Uitslagen Jongens Junior A 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 2:54,45 ---
2 Frank Seppenwoolde ATNY 2:57,41 3:04,00

Uitslagen Jongens Junior C 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Max van Liempdt Almere `81 2:51,45 2:58,00
2 Wouter Seppenwoolde ATNY 3:01,85 3:02,00
3 Thomas Reining AV PEC 1910 3:35,12 ---
4 Jonne Heeringa AV PEC 1910 3:35,71 3:30,00
5 Youri Elsendoorn Isala `96 5:03,23 ---

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Noud Kanis Isala `96 3:41,69 ---
2 Floris Scheepstra Phanos 3:43,16 ---
3 Titus Leurink Isala `96 4:22,90 ---
4 Lex Westendorp Isala `96 4:45,07 ---
5 Midas Westendorp Isala `96 4:46,39 ---
6 Melle Kroon Isala `96 4:48,93 ---

Uitslagen Jongens Pupil C 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Daniel Hall AV Zuidwal 3:50,41 ---
2 Tristan va...der Weerd Isala `96 3:57,84 ---
3 Joel van den Dool Isala `96 4:06,95 ---
4 Wesse Bouhuijs Isala `96 4:46,45 ---
Melle Hoekstra Isala `96 DNS ---
Tycho Kiel Isala `96 DNS ---

Uitslagen Masters mannen 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Robert Reitsema Isala `96 2:56,91 3:01,00
2 Jannes Dolfing HAC `63 3:01,30 3:00,00
3 Wessel Geursen AV Athlos 3:03,27 3:12,00
4 Remco de Vries AV PEC 1910 3:16,64 ---
5 Hans Marsman AV Veluwe 3:18,31 3:16,30
6 Dick van den Pol AV PEC 1910 3:20,68 ---
7 MARTEN BOLT BB lopers 3:26,83 3:22,97
8 Wilbert S...penwoolde ATNY 3:54,73 4:00,00

Uitslagen Masters vrouwen 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Yvonne Meijer ACO 3:02,64 3:07,83
2 Ine Strijker HAC `63 3:11,24 3:12,08
3 Greet Vrijbloed Isala `96 3:38,30 ---

Uitslagen Meisjes Junior A 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Naomi Heidema ACO 3:10,43 3:12,00

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Bridget Konings Ciko `66 3:10,79 3:10,00
2 Natalja Duiveman Isala `96 3:44,00 ---

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Naomi Lantink AV PEC 1910 4:04,82 4:07,00
2 Julynn Huijsmans Isala `96 4:29,30 4:40,00

Uitslagen Meisjes Pupil C 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Eline van Langen SAV 3:58,62 3:54,70
2 Mare Holtrop Isala `96 4:33,32 ---
3 Suleen Penninkhof Isala `96 4:35,28 ---
4 Annemaryn de Wit Isala `96 4:54,84 ---
5 Ilse Bottenberg Isala `96 5:06,09 ---
6 Janou Wolf Isala `96 5:10,66 ---
Julia Seppenwoolde ATNY DNS 2:18,00

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Arinya van 't Ende Isala `96 4:17,70 ---
2 Merel Geursen AV Athlos 4:27,19 4:20,00
3 Loueann Huijsmans Isala `96 5:01,72 5:30,00
4 Valerie de Vries AV PEC 1910 5:46,29 ---
Vere Langeslag Isala `96 DNS ---

Uitslagen Senioren mannen 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Thomas Straathof AV NOP 2:58,51 3:02,00
2 Lars van Surksum AV PEC 1910 3:19,38 ---
Michiel Veldman ACO DNS 2:38,00

Uitslagen Senioren vrouwen 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Harriet van 't Oever BB lopers 3:09,28 3:17,03