Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Olaf Malda AV Phoenix 9,70 -1.0 m/s--- 526
2 Salomon van Mierlo AV Phoenix 9,95 -1.0 m/s--- 486
3 Julius Traas U-Track 10,02 -1.1 m/s--- 475
4 Eise Visser AV Phoenix 10,25 -1.1 m/s--- 441
5 Kavish Pherai U-Track 10,39 -1.1 m/s--- 420
6 Marijn Wouters U-Track 10,48 -1.1 m/s--- 408
7 Teije Harmens U-Track 10,52 -1.0 m/s--- 402
8 Borix Dix U-Track 10,57 -1.0 m/s--- 395
9 Hugo Wouters U-Track 10,94 -1.1 m/s--- 346
10 Rembrandt Pool U-Track 11,19 -1.1 m/s--- 315
11 Pepijn Goodijk U-Track 11,28 -1.0 m/s--- 304
12 Gilles Bleijlevens U-Track 11,49 -1.0 m/s--- 279
13 Ilian van Schaik AV Phoenix 11,57 -1.1 m/s--- 270
Evan Van Eck AV Phoenix DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Djibril Ndiaye AV Phoenix 9,51 -1.4 m/s--- 557
2 Jaouad Boussakout AV Phoenix 9,72 -1.4 m/s--- 522
3 Jannick Breuker U-Track 9,81 -1.4 m/s--- 508
4 Christian Schwartz U-Track 9,82 -1.4 m/s--- 506
5 Luke Hoogveld U-Track 10,08 -1.0 m/s--- 466
6 Quinten van den Berg U-Track 10,50 -1.4 m/s--- 405
7 Thomas Mooi AV Phoenix 10,61 -1.0 m/s--- 390
8 Rico Osnabrugge AV Phoenix 10,77 -1.0 m/s--- 368
9 Koen Bruin AV Phoenix 10,83 -1.0 m/s--- 360
10 Yuri Vink AV Phoenix 10,90 -1.0 m/s--- 351
11 Idse van der Schoot U-Track 11,25 -1.4 m/s--- 307

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Dajo Borgonjen U-Track 9,17 -1.0 m/s--- 517
2 Sanne Langedijk U-Track 9,20 -2.3 m/s--- 512
3 Anna Ingen-Housz U-Track 9,35 -1.0 m/s--- 485
4 Agnes Kouadio U-Track 9,55 -2.3 m/s--- 450
5 Laia Bruggink AV Phoenix 9,63 -1.0 m/s--- 437
6 Anna Versteden AV Phoenix 9,88 -2.3 m/s--- 397
6 Fenne Van Everdingen U-Track 9,88 -1.0 m/s--- 397
8 Willemijn Leiner U-Track 10,08 -2.3 m/s--- 366
9 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 10,37 -1.0 m/s--- 323
10 Fiep Janssen U-Track 10,73 -1.0 m/s--- 273
11 Anna Kompier AV Phoenix 10,83 -2.3 m/s--- 260
12 Bobbie van Vulpen AV Phoenix 11,14 -2.3 m/s--- 221
13 Sophie Zomer AV Phoenix 11,26 -2.3 m/s--- 206
14 Annelot van Aken AV Phoenix 11,42 -1.0 m/s--- 187
15 Diede Slaman AV Phoenix 11,90 -2.3 m/s--- 133
Noa Hoogendoorn U-Track DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Josephine ...n Leeuwen U-Track 9,83 -0.7 m/s--- 505
2 Nora Jongboer AV Phoenix 9,89 -2.4 m/s--- 495
3 Flora Konings U-Track 10,37 -2.4 m/s--- 423
4 Maissam N... Ben Mous U-Track 10,64 -0.7 m/s--- 386
5 Femi van Buuren AV Phoenix 10,69 -2.4 m/s--- 379
6 Meike van der Burg AV Phoenix 10,77 -2.4 m/s--- 368
7 Noëll Visser AV Phoenix 10,87 -0.7 m/s--- 355
8 Elitsa Hersmus U-Track 11,15 -2.4 m/s--- 320
9 Nena Verdonk AV Phoenix 11,23 -0.7 m/s--- 310
10 Hester Spelt AV Phoenix 11,44 -0.7 m/s--- 285
11 Anna Boerkamp U-Track 13,10 -2.4 m/s--- 114
Sija Sikkema U-Track DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Joyce Bikele U-Track 9,27 -0.6 m/s--- 599
2 Iske Heijnes U-Track 10,50 -0.6 m/s--- 405
3 Sarah van der Dussen AV Phoenix 10,54 -0.6 m/s--- 399
4 Sarah El kadi U-Track 10,57 -0.6 m/s--- 395
5 Berit van Everdingen U-Track 10,58 -0.6 m/s--- 394
6 Evy Ten Brink AV Phoenix 10,66 -0.6 m/s--- 383
7 Marte van 't Oever U-Track 10,73 -0.6 m/s--- 373
8 Alma Voorwinde U-Track 11,00 -0.6 m/s--- 338