Uitslagen Jongens Junior A 100 meter halve finale

# Naam ResReactie Qm
1 Onyema Adigida Phanos 10,93Q 0,210-0.4 m/s11,13
2 Riq de Wit Eindhoven 10,94Q 0,147-1.2 m/s11,35
3 Brett Duff AV Sparta 10,95Q 0,146-0.3 m/s11,47
4 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,01Q 0,158-0.3 m/s10,96
5 Sven Jansons Altis 11,02q 0,192-0.3 m/s11,07
6 Netanel Dorothea AV Sparta 11,05Q 0,180-1.2 m/s11,24
7 Elgemar Laker Rotterdam 11,16q 0,189-1.2 m/s11,22
8 Levi Hazes AV 1923 11,17Q 0,213-0.4 m/s11,38
9 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,20 0,236-0.4 m/s11,34
10 Steves Fluit U-Track 11,26 0,182-0.4 m/s11,29
11 Mischa Lips ARV Ilion 11,28 0,173-1.2 m/s11,36
12 Kevin Deur AV Sparta 11,36 0,208-1.2 m/s11,42
13 Boris Hoogervorst KAV Holland 11,39 0,162-1.2 m/s11,39
14 Raoul van de Laar NEAV 11,42 0,210-0.3 m/s11,37
15 Stephan Van der Jagt AV `47 11,48 0,184-0.3 m/s11,52
16 Michael Osayande Ciko `66 11,48 0,176-0.4 m/s11,48
17 Brian Pot Heredia AV Jahn II 11,51 0,193-0.4 m/s11,37
18 Robert Kipp Ciko `66 11,58 0,179-0.3 m/s11,56
19 Merlijn va...ensbergen Haag 11,62 0,170-1.2 m/s11,63
20 Steven Oosterkamp De Spartaan 11,68 0,200-1.2 m/s11,67
21 Sharif Omoyele Rotterdam 11,72 0,174-0.3 m/s11,47
22 Lars Mackenbach AV Sprint 11,81 0,173-0.4 m/s11,68
23 Jereno Macnack AV Lycurgus 11,81 0,168-0.3 m/s11,71
24 Aron Schott PAC 11,90 0,224-0.4 m/s11,58

Uitslagen Jongens Junior B 100 meter halve finale

# Naam ResReactie Qm
1 Gino van Wijk AV Lycurgus 10,95Q +0.0 m/s11,32
2 Keitharo ...sterwolde Phanos 10,97Q 0,176-1.6 m/s11,09
3 Nsikak Ekpo Haag 11,11Q 0,157-1.6 m/s11,53
4 Isiah Emanuelson PAC 11,13Q 0,219-0.3 m/s11,33
5 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 11,13Q +0.0 m/s11,42
6 Kosheen Miran Groningen 11,37Q 0,197-0.3 m/s11,51
7 Marnix van der Burg Leiden 11,38q +0.0 m/s11,62
8 Jan Roelof Veyer Start `78 11,40q +0.0 m/s11,48
9 Ties van Beek AV Sprint 11,45 0,195-0.3 m/s11,42
10 Jasper Oele PAC 11,52 +0.0 m/s11,57
11 Mika Brouwer DKEV 11,54 0,212-1.6 m/s11,47
12 Maurice Afognon ARV Ilion 11,57 0,163-0.3 m/s11,60
13 Jesse van Heijningen AV34 11,59 0,177-0.3 m/s11,58
14 Romello Christiaan AV Hera 11,68 0,171-1.6 m/s11,90
15 Tobias van Ee GACH 11,69 0,223-0.3 m/s11,73
16 Cédric Fini AV Wijchen 11,73 0,160-1.6 m/s11,55
17 Robin van Kooij PAC 11,75 0,251-0.3 m/s11,80
18 Lars Dauw ARV Ilion 11,77 +0.0 m/s11,76
19 Milan Sonnemans Helden 11,82 +0.0 m/s11,74
20 Bart Van Zandwijk AV Atverni 11,86 0,191-1.6 m/s11,96
21 Max Botschuijver Climax 11,88 +0.0 m/s11,82
22 Marien Sips AV `40 11,89 0,171-0.3 m/s11,81
23 Marijn Sloot AV Fortuna 11,94 0,147-1.6 m/s11,73
24 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 12,17 0,206-1.6 m/s11,92

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter halve finale

# Naam ResReactie Qm
1 Nketia Seedo U-Track 11,70Q +0.3 m/s12,51
2 Minke Bisschops AV Unitas 12,22Q 0,218-1.2 m/s12,68
3 Sarah EA Itiola AV Feniks 12,29Q 0,245-1.6 m/s12,63
4 Birgit Olislagers Maastricht 12,55Q 0,180-1.6 m/s12,75
5 Nimah Lommerse De Spartaan 12,70Q 0,194-1.2 m/s12,68
6 Amber De Roo AV `40 12,76Q +0.3 m/s12,83
7 Jessy Gravenbeek PAC 12,84q 0,198-1.2 m/s12,87
8 Sheenaï Muntslag AV Sprint 12,85q 0,162-1.6 m/s12,85
9 Katja van Eetvelt RK HAV 12,93 0,185-1.2 m/s12,98
10 Luna Bernhard AV Sprint 12,94 0,231-1.2 m/s13,05
11 Rosella van Keulen VAV 12,95 +0.3 m/s12,92
12 Jyoti Tojo U-Track 13,00 +0.3 m/s13,16
13 Sacha van Swam AV Wijchen 13,02 0,519-1.2 m/s13,14
14 Daantje de Vet PH 13,12 0,216-1.6 m/s13,04
15 Sindy de Bruijn AKU 13,18 0,187-1.6 m/s13,24
16 Coos Veldpaus HLLS 13,18 +0.3 m/s13,46
17 Ilse Hogeveen HLLM 13,22 +0.3 m/s13,28
18 Strea Ajise Haag 13,28 0,180-1.6 m/s13,24
19 Mila Wacht AAV `36 13,32 +0.3 m/s13,30
20 Annabel Paul AV Jahn II 13,33 0,183-1.6 m/s13,04
21 Nienke Meubermans PH 13,35 0,227-1.2 m/s13,24
22 Evelien va...Houweling De Gemzen 13,37 0,155-1.2 m/s13,28
23 Dilay Yandi GACH 13,41 0,313-1.6 m/s13,30
Ilse Steigenga AV Lionitas DQ 12,82