Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Abel Melse AV `56 7,22 m/s--- 504
2 Thijs van der Vegt Delta Sport 7,30 m/s--- 488
3 Devlin de Grave RK HAV 7,61 m/s--- 427
4 Pepijn Duinkerke SCSP 7,63 m/s--- 423
5 Maxim Heijens RK HAV 7,69 m/s--- 412
6 Rens van Dalen AV `56 7,98 m/s--- 361
7 Sven Tuller SCSP 8,89 m/s--- 222

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 7,29 m/s7,30 490
2 Tim Zweedijk Delta Sport 7,34 m/s--- 480
3 Daan van Luijk AV `56 7,66 m/s--- 418
4 Toon van der Weele AV `56 8,05 m/s--- 349
5 Robin van de Schraaf AV `56 8,29 m/s--- 310
6 Ivan ten Veen AV `56 8,38 m/s--- 296
7 Justus van der Plas AV `56 8,52 m/s--- 275
8 Timon de Rijke AV `56 8,75 m/s--- 242
9 Damian Boot Delta Sport 8,82 m/s--- 232

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Dean Vanbesien DNMC 7,96 m/s--- 365
2 Floris van...aesberghe RK HAV 8,21 m/s--- 323
3 Sil van de Heijden Delta Sport 8,38 m/s--- 296
4 Dave Wondergem DNMC 8,62 m/s--- 260
5 Nathan Paul AV `56 8,63 m/s--- 259
6 Okke van der Veen AV `56 8,64 m/s--- 257
7 Dion van Beek AV Fortuna 10,13 m/s--- 73

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Anouk Govers AV `56 7,03 m/s--- 545
2 Sabine van der Vloet RK HAV 7,24 m/s--- 500
3 Victoria Pijnen SCSP 7,54 m/s--- 440
4 Marjolein ...roeneveld RK HAV 7,79 m/s--- 394
Fayenne Verschuure AV `56 DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Ona Steels RK HAV 7,62 -0.5 m/s--- 425
2 Jet Verboom Delta Sport 7,67 -0.5 m/s--- 416
3 Dorethe Schletterer DNMC 7,86 -0.5 m/s--- 382
4 Vivian Westerweele AV `56 8,10 -0.5 m/s--- 341
5 Romy van Goethem RK HAV 8,74 -0.5 m/s--- 243

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam 40m OBPPunten totaal
1 Jesslyn Lie DNMC 8,16 m/s--- 331
2 Maila Peeters SCSP 8,73 m/s--- 245
3 Julia Schilperoordt Delta Sport 9,01 m/s--- 206
4 Veerle Westerweele AV `56 9,08 m/s--- 197
5 Norah Bobeldijk AV `56 9,72 m/s--- 118
6 Evi-Marlene Tuller SCSP 9,88 m/s--- 100