Uitslagen Jongens Junior A 100 meter

# Naam ResReactie OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 10,96Q 0,202+0.4 m/s11,04
2 Sven Jansons Altis 11,07Q 0,197+0.4 m/s10,99
3 Onyema Adigida Phanos 11,13Q 0,199-0.7 m/s10,68
4 Elgemar Laker Rotterdam 11,22Q 0,205-1.1 m/s11,19
5 Netanel Dorothea AV Sparta 11,24Q 0,157-0.6 m/s10,99
6 Steves Fluit U-Track 11,29Q 0,183+0.2 m/s11,17
7 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,34Q 0,228-0.6 m/s11,02
8 Riq de Wit Eindhoven 11,35Q 0,229-1.1 m/s10,94
9 Mischa Lips ARV Ilion 11,36Q 0,179-0.7 m/s11,28
10 Raoul van de Laar NEAV 11,37Q 0,207+0.4 m/s11,35
11 Brian Pot Heredia AV Jahn II 11,37Q 0,208+0.2 m/s11,35
12 Levi Hazes AV 1923 11,38Q 0,221+0.2 m/s10,98
13 Boris Hoogervorst KAV Holland 11,39Q 0,182-0.7 m/s11,28
14 Kevin Deur AV Sparta 11,42Q 0,187-1.1 m/s11,31
15 Brett Duff AV Sparta 11,47Q -1.9 m/s10,72
16 Sharif Omoyele Rotterdam 11,47q 0,165-0.7 m/s11,53
17 Michael Osayande Ciko `66 11,48Q 0,155-0.6 m/s11,38
18 Stephan Van der Jagt AV `47 11,52Q -1.9 m/s11,28
19 Robert Kipp Ciko `66 11,56Q -1.9 m/s11,29
20 Aron Schott PAC 11,58q 0,203+0.2 m/s11,44
21 Merlijn va...ensbergen Haag 11,63q 0,169-1.1 m/s11,45
22 Steven Oosterkamp De Spartaan 11,67q -1.9 m/s11,47
23 Lars Mackenbach AV Sprint 11,68q -1.9 m/s11,56
24 Ruben Heijnen Zeeland 11,71 0,193-0.7 m/s11,49
25 Wietse Bosman AV Gouda 11,71 0,166+0.4 m/s11,60
26 Benjamin Coolen Haag 11,71 0,193-0.6 m/s11,38
27 Jereno Macnack AV Lycurgus 11,71q 0,178+0.4 m/s11,38
27 Lars Hogendoorn Altis 11,71 0,209-1.1 m/s11,56
29 Alexander Nijenhuis Haag 11,75 0,209+0.2 m/s11,77
30 Damian van Loo Climax 11,79 0,264+0.2 m/s11,59
31 Jim van t Schip AAV `36 11,88 0,182-1.1 m/s11,94
32 Thomas Weijers HLLM 11,88 0,187-0.6 m/s11,73
33 Joris Abelen Ciko `66 11,91 -1.9 m/s11,90
34 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 11,93 0,219-0.6 m/s11,71
35 Jair Melfor Rotterdam 12,01 -1.9 m/s11,79
36 Rick van de Noort AAV `36 12,02 0,207-1.1 m/s11,78
37 Maxim Scholma AAV `36 12,09 0,169+0.4 m/s11,76
38 Erik Schipper Climax 12,10 0,208-0.7 m/s11,89
39 Koen Klunder AV Fortuna 12,33 0,193+0.4 m/s12,23
40 Mats den Hartog AAV `36 12,33 0,213-0.7 m/s11,84
41 Timo Van der Stoep DEM 12,39 0,192+0.2 m/s12,23
42 Jan Munning SPOB 12,46 0,306-0.6 m/s12,29

