Uitslagen Jongens Junior A 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior B 200 meter

# Naam Res OBP
1 Aron Schott Delta Sport 23,85 +0.3 m/s23,10
2 Vincent Decraene AV `56 24,96 +0.4 m/s---
3 Sebastiaan Philipse AV `56 25,00 +0.3 m/s24,00
4 Mees Verbrugge AV `56 25,96 +0.0 m/s30,00
5 Nathan de Zeeuw SCSP 27,94 +0.4 m/s---

Uitslagen Jongens Junior C 200 meter

# Naam Res OBP
1 Chris Wieles SCSP 25,22 +0.4 m/s---
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 29,45 +0.3 m/s31,00
3 Roan Hekkers AV `56 29,69 +0.4 m/s32,00
Jonathan Dobbelaar SCSP DNS 26,88

Uitslagen Meisjes Junior A 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 200 meter

# Naam Res OBP
1 Lauren van Tits Eindhoven 27,99 +0.0 m/s27,48

Uitslagen Meisjes Junior C 200 meter

# Naam Res OBP
1 Iza Nijsse AV `56 28,77 +0.0 m/s28,60
2 Tessa Schets AV `56 30,31 +0.0 m/s28,70
3 Eva Den Exter RK HAV 30,77 +0.3 m/s30,55
4 Romy van Rijswijk THOR 31,88 +0.3 m/s31,34

Uitslagen Senioren mannen 200 meter

# Naam Res OBP
1 Evan de Schrijver Msen - Haag 22,77 +0.3 m/s22,69
2 Pelle Gelderblom Msen - ARV Ilion 22,90 +0.3 m/s22,43
3 Bart Roth Mmas - U-Track 24,77 +0.3 m/s24,62
4 Jasper Zuidhof Msen - AV `56 25,76 +0.3 m/s24,48
5 Frank Bossers Mmas - Spado 27,56 +0.0 m/s27,01
6 Jacques Zaman Mmas - SCSP 27,81 +0.0 m/s27,30
7 George Stroh Mmas - DNMC 28,28 +0.4 m/s---
8 Glenn Hoffman Mmas - SCSP 28,86 +0.0 m/s30,00
9 Ronald Rasenberg Mmas - Delta Sport 29,35 +0.0 m/s27,80
10 Dick Jorissen Mmas - Spark 30,00 +0.0 m/s29,50
11 George Schanck Mmas - WLNG 30,64 +0.3 m/s31,40
12 Hens Koreman Mmas - Atledo 33,15 +0.4 m/s33,44
13 Piet Verbeek Mmas - AV `56 36,73 +0.4 m/s36,89
14 Chris Mettrop Mmas - Spark 37,35 +0.4 m/s36,40
Frits van der Velden Mmas - Atledo DNS 33,08
Frans van Boven Mmas - THOR DNS 40,00

Uitslagen Senioren vrouwen 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jolanda 't Jong Vsen - Delta Sport 29,44 +0.0 m/s29,72
2 Jasmijn van Dieren Vsen - AV `56 29,93 +0.3 m/s30,50
3 Ingrid Rasenberg Vsen - Delta Sport 30,39 +0.0 m/s29,67