Uitslagen Senioren mannen 200 meter

# Naam Res OBP
1 Méron Gysbertha Phanos 21,65Q +0.2 m/s21,94
2 Rayen Rojer Rotterdam 21,71Q -1.0 m/s21,96
3 Elvis Afrifa AV 1923 21,92Q -0.8 m/s21,78
4 Sawa Bezelev AV Athlos 22,05Q -0.2 m/s21,82
5 Prince Kwidama Rotterdam 22,14q +0.2 m/s22,20
6 Jordy Visscher AV PEC 1910 22,17q -1.0 m/s22,18
7 Calvin Hoogland Phanos 22,27Q +1.3 m/s22,50
8 Timo Brandehof HLLM 22,31q +0.2 m/s22,61
9 Rogier Janssen AV34 22,35q +1.3 m/s21,98
10 Milo Zech...allebroek Leiden 22,39q +1.3 m/s22,56
11 Jeroen Witteveen HLLS 22,46q +0.2 m/s22,98
12 Tiemen Pulles DVTR 22,49q -0.2 m/s22,98
13 Stefan Scholte AV Haarlem 22,50 -1.0 m/s22,46
14 Koen van Ruremonde GVAC 22,54 -1.0 m/s22,59
15 Rutger Bien AV 1923 22,57 -0.8 m/s22,28
16 Levi Hazes AV 1923 22,58 -0.8 m/s22,28
17 Johan Polman AV Lycurgus 22,58 -0.2 m/s22,24
18 Robin Huber SPOB 22,59 +1.3 m/s22,03
19 Emiel Stoop De Spartaan 22,61 +1.3 m/s23,16
20 Pelle Gelderblom ARV Ilion 22,66 -0.2 m/s22,43
21 Ken Leunissen AV Zuidwal 22,68 -0.8 m/s23,03
22 Jurre Wildschut GACH 22,85 -0.2 m/s22,63
23 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 22,90 +0.2 m/s22,45
24 Sten Stein AV Impala 22,90 +0.2 m/s23,08
25 Kaj Emanuel Phanos 22,91 -0.8 m/s22,74
26 Jan Polman Nijmegen 22,99 +1.3 m/s22,94
27 Jordi van Horssen AV Wijchen 23,03 -1.0 m/s22,98
28 Elgemar Laker Rotterdam 23,08 +0.2 m/s22,77
29 Marinio Mac Andrew AV Atos 23,15 +1.3 m/s22,97
30 Giorganny Gaarie Rotterdam 23,18 -1.0 m/s22,84
31 Vincent Kruit AV Gouda 23,19 -0.8 m/s22,67
32 Menno Blom AV 1923 23,21 -1.0 m/s23,25
33 Nick van Schagen Leiden 23,31 -0.2 m/s22,74
34 Wouter Vr...wenvelder Haag 23,31 -0.2 m/s23,08
35 Mark Roosien AV Hylas 23,38 -1.0 m/s23,09
36 Thomas Reijnders Altis 23,51 +1.3 m/s23,14
37 Marco Jansen AV Phoenix 23,56 +0.2 m/s23,30
38 Bram van Hastenberg U-Track 23,71 -0.8 m/s23,08

Uitslagen Senioren vrouwen 200 meter (meerkamp)

# Naam Res OBP
1 Anne van de Wiel AV Sprint 25,03 -2.3 m/s24,72
2 Myke van de Wiel AV Sprint 25,11 -2.3 m/s24,95
3 Joanny Loeffen ARV Ilion 25,25 -2.3 m/s25,52
4 Marijke Esselink AVA `70 25,84 -2.3 m/s25,43
5 Lena Kater AV PEC 1910 26,07 -2.3 m/s25,68
6 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 26,21 +0.0 m/s26,11
7 Iris de Ruiter AV 1923 26,36 +0.0 m/s26,33
8 Melissa de Haan AV34 26,39 +0.0 m/s26,67
9 Samyre Wieles Altis 26,40 +0.0 m/s26,21
10 Lisanne Drost AAV `36 26,40 -2.3 m/s24,91
11 Lieke Muller Groningen 26,93 +0.0 m/s26,51
12 Michelle Oud AV Zaanland 27,06 +0.0 m/s25,92


Uitslagen Senioren vrouwen 200 meter (los onderdeel)

# Naam Res OBP
1 Femke Frijters PAC 25,17Q +1.8 m/s25,72
2 Sanne Denneman Eindhoven 25,28Q -0.3 m/s25,24
3 Dominique Veninga Groningen 25,44Q +0.4 m/s25,52
4 Lianne Holtermann Ciko `66 25,49q +1.8 m/s26,12
5 Nikki Kraaijeveld AAC 25,60Q +0.7 m/s25,57
6 Eva Mollema VTLS 25,61q +1.8 m/s26,01
7 Chimene F...o Azoungo Leiden 25,62q +0.4 m/s25,65
8 Mariska Bun AV Phoenix 25,76q +1.8 m/s25,46
9 Lisanne Brouwer Flevo Delta 25,87q -0.3 m/s25,77
10 Yara Linnekamp HLLS 26,01Q -2.0 m/s25,75
11 Maggi Kamara AV Athlos 26,07q +0.4 m/s26,11
12 Esther Dankwah Haag 26,18q -2.0 m/s25,44
13 Lotte Schrijver Phanos 26,21 -2.0 m/s26,00
14 Evelien Bos Phanos 26,21 +0.7 m/s25,60
15 Esmeralda Redan Rotterdam 26,24 +1.8 m/s26,35
16 Jasmijn de Jong SAV 26,24 +0.7 m/s26,09
17 Elaine den Exter Rotterdam 26,25 +0.4 m/s26,39
18 Anke Zonderland AV Impala 26,35 -0.3 m/s26,29
19 Sandy Lundgren AV Hera 26,38 -0.3 m/s25,96
20 Nienke Heida Clytoneus 26,41 +1.8 m/s26,82
21 Pricilla Huisman AV Passaat 26,44 +0.7 m/s26,53
22 Nienke Westen Hollandia 26,58 +0.4 m/s26,03
23 Daphne Linnekamp HLLS 26,60 -0.3 m/s26,28
24 Sharon Hendriks AV34 26,61 -2.0 m/s27,19
25 Emy Guikema Groningen 26,66 -2.0 m/s26,31
26 Moniek Riemersma HAAS 26,68 +0.7 m/s26,57
27 Dominique Verheijen De Gemzen 26,97 -0.3 m/s26,86
28 Bo Welgraaf AV34 27,01 +0.4 m/s26,75
29 Rosa de Jong AV 1923 27,03 +1.8 m/s27,87
30 Eline Bardoel Fit 27,04 +0.7 m/s26,05
31 Laura Zwaan Phanos 27,09 +0.4 m/s27,42
32 Casey de Graaff SPOB 27,21 +0.7 m/s27,44
33 Janneke Visser Scorpio 27,21 +0.7 m/s27,66
34 Hilde Pracht Leiden 27,21 +1.8 m/s27,39
35 Maaike van Delft DAK 27,23 -2.0 m/s26,23
36 Daphne van Zandvoort DAK 27,26 -0.3 m/s27,04
37 Justine Fleming GACH 27,44 -2.0 m/s26,82
38 Ilse Knijnenburg Haag 27,91 +0.4 m/s27,67
39 Jaimy Van de Loo KAV Holland 28,64 -0.3 m/s28,98
40 Anoeska Schreijer SPOB 28,99 -2.0 m/s28,21