Uitslagen 1000m totaal Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Nathalia Montijn MJD - CAV Energie 10,12 10,89 11,43 11,07 11,43 ---
2 Cecilia Lima MJD - CAV Energie 7,26 7,14 6,65 7,34 X 7,56 7,56 7,62
3 Oscar Doornhein JJD - PAC 6,75 6,28 6,10 6,19 5,95 X 6,75 ---
Nienke Blom MJD - AV Sprint - - - - - - DNS 5,13

Uitslagen 1500m totaal Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 12,85 12,09 X X 12,85 12,50
2 Lars Boertien JJA - CAV Energie 11,57 10,85 10,01 X 10,79 10,66 11,57 12,09
3 Thomas Wassenaar JJB - AV `47 10,46 10,86 10,68 10,69 X 10,12 10,86 11,68
4 Marc Suvaal Msen - Rotterdam 9,85 10,00 10,13 9,29 X X 10,13 ---
5 Michael Ketting Msen - AV Fortuna 9,05 9,30 9,12 9,61 9,89 X 9,89 ---
6 Madeleine Cossee Vmas - Rotterdam 9,79 8,61 8,85 9,83 9,03 9,26 9,83 ---
7 Peter Blommestijn Mmas - Rotterdam 8,78 9,31 8,95 9,17 8,97 8,53 9,31 ---
8 Etienne Verwaal JJC - PAC 8,92 8,44 8,40 8,57 8,52 8,92 ---
9 Carola Diederik Vmas - PAC 8,49 8,71 8,40 7,98 8,48 8,32 8,71 ---
10 Hans Braker Mmas - AV Gouda 8,01 8,49 X 7,40 X X 8,49 9,00
11 Lieke Cox MJC - PAC 5,75 8,47 6,76 6,33 6,84 X 8,47 6,75
12 Linda van Vliet Vmas - PAC 7,61 8,25 7,89 7,61 8,25 7,63 8,25 ---
13 Nelson Lima Mmas - CAV Energie 7,85 7,62 7,71 7,64 7,30 7,65 7,85 8,10
14 Jeanine Bakx Vmas - PAC X X 7,11 7,56 7,19 7,16 7,56 7,81
15 Laura Blo...ijn-Euser Vmas - Rotterdam 6,96 6,89 6,77 7,02 X X 7,02 ---
16 Loes Luijendijk Vmas - PAC 6,92 6,01 5,91 6,16 6,05 6,19 6,92 ---
17 Marcel Boertien Mmas - CAV Energie 6,13 5,62 6,79 5,86 6,02 6,36 6,79 6,24
18 Louise Zimmerman Vmas - Rotterdam 6,06 5,68 6,30 5,93 6,46 5,89 6,46 ---
19 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 5,25 5,62 6,03 5,89 5,96 5,64 6,03 ---
Levi Verver JJA - AV Fortuna - DNS ---
Alex Verver Mmas - AV Fortuna - DNS ---
Stephanie Bouman Vsen - PAC - DNS 8,59

Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lars Boertien CAV Energie 11,57 10,85 10,01 X 10,79 10,66 11,57 12,09
Levi Verver AV Fortuna - DNS ---

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Thomas Wassenaar AV `47 10,46 10,86 10,68 10,69 X 10,12 10,86 11,68

Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Koen Zandvliet Scorpio 12,85 12,09 X X 12,85 12,50
2 Etienne Verwaal PAC 8,92 8,44 8,40 8,57 8,52 8,92 ---

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Oscar Doornhein PAC 6,75 6,28 6,10 6,19 5,95 X 6,75 ---

Uitslagen Masters mannen Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Peter Blommestijn Rotterdam 8,78 9,31 8,95 9,17 8,97 8,53 9,31 ---
2 Hans Braker AV Gouda 8,01 8,49 X 7,40 X X 8,49 9,00
3 Nelson Lima CAV Energie 7,85 7,62 7,71 7,64 7,30 7,65 7,85 8,10
4 Marcel Boertien CAV Energie 6,13 5,62 6,79 5,86 6,02 6,36 6,79 6,24
Alex Verver AV Fortuna - DNS ---

