Uitslagen Jongens Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jasper Heijblom AV Sprint 2:07,00 --- 452
2 Senne van de Rest AV Sprint 2:08,00 --- 442
3 Tom Verhoeven AV Sprint 2:13,00 --- 395
4 Joep van Og AV Sprint 2:22,00 --- 318
5 Bob ten Wolde AV Sprint 2:25,00 --- 295
6 Milan Giacomini AV Sprint 2:27,00 --- 280
7 Thijs van Aert AV Sprint 2:30,00 --- 258
8 Lukas Kegler AV Sprint 2:31,00 --- 251
9 Rowen Boons AV Sprint 2:32,00 --- 244
10 Fynn Bermingham AV Sprint 2:33,00 --- 237
11 Nils Buring AV Sprint 2:35,00 --- 223
12 Rick Kuijpers AV Sprint 2:38,00 --- 204

Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Boris Bastiaans AV Sprint 2:06,00 --- 462
2 Tijn Janssens AV Sprint 2:13,00 --- 395
3 Jur van der Heijden AV Sprint 2:21,00 --- 326
4 Mark Franken AV Sprint 2:24,00 --- 303
5 Nander Coenen AV Sprint 2:29,00 --- 265
6 Thomas Klunder AV Sprint 2:51,00 --- 127

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Max Crutzen AV Sprint 2:13,00 --- 395
2 Jonas den Heijer AV Sprint 2:16,00 2:39,00 368
3 Thom Pelkmans AV Sprint 2:22,00 --- 318
4 Jasper Dolmans AV Sprint 2:27,00 --- 280
5 Luca Kiladze AV Sprint 2:44,00 --- 167

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stijn Dielemans AV Sprint 2:34,00 --- 230
2 Diek Mallens AV Sprint 2:37,00 --- 210
3 Bram van Aert AV Sprint 2:45,00 --- 161
4 Pepijn Pannekoek AV Sprint 3:15,00 --- 11

Uitslagen Meisjes Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tessa van Tilburg AV Sprint 2:16,00 --- 368
1 Sil van Opstal AV Sprint 2:16,00 --- 368
3 Katja Houtepen AV Sprint 2:20,00 --- 334
4 Jip de Wijs AV Sprint 2:35,00 --- 223
Lara Kleijsen AV Sprint DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anne Heijnen AV Sprint 2:09,00 --- 432
2 Nienke Mol AV Sprint 2:14,00 --- 386
2 Noor Faas AV Sprint 2:14,00 --- 386
4 Puck van Gils AV Sprint 2:15,00 2:23,80 377
5 Juul Hoekstra AV Sprint 2:21,00 --- 326
6 Fenna Mallens AV Sprint 2:23,00 --- 310
7 Emma van Kan AV Sprint 2:37,00 --- 210

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Femke de Weerdt AV Sprint 2:25,00 --- 295
2 Thyrza Coenen AV Sprint 2:46,00 --- 155
3 Anouk Flier AV Sprint 2:49,00 --- 138

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eline Pelkmans AV Sprint 2:27,00 --- 280
2 Tess Rennen AV Sprint 2:31,00 --- 251
3 Hayley Groenewegen AV Sprint 2:48,00 --- 143
4 Marta Leussink AV Sprint 2:50,00 --- 132
5 Laurien Koch AV Sprint 3:02,00 --- 70
6 Saar van HAL AV Sprint 3:37,00 --- 0