Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Twan de Vries AV `40 3:26,50 ---
2 Stephan va...den Bosch AV `40 3:29,40 ---
3 Timo Vesters AV `40 3:38,70 ---
4 Daniël Lechner AV `40 3:41,50 ---
5 Thomas Bonnet AV `40 3:45,30 ---
6 Silvester Hendriks AV `40 4:01,10 ---
7 Luuk Doodeman AV `40 4:02,00 ---
Timo Koot AV `40 DNS ---


Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter (los onderdeel)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Guus Doodeman AV `40 3:32,70 --- 563
2 Lars de Block AV `40 3:37,20 --- 536
3 Sietse Kruizinga AV `40 3:44,20 --- 496
4 Andre Dias Scarano AV `40 3:50,40 3:49,00 463
5 Merijn Stuijt AV `40 4:07,50 --- 380
6 Sven Fischer AV `40 4:13,90 --- 352
7 Daniel Bouwman AV `40 4:24,90 --- 306
8 Joe Sluis AV `40 4:31,40 --- 281
Floris Meewisse AV `40 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Milan van Holsteijn AV `40 3:26,30 --- 603
2 Mick Boekestijn AV `40 3:40,50 --- 517
3 Zeb van Elk AV `40 3:50,90 --- 460
4 Martijn van der Loo AV `40 3:57,20 --- 428
5 Luca de Kok AV `40 4:22,10 --- 318
6 Bram Staal AV `40 4:43,10 --- 239
Sybrand Adema AV `40 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stijn Heitkamp AV `40 3:40,50 --- 517
2 Amin Hamoumi AV `40 3:56,80 --- 430
3 Robin van Holsteijn AV `40 3:59,80 --- 416
4 Viggo van Holsteijn AV `40 4:04,80 --- 392
5 Lars Duijnisveld AV `40 4:18,00 --- 334
6 Leon Van Dijk AV `40 4:18,50 --- 332
7 Luc den Boer AV `40 4:19,00 --- 330
8 Pepijn Leisink AV `40 4:38,10 --- 257
9 Roan Unk AV `40 5:21,30 --- 123

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Selena De Jong AV `40 3:46,70 --- 482
2 Aila Derks AV `40 3:55,70 --- 436
3 Anouk Spee AV `40 4:02,50 --- 403
4 Mette Quist AV `40 4:07,50 --- 380
5 Roxan Schellenbach AV `40 4:09,70 --- 370
6 Wieke Joon AV `40 4:11,70 --- 361
7 Maite Hoekstra AV `40 4:19,50 --- 328
8 Roos van Drunen AV `40 4:23,00 --- 314

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Pippa Chadwick AV `40 3:23,30 --- 623
2 Tess Homan AV `40 3:38,50 --- 528
3 Ymke Wubben AV `40 3:54,70 --- 441
4 Rosa Straub AV `40 4:09,80 --- 370
5 Indy Lammers AV `40 4:32,80 --- 276
Paulina Wenninger AV `40 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Julia Stemvers AV `40 4:03,80 --- 397
2 Cassidy van Maaren AV `40 4:16,90 --- 339
3 Meike Schenkels AV `40 4:18,50 --- 332
4 Nora Wassenaar AV `40 4:18,70 --- 331
5 Fay Vogelaar AV `40 4:29,30 --- 289
6 Livvy Lammers AV `40 4:35,00 --- 268