Uitslagen Jongens Junior A 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Ilyas Osman AV Attila 15:42,89 16:05,72
2 Jaimy Voogt CAV Energie 16:54,04 16:45,29

Uitslagen Jongens Junior B 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Ilias El Khattabi Rotterdam 15:17,05 15:35,00
2 Mojalefa Kloprogge U-Track 15:25,95 15:50,00
3 Tom Fobbe PAC 17:08,07 16:55,00

Uitslagen Jongens Junior C 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Bas Stam Rotterdam 18:20,16 18:45,00
2 Pascal Doornhein PAC 19:15,57 18:49,00

Uitslagen Masters mannen 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Nixon Fernandes PAC 15:22,93 15:30,00
2 Joshua Groen Triathlon 16:28,10 16:30,00
3 Fouad Fertoute SPOB 16:53,63 16:55,00
4 Reinier Schep PAC 16:57,55 17:33,00
5 Tim van Vr...ldenhoven PAC 17:04,26 16:54,67
6 Bastiaan v... de Joode CAV Energie 17:04,81 17:00,00
7 Wouter Visser Rotterdam 17:08,89 17:15,00
8 Ali Shugul PAC 17:21,21 17:10,00
9 Robin Wooter EURR 17:33,53 17:40,00
10 Bart Buijs CAV Energie 17:36,54 17:29,00
11 Maarten van Veen Rotterdam 17:43,18 18:00,00
12 Peter Sliep Rotterdam 17:48,94 17:58,00
13 Alex Olieman Rotterdam 17:56,37 18:41,00
14 Matthew Harvey Rotterdam 18:04,70 18:15,00
15 Marc Peeters Rotterdam 18:14,39 19:43,00
16 Erwin Koens Rotterdam 18:14,75 18:45,00
17 Karel Uitterlinden SPOB 18:15,30 18:44,00
18 Richard Trifunovic Rotterdam 19:00,03 19:15,00
19 Olaf Brouwes Rotterdam 19:06,32 ---
20 Marco Genefaas RREL 19:33,27 19:43,00
21 Frans Fobbe PAC 19:36,48 19:43,00
22 Johan Omvlee Rotterdam 19:53,89 ---
23 Jasper Ligtvoet Onbekend 19:55,65 19:36,00
24 Paul Streep PAC 20:00,53 19:43,00
25 Tommy Wolbrink AU 20:16,91 20:32,00
26 Joep Janssen PAC 20:52,16 21:30,00
27 Sebastiaan...Tholenaar Rotterdam 21:16,66 23:00,00
28 Ramón Mol Onbekend 23:55,02 24:00,00
29 Aad Bokx Rotterdam 24:59,44 27:00,00
30 Wouter Engler PAC 25:24,56 25:09,00
31 Eric van Mastrigt Rotterdam 25:50,91 25:00,00
32 Frank Nederhand PAC 26:10,10 24:51,00
Lau van der Mey PAC DNS 23:50,00
Roberto S...nnshausen PAC DNS 17:53,00
Sebastiaan... den Berg PAC DNS 19:00,00

Uitslagen Masters vrouwen 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Carla Ophorst Olympus `70 19:02,37 18:45,00

Uitslagen Meisjes Junior A 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Anouk van Gils Spado 18:08,01 17:30,00
Diane van Es PAC --- 16:14,00

Uitslagen Meisjes Junior B 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Recreanten mannen Senioren 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Lambert van Eijck Onbekend 19:27,14 20:10,00
2 Andre Schravemade Onbekend 19:43,81 19:42,00
3 Kees Prins Onbekend 20:00,32 20:01,00
4 Christian Crauwels Rotterdam 21:27,98 21:00,00
5 Joël Koppe Onbekend 21:29,29 22:30,00
6 Ronald Tukker Typhoon 21:49,52 21:42,00
Bas van Binnendijk De Kieviten DNS ---

Uitslagen Recreanten vrouwen Senioren 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Britt Kramer Rotterdam 24:05,47 24:00,00
2 Caitlin va...den Broek Rotterdam 25:35,46 ---
Myrthe Pieterman Rotterdam DNS 24:13,00
Selma Koedood Rotterdam DNS ---
Laura van Langen Rotterdam DNS ---