Uitslagen Masters vrouwen Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Madeleine Cossee Rotterdam 9,79 8,61 8,85 9,83 9,03 9,26 9,83 ---
2 Carola Diederik PAC 8,49 8,71 8,40 7,98 8,48 8,32 8,71 ---
3 Linda van Vliet PAC 7,61 8,25 7,89 7,61 8,25 7,63 8,25 ---
4 Jeanine Bakx PAC X X 7,11 7,56 7,19 7,16 7,56 7,81
5 Laura Blo...ijn-Euser Rotterdam 6,96 6,89 6,77 7,02 X X 7,02 ---
6 Loes Luijendijk PAC 6,92 6,01 5,91 6,16 6,05 6,19 6,92 ---
7 Louise Zimmerman Rotterdam 6,06 5,68 6,30 5,93 6,46 5,89 6,46 ---
8 Joyce de Wit Rotterdam 5,25 5,62 6,03 5,89 5,96 5,64 6,03 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lieke Cox PAC 5,75 8,47 6,76 6,33 6,84 X 8,47 6,75

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Nathalia Montijn CAV Energie 10,12 10,89 11,43 11,07 11,43 ---
2 Cecilia Lima CAV Energie 7,26 7,14 6,65 7,34 X 7,56 7,56 7,62
Nienke Blom AV Sprint - - - - - - DNS 5,13

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marc Suvaal Rotterdam 9,85 10,00 10,13 9,29 X X 10,13 ---
2 Michael Ketting AV Fortuna 9,05 9,30 9,12 9,61 9,89 X 9,89 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

# Naam ResOBP
Stephanie Bouman PAC DNS 8,59

Uitslagen Totaal Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 12,85 12,09 X X 12,85 12,50
2 Lars Boertien JJA - CAV Energie 11,57 10,85 10,01 X 10,79 10,66 11,57 12,09
3 Nathalia Montijn MJD - CAV Energie 10,12 10,89 11,43 11,07 11,43 ---
4 Thomas Wassenaar JJB - AV `47 10,46 10,86 10,68 10,69 X 10,12 10,86 11,68
5 Marc Suvaal Msen - Rotterdam 9,85 10,00 10,13 9,29 X X 10,13 ---
6 Michael Ketting Msen - AV Fortuna 9,05 9,30 9,12 9,61 9,89 X 9,89 ---
7 Madeleine Cossee Vmas - Rotterdam 9,79 8,61 8,85 9,83 9,03 9,26 9,83 ---
8 Peter Blommestijn Mmas - Rotterdam 8,78 9,31 8,95 9,17 8,97 8,53 9,31 ---
9 Etienne Verwaal JJC - PAC 8,92 8,44 8,40 8,57 8,52 8,92 ---
10 Carola Diederik Vmas - PAC 8,49 8,71 8,40 7,98 8,48 8,32 8,71 ---
11 Hans Braker Mmas - AV Gouda 8,01 8,49 X 7,40 X X 8,49 9,00
12 Lieke Cox MJC - PAC 5,75 8,47 6,76 6,33 6,84 X 8,47 6,75
13 Linda van Vliet Vmas - PAC 7,61 8,25 7,89 7,61 8,25 7,63 8,25 ---
14 Nelson Lima Mmas - CAV Energie 7,85 7,62 7,71 7,64 7,30 7,65 7,85 8,10
15 Cecilia Lima MJD - CAV Energie 7,26 7,14 6,65 7,34 X 7,56 7,56 7,62
16 Jeanine Bakx Vmas - PAC X X 7,11 7,56 7,19 7,16 7,56 7,81
17 Laura Blo...ijn-Euser Vmas - Rotterdam 6,96 6,89 6,77 7,02 X X 7,02 ---
18 Loes Luijendijk Vmas - PAC 6,92 6,01 5,91 6,16 6,05 6,19 6,92 ---
19 Marcel Boertien Mmas - CAV Energie 6,13 5,62 6,79 5,86 6,02 6,36 6,79 6,24
20 Oscar Doornhein JJD - PAC 6,75 6,28 6,10 6,19 5,95 X 6,75 ---
21 Louise Zimmerman Vmas - Rotterdam 6,06 5,68 6,30 5,93 6,46 5,89 6,46 ---
22 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam 5,25 5,62 6,03 5,89 5,96 5,64 6,03 ---
Nienke Blom MJD - AV Sprint - - - - - - DNS 5,13
Levi Verver JJA - AV Fortuna - DNS ---
Alex Verver Mmas - AV Fortuna - DNS ---
Stephanie Bouman Vsen - PAC - DNS 8,59