Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Floris Brinkman AV34 5,68 +0.0 m/s5,76 519
2 Lars van Vught Altis 5,66 +0.0 m/s--- 514
3 Hanke Pijlman Castricum 5,36 +0.0 m/s--- 453
4 Rick van de Noort AAV `36 5,19 +0.0 m/s--- 419
5 Niels de Groot AAV `36 1,69 +0.0 m/s--- 0

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Noud van de Mast AV34 6,12 +1.8 m/s6,13 613
2 Twan van Rijn AAV `36 5,95 -1.6 m/s6,01 576
3 Thijs Vlugt KAV Holland 5,89 +0.5 m/s--- 563
4 Djamell van Veen DVTR 5,52 +0.0 m/s5,11 485
5 Raf Baerveldt AVON 5,51 +0.0 m/s--- 483
6 Kyan Krol AAV `36 5,16 +0.0 m/s--- 413
7 Yoeri Verburg HLLM 5,08 +0.0 m/s5,35 398
7 Dylan Feteridge HLLM 5,08 +0.0 m/s--- 398
9 Djimon de Groot Almere `81 4,93 -0.9 m/s--- 369
10 Quinten Wormer Haag 4,76 -0.6 m/s--- 337
11 Joël Brandsma Almere `81 4,69 +0.7 m/s--- 324

Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Aiden Bareman Voorne 5,78 +1.6 m/s5,20 770
2 Lennart Boogaard AV Hera 5,45 -1.5 m/s--- 708
3 Joris IJzinga Altis 5,28 +0.0 m/s5,31 675
4 David Pronk Haag 5,24 +0.8 m/s--- 668
5 Mike Wennekes De Liemers 5,01 -0.2 m/s--- 623
6 Roy Deijkers AV Zaanland 4,94 +0.6 m/s--- 609
7 Kevin Breumelhof ARV Ilion 4,91 +0.0 m/s4,73 603
8 Yarno Dijkman NEAV 4,86 +1.4 m/s--- 593
9 Tijn Berendsen De Liemers 4,76 +0.1 m/s4,86 572
10 Finn Rademaker AV Aalsmeer 4,63 +0.8 m/s--- 546
11 Vincent Franken De Spartaan 4,55 +0.0 m/s4,57 529
12 Thijn Dorrestein GACH 4,52 +0.5 m/s--- 523
13 Jules Roelfsema KAV Holland 4,50 +0.3 m/s--- 519
14 Julian Bik KAV Holland 4,42 +0.6 m/s--- 502
15 Nick Duinkerken De Spartaan 4,33 -0.7 m/s4,62 484
16 Bruno Bangu De Spartaan 4,15 +0.0 m/s--- 448

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Thom Kortenoever Typhoon 5,75 +0.0 m/s5,69 764
2 Marnix Hettema De Spartaan 5,68 +0.8 m/s5,79 751
3 Justin van Dooren Haag 5,46 +0.0 m/s--- 710
4 Kim Alofsen Startbaan 5,21 +0.0 m/s--- 662
5 Rutger Boxman HLLM 5,08 +1.4 m/s5,22 636
6 Sander Buikman AV Edam 4,95 +0.0 m/s4,77 611
7 Siebe Pals AV Feniks 4,94 -0.1 m/s4,87 609
8 Joas van Hellemondt Leiden 4,89 +0.2 m/s--- 599
9 David Vroegindeweij GACH 4,87 -0.2 m/s--- 595
10 Ali Cisse AV Feniks 4,84 +0.0 m/s--- 589
10 Govanni Cozijn De Spartaan 4,84 +0.0 m/s4,70 589
12 Ivar Pijnenburg GACH 4,66 +1.4 m/s--- 552
13 Jorik Bokelman GACH 4,59 +1.2 m/s4,75 537
14 Max Birdja Haag 4,57 +1.0 m/s--- 533
15 Thomas Fructus AV 1923 4,40 +0.0 m/s4,21 498
16 Rens Altorf De Spartaan 4,18 +0.0 m/s4,39 454
17 Pepijn Klinkert Startbaan 4,13 +0.2 m/s--- 444

Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Manne Baan Leiden 4,41 +0.7 m/s4,53 500
2 Liam Jongejan Phanos 4,36 +0.9 m/s--- 490
3 Miguel Babeliowsky Phanos 4,09 +0.0 m/s--- 436
3 Florian Hasse Startbaan 4,09 +0.0 m/s--- 436
5 Davey Ouwehand Leiden 4,06 +0.0 m/s4,20 430
6 Richard de Kort Leiden 4,04 +1.3 m/s--- 426
6 Mick van Veen Olympus `70 4,04 +1.8 m/s4,41 426
8 Koen Tijhaar Startbaan 4,02 +0.1 m/s--- 422
9 Boris van Zwam GACH 3,98 +0.9 m/s--- 414
10 Thijmen Dijkman NEAV 3,97 -0.7 m/s--- 412
11 Tobias Pierik Startbaan 3,91 +2.3 m/s--- 400
11 Joep den Dulk Leiden 3,91 +1.0 m/s--- 400
13 Mikai Snoek KAV Holland 3,72 +0.4 m/s3,83 362
14 Ivar Spiering Trackstars 3,66 +1.3 m/s--- 350
15 Florian Bloemheuvel De Spartaan 3,64 +2.2 m/s3,80 346
16 Bjorn Post Startbaan 3,49 +1.3 m/s--- 316
17 Hugo Post Phanos 3,48 +0.0 m/s--- 314
18 Ruben Bakker Startbaan 3,43 +1.1 m/s--- 304
18 Steven Waasdorp Startbaan 3,43 +0.0 m/s--- 304
20 Floris van Tuijl Almere `81 3,40 +0.0 m/s3,60 298

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Bryan Duff AV Sparta 4,92 +0.0 m/s--- 605
2 Wesley Monster Voorne 4,76 +0.0 m/s4,53 572
3 Philip Walraven Altis 4,56 +0.3 m/s4,51 531
4 Florian Vriezen GACH 4,46 -1.5 m/s5,02 510
5 Quinten Geleynse AV Lionitas 4,41 -1.3 m/s--- 500
6 Ryan Heeren AV Spiridon 4,35 +0.0 m/s--- 488
7 Willem Hammink Phanos 4,34 -2.7 m/s--- 486
8 Rogier Groeneweg Altis 4,27 +0.0 m/s4,42 472
9 Daniel Lu...cheurleer Phanos 4,24 -1.1 m/s3,86 466
10 Friso Koedijk Phanos 4,18 -0.8 m/s--- 454
11 Finn van Ek HLLS 4,16 +1.3 m/s--- 450
12 Ids Kok Phanos 4,13 -1.3 m/s3,85 444
13 Emil de Graaf Phanos 4,08 +0.0 m/s4,04 434
14 Sam van der Aar DEM 4,07 +0.3 m/s--- 432
15 Jorai Verboom HLLM 4,04 +0.0 m/s3,82 426
15 TITUS Nartey AV Feniks 4,04 +0.8 m/s--- 426
17 Youri Feijt De Spartaan 3,99 -1.2 m/s--- 416
18 Finn Leukel De Spartaan 3,80 -1.0 m/s--- 378
19 Floris Steenvoorden De Spartaan 3,75 +1.2 m/s--- 368
20 Eelco Korstjens Startbaan 3,68 +0.5 m/s--- 354

Uitslagen Masters Vrouwen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 5,14 +0.1 m/s--- 668

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jokèh Engelhart BM AAV `36 5,22 +0.0 m/s--- 620
2 Sanne van Drunen Almere `81 4,77 +0.5 m/s--- 498
3 Simone Winter AV Lycurgus 4,56 +0.4 m/s--- 443
4 Anina van Zyl Zuid-Afrika 4,50 +0.6 m/s4,74 428
5 Mila Kuller NEAV 4,19 +0.0 m/s--- 352

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam P1P2Res OBPPunten totaal
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 5,63 5,63 +0.0 m/s5,43 738
2 Jonne Siebrand Isala `96 4,94 4,94 +0.1 m/s5,05 543
3 Cindy Hofstede DVTR 4,75 4,75 +0.2 m/s4,64 492
4 Joyce Menick HLLM 4,73 4,73 -0.7 m/s4,94 487
5 Silke van der Zwaag HRRR 4,54 4,54 +1.0 m/s4,93 438
6 Ilse van der Marel AAV `36 4,53 - 4,53 +0.0 m/s4,75 436
7 Amy Walraven Altis 4,45 4,45 +1.7 m/s4,88 416
8 Mandy Duinkerken De Spartaan 4,43 4,43 +1.2 m/s4,59 411
9 Jelena Storm Almere `81 4,36 4,36 +1.0 m/s--- 393
10 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 4,27 4,27 +0.7 m/s--- 371
11 Kim Lutgendorp Almere `81 4,04 4,04 +0.5 m/s--- 317

