Uitslagen Jongens Junior A 200 meter

# Naam ResReactie OBP
1 Onyema Adigida Phanos 21,80Q 0,195+0.8 m/s21,04
2 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,14Q 0,211+3.3 m/s21,94
3 Pierre ten Holder AV PEC 1910 22,17Q 0,245+0.5 m/s22,08
4 Steves Fluit U-Track 22,36Q 0,183+1.8 m/s22,73
5 Stephan Van der Jagt AV `47 22,38Q 0,205+3.3 m/s22,87
6 Michael Osayande Ciko `66 22,52q 0,169+3.3 m/s22,81
7 Kevin Deur AV Sparta 22,52Q +3.1 m/s22,76
8 Henrik KOK Altis 22,55Q 0,177+1.8 m/s22,45
9 Mischa Lips ARV Ilion 22,68q 0,179+1.8 m/s23,27
10 Steven Oosterkamp De Spartaan 22,70Q 0,193+0.8 m/s22,82
11 Brett Duff AV Sparta 22,74Q +3.1 m/s22,12
12 Ferrie Hamer Haag 22,77q +3.1 m/s23,01
13 Robert Kipp Ciko `66 22,83q 0,199+1.8 m/s23,15
14 Levi Casilio Rotterdam 22,85Q 0,231+3.5 m/s22,75
15 Netanel Dorothea AV Sparta 22,87Q 0,180+3.5 m/s22,26
16 Elgemar Laker Rotterdam 22,99Q 0,188+0.5 m/s22,77
17 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 23,03q 0,194+3.5 m/s23,34
18 Twan Duvigneau AL73 23,04q 0,175+3.3 m/s23,54
19 Ole van der Horst Eindhoven 23,08 0,212+0.8 m/s22,85
20 Bram Geven Leudal 23,19 0,232+3.5 m/s23,08
21 Julian Van Meggelen De Spartaan 23,22 0,242+0.8 m/s23,58
22 Brian Pot Heredia AV Jahn II 23,34 0,230+0.5 m/s22,99
23 Brian Kortekaas AAV `36 23,38 0,222+0.5 m/s23,46
23 Alexander Nijenhuis Haag 23,38 0,233+1.8 m/s24,30
25 Tijn Pronk KAV Holland 23,60 0,198+3.3 m/s23,77
26 Damian van Loo Climax 23,66 +3.1 m/s23,43
27 Yvar - Schoorlemmer MPM 23,68 0,236+0.5 m/s23,86
28 Ruben Heijnen Zeeland 23,72 0,196+0.8 m/s23,62
29 Jim van t Schip AAV `36 23,75 0,209+1.8 m/s24,01
30 Thomas Weijers HLLM 23,85 +3.1 m/s23,88
31 Daan van der Lee AAV `36 24,43 0,214+3.5 m/s24,35
32 Koen Klunder AV Fortuna 24,53 0,207+3.3 m/s25,23
33 Jan Munning SPOB 24,60 0,240+0.5 m/s24,91
34 Pim Weghorst MPM 24,78 0,234+3.5 m/s23,98
35 Timo Van der Stoep DEM 24,99 +3.1 m/s24,74

