Uitslagen Jongens Junior C1 Meters maken

# Naam ResOBP
Jaco Delissen AV Attila --- ---
Matthijs Slangen AV Attila --- ---
Milan Watzeels AV Attila --- ---
Jules Karremans AV Attila --- ---
Jaimy Kraus AV Attila --- ---

Uitslagen Jongens Junior C2 Meters maken

# Naam ResOBP
Duc Hendriksen AV Attila --- ---
Finn Hultermans AV Attila --- ---

Uitslagen Jongens Junior D1 Meters maken

# Naam ResOBP
Mathijs van Os AV Attila --- ---
Luuk De Winter AV Attila --- ---
Russel Huijbregts AV Attila --- ---
Lucas Otten AV Attila --- ---
Kars Goossens AV Attila --- ---

Uitslagen Jongens Junior D2 Meters maken

# Naam ResOBP
Mathys Vermeulen AV Attila --- ---
Kamiel Watzeels AV Attila --- ---
Sam van der Burgt AV Attila --- ---
Giel Fitters AV Attila --- ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 Meters maken

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Darko Kuijs AV Attila 1550,00 --- 72
1 Djurre Zwerver AV Attila 1550,00 --- 72
3 Niels Doszmann AV Attila 1400,00 --- 54
4 Jilko Brinkhof AV Attila 1325,00 --- 45
4 Gijs van Berkel AV Attila 1325,00 --- 45
6 Niels Kunnen AV Attila 1300,00 --- 43
6 Savan Loilargosain AV Attila 1300,00 --- 43
Jip Van Iersel AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Meters maken

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Carel Doszmann AV Attila 1550,00 --- 72
2 Jesse van Gestel AV Attila 1400,00 --- 54
3 Madhukanta Fujikura AV Attila 1375,00 --- 51
4 Bart Korevaar AV Attila 1325,00 --- 45
5 Stan Verhoeven AV Attila 1300,00 --- 43
Thijs van den Boom AV Attila DNS --- 0
Eren Yldirim AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Meters maken

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rogier Gitz AV Attila 1050,00 --- 78
2 Julian Smulders AV Attila 1000,00 --- 68
3 Sten Goossens AV Attila 925,00 --- 55
4 Paul van Gorp AV Attila 900,00 --- 50
4 Tijn De Blaeij AV Attila 900,00 --- 50
6 Noah Joosen AV Attila 850,00 --- 42

Uitslagen Meisjes Ienieminie Meters maken

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Linde de Hart AV Attila 825,00 --- 70
2 Veerle de Hart AV Attila 525,00 --- 11
Laura Pennings AV Attila NM --- 0
Kuba AV Attila NM --- 0
Sophie AV Attila NM --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C1 Meters maken

# Naam ResOBP
Hanna van Baast AV Attila --- ---
Susan Korevaar AV Attila --- ---
Janne van Holland AV Attila --- ---
Barbara Karremans AV Attila --- ---
Nomi Lautenslager AV Attila --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 Meters maken

# Naam ResOBP
Floor Alessie AV Attila --- ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 Meters maken

# Naam ResOBP
Pien Van Eeuwijk AV Attila --- ---
Sophie van...er Wouden AV Attila --- ---
Merel Joosen AV Attila --- ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Meters maken

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Britt van Nieuwburg AV Attila 1375,00 --- 58
1 Sara Mauro AV Attila 1375,00 --- 58
3 Esther Van Os AV Attila 1300,00 --- 49
4 Elin Becx AV Attila 1275,00 --- 46
5 Veerle de Jong AV Attila 1250,00 --- 43

Uitslagen Meisjes Pupil B Meters maken

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Milou van Nigtevegt AV Attila 875,00 --- 51
2 Milou van den Broek AV Attila 850,00 --- 47