Uitslagen 1500m totaal 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ralf Nieuwenhuizen Msen - Rotterdam 3:54,04 3:54,01
2 Lars Gerritsen Msen - AV Passaat 3:54,15 3:53,38
3 Stan Schipperen JJB - Scorpio 3:57,35 3:55,86
4 Tom de Gelder Msen - Olympus `70 3:58,88 3:52,55
5 Milco Hahury Msen - Rotterdam 4:00,17 3:55,73
6 Thomas Lewis Msen - Phanos 4:00,41 3:55,08
7 Matt de Haas JJA - Olympus `70 4:00,73 3:58,00
8 Benjamin Manuel Msen - Rotterdam 4:01,11 3:58,50
9 Victor van der Wel JJA - PAC 4:01,56 3:58,00
10 Arne te Nijenhuis Msen - MPM 4:01,90 3:58,50
11 Tom Hoogeboom JJB - AV NOVA 4:02,27 3:58,47
12 Aimane Benchellal JJA - PAC 4:03,10 3:58,45
13 Mojalefa Kloprogge JJB - U-Track 4:03,40 3:58,50
14 Niels Baljet Msen - Rotterdam 4:04,14 4:10,00
15 Khalid Mokhtari Msen - PAC 4:04,57 4:05,00
16 Franklin van Anrooij Msen - AV `56 4:05,60 4:06,24
17 Sam Kraaijeveld JJA - AV Passaat 4:05,79 4:03,05
18 Koen van der Meijden Msen - Rotterdam 4:06,54 4:03,21
19 Ilias El Khattabi JJB - Rotterdam 4:07,71 4:04,13
20 Mitchell Franken Msen - Spado 4:10,98 3:59,00
21 Hassan Mahamed JJA - Delta Sport 4:11,39 4:08,94
22 Pieter Bakx Msen - Rotterdam 4:11,97 4:10,00
23 Leendert v... der Lugt Msen - PAC 4:14,05 4:09,59
24 Marlon van Zijl JJB - CAV Energie 4:14,60 4:09,00
25 Tomas van ...jngaarden JJB - Rotterdam 4:15,46 4:10,00
26 Jean-andrew Fingal Msen - PAC 4:16,72 4:10,00
27 Luco van Bergen JJB - Phanos 4:17,27 4:09,77
28 Marcel Laros Mmas - Scorpio 4:18,48 4:20,00
29 Jim Ruter Msen - PAC 4:19,78 4:16,00
30 Arthur Camps Msen - Rotterdam 4:19,94 4:22,00
31 Ernson van den Bos JJC - THOR 4:19,95 4:22,00
32 Haico Boer JJB - CAV Energie 4:19,98 4:10,00
33 Ricardo S... Nicolaas Msen - FLKK 4:20,03 4:12,00
34 Peter Pollemans Msen - PAC 4:20,43 4:15,00
35 Marien van der Niet Msen - PAC 4:21,20 4:18,00
36 Niels Laros JJC - Scorpio 4:21,79 4:25,00
37 Ton Hettema Msen - Rotterdam 4:22,78 4:18,00
38 Thijs Staps Msen - RREL 4:22,91 4:20,00
39 Stefan Buit Msen - CAV Energie 4:23,42 4:18,00
40 Wouter Zandee Msen - Haag 4:24,76 4:17,50
41 Mees van der Meij Msen - Rijnsoever 4:25,36 4:22,00
42 Robin Kuiper Msen - AV Sparta 4:25,50 4:32,53
43 Alwin Severijn Msen - ARV Ilion 4:25,80 4:11,00
44 Diane van Es MJA - PAC 4:26,38 4:19,00
45 Bastiaan v...aafeiland Msen - Rotterdam 4:26,69 4:19,46
46 Coen Visser Msen - PAC 4:29,91 4:30,00
47 Sjors Visser Msen - THOR 4:30,58 4:15,00
48 Remko Martens Msen - Scorpio 4:30,63 4:30,00
49 Peter Kooijmans Msen - PAC 4:30,69 4:30,00
50 Gijs de Haan JJC - PAC 4:32,36 4:20,13
51 Eric Wolfert Msen - FLKK 4:33,00 4:22,00
52 Robert Willemse Mmas - Rotterdam 4:33,71 4:29,35
53 Tom Fobbe JJB - PAC 4:34,37 4:30,01
54 Tom Biersteker Msen - Rijnsoever 4:36,99 4:35,00
55 Tjebbe Hemler JJC - PAC 4:37,24 4:40,00
56 Stefan Verdoes Msen - Rijnsoever 4:39,31 4:58,85
57 Ewoud Rimmelzwaan Msen - AV Sparta 4:40,15 4:34,00
58 Stefan in 't Hout Msen - PAC 4:40,27 4:38,00
59 Frederik Bakels Msen - Rotterdam 4:40,69 4:50,00
60 Natnael Meij JJB - Avantri 4:40,70 4:30,00
61 Alexander Brons Msen - PAC 4:41,94 4:30,00
62 Niels Bourgonje Mrec - Rotterdam 4:42,43 5:00,00
63 Karlijn van Es Vsen - PAC 4:42,48 4:34,11
64 Sanne Mooldijk Vsen - Rotterdam 4:42,54 4:38,00
65 Justin Scheffers Msen - PAC 4:42,71 4:44,99
66 Steven Schless Msen - Rotterdam 4:43,04 5:00,00
