Uitslagen Jongens Pupil C Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 29,92 31,47 443
2 Daan van Luijk AV `56 23,54 --- 365
3 Tim Zweedijk Delta Sport 20,56 --- 325
4 Justus van der Plas AV `56 15,79 --- 255
5 Timon de Rijke AV `56 15,65 --- 252
6 Damian Boot Delta Sport 12,28 --- 196
7 Toon van der Weele AV `56 11,81 --- 187
8 Ivan ten Veen AV `56 9,42 --- 141
9 Robin van de Schraaf AV `56 7,70 --- 104

Uitslagen Jongens Pupil Mini Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Okke van der Veen AV `56 21,64 --- 340
2 Dave Wondergem DNMC 16,79 --- 270
3 Floris van...aesberghe RK HAV 12,67 --- 202
4 Nathan Paul AV `56 12,33 --- 196
5 Sil van de Heijden Delta Sport 10,24 --- 157
6 Dean Vanbesien DNMC 8,58 --- 123
7 Dion van Beek AV Fortuna 4,76 --- 29

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Zoë Van Gils Rotterdam 28,24 --- 424
2 Iris Zahradnik SCSP 19,39 --- 309
3 Malu van Prehn CAV Energie 17,84 17,92 286
4 Rosa Schilperoordt Delta Sport 17,54 --- 282
5 Marit van Damme SCSP 17,28 --- 278
6 Kyara Grims DNMC 15,91 --- 257
7 Valerie Pijnen SCSP 15,66 --- 253
8 Bowien Schletterer DNMC 12,99 --- 208
9 Elise Mol AV `56 10,84 --- 169
10 Ivra Fadu...im Absiye AV `56 10,40 --- 160
11 Janne Kooiker AV `56 10,06 --- 154
12 Esmee Goovers AV `56 9,72 --- 147
13 Tess Bustraan AV `56 5,10 --- 39

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Benthe den Hamer SCSP 27,14 --- 410
2 Chloé Zerbib DNMC 24,41 --- 377
3 Fenne Bijlhouwer Spado 22,80 --- 356
4 Felien Wibbelink DNMC 19,46 --- 310
5 Lindsey Thilleman RK HAV 19,43 --- 309
6 Demi Peeters SCSP 18,99 --- 303
7 Tess van Luijk AV `56 18,59 --- 297
8 Shana de Keijzer RK HAV 17,87 --- 287
9 Brigitte de Geus AV `56 16,50 --- 266
10 Charlotte Visser DNMC 15,82 --- 255
11 Maud Struijk Delta Sport 14,27 --- 230
12 Emma Karelse AV `56 12,28 --- 196
13 Iris den Hoed AV `56 11,70 --- 185

Uitslagen Meisjes Pupil B Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Marjolein ...roeneveld RK HAV 22,83 --- 356
2 Anouk Govers AV `56 19,98 --- 317
3 Sabine van der Vloet RK HAV 17,18 --- 276
4 Fayenne Verschuure AV `56 11,26 --- 177
5 Victoria Pijnen SCSP 9,08 --- 134

Uitslagen Meisjes Pupil C Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Romy van Goethem RK HAV 11,06 --- 173
2 Vivian Westerweele AV `56 10,47 --- 162
3 Dorethe Schletterer DNMC 9,62 --- 145
4 Jet Verboom Delta Sport 9,40 --- 140
5 Ona Steels RK HAV 8,05 --- 111

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Evi-Marlene Tuller SCSP 8,73 --- 126
2 Julia Schilperoordt Delta Sport 7,58 --- 101
3 Veerle Westerweele AV `56 7,45 --- 98
4 Maila Peeters SCSP 6,89 --- 85
5 Jesslyn Lie DNMC 6,61 --- 78
6 Norah Bobeldijk AV `56 4,48 --- 21