Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Niels de Groot AAV `36 12,28 --- 623
2 Lars van Vught Altis 11,33 --- 566
3 Rick van de Noort AAV `36 10,32 --- 505
4 Floris Brinkman AV34 10,15 10,64 495
5 Hanke Pijlman Castricum 9,31 --- 444

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Raf Baerveldt AVON 11,84 --- 597
2 Twan van Rijn AAV `36 11,80 11,82 594
3 Djamell van Veen DVTR 10,89 10,09 539
4 Dylan Feteridge HLLM 10,78 --- 533
5 Kyan Krol AAV `36 10,65 --- 525
6 Quinten Wormer Haag 10,50 --- 516
7 Thijs Vlugt KAV Holland 10,16 --- 495
8 Noud van de Mast AV34 10,15 10,32 495
9 Yoeri Verburg HLLM 9,81 10,13 474
10 Joël Brandsma Almere `81 8,86 --- 417
11 Djimon de Groot Almere `81 8,00 --- 366

Uitslagen Masters Vrouwen Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 9,55 --- 523

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jokèh Engelhart BM AAV `36 9,23 --- 479
2 Simone Winter AV Lycurgus 8,84 --- 454
3 Mila Kuller NEAV 8,08 --- 405
4 Sanne van Drunen Almere `81 7,79 --- 386
5 Anina van Zyl Zuid-Afrika 7,54 10,98 370

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 11,45 11,72 590
2 Alyshia Kavehercy NEAV 10,65 10,83 553
3 Isa van Si...rtensdijk Altis 9,82 9,75 514
4 Jente Leeuwangh AV Lionitas 9,66 --- 506
5 Anouk van der Meer De Spartaan 9,43 --- 495
6 Bente Tuil Hollandia 9,40 8,58 493
7 Ashley Boldewijn AV Feniks 9,23 9,02 485
8 Isabel van den Berg Phanos 9,00 10,92 473
9 Marit Snoek KAV Holland 8,83 8,30 465
10 Nikki Ravelli KAV Holland 8,65 8,28 455
11 Isis Ferrier Haag 8,31 --- 438
12 Rosalie van Wouwen Haag 8,25 8,26 434
13 Anouk van Jeveren Scorpio 8,03 --- 423
14 Sophie Sund Startbaan 7,84 --- 412
15 Xiomayra Pengel AV Feniks 7,77 --- 409
16 Iris Turksema SPLS 7,46 --- 392
17 Laura Hasse Startbaan 7,09 --- 371
18 Roanna Geleijn De Spartaan 6,50 --- 336
19 Mette Lakeman AAC 6,14 6,75 315
20 Jasmijn Raes Phanos 6,10 6,41 312

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Chevelle Brown AV Feniks 11,77 --- 604
2 Rosa Matthijssen Phanos 9,23 --- 485
3 Hannah den Breejen Phanos 8,54 --- 450
4 Jolie Baerveldt AVON 8,35 9,61 440
5 Anneloes v... Erkelens Fit 8,17 --- 430
6 Melissa van Velzen SAV 8,16 --- 430
7 Veronique Veldhuis AV Feniks 7,92 --- 417
8 Maxime Zschuschen Startbaan 7,80 --- 410
9 Sienna Smit DEM 7,40 --- 388
10 Puck Bronkhorst Phanos 7,18 --- 376
11 Lisemijn v...den Bosch Phanos 6,96 7,83 363
11 Julia Pieterse De Spartaan 6,96 --- 363
13 Fiene Rosendaal DEM 6,78 --- 353
14 Anne Favre Leiden 6,68 7,00 347
15 Djuna Gersen Startbaan 6,36 --- 328
16 Indy van Tienderen HLLM 6,24 --- 321
17 Djayla Hoek AV Sprint 6,10 --- 312
18 Irrena Gurmu Startbaan 5,96 --- 303
19 Wende Schuurman Startbaan 5,83 --- 295
20 Sacha Oostenbrug Startbaan 5,72 --- 288
21 Ellenoor Walboomers Startbaan 5,64 --- 283

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luna Pedemonte Olympus `70 11,46 --- 590
2 Lana Broers AV Hylas 10,88 --- 564
3 Vera Lutgendorp Almere `81 10,50 --- 546
4 Yara de Boer AV Lionitas 10,15 11,08 530
5 Charlotte Buwalda Phanos 9,30 --- 488
6 Maud Van Bentem AV NOP 9,05 9,35 476
7 Femke Zwaan Leiden 9,01 9,52 474
8 Cecilia Lima CAV Energie 8,77 9,27 461
9 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 8,68 --- 457
10 Kaitlyn van Dongeren SAV 8,63 9,09 454
11 Eva Kok Voorne 8,51 8,77 448
12 Mila de Bruin AV Lycurgus 8,44 --- 444
12 Jinte Braas SAV 8,44 --- 444
14 Lotte Kes AKU 7,48 --- 393
15 Fanny den Uyl Startbaan 7,41 --- 389
16 Sietske Evovo Trackstars 7,13 --- 373
17 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 6,62 --- 343
18 Tess van Zuilen Phanos 6,32 --- 326
19 Lexie Romme AKU 6,14 --- 315
20 Gwendolyn van Drunen Almere `81 5,97 --- 304
21 Saar Visser Phanos 5,87 --- 298
Blessin Uiterwijk Almere `81 --- ---

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Gijs Langkamp HLLS 13,19 --- 679
2 Wim Vonk Altis 12,11 12,19 613
3 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 12,09 11,63 612
4 Steven Eleonora Phanos 11,77 11,49 592
5 Lauri Hulleman DVTR 11,65 11,50 585
6 Joppe Stokvis Altis 10,28 11,61 502
7 Arthur van Essen Altis 8,95 10,12 423