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Isis Ferrier Haag 5,06 +1.9 m/s--- 632
2 Alyshia Kavehercy NEAV 4,92 +1.2 m/s5,08 605
3 Ashley Boldewijn AV Feniks 4,90 +0.3 m/s4,77 601
4 Nikki Ravelli KAV Holland 4,79 +1.6 m/s4,98 578
5 Isa van Si...rtensdijk Altis 4,60 +0.0 m/s4,62 540
6 Boglarka ...rekgyarto Swift 4,58 +0.3 m/s4,85 535
7 Xiomayra Pengel AV Feniks 4,50 +0.1 m/s--- 519
8 Anouk van Jeveren Scorpio 4,46 -1.9 m/s--- 510
9 Isabel van den Berg Phanos 4,41 +0.0 m/s4,73 500
10 Bente Tuil Hollandia 4,39 +0.0 m/s4,57 496
11 Marit Snoek KAV Holland 4,36 +0.0 m/s4,22 490
12 Jasmijn Raes Phanos 4,29 -1.3 m/s4,18 476
12 Mette Lakeman AAC 4,29 +0.0 m/s3,77 476
14 Laura Hasse Startbaan 4,24 +1.5 m/s--- 466
15 Sophie Sund Startbaan 4,22 +0.2 m/s--- 462
15 Rosalie van Wouwen Haag 4,22 -0.3 m/s4,55 462
17 Anouk van der Meer De Spartaan 4,00 +0.1 m/s--- 418
18 Roanna Geleijn De Spartaan 3,89 +0.8 m/s--- 396
19 Jente Leeuwangh AV Lionitas 3,88 +0.0 m/s--- 394
20 Iris Turksema SPLS 3,52 -0.4 m/s--- 322

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Babs Koeman AV Haarlem 5,07 +0.0 m/s--- 634
2 Jetske Meijer Altis 4,98 +0.0 m/s5,20 617
3 Romee van Dam Phanos 4,92 +0.0 m/s--- 605
4 Marieke Moonen De Spartaan 4,68 -0.3 m/s4,90 556
5 Elka Wybenga Altis 4,64 -1.1 m/s4,80 548
6 Antonia Benevento Phanos 4,61 +0.0 m/s4,61 542
7 Suus Altorf De Spartaan 4,55 +0.0 m/s4,22 529
8 Anna Hovinga AV Haarlem 4,52 -0.3 m/s--- 523
9 Ava Meijerink Haag 4,43 +0.0 m/s--- 504
10 Marije Brouwer HRRR 4,33 +0.0 m/s4,30 484
11 Lianka Wit Hollandia 4,28 +0.0 m/s4,76 474
12 Julia van Riswijk De Liemers 4,22 +0.0 m/s4,31 462
13 Tessa de Wit De Spartaan 4,11 -2.2 m/s4,39 440
14 Daphne Legerstee Trackstars 4,02 +0.0 m/s--- 422
14 Faith van Dam SPLS 4,02 -1.3 m/s--- 422
16 Maria Kuipers Phanos 3,98 +0.0 m/s3,91 414
16 Jente Blok De Spartaan 3,98 -1.2 m/s--- 414
18 Nikki van Tienderen HLLM 3,86 +0.0 m/s--- 390

