Uitslagen Jongens Junior A 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Tonnie de Benis AVGM 9:55,86 9:45,00

Uitslagen Jongens Junior B 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Abraham Mehari AV `56 9:34,69 9:50,00
2 Bereket Petersen AV `56 9:42,70 9:30,00

Uitslagen Jongens Junior C 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren mannen 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick de Vos Msen - AV `56 8:55,12 8:54,12
2 Erwin Harmes Mmas - GRTM 9:14,55 8:32,10
3 Jeff de Bondt Msen - Belgie 9:45,88 9:30,00
4 Stefan Buit Msen - CAV Energie 9:53,96 9:35,99
5 Chris Berendse Msen - HLLS 9:54,69 12:50,00
6 Jeroen Janse Msen - Onbekend 10:07,90 9:50,00
7 Walter de Bondt Mmas - Belgie 10:19,88 10:23,26
8 Tom Verbeek Mmas - AV `56 10:20,80 10:40,52
9 Bart Verhaeghe Mmas - AV `56 10:54,34 ---
10 Lion Baas Mmas - DNMC 11:08,43 11:30,00
11 Patrick van Iersel Mmas - AV `56 11:14,90 9:00,00
12 Berry Simonse Mmas - AV `56 11:15,52 9:00,00
13 Martijn Lavooij Mmas - AV `56 11:26,57 11:46,00
14 Rinus Paardekooper Mmas - AV `56 11:32,83 11:39,90
15 Maurice Steketee Mmas - Onbekend 11:35,73 13:00,00
16 Huub Beelen Mmas - AV `56 12:21,54 11:30,00
17 Albert Karstanje Mmas - DNMC 12:41,46 13:11,14
18 Marco Olivier Mmas - Nederland 12:57,97 13:30,00
19 Rene Goetheer Mmas - Onbekend 13:05,96 14:06,00
20 Stefan van de Dries Msen - AV `56 13:24,23 13:30,00
21 John Guequierre Mmas - DNMC 13:51,97 13:54,00
22 Peter Castel Mmas - AV `56 14:29,13 15:00,00
Danmar Dees Mmas - AV `56 DNS 11:46,00
Tim Kramer Msen - AV `56 DNF 11:30,00
Franklin van Anrooij Msen - AV `56 DNF 8:00,00

Uitslagen Senioren vrouwen 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Esther Platteeuw Vsen - SCSP 10:19,11 9:39,37
2 Aniek Aper Vsen - Rotterdam 10:26,51 10:33,00
3 Frederique...ys-Burkin Vmas - WLNG 10:43,31 9:00,00
4 Paola van Gilst Vmas - AV `56 11:15,55 9:00,00