Uitslagen Jongens Junior B 200 meter

# Naam ResReactie OBP
1 Mark Heiden PAC 21,68Q 0,208+1.4 m/s22,21
2 Gino van Wijk AV Lycurgus 22,46Q 0,200+2.5 m/s21,52
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 22,53Q 0,189+0.2 m/s22,79
4 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 22,58Q +0.3 m/s22,26
5 Jesse van Heijningen AV34 22,70Q 0,182+0.2 m/s22,79
6 Damian Felter PAC 22,74Q 0,175+1.2 m/s21,98
7 Mark van der Linden Haag 22,74Q 0,189+1.4 m/s22,85
8 Isiah Emanuelson PAC 22,78Q 0,224+2.6 m/s22,07
9 Jonathan Pronk Haag 22,90q 0,201+1.4 m/s23,62
10 Mika Brouwer DKEV 22,97Q 0,261+1.2 m/s23,01
11 DSean Holaman SPWS 23,01Q 0,218+2.6 m/s22,96
12 Romello Christiaan AV Hera 23,02Q +0.3 m/s22,83
12 Robin van Kooij PAC 23,02q 0,158+2.6 m/s23,58
14 Marnix van der Burg Leiden 23,08Q 0,183+1.7 m/s22,31
15 Ties van Beek AV Sprint 23,12Q 0,168+1.7 m/s22,80
16 Jan Roelof Veyer Start `78 23,13Q 0,197+2.5 m/s23,29
17 Bart Van Zandwijk AV Atverni 23,17q 0,224+1.2 m/s24,16
18 Twan van Rijn AAV `36 23,18q 0,194+1.7 m/s23,99
19 Rens de Graauw PH 23,23 +0.3 m/s23,63
20 Tobias Steevensz AV Passaat 23,32 0,213+0.2 m/s23,67
21 Marien Sips AV `40 23,44 0,175+1.7 m/s23,65
22 Stan Atsma HLLS 23,51 0,235+2.5 m/s23,38
23 Florian Va...er Dussen AV Impala 23,60 0,288+0.2 m/s23,89
24 Laurens Jordense GACH 23,65 0,276+2.5 m/s24,18
25 Quinten van Delft Hollandia 23,67 +0.3 m/s24,01
26 Max Botschuijver Climax 23,79 0,219+1.2 m/s23,50
27 Milan Sonnemans Helden 23,84 0,208+1.4 m/s24,11
28 Thomas Bos AV Zeewolde 23,86 0,191+1.2 m/s24,26
29 Enrique van Velzen PAC 23,91 0,209+2.6 m/s24,33
30 Noud van de Mast AV34 23,99 0,234+1.7 m/s24,44
31 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 23,99 0,237+1.4 m/s24,36
32 Winjaris Windster AAC 24,02 0,291+2.5 m/s24,22
33 Karunzio Koulen DEM 24,12 0,257+0.2 m/s24,47
34 Wouter Weijnen VOLO 24,18 0,177+0.2 m/s24,86
35 Miro van Wieringen GACH 24,24 0,174+1.7 m/s24,91
36 Damian Willems AV Jahn II 24,35 +0.3 m/s24,93
37 Jasper Meijerink AV34 24,39 +0.3 m/s24,43
38 Lucas Man GACH 24,44 0,195+2.6 m/s25,85
39 Yoeri Verburg HLLM 24,56 0,286+2.6 m/s24,11
40 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 25,09 0,188+1.4 m/s25,55

Uitslagen Meisjes Junior A 200 meter

# Naam ResReactie OBP
1 Femke Bol Altis 24,09Q 0,236+0.9 m/s25,09
2 Zoë Sedney ARV Ilion 24,32Q +2.8 m/s23,71
3 Christel Heuseveldt Climax 25,19q +2.8 m/s25,85
4 Zoë Meyer AV Sprint 25,51q 0,185+0.9 m/s25,42
5 Janine Verhaar PAC 25,59Q 0,212+2.8 m/s25,00
6 Yara Linnekamp PH 25,85q +2.8 m/s25,85
7 Anouk Rensink AV Unitas 25,91 0,151+2.8 m/s25,86
8 Merle Van Elzakker Spado 26,05 +2.8 m/s26,37
9 Justine Fleming GACH 26,23 0,216+0.9 m/s26,25
10 Emy Guikema Groningen 26,46 0,245+2.8 m/s26,37
11 Silke Vonk AV Sprint 26,46 0,176+2.8 m/s25,84
12 Janna Doumpas Eindhoven 26,51 0,262+0.9 m/s25,98
13 Anne Kerklaan Voorne 26,59 +2.8 m/s26,62
14 Sanne Cornelissen AL73 26,74 0,247+0.9 m/s27,76
15 Femke Janssen DEM 27,00 0,228+0.9 m/s27,28
16 Juliëtte Pluimert De Spartaan 27,02 0,215+2.8 m/s27,08
17 Eva Stienstra HAC `63 27,59 0,251+2.8 m/s28,06
18 Shannon Wempe AV34 29,51 +2.8 m/s29,37