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Anneloes v... Erkelens Fit 4,29 -1.1 m/s--- 476
2 Veronique Veldhuis AV Feniks 4,23 -0.8 m/s--- 464
3 Chevelle Brown AV Feniks 4,15 +0.0 m/s--- 448
4 Puck Bronkhorst Phanos 4,12 +0.0 m/s--- 442
5 Hannah den Breejen Phanos 4,10 +0.0 m/s--- 438
6 Sienna Smit DEM 4,08 +0.4 m/s--- 434
6 Fiene Rosendaal DEM 4,08 -1.5 m/s--- 434
8 Djayla Hoek AV Sprint 3,98 +0.0 m/s--- 414
9 Lisemijn v...den Bosch Phanos 3,93 -1.0 m/s3,79 404
10 Jolie Baerveldt AVON 3,90 -3.1 m/s4,10 398
11 Rosa Matthijssen Phanos 3,82 +0.4 m/s--- 382
12 Anne Favre Leiden 3,67 +2.6 m/s3,65 352
13 Djuna Gersen Startbaan 3,61 -0.5 m/s--- 340
14 Julia Pieterse De Spartaan 3,51 -2.6 m/s--- 320
15 Maxime Zschuschen Startbaan 3,50 -0.5 m/s--- 318
16 Sacha Oostenbrug Startbaan 3,48 -1.2 m/s--- 314
17 Wende Schuurman Startbaan 3,43 +0.0 m/s--- 304
18 Melissa van Velzen SAV 3,32 +0.0 m/s--- 282
19 Indy van Tienderen HLLM 3,27 +0.0 m/s--- 272
20 Irrena Gurmu Startbaan 3,04 +0.0 m/s--- 226
21 Ellenoor Walboomers Startbaan 2,52 -0.2 m/s--- 122

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 4,80 +0.0 m/s--- 580
2 Jinte Braas SAV 4,73 +0.3 m/s--- 566
3 Yara de Boer AV Lionitas 4,54 +2.1 m/s4,47 527
4 Charlotte Buwalda Phanos 4,24 -1.7 m/s--- 466
5 Luna Pedemonte Olympus `70 4,10 +0.0 m/s--- 438
6 Vera Lutgendorp Almere `81 4,09 -0.5 m/s--- 436
7 Tess van Zuilen Phanos 4,01 +0.0 m/s--- 420
8 Eva Kok Voorne 3,91 -0.9 m/s4,45 400
9 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 3,85 -1.6 m/s--- 388
10 Saar Visser Phanos 3,83 +0.2 m/s3,76 384
11 Cecilia Lima CAV Energie 3,78 +1.2 m/s3,98 374
12 Lotte Kes AKU 3,74 +0.0 m/s--- 366
13 Kaitlyn van Dongeren SAV 3,69 +0.0 m/s3,26 356
14 Maud Van Bentem AV NOP 3,59 -1.3 m/s3,94 336
15 Fanny den Uyl Startbaan 3,51 +0.0 m/s--- 320
16 Mila de Bruin AV Lycurgus 3,50 -2.1 m/s--- 318
17 Femke Zwaan Leiden 3,31 -0.3 m/s3,57 280
18 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 3,28 -1.0 m/s--- 274
19 Lexie Romme AKU 3,21 +0.8 m/s--- 260
20 Gwendolyn van Drunen Almere `81 3,14 -0.1 m/s--- 246
21 Sietske Evovo Trackstars 3,01 -0.5 m/s--- 220
Blessin Uiterwijk Almere `81 --- ---

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lauri Hulleman DVTR 7,12 +0.7 m/s7,22 842
2 Steven Eleonora Phanos 6,74 -0.6 m/s6,60 753
3 Joppe Stokvis Altis 6,38 +1.3 m/s6,55 670
4 Wim Vonk Altis 6,28 +0.0 m/s6,09 648
5 Gijs Langkamp HLLS 6,22 +0.9 m/s--- 635
6 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 6,03 +0.0 m/s6,46 593
7 Arthur van Essen Altis 5,80 +1.4 m/s6,13 544

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nele van den Broek GACH 5,48 +0.0 m/s--- 694
2 Manon Schoop AV NOP 5,42 +0.7 m/s5,59 677
3 Iris de Ruiter AV 1923 5,32 +0.4 m/s--- 648
4 Lisanne Brouwer Flevo Delta 5,30 +0.6 m/s5,44 643
5 Joanny Loeffen ARV Ilion 5,24 +0.2 m/s--- 626
6 Danielle Spek AV34 5,12 +0.2 m/s5,43 592
7 Samyre Wieles Altis 4,88 +1.4 m/s5,14 527
8 Merel Wevers DAV Kronos 4,81 +0.0 m/s5,38 508
9 Mariska Klaver Flevo Delta 4,71 +1.2 m/s--- 482
10 Renée Bohnsack AV34 4,44 +0.4 m/s--- 413
11 Yoka Hubers AV34 4,31 +0.0 m/s--- 381
12 Jill de Gier AV Phoenix 4,05 +0.0 m/s--- 319