Uitslagen Jongens Junior B 100 meter

# Naam ResReactie OBP
1 Keitharo ...sterwolde Phanos 11,09Q 0,183+0.2 m/s10,68
2 Gino van Wijk AV Lycurgus 11,32Q 0,154-2.2 m/s10,64
3 Isiah Emanuelson PAC 11,33Q 0,199+0.2 m/s10,86
4 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 11,42Q 0,193-1.1 m/s10,86
5 Ties van Beek AV Sprint 11,42Q -0.8 m/s11,34
6 Mika Brouwer DKEV 11,47Q 0,329+0.2 m/s11,58
7 Jan Roelof Veyer Start `78 11,48Q 0,215+0.2 m/s11,47
8 Kosheen Miran Groningen 11,51Q -0.8 m/s11,10
9 Nsikak Ekpo Haag 11,53Q 0,177-0.6 m/s11,04
10 Cédric Fini AV Wijchen 11,55Q 0,187+0.2 m/s11,43
11 Jasper Oele PAC 11,57Q 0,230+0.2 m/s11,55
12 Jesse van Heijningen AV34 11,58Q 0,194-1.1 m/s11,57
13 Maurice Afognon ARV Ilion 11,60Q 0,177-1.1 m/s11,47
14 Marnix van der Burg Leiden 11,62Q 0,190-0.6 m/s11,38
15 Marijn Sloot AV Fortuna 11,73q 0,157+0.2 m/s11,86
16 Tobias van Ee GACH 11,73Q -0.8 m/s11,65
17 Milan Sonnemans Helden 11,74q 0,190+0.2 m/s11,78
18 Lars Dauw ARV Ilion 11,76Q 0,183-0.6 m/s11,63
19 Robin van Kooij PAC 11,80q 0,237-1.1 m/s11,75
20 Marien Sips AV `40 11,81q 0,130-1.1 m/s11,83
21 Max Botschuijver Climax 11,82q -0.8 m/s11,71
22 Romello Christiaan AV Hera 11,90Q 0,224-2.2 m/s11,53
23 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 11,92q 0,211+0.2 m/s12,08
24 Enrique van Velzen PAC 11,94 -0.8 m/s11,98
25 Tim den Brave AAV `36 11,95 0,338+0.2 m/s12,15
26 Bart Van Zandwijk AV Atverni 11,96Q 0,170-2.2 m/s11,79
27 Timo den Hollander GVAC 11,99 0,162+0.2 m/s11,75
28 Dylan van Huizen SPWS 12,00 0,189+0.2 m/s11,80
29 Tigo Mesie AV34 12,03 0,197-0.6 m/s11,72
30 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 12,09 -0.8 m/s12,25
31 Stephen Haakmat AV Hera 12,09 0,200-2.2 m/s11,78
32 Thomas Bos AV Zeewolde 12,10 0,198+0.2 m/s12,04
33 Tobias Steevensz AV Passaat 12,11 0,198-2.2 m/s11,54
34 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 12,17 0,191-0.6 m/s12,22
35 Tomaz I Rooth Phanos 12,18 0,194-1.1 m/s12,07
36 Florian Va...er Dussen AV Impala 12,21 0,275-0.6 m/s11,87
37 Milan Mesie AV34 12,22 0,196-1.1 m/s12,18
38 Karunzio Koulen DEM 12,24 -0.8 m/s11,96
39 Nathan Wolff Phanos 12,25 0,147-0.6 m/s12,00
39 Damian Willems AV Jahn II 12,25 0,235-2.2 m/s12,09
41 Miro van Wieringen GACH 12,27 0,176-2.2 m/s12,13
42 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 12,38 0,160+0.2 m/s12,22
43 Lucas Man GACH 12,47 -0.8 m/s12,33
44 Noa Struyve DEM 12,75 0,202-0.6 m/s12,49

Uitslagen Meisjes Junior A 100 meter

# Naam ResReactie OBP
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 11,96Q -0.7 m/s11,82
2 Fréderique Post Haag 12,30Q 0,174+0.0 m/s12,04
3 Janine Verhaar PAC 12,31Q 0,175-1.4 m/s11,95
4 Anduella Kwasiba AV Jahn II 12,40Q 0,195+0.0 m/s12,60
5 Zoë Meyer AV Sprint 12,46q 0,186+0.0 m/s12,10
6 Nynke van den Heuvel AAC 12,57Q -0.7 m/s12,51
7 Kadidja Sangare AAV `36 12,62Q 0,157-1.4 m/s12,43
8 Christel Heuseveldt Climax 12,69q 0,247-1.4 m/s12,54
9 Merle Van Elzakker Spado 12,71 -0.7 m/s12,49
10 Janna Doumpas Eindhoven 12,89 0,209+0.0 m/s12,59
11 Emy Guikema Groningen 12,91 -0.7 m/s12,76
12 Milou Eijsbroek AV Phoenix 12,95 0,187-1.4 m/s12,73
13 Justine Fleming GACH 12,99 -0.7 m/s12,84
14 Silke Vonk AV Sprint 13,26 0,237-1.4 m/s13,04
15 Maeve Zuijlen AV Unitas 13,30 0,152+0.0 m/s13,05
16 Carlijn Helder Clytoneus 13,34 0,280+0.0 m/s13,10
17 Femke Janssen DEM 13,53 0,235-1.4 m/s13,28
18 Shannon Wempe AV34 13,90 -0.7 m/s13,60
19 Amina Schellekens Phanos 13,99 -0.7 m/s13,68