Uitslagen Senioren mannen 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Milco Hahury Rotterdam 15:25,58 15:00,00
2 Jean-andrew Fingal PAC 15:31,93 15:34,47
3 Khalid Mokhtari PAC 15:37,40 15:50,00
4 Leendert v... der Lugt PAC 15:53,18 15:45,00
5 David Bouman PAC 15:53,90 15:50,00
6 Thijs Schrama PAC 15:56,49 16:15,00
7 Menco Schuurman KOPL 15:57,80 15:45,00
8 Hassan Mahamed AV Attila 16:04,15 15:50,00
9 Ton Hettema Rotterdam 16:13,20 16:00,00
10 Robin Kuiper AV Sparta 16:16,77 16:20,00
11 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam 16:21,39 16:30,00
12 Arjan Feenstra VTLS 16:21,85 16:28,70
13 Niels Jacobs ATH 16:27,00 16:10,00
14 Yvo Oudman PAC 16:38,65 16:45,00
15 Arthur Camps Rotterdam 16:50,91 16:30,00
16 Peter Kooijmans PAC 16:52,40 16:55,00
17 Tim Simons PAC 16:55,79 16:55,00
18 Peter Pollemans PAC 17:04,00 16:28,33
19 Thijs Staps RREL 17:12,42 17:10,00
20 Ewoud Rimmelzwaan AV Sparta 17:14,29 17:31,00
21 Wikash Chedi Rotterdam 17:16,70 17:50,00
22 Niels Bourgonje Rotterdam 17:17,15 17:38,00
23 Volkan Bugur Onbekend 17:57,90 17:50,00
24 Pieter Bax PAC 18:00,70 18:17,00
25 Richard Holstege AV `40 18:03,15 18:15,95
26 Joris Wulfert EURR 18:07,19 17:23,00
27 Stefan in't Hout PAC 18:09,82 18:50,00
28 Evgenii Velichko Rotterdam 18:10,13 18:40,00
29 Kevin Versprille PAC 18:19,16 16:52,00
30 Marcel Fleuren Rotterdam 18:22,50 18:45,00
31 Stefan Buit CAV Energie 18:26,63 17:00,00
32 Berry Luesken Rotterdam 18:29,99 18:30,00
33 Bart Kodde PAC 18:38,72 17:51,00
34 Marlon Hartskeerl PAC 18:50,29 18:45,00
35 Wander van Baalen Onbekend 19:02,16 19:00,00
36 Khalid Bouna Rotterdam 19:02,87 19:16,00
37 Jeffrey Va...der Krogt PAC 19:18,46 18:50,00
38 Jos-Willem...n de Laar Voorne 19:19,98 18:50,00
39 Martijn Oosthoek PAC 19:33,99 19:30,00
40 Koen Buytenhek PAC 19:37,29 19:43,00
41 Frank van Geest PAC 19:39,53 19:59,00
42 Bart Mellink Rotterdam 20:10,39 21:00,00
43 Nick Winkelman PAC 20:46,49 20:28,00
Chris Norman Haag DNS 17:02,00
Coen Visser PAC DNS 16:30,12
Wessel Roks RREL DNS 17:10,00
Pieter Bakx Rotterdam --- 15:10,75

