Uitslagen Jongens Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Per Bakker AV PEC 1910 1:50,11 1:55,00 646
2 Zeb Tesselaar AV Hera 1:52,98 1:53,70 608
3 Luuk Boutkan Olympus `70 1:55,40 1:58,01 579
4 Florian Va...den Bosch Phanos 1:55,93 --- 572
5 Julian Short Phanos 1:56,45 1:55,08 566
6 Jarit Kershof Startbaan 2:00,94 --- 515
7 Jayden Boldewijn AV Feniks 2:03,14 2:14,43 491
8 Sven de Haas SAV 2:03,44 2:03,10 488
9 Ryan Waasdorp Startbaan 2:23,24 --- 308
10 Herman van der Weij Startbaan 2:24,48 --- 299
11 Kas Wijbenga Startbaan 2:29,01 --- 265
12 Niels van Ginkel Startbaan 2:59,35 --- 83

Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Diede Schotsman AV Zuidwal 1:47,48 1:50,00 681
2 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 1:50,25 --- 644
3 Joe van Veen Olympus `70 1:56,65 --- 564
4 Marciano Verzijden Startbaan 2:02,94 --- 493
5 Stef Wijbenga Startbaan 2:13,17 --- 393
6 Mitchel Monster Voorne 2:15,17 2:24,17 375
7 Tijn Zwerver Startbaan 2:15,59 --- 372

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Leon den Ouden Startbaan 1:57,96 --- 549
2 Maximilian van Buren Startbaan 2:10,60 --- 417
3 Daniel Hall AV Zuidwal 2:20,94 --- 327
4 Ian van Uytrecht Startbaan 2:25,29 --- 293
5 Gijs Zwerver Startbaan 2:27,68 --- 275
Marijn van den Bosch Phanos DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fiene Rosendaal DEM 1:48,67 --- 565
2 Djayla Hoek AV Sprint 1:51,39 --- 529
3 Jolie Baerveldt AVON 1:54,38 1:56,90 491
4 Hannah den Breejen Phanos 1:56,01 --- 471
5 Anneloes v... Erkelens Fit 1:57,77 --- 451
6 Maxime Zschuschen Startbaan 1:59,18 --- 435
7 Julia Pieterse De Spartaan 1:59,41 2:01,49 432
8 Lisemijn v...den Bosch Phanos 2:00,81 2:05,87 416
9 Puck Bronkhorst Phanos 2:01,38 --- 410
10 Djuna Gersen Startbaan 2:02,30 --- 400
11 Chevelle Brown AV Feniks 2:06,85 --- 353
12 Sienna Smit DEM 2:09,03 --- 332
13 Sacha Oostenbrug Startbaan 2:13,12 --- 294
14 Anne Favre Leiden 2:14,00 2:24,20 286
15 Irrena Gurmu Startbaan 2:16,57 --- 263
16 Veronique Veldhuis AV Feniks 2:18,80 --- 244
17 Ellenoor Walboomers Startbaan 2:19,50 --- 238
18 Indy van Tienderen HLLM 2:24,30 --- 200
19 Melissa van Velzen SAV 2:45,28 --- 59
Wende Schuurman Startbaan DNS --- 0
Rosa Matthijssen Phanos DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jinte Braas SAV 1:38,69 --- 714
2 Lana Broers AV Hylas 1:44,86 1:50,76 618
3 Fanny den Uyl Startbaan 1:45,77 --- 605
4 Tess van Zuilen Phanos 1:50,39 1:49,09 542
5 Cecilia Lima CAV Energie 1:52,28 2:00,34 517
6 Yara de Boer AV Lionitas 1:52,47 1:50,62 515
7 Saar Visser Phanos 1:55,17 1:50,07 481
8 Eva Kok Voorne 1:55,49 1:58,25 478
9 Lexie Romme AKU 1:57,05 --- 459
10 Maud Van Bentem AV NOP 1:57,75 2:03,27 451
11 Kaitlyn van Dongeren SAV 1:58,26 2:00,46 445
12 Luna Pedemonte Olympus `70 1:58,62 --- 441
13 Charlotte Buwalda Phanos 1:58,81 1:58,31 439
14 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 1:59,76 --- 428
15 Vera Lutgendorp Almere `81 2:01,93 --- 404
16 Mila de Bruin AV Lycurgus 2:06,07 --- 361
17 Lotte Kes AKU 2:09,24 --- 330
18 Femke Zwaan Leiden 2:12,77 2:11,20 297
19 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 2:23,65 --- 205
20 Gwendolyn van Drunen Almere `81 2:33,66 --- 132
Blessin Uiterwijk Almere `81 DNF --- 0
Sietske Evovo Trackstars DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sophie Lucas Startbaan 1:54,26 --- 593
2 Nora den Ouden Startbaan 1:54,68 --- 587
3 Elin van Dijken AKU 1:58,95 2:04,95 537
4 Yorinde Speear Tempo AV 2:00,74 --- 517
5 Rosalie te...uggencate AV Hera 2:01,75 2:07,43 506
6 Maartje Tuil Hollandia 2:11,80 2:14,91 406
7 Frederiek van Wetten Startbaan 2:13,29 --- 392
8 Emma Berendsen De Liemers 2:18,75 --- 345
9 Nine Berendsen De Liemers 2:40,61 --- 187

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fleur Favre Leiden 1:58,79 2:03,12 539
2 Noa Boutkan Olympus `70 2:09,00 2:05,14 432
3 Gioia Pierik Startbaan 2:11,05 --- 413
4 Maryse de Hullu Startbaan 2:25,18 --- 293
5 Carlijn Bruinsma Startbaan 2:39,28 --- 196
6 Lynn Langereis Startbaan 2:42,88 --- 173
7 Julia Moné Startbaan 2:45,63 --- 157

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Merle Wolthuis Startbaan 2:24,74 --- 297
2 Ziva Lansdaal Startbaan 2:28,49 --- 269
3 Lauren Gerritsen Startbaan 2:29,72 --- 260
4 Sibel Timucin Startbaan 2:30,21 --- 256
5 Livia Bareman Voorne 2:37,36 --- 208
6 Meike van Die Startbaan 2:39,13 --- 197
7 Lianne Blaauw Abcoude 2:47,01 --- 149
8 Floortje van Alphen Startbaan 2:48,46 --- 141
9 Sophia de Kort Leiden 3:06,31 --- 49