Uitslagen Jongens Pupil A1 Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Olaf Malda AV Phoenix 26,05 36,12 29,23 36,12 --- 511
2 Hugo Wouters U-Track 20,52 19,12 24,86 24,86 --- 382
3 Teije Harmens U-Track 20,98 24,81 24,80 24,81 --- 382
4 Marijn Wouters U-Track 20,06 24,02 23,15 24,02 --- 372
5 Borix Dix U-Track 23,98 23,78 23,74 23,98 --- 371
6 Julius Traas U-Track 21,89 23,47 20,43 23,47 --- 364
7 Pepijn Goodijk U-Track 20,78 17,76 21,29 21,29 --- 335
8 Salomon van Mierlo AV Phoenix - 10,79 17,90 17,90 --- 287
9 Gilles Bleijlevens U-Track 15,51 16,62 13,63 16,62 --- 268
10 Rembrandt Pool U-Track 10,16 10,19 15,67 15,67 --- 253
11 Ilian van Schaik AV Phoenix 14,78 13,52 12,55 14,78 --- 238
12 Eise Visser AV Phoenix 11,75 12,87 12,54 12,87 --- 206
13 Kavish Pherai U-Track - - 7,87 7,87 --- 107
Evan Van Eck AV Phoenix - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Jaouad Boussakout AV Phoenix 35,81 36,07 32,14 36,07 --- 511
2 Luke Hoogveld U-Track 28,18 34,50 32,21 34,50 --- 494
3 Jannick Breuker U-Track 32,41 28,54 29,39 32,41 --- 471
4 Rico Osnabrugge AV Phoenix 23,71 28,79 27,06 28,79 --- 430
5 Djibril Ndiaye AV Phoenix 27,01 23,22 25,78 27,01 --- 409
6 Thomas Mooi AV Phoenix 25,58 25,59 26,40 26,40 --- 401
7 Quinten van den Berg U-Track 23,92 26,38 23,09 26,38 --- 401
8 Christian Schwartz U-Track 22,51 21,50 23,50 23,50 --- 365
9 Koen Bruin AV Phoenix 18,85 16,72 17,09 18,85 --- 301
10 Yuri Vink AV Phoenix 18,39 16,99 16,87 18,39 --- 294
11 Idse van der Schoot U-Track 18,36 16,77 15,09 18,36 --- 294

Uitslagen Jongens Pupil B Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Luuk Emond U-Track 26,27 30,13 29,41 30,13 --- 446
2 Lode Sanders AV Phoenix X 23,41 21,10 23,41 --- 364
3 Janowa Weide U-Track 20,45 20,20 22,09 22,09 --- 346
4 Stijn Hoefnagels U-Track 19,14 18,78 19,79 19,79 --- 315
5 Luuk Evelein U-Track 15,19 X 9,46 15,19 --- 245
6 Teun Westein AV Phoenix 11,58 11,33 13,98 13,98 --- 225
7 Marten Strijker U-Track 8,91 10,63 7,94 10,63 --- 165
Maarten Streefkerk AV Phoenix - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Tijn Klarenbeek AV Phoenix 10,94 12,09 - 12,09 --- 192
2 Orion van Collem U-Track 10,83 10,97 11,52 11,52 --- 182
3 Guus Strijker U-Track 7,47 6,11 9,77 9,77 --- 148
4 Siem van Beusekom U-Track 6,07 9,45 7,49 9,45 --- 141
5 Boris Rep U-Track 6,56 7,45 5,12 7,45 --- 98
Rens Boogaard AV Phoenix - - - DNS --- 0
Ymaux Brosens U-Track - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil D Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Tim Rolvink AV Phoenix 15,45 15,26 10,02 15,45 --- 249
2 Mischa Geeve U-Track 13,85 14,95 12,72 14,95 --- 241
3 Ayso Malda AV Phoenix 10,04 10,42 X 10,42 --- 161
4 Samme Mooi AV Phoenix 5,99 6,37 7,62 7,62 --- 102

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Femi van Buuren AV Phoenix 20,16 14,73 21,59 21,59 --- 339
2 Nena Verdonk AV Phoenix 19,42 18,13 21,46 21,46 --- 338
3 Nora Jongboer AV Phoenix 15,08 12,24 17,17 17,17 --- 276
4 Elitsa Hersmus U-Track 13,27 15,64 14,13 15,64 --- 252
5 Josephine ...n Leeuwen U-Track 15,11 10,30 12,85 15,11 --- 244
6 Maissam N... Ben Mous U-Track 11,32 14,90 15,10 15,10 --- 244
7 Noëll Visser AV Phoenix 10,67 15,01 12,08 15,01 --- 242
8 Meike van der Burg AV Phoenix 11,82 13,14 12,75 13,14 --- 211
9 Hester Spelt AV Phoenix 11,90 12,80 12,25 12,80 --- 205
10 Flora Konings U-Track 12,04 9,17 9,94 12,04 --- 191
11 Anna Boerkamp U-Track 9,68 8,26 11,33 11,33 --- 178
Sija Sikkema U-Track - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Joyce Bikele U-Track 22,05 21,43 22,08 22,08 --- 346
2 Marte van 't Oever U-Track 19,02 17,43 17,28 19,02 --- 304
3 Alma Voorwinde U-Track 16,89 16,83 16,39 16,89 --- 272
4 Berit van Everdingen U-Track 14,68 9,10 16,84 16,84 --- 271
5 Iske Heijnes U-Track 12,70 14,43 12,63 14,43 --- 233
6 Evy Ten Brink AV Phoenix 12,01 13,48 14,27 14,27 --- 230
7 Sarah van der Dussen AV Phoenix 13,46 9,38 6,41 13,46 --- 216
8 Sarah El kadi U-Track 12,27 11,67 X 12,27 --- 195

Uitslagen Meisjes Pupil B Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Nynke Veerman U-Track 15,64 19,68 19,54 19,68 --- 313
2 Annabel Haan U-Track 16,57 16,74 15,91 16,74 --- 270
3 Dana Weisscher AV Phoenix 13,42 9,92 7,80 13,42 --- 216
4 Lina Salma El Bennay AV Phoenix 12,19 12,02 12,58 12,58 --- 201
5 Kathelijne...er Huurne U-Track 9,87 11,86 10,06 11,86 --- 188

Uitslagen Meisjes Pupil C Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Livia Damhuis AV Phoenix 12,94 14,06 13,07 14,06 --- 226
2 Zoë Breuker U-Track 11,23 12,61 11,02 12,61 --- 201
3 Jula Hendriksen AV Phoenix 10,64 - 8,20 10,64 --- 165
4 Rosanne van Aken AV Phoenix 5,68 7,75 4,83 7,75 --- 105
5 Thomasina Sangers U-Track 7,21 - 5,63 7,21 --- 92
6 Lies Spronk U-Track 5,79 6,39 6,26 6,39 --- 73

Uitslagen Meisjes Pupil D Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Fenna Rink AV Phoenix 10,26 10,14 9,21 10,26 --- 158
2 Quirine Winkel U-Track 8,52 X 7,62 8,52 --- 122
3 Zee de Kiefte AV Phoenix 6,07 7,69 4,20 7,69 --- 103
4 Diya Ramsaran U-Track 5,39 4,30 4,71 5,39 --- 47