Uitslagen Totaal 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Ilias El Khattabi JJB - Rotterdam 15:17,05 15:35,00
2 Nixon Fernandes Mmas - PAC 15:22,93 15:30,00
3 Milco Hahury Msen - Rotterdam 15:25,58 15:00,00
4 Mojalefa Kloprogge JJB - U-Track 15:25,95 15:50,00
5 Jean-andrew Fingal Msen - PAC 15:31,93 15:34,47
6 Khalid Mokhtari Msen - PAC 15:37,40 15:50,00
7 Ilyas Osman JJA - AV Attila 15:42,89 16:05,72
8 Leendert v... der Lugt Msen - PAC 15:53,18 15:45,00
9 David Bouman Msen - PAC 15:53,90 15:50,00
10 Thijs Schrama Msen - PAC 15:56,49 16:15,00
11 Menco Schuurman Msen - KOPL 15:57,80 15:45,00
12 Hassan Mahamed Msen - AV Attila 16:04,15 15:50,00
13 Ton Hettema Msen - Rotterdam 16:13,20 16:00,00
14 Robin Kuiper Msen - AV Sparta 16:16,77 16:20,00
15 Bastiaan v...aafeiland Msen - Rotterdam 16:21,39 16:30,00
16 Arjan Feenstra Msen - VTLS 16:21,85 16:28,70
17 Niels Jacobs Msen - ATH 16:27,00 16:10,00
18 Joshua Groen Mmas - Triathlon 16:28,10 16:30,00
19 Yvo Oudman Msen - PAC 16:38,65 16:45,00
20 Arthur Camps Msen - Rotterdam 16:50,91 16:30,00
21 Peter Kooijmans Msen - PAC 16:52,40 16:55,00
22 Fouad Fertoute Mmas - SPOB 16:53,63 16:55,00
23 Jaimy Voogt JJA - CAV Energie 16:54,04 16:45,29
24 Tim Simons Msen - PAC 16:55,79 16:55,00
25 Lysanne Wilkens Vsen - PH 16:56,35 16:59,00
26 Reinier Schep Mmas - PAC 16:57,55 17:33,00
27 Peter Pollemans Msen - PAC 17:04,00 16:28,33
28 Tim van Vr...ldenhoven Mmas - PAC 17:04,26 16:54,67
29 Bastiaan v... de Joode Mmas - CAV Energie 17:04,81 17:00,00
30 Tom Fobbe JJB - PAC 17:08,07 16:55,00
31 Wouter Visser Mmas - Rotterdam 17:08,89 17:15,00
32 Sanne Mooldijk Vsen - Rotterdam 17:09,75 17:15,00
33 Thijs Staps Msen - RREL 17:12,42 17:10,00
34 Ewoud Rimmelzwaan Msen - AV Sparta 17:14,29 17:31,00
35 Wikash Chedi Msen - Rotterdam 17:16,70 17:50,00
36 Niels Bourgonje Msen - Rotterdam 17:17,15 17:38,00
37 Ali Shugul Mmas - PAC 17:21,21 17:10,00
38 Robin Wooter Mmas - EURR 17:33,53 17:40,00
39 Bart Buijs Mmas - CAV Energie 17:36,54 17:29,00
40 Maarten van Veen Mmas - Rotterdam 17:43,18 18:00,00
41 Peter Sliep Mmas - Rotterdam 17:48,94 17:58,00
42 Alex Olieman Mmas - Rotterdam 17:56,37 18:41,00
43 Volkan Bugur Msen - Onbekend 17:57,90 17:50,00
44 Pieter Bax Msen - PAC 18:00,70 18:17,00
45 Richard Holstege Msen - AV `40 18:03,15 18:15,95
46 Matthew Harvey Mmas - Rotterdam 18:04,70 18:15,00
47 Joris Wulfert Msen - EURR 18:07,19 17:23,00
48 Anouk van Gils MJA - Spado 18:08,01 17:30,00
49 Stefan in't Hout Msen - PAC 18:09,82 18:50,00
50 Evgenii Velichko Msen - Rotterdam 18:10,13 18:40,00
51 Marc Peeters Mmas - Rotterdam 18:14,39 19:43,00
52 Erwin Koens Mmas - Rotterdam 18:14,75 18:45,00
53 Karel Uitterlinden Mmas - SPOB 18:15,30 18:44,00
54 Kevin Versprille Msen - PAC 18:19,16 16:52,00
55 Bas Stam JJC - Rotterdam 18:20,16 18:45,00
56 Marcel Fleuren Msen - Rotterdam 18:22,50 18:45,00
57 Stefan Buit Msen - CAV Energie 18:26,63 17:00,00
58 Berry Luesken Msen - Rotterdam 18:29,99 18:30,00
59 Bart Kodde Msen - PAC 18:38,72 17:51,00
60 Judith Ja...ekemeijer Vsen - Rotterdam 18:39,90 18:45,00
61 Marlon Hartskeerl Msen - PAC 18:50,29 18:45,00
62 Richard Trifunovic Mmas - Rotterdam 19:00,03 19:15,00
63 Wander van Baalen Msen - Onbekend 19:02,16 19:00,00
64 Carla Ophorst Vmas - Olympus `70 19:02,37 18:45,00
65 Khalid Bouna Msen - Rotterdam 19:02,87 19:16,00
66 Olaf Brouwes Mmas - Rotterdam 19:06,32 ---
67 Isabel Cadogan Vsen - PAC 19:06,98 19:18,00
68 Pascal Doornhein JJC - PAC 19:15,57 18:49,00
69 Diede Diederiks Vsen - PAC 19:18,24 19:18,00
70 Jeffrey Va...der Krogt Msen - PAC 19:18,46 18:50,00
71 Jos-Willem...n de Laar Msen - Voorne 19:19,98 18:50,00
72 Lambert van Eijck Mrec - Onbekend 19:27,14 20:10,00
73 Marco Genefaas Mmas - RREL 19:33,27 19:43,00
74 Martijn Oosthoek Msen - PAC 19:33,99 19:30,00
75 Frans Fobbe Mmas - PAC 19:36,48 19:43,00
76 Koen Buytenhek Msen - PAC 19:37,29 19:43,00
77 Anouk Perey Vsen - Rotterdam 19:37,65 19:35,00
78 Frank van Geest Msen - PAC 19:39,53 19:59,00
79 Merle de Zwart Vsen - Rotterdam 19:40,36 20:05,00
80 Andre Schravemade Mrec - Onbekend 19:43,81 19:42,00
81 Johan Omvlee Mmas - Rotterdam 19:53,89 ---
82 Jasper Ligtvoet Mmas - Onbekend 19:55,65 19:36,00
83 Kees Prins Mrec - Onbekend 20:00,32 20:01,00
84 Paul Streep Mmas - PAC 20:00,53 19:43,00
85 Stephanie Broere Vsen - PAC 20:07,08 19:19,00
86 Bart Mellink Msen - Rotterdam 20:10,39 21:00,00
87 Lisa Stolp Vsen - Rotterdam 20:16,08 20:21,00
88 Tommy Wolbrink Mmas - AU 20:16,91 20:32,00
89 Nick Winkelman Msen - PAC 20:46,49 20:28,00
90 Joep Janssen Mmas - PAC 20:52,16 21:30,00
91 Michelle Terwiel Vsen - PAC 21:01,67 20:00,00
92 Sebastiaan...Tholenaar Mmas - Rotterdam 21:16,66 23:00,00
93 Christian Crauwels Mrec - Rotterdam 21:27,98 21:00,00
94 Joël Koppe Mrec - Onbekend 21:29,29 22:30,00
95 Ronald Tukker Mrec - Typhoon 21:49,52 21:42,00
96 Eline Hartman Vsen - Rotterdam 22:42,56 24:00,00
97 Ramón Mol Mmas - Onbekend 23:55,02 24:00,00
98 Britt Kramer Vrec - Rotterdam 24:05,47 24:00,00
99 Aad Bokx Mmas - Rotterdam 24:59,44 27:00,00
100 Wouter Engler Mmas - PAC 25:24,56 25:09,00
101 Caitlin va...den Broek Vrec - Rotterdam 25:35,46 ---
102 Eric van Mastrigt Mmas - Rotterdam 25:50,91 25:00,00
103 Frank Nederhand Mmas - PAC 26:10,10 24:51,00
Chris Norman Msen - Haag DNS 17:02,00
Coen Visser Msen - PAC DNS 16:30,12
Wessel Roks Msen - RREL DNS 17:10,00
Lau van der Mey Mmas - PAC DNS 23:50,00
Roberto S...nnshausen Mmas - PAC DNS 17:53,00
Sebastiaan... den Berg Mmas - PAC DNS 19:00,00
Myrthe Pieterman Vrec - Rotterdam DNS 24:13,00
Selma Koedood Vrec - Rotterdam DNS ---
Laura van Langen Vrec - Rotterdam DNS ---
Bas van Binnendijk Mrec - De Kieviten DNS ---
Henrieke Prins Vsen - PAC DNF 19:00,00
Irene van ...r Reijken Vsen - Rotterdam DNF 20:05,00
Diane van Es MJA - PAC --- 16:14,00
Pieter Bakx Msen - Rotterdam --- 15:10,75