Uitslagen Jongens Junior C1 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 David Pronk Haag 14,94 -1.5 m/s14,56 732
2 Joris IJzinga Altis 14,98 -1.5 m/s14,76 728
3 Aiden Bareman Voorne 15,40 -1.5 m/s15,04 688
4 Lennart Boogaard AV Hera 16,06 +0.6 m/s--- 630
5 Roy Deijkers AV Zaanland 16,73 +0.6 m/s--- 576
6 Kevin Breumelhof ARV Ilion 16,88 +0.6 m/s--- 564
7 Vincent Franken De Spartaan 17,14 -1.5 m/s18,41 544
8 Bruno Bangu De Spartaan 18,07 +0.6 m/s--- 479
9 Jules Roelfsema KAV Holland 19,24 +0.6 m/s--- 406
10 Thijn Dorrestein GACH 19,26 +0.6 m/s--- 404
11 Julian Bik KAV Holland 19,44 +0.6 m/s--- 394
12 Finn Rademaker AV Aalsmeer 19,49 -1.5 m/s--- 391
13 Nick Duinkerken De Spartaan 19,57 -1.5 m/s18,86 386
14 Mike Wennekes De Liemers 19,92 -1.5 m/s18,44 367
15 Tijn Berendsen De Liemers 20,57 -1.5 m/s20,42 332
Yarno Dijkman NEAV DQ --- 0

Uitslagen Jongens Junior C2 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Marnix Hettema De Spartaan 14,66 -0.7 m/s14,52 760
2 Kim Alofsen Startbaan 15,06 -0.7 m/s15,12 720
3 Justin van Dooren Haag 15,59 -0.7 m/s14,62 671
4 Thom Kortenoever Typhoon 15,96 -1.9 m/s15,68 638
5 Rutger Boxman HLLM 16,09 -1.9 m/s16,43 627
6 Govanni Cozijn De Spartaan 16,24 -1.9 m/s16,21 615
7 Ali Cisse AV Feniks 16,80 -1.9 m/s15,89 570
8 Sander Buikman AV Edam 16,90 -0.5 m/s--- 562
9 David Vroegindeweij GACH 16,98 -0.5 m/s--- 556
10 Siebe Pals AV Feniks 17,24 -0.5 m/s18,41 537
11 Thomas Fructus AV 1923 17,58 -1.9 m/s16,42 513
12 Rens Altorf De Spartaan 18,33 -1.9 m/s18,34 462
13 Ivar Pijnenburg GACH 18,60 -0.5 m/s--- 445
14 Pepijn Klinkert Startbaan 19,05 -0.5 m/s--- 417

Uitslagen Masters Vrouwen 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 16,27 -0.4 m/s--- 711

Uitslagen Meisjes Junior A 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jokèh Engelhart BM AAV `36 16,10 -0.3 m/s--- 702
2 Sanne van Drunen Almere `81 16,14 -0.3 m/s--- 697
3 Simone Winter AV Lycurgus 17,47 -0.3 m/s--- 544
4 Mila Kuller NEAV 18,18 -0.3 m/s--- 470
5 Anina van Zyl Zuid-Afrika 18,19 -0.3 m/s17,01 469

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sophie van den Berg AV NOP 15,06 -0.4 m/s--- 834
2 Sarah van Tuijl Almere `81 15,57 -1.9 m/s15,44 768
3 Joyce Menick HLLM 15,58 -0.4 m/s--- 767
4 Ilse Steigenga AV Lionitas 15,62 -1.9 m/s14,88 762
5 Silke van der Zwaag HRRR 16,45 -1.9 m/s15,16 660
6 Jonne Siebrand Isala `96 16,49 -1.9 m/s16,73 655
7 Amy Walraven Altis 16,86 -1.9 m/s16,63 612
8 Ilse van der Marel AAV `36 17,01 -1.9 m/s16,32 595
9 Kim Lutgendorp Almere `81 17,09 -0.4 m/s--- 586
10 Jelena Storm Almere `81 17,27 -1.9 m/s17,48 566
11 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 18,47 -0.4 m/s--- 441
12 Mandy Duinkerken De Spartaan 18,58 -0.4 m/s18,49 430
13 Cindy Hofstede DVTR 19,81 -1.9 m/s18,28 318
14 Rebecca Spiering Trackstars 22,39 -0.4 m/s--- 134

Uitslagen Senioren vrouwen 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Anne van de Wiel AV Sprint 13,93 +0.7 m/s13,59 988
2 Manon Schoop AV NOP 14,10 +0.7 m/s14,38 964
3 Myke van de Wiel AV Sprint 14,18 +0.7 m/s14,28 953
4 Joanny Loeffen ARV Ilion 14,31 -0.4 m/s--- 935
5 Nele van den Broek GACH 15,05 +0.7 m/s14,40 835
6 Samyre Wieles Altis 15,08 +0.7 m/s14,82 831
7 Iris de Ruiter AV 1923 15,19 +0.7 m/s14,82 817
8 Merel Wevers DAV Kronos 15,44 -0.4 m/s15,51 784
9 Lisanne Brouwer Flevo Delta 15,47 +0.7 m/s14,76 781
10 Nikki Boon Flevo Delta 15,48 +0.7 m/s14,70 779
11 Mariska Klaver Flevo Delta 15,79 -0.4 m/s--- 740
12 Danielle Spek AV34 16,40 -0.4 m/s16,14 666
13 Yoka Hubers AV34 17,91 -0.4 m/s--- 498
14 Renée Bohnsack AV34 18,30 -0.4 m/s--- 458
15 Jill de Gier AV Phoenix 19,14 -0.4 m/s--- 377