Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Mees Schneider Fortius 3:21,95 3:17,10
2 Freek Bosveld Fortius 3:22,18 ---
3 Milan Vink Fortius 3:24,51 ---
4 Lucas Gennisse Fortius 3:37,94 ---
5 Thomas van Roosmalen Fortius 3:47,91 ---
6 Jaime Joele Fortius 3:48,62 ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben van Roosmalen Fortius 3:45,45 ---
2 Luuk Bosveld Fortius 3:46,44 ---
3 Thijs Haak Fortius 3:51,52 ---
4 Yerne Biesterveld Fortius 4:02,66 ---
5 Nolan Brinkman Fortius 4:22,08 ---
6 Rune Veraart Fortius 4:26,36 ---
7 Alexander van Namen Fortius 4:45,41 ---
Lukas Mol Fortius DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sepp van Dort Fortius 3:43,71 ---
2 Maxim van Dorp Fortius 3:47,31 ---
3 Milan van Tiggelen Fortius 4:09,35 ---
4 Daan Roosendaal Fortius 4:10,03 ---
5 Tijn van Driel Fortius 4:26,29 ---
6 Pawel Pukszta Fortius 5:28,23 ---

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lene in 't Veld Fortius 3:37,27 ---
2 Norah Arnold Fortius 3:56,40 ---
3 Femke Wijbenga Fortius 3:58,34 ---
4 Veerle Uilhoorn Fortius 4:02,76 ---
5 Jil Vogelaar Fortius 4:33,81 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Isha Arnold Fortius 4:14,82 ---
2 Pien Vogelaar Fortius 4:34,23 ---
3 Fiene van Valen Fortius 4:53,30 ---
4 Kristen Maasdam Fortius 4:58,02 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Danine Markesteijn Fortius 3:33,69 ---
2 Novi Hermus Fortius 3:45,58 ---
3 Chelsia Carlos Fortius 4:18,05 ---
4 Danica de Bruijn Fortius 4:23,00 ---
5 Norah de Bruijn Fortius 4:35,04 ---

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lisa van Schaik Fortius 4:10,76 ---
2 Alyssah Bailey Fortius 4:13,85 ---
3 Lise de Lange Fortius 4:15,63 4:23,00
4 Rosa Paling Fortius 4:26,78 ---
5 Annika Boertje Fortius 4:49,70 ---
6 Jessica Mijdam Fortius 5:07,99 ---
7 Emma Van Twist Fortius 5:16,61 ---
Danita Magermans Fortius DNS ---