67 Yara Schoenmakers MJC - RTE 4:43,14 4:44,97
68 Randolf va...Lambalgen Msen - PAC 4:44,08 4:55,00
69 Bart Buijs Msen - CAV Energie 4:44,24 4:49,00
70 Ali Shugul Mmas - PAC 4:44,50 4:36,00
71 Judy Middelburg Vsen - Olympus `70 4:44,76 4:42,00
72 Olivier Verhaar Msen - Rotterdam 4:44,97 4:45,00
73 Michelle Frowijn MJC - PAC 4:45,04 4:48,00
74 Anouk van Gils Vsen - Spado 4:45,28 4:38,00
75 Pavel Pusz Msen - PAC 4:45,29 4:30,00
76 Tess Wegman Vsen - Leiden 4:45,29 4:40,00
77 Larissa Schut Vsen - Rotterdam 4:45,79 4:53,00
78 Evgenii Velichko Msen - Rotterdam 4:46,42 5:10,00
79 Aniek Aper Vsen - Rotterdam 4:46,53 4:42,57
80 Menno de Jong Mrec - Rotterdam 4:47,72 4:35,00
81 Reinier Schep Mmas - PAC 4:47,81 4:59,00
82 Berry Luesken Msen - Rotterdam 4:48,77 5:00,00
83 Milan Biesheuvel JJB - AV Aalsmeer 4:49,22 4:29,10
84 Peter Sliep Mmas - Rotterdam 4:49,47 5:00,00
85 Pascal den Hartog Mrec - Rotterdam 4:49,77 5:10,00
86 Teun Mooldijk JJA - Rotterdam 4:50,60 4:50,00
87 Ilona van ...r Giessen Vsen - Rotterdam 4:50,72 4:45,57
88 Matthijs v... der Beek Msen - De Kieviten 4:51,24 4:44,58
89 Martijn Baten Msen - EURR 4:54,29 5:30,00
90 Karlijn Schipper Vsen - PAC 4:54,31 5:00,00
91 Stefan van der Ploeg Msen - PAC 4:54,92 5:10,00
92 Nick Homan JJC - AV `40 4:55,38 5:15,00
93 Emma Kok MJA - Phanos 4:55,39 4:50,00
94 Volkan Bugur Mrec - Onbekend 4:55,59 4:40,00
95 Joey van t Hoff Msen - PAC 4:56,08 5:10,00
96 Richard Holstege Msen - AV `40 4:56,38 4:59,99
97 Bas Stam JJC - Rotterdam 4:56,44 5:00,00
98 Yorma Wolters Vsen - Rotterdam 4:57,22 5:00,00
99 Bieke Schipperen MJC - Scorpio 4:57,43 4:59,00
100 Richard Trifunovic Mmas - Rotterdam 4:57,99 4:45,00
101 Joris Wulfert Msen - EURR 4:58,64 4:51,42
102 Marco van Rosmalen Msen - Rotterdam 5:00,01 5:00,00
103 Silke Brakkee MJA - PAC 5:00,24 4:50,00
104 Peter Kempers Msen - PAC 5:00,81 5:29,55
105 Niels Nieuwenhuizen JJC - SPOB 5:02,74 5:15,00
106 Elsemieke Kin Vsen - PAC 5:05,34 4:58,00
107 Marlon Hartskeerl Msen - PAC 5:05,39 5:00,65
108 Pascal Doornhein JJC - PAC 5:05,66 5:03,00
109 Maud van S...rtensdijk MJC - Voorne 5:08,64 5:13,44
110 Phileine Kipping MJC - AV `40 5:09,07 5:15,00
111 Lucia van de Laarse Vsen - CAV Energie 5:09,57 5:00,00
112 Ali Naqvi JJB - Olympus `70 5:12,20 5:10,00
113 Nick Winkelman Msen - PAC 5:14,62 5:15,00
114 Rene Kruis Mmas - Rotterdam 5:16,44 5:10,00
115 Cees de Geus Mmas - SPOB 5:18,07 5:28,00
116 Merle de Zwart Vsen - Rotterdam 5:18,35 5:19,99
117 Diede Diederiks Vsen - PAC 5:20,52 5:45,00
118 Fleur Berkhof Vsen - Rotterdam 5:21,10 5:18,00
119 Kika de Vos MJC - PAC 5:23,03 5:15,00
120 Petra Pubben Vrec - Rotterdam 5:24,10 5:17,89
121 Jesper Ponstein JJC - PAC 5:26,37 5:39,00
122 Eva van Wijngaarden MJC - Rotterdam 5:40,96 5:24,45
123 Floor van der Niet MJB - PAC 5:42,09 5:20,00
124 Elwin Plouvier Mmas - Rotterdam 5:50,76 6:30,00
125 Johan Van der Hoek Mrec - Fortius 5:52,21 6:30,00
126 Bart Adriaanse JJC - Voorne 5:58,37 5:20,00
127 Gabriel Ponstein Mrec - PAC 6:07,31 6:35,00
128 Teun Noordhoek Mmas - SPOB 6:12,69 6:26,00
129 Frank Nederhand Mmas - PAC 6:13,13 6:12,00
130 Liesbeth Koot Vmas - Rotterdam 6:15,69 6:03,19
131 Michel de Kraker Mmas - PAC 6:16,87 6:20,00
132 Ramon Mol Mrec - Onbekend 6:17,04 6:45,00
133 Wouter Engler Mmas - PAC 6:31,59 6:18,00
134 Marije Po... Reynders Vmas - Rotterdam 6:34,18 6:18,00