Uitslagen Meisjes Junior B 200 meter

# Naam ResReactie OBP
1 Nina Franke PH 24,82Q 0,193+3.7 m/s25,95
2 Sarah EA Itiola AV Feniks 25,43Q 0,223+1.1 m/s25,65
3 Nketia Seedo U-Track 25,44Q 0,216+1.3 m/s24,70
4 Britt de Blaauw PAC 25,50Q 0,241+1.6 m/s24,88
5 Rosalie Breems KAV Holland 25,51Q 0,225+3.7 m/s25,65
6 Fenna Achterberg VAV 25,73Q 0,201+1.1 m/s26,04
7 Meike Verdaasonk Spado 25,78Q +2.3 m/s26,54
8 Minke Bisschops AV Unitas 25,79Q 0,186+0.3 m/s24,25
9 Miro Vlasman PAC 25,84Q -0.6 m/s25,55
10 Sofie Dokter Groningen 26,04Q +2.3 m/s25,25
11 Daantje de Vet PH 26,31q +2.3 m/s26,93
12 Amber De Roo AV `40 26,32Q 0,237+1.3 m/s26,73
13 Evelien va...Houweling De Gemzen 26,52q 0,198+3.7 m/s27,19
14 Maud van Beest AAV `36 26,55q 0,244+3.7 m/s27,16
15 Evelyn Navarro Climax 26,55Q -0.6 m/s27,01
16 Brecht van der Vliet Groningen 26,68Q 0,332+1.6 m/s26,64
17 Sheenaï Muntslag AV Sprint 26,73q -0.6 m/s26,18
18 Julia Jongejeugd AV Hera 26,74 0,220+1.6 m/s26,84
19 Isis Hordijk HLLS 26,81Q 0,203+0.3 m/s26,75
20 Hedda van Dort Haag 26,81 0,293+0.3 m/s27,44
21 Maaike Geerling AV PEC 1910 26,84 0,227+0.3 m/s26,75
22 Jonne van ...r Giessen AAV `36 26,86 0,206+1.3 m/s26,84
23 Sterre van Bragt PH 26,95 0,282+0.3 m/s27,51
24 Jyoti Tojo U-Track 27,00 0,226+1.1 m/s27,06
25 Strea Ajise Haag 27,13 0,226+1.1 m/s28,16
26 Wies Rosenberg Tempo AV 27,15 0,197+1.6 m/s27,41
27 Isabel van Bokhoven PH 27,31 +2.3 m/s27,40
28 Ilja Koelink AV Trias 27,34 +2.3 m/s27,73
29 Noëlle Visser HLLM 27,43 -0.6 m/s27,81
30 Amy Walraven Altis 27,46 0,315+1.1 m/s27,28
31 Dilay Yandi GACH 27,49 0,307+1.6 m/s27,54
32 Linsy Heestermans AV Sprint 27,52 0,250+1.3 m/s27,41
33 Lotte Poelman Castricum 27,63 0,219+3.7 m/s28,17
34 Melissa van Diepen Hollandia 27,83 0,242+1.3 m/s27,52
35 Laura Schnell HLLS 28,12 0,203+3.7 m/s28,22
36 Kira Hendriks SPWS 28,25 -0.6 m/s27,40
37 Yoni Bas Castricum 28,65 0,376+1.6 m/s29,86
38 Luca van Loon AV `40 28,73 0,197+1.1 m/s28,61
39 Kim Brouwer HLLS 29,10 -0.6 m/s28,89
40 Rosa Molenberg AV Athlos 29,71 +2.3 m/s29,19
41 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 30,03 0,565+1.3 m/s30,60