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter

# Naam ResReactie OBP
1 Nketia Seedo U-Track 12,51Q 0,187-1.3 m/s11,74
2 Sarah EA Itiola AV Feniks 12,63Q 0,210+0.1 m/s12,20
3 Nimah Lommerse De Spartaan 12,68Q 0,194-0.3 m/s12,62
4 Minke Bisschops AV Unitas 12,68Q 0,202-2.6 m/s11,80
5 Birgit Olislagers Maastricht 12,75Q 0,165+0.5 m/s12,39
6 Ilse Steigenga AV Lionitas 12,82Q 0,106-0.3 m/s12,67
7 Amber De Roo AV `40 12,83Q -1.2 m/s12,59
8 Sheenaï Muntslag AV Sprint 12,85Q 0,204+0.5 m/s12,69
9 Jessy Gravenbeek PAC 12,87Q -1.2 m/s12,69
10 Rosella van Keulen VAV 12,92Q 0,207+0.5 m/s13,17
11 Katja van Eetvelt RK HAV 12,98Q 0,222-1.3 m/s12,85
12 Annabel Paul AV Jahn II 13,04Q 0,258-0.3 m/s13,10
13 Daantje de Vet PH 13,04Q 0,205+0.1 m/s12,73
14 Luna Bernhard AV Sprint 13,05Q 0,203-1.3 m/s12,96
15 Sacha van Swam AV Wijchen 13,14Q -1.2 m/s13,08
16 Jyoti Tojo U-Track 13,16q 0,180+0.5 m/s13,06
17 Strea Ajise Haag 13,24q 0,218-1.3 m/s13,28
18 Nienke Meubermans PH 13,24q -1.2 m/s13,16
19 Sindy de Bruijn AKU 13,24Q 0,235+0.1 m/s13,06
20 Ilse Hogeveen HLLM 13,28Q 0,257-2.6 m/s12,80
20 Evelien va...Houweling De Gemzen 13,28q 0,180-0.3 m/s13,11
22 Dilay Yandi GACH 13,30q 0,308+0.1 m/s13,33
23 Mila Wacht AAV `36 13,30q 0,233+0.5 m/s13,39
24 Lotte Poelman Castricum 13,44 0,185-1.3 m/s13,32
25 Coos Veldpaus HLLS 13,46Q 0,214-2.6 m/s13,00
26 Sascha van Vliet AV Zaanland 13,48 0,157-0.3 m/s13,46
27 Lieke Cox PAC 13,54 0,276+0.1 m/s13,21
28 Isabel van Bokhoven PH 13,57 0,199-2.6 m/s13,21
29 Hedda van Dort Haag 13,61 0,238-2.6 m/s13,32
30 Melissa van Diepen Hollandia 13,62 -1.2 m/s13,56
31 Kira Hendriks SPWS 13,66 -1.2 m/s13,40
32 Laura Schnell HLLS 13,69 0,201-0.3 m/s13,43
33 Luca van Loon AV `40 13,78 -1.2 m/s14,43
34 Kim Brouwer HLLS 14,00 0,228+0.1 m/s13,72
35 Daphne Zintel AAV `36 14,00 0,302-1.3 m/s13,93
36 Ilse Cornelisse AV Zaanland 14,03 0,275-2.6 m/s13,75
37 Britt van ...gdenbergh Spado 14,07 0,174+0.5 m/s13,63
38 Laura Wilde NEAV 14,13 0,178+0.1 m/s14,15
39 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 14,18 0,379+0.5 m/s14,19
40 Rasmillea Latulola HAC `63 14,34 0,168-1.3 m/s13,95
41 Yoni Bas Castricum 14,46 0,380-2.6 m/s13,95