Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ruben Rolvink Olympus `70 1,77 ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kevin Breumelhof ARV Ilion 1,57 1,55
2 David Pronk Haag 1,47 ---
3 Luuk den Toom ARV Ilion 1,42 ---
3 Jazz Huf Haag 1,42 ---
5 Indy Kromokario ARV Ilion 1,27 ---
6 Joep Kneppers ARV Ilion 1,22 1,25

Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nick Barendse ARV Ilion 1,18 ---
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 1,18 ---
3 Gio Kromokario ARV Ilion 1,13 ---
4 Luca Vergé ARV Ilion 1,03 ---
4 Tristan Elsing ARV Ilion 1,03 ---
6 Aimé Suvaal ARV Ilion 0,88 ---

Uitslagen Jongens Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Semm Plaisier Olympus `70 0,93 ---
2 Kyano de Wind ARV Ilion 0,73 ---
3 Noah Vergé ARV Ilion 0,68 ---
3 Jack de Roode ARV Ilion 0,68 ---

Uitslagen Masters Mannen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters Vrouwen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Zita Goossens Belgie 1,72 ---
2 Nicole Schellekens ARV Ilion 1,62 1,65

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lotte Houtman PH 1,57 1,65
2 Sterre de Rooij ARV Ilion 1,52 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nathalie Meurs Voorne 1,57 ---
2 Franka Pouwels ARV Ilion 1,57 ---
3 Marieke Salverda Voorne 1,52 1,50
4 Myrthe Steenbeek Leiden 1,47 1,50
5 Babet Boer Olympus `70 1,42 1,40
Tamara Zimmermann Olympus `70 NM 1,30

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lot van der Haas Olympus `70 1,13 1,25
2 Yuki Chen AV Sparta 1,03 1,10
Rianne Schaepkens ARV Ilion DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Floortje Lusthof Olympus `70 1,28 1,25
2 Elianne Hopman ARV Ilion 1,23 ---
2 Daphne Roozendaal ARV Ilion 1,23 1,20

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Emma Tamminga ARV Ilion 0,93 ---
2 Evy Eising ARV Ilion 0,88 ---

Uitslagen Meisjes Pupil C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Noa Boutkan Olympus `70 0,98 1,00
2 Lilican Ikiz ARV Ilion 0,93 ---
3 Faye Thijsse ARV Ilion 0,83 ---
3 Kyra Ten Berge ARV Ilion 0,83 ---
5 Liv Versluijs ARV Ilion 0,78 ---
5 Ezmaa Hamamouche ARV Ilion 0,78 ---

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yaimi-Yu Chen AV Sparta 0,68 ---
Fay Barendse ARV Ilion DNS ---