
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 21,52Q 0,183+1.1 m/s22,17
3 Brett Duff AV Sparta 21,75q 0,172+1.1 m/s22,74
4 Maarten Emmaneel AV NOVA 21,77Q 0,213+1.5 m/s22,14
5 Netanel Dorothea AV Sparta 21,82q 0,179+1.5 m/s22,87
6 Steves Fluit U-Track 22,21q 0,179+1.1 m/s22,36
7 Kevin Deur AV Sparta 22,32 0,185+1.5 m/s22,52
8 Steven Oosterkamp De Spartaan 22,40 0,237+1.1 m/s22,70
9 Stephan Van der Jagt AV `47 22,44 0,188+1.5 m/s22,38
10 Elgemar Laker Rotterdam 22,47 0,184+1.5 m/s22,99
11 Michael Osayande Ciko `66 22,51 0,193+1.5 m/s22,52
12 Levi Casilio Rotterdam 22,55 0,192+1.5 m/s22,85
13 Henrik KOK Altis 22,63 0,250+1.5 m/s22,55
14 Ferrie Hamer Haag 22,80 0,188+1.1 m/s22,77
15 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 22,85 0,248+1.5 m/s23,03
16 Mischa Lips ARV Ilion 22,92 0,190+1.5 m/s22,68
17 Robert Kipp Ciko `66 22,99 0,192+1.1 m/s22,83
18 Twan Duvigneau AL73 23,13 0,161+1.5 m/s23,04

Uitslagen Jongens Junior B 200 meter halve finale

# Naam ResReactie Qm
1 Gino van Wijk AV Lycurgus 21,75Q 0,194+0.9 m/s22,46
2 Mark Heiden PAC 21,87Q +1.7 m/s21,68
3 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 22,08Q 0,191+2.4 m/s22,58
4 Damian Felter PAC 22,26q 0,155+0.9 m/s22,74
5 Isiah Emanuelson PAC 22,32q +1.7 m/s22,78
6 Mark van der Linden Haag 22,34q 0,205+2.4 m/s22,74
7 Marnix van der Burg Leiden 22,48 +1.7 m/s23,08
8 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 22,61 0,194+2.4 m/s22,53
9 Jesse van Heijningen AV34 22,82 0,200+0.9 m/s22,70
10 Romello Christiaan AV Hera 22,89 +1.7 m/s23,02
11 DSean Holaman SPWS 22,91 0,171+0.9 m/s23,01
12 Jan Roelof Veyer Start `78 22,92 0,214+0.9 m/s23,13
13 Ties van Beek AV Sprint 22,94 +1.7 m/s23,12
14 Mika Brouwer DKEV 23,02 0,211+2.4 m/s22,97
15 Robin van Kooij PAC 23,20 0,202+2.4 m/s23,02
16 Twan van Rijn AAV `36 23,25 +1.7 m/s23,18
17 Bart Van Zandwijk AV Atverni 23,93 0,229+0.9 m/s23,17
Jonathan Pronk Haag DNF 22,90

Uitslagen Meisjes Junior B 200 meter halve finale

# Naam ResReactie Qm
1 Britt de Blaauw PAC 24,16Q 0,215+0.5 m/s25,50
2 Nketia Seedo U-Track 24,20q 0,199+0.5 m/s25,44
3 Minke Bisschops AV Unitas 24,99Q +0.4 m/s25,79
4 Nina Franke PH 25,02q +0.4 m/s24,82
5 Sarah EA Itiola AV Feniks 25,03Q 0,258+2.5 m/s25,43
6 Sofie Dokter Groningen 25,39q 0,174+0.5 m/s26,04
7 Miro Vlasman PAC 25,43 +0.4 m/s25,84
8 Fenna Achterberg VAV 25,59 0,300+0.5 m/s25,73
9 Rosalie Breems KAV Holland 25,63 0,255+2.5 m/s25,51
10 Meike Verdaasonk Spado 25,66 0,322+2.5 m/s25,78
11 Amber De Roo AV `40 26,55 0,196+2.5 m/s26,32
12 Maud van Beest AAV `36 26,62 0,246+2.5 m/s26,55
13 Daantje de Vet PH 26,91 0,224+0.5 m/s26,31
14 Evelyn Navarro Climax 26,99 +0.4 m/s26,55
15 Evelien va...Houweling De Gemzen 27,18 0,165+0.5 m/s26,52
16 Brecht van der Vliet Groningen 27,19 +0.4 m/s26,68
17 Isis Hordijk HLLS 27,21 0,252+2.5 m/s26,81