Uitslagen Jongens Junior A 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven 4:03,26Q 3:47,45
2 Noah Baltus SAV 4:03,30Q 3:47,47
3 Thomas Kwint Groningen 4:03,32Q 3:59,54
4 Jens Peeters Eindhoven 4:03,75Q 3:55,96
5 Aimane Benchellal PAC 4:04,19q 4:03,10
6 Cas Kopmels Leiden 4:04,63q 4:01,83
7 Sander van Elk Leiden 4:09,35q 4:16,45
8 Koen Grandiek Castricum 4:09,37q 4:05,94
9 Rick Van Riel AV Attila 4:09,61Q 3:48,57
10 Jort Benz Scorpio 4:09,85Q 3:54,08
11 Matt de Haas Olympus `70 4:09,95Q 4:00,73
12 Robin van Riel AV Attila 4:09,98Q 3:42,60
13 Bezuayehu Petersen AV `56 4:10,86 4:04,90
14 Kjell Segers Eindhoven 4:11,49 4:05,46
15 Kick Castricum Castricum 4:14,92 4:12,90
16 Thijs Houbiers Leiden 4:16,08 4:01,71
17 Mike de Dood AV Lycurgus 4:18,46 4:19,56
18 Thijs Roel... Terlouw ACO 4:18,70 4:17,02
19 Stan de Deugd Spado 4:21,38 4:20,54
20 Rijk Nabuurs De Liemers 4:22,61 4:14,36
21 Job van den End Tempo AV 4:22,71 4:25,12
22 Milan Mastenbroek HLLM 4:24,21 4:25,97
23 Jesse Holten Scopias 4:24,75 4:20,88
24 Lars Schellekens AV Attila 4:28,05 4:19,19
25 Tijmen Hoedjes Castricum 4:28,39 4:09,32
26 Daniël van Ginkel Leiden 4:28,51 4:19,27
27 Lars Thode Castricum 4:30,41 4:21,40
28 Laurens te Booij PH 4:31,97 4:28,16
29 Joep Vermeulen AV Cifla 4:35,06 4:14,58
Joep Welsch Castricum DNS 4:18,36

Uitslagen Jongens Junior B 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Hakim Riadi AAV SISU 4:13,52Q 4:15,39
2 Stefan Nillessen AV Cifla 4:13,66Q 4:02,40
3 Luuk Verbaandert Eindhoven 4:14,16Q 4:09,67
4 Max van Groeningen GACH 4:14,31Q 4:05,48
5 Jesse Fokkenrood U-Track 4:14,83Q 3:55,32
6 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 4:15,27q 4:11,24
7 Mads Meijer de Sprinter 4:15,43Q 4:08,71
8 Farhaan Abdi ali Hanzesport 4:16,69Q 4:07,00
9 Wouter van den Akker ATC `75 4:17,28Q 4:15,82
10 Nelson Johnson Haag 4:17,62q 4:15,75
11 Tijmen Wisselink AV Argo 4:17,63q 4:14,72
12 Jesse Scheltema Castricum 4:19,12q 4:13,07
13 Tjebbe Hemler PAC 4:19,62 4:23,73
14 Natnael Meij PAC 4:20,58 4:16,64
15 Pepijn Oron HLLS 4:20,99 4:27,97
16 Mischa Hermans AV Unitas 4:21,01 4:14,06
17 William Knol U-Track 4:22,76 4:19,89
18 Aike van der Lei AV Edam 4:23,43 4:29,28
19 Pjotr Dolfsma VRT 4:24,11 4:23,79
20 Nick Kerkhof HAC `63 4:24,50 4:29,04
21 Jip Janissen VRT 4:24,69 4:21,77
22 Max van Liempdt Almere `81 4:24,90 4:26,96
23 Rob Nijssen AV Hylas 4:25,70 4:22,95
24 Jeroen Paymans AV Cifla 4:25,89 4:32,75
25 Jamie Verhagen Groningen 4:26,17 4:28,03
26 Mark Dullaart Haag 4:26,92 4:27,24
27 Primo Beekhuis Haag 4:29,64 4:29,68
28 Karsten van Ommen Isala `96 4:30,85 4:28,76
29 Piet van Vuuren DEM 4:36,26 4:25,85
30 Viggo Parol Triathlon 4:36,59 4:24,76

Uitslagen Meisjes Junior B 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Anna Hightower Ciko `66 4:48,78Q 4:21,59
2 Amina Maatoug Leiden 4:49,46Q 4:36,06
3 Emmy van den Berg PH 4:49,47Q 4:41,54
4 Sarah Peerik Hanzesport 4:50,32Q 4:26,34
5 Sara Schouten AV Atverni 4:51,72q 4:40,69
6 Fee Mok SAV 4:55,33Q 4:45,94
7 Yasmine Abbes AV Cifla 4:56,13Q 4:23,26
8 Ellen van Doorn AV Cifla 4:56,18Q 4:23,85
9 Yara Schoenmakers RTE 4:56,27Q 4:38,05
10 Tess van Randtwijk AV34 4:56,52q 4:39,66
11 Jolente Bleijs GACH 4:59,32q 4:50,41
12 Julia Groot Ciko `66 5:01,48q 4:48,18
13 Anneloes Knol U-Track 5:06,24 4:55,24
14 Phileine Kipping AV `40 5:07,76 5:09,07
15 Sien van Vuuren DEM 5:09,37 5:04,88
16 Elke Wijkmans AV Astylos 5:10,15 5:11,30
17 Tessa Harbrink AV PEC 1910 5:11,07 5:10,23
18 Kirsten Maes AV Unitas 5:14,51 5:22,06
19 Noa Tan LGAS 5:15,23 4:55,70
20 Sanne Schouten AV Atverni 5:20,09 5:03,30
21 Suzet Doornheim GACH 5:20,95 5:10,12
22 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 5:21,63 5:07,12
23 Mellani Goezinnen NEAV 5:34,69 5:14,98
24 Marlotte Vliese Castricum 5:34,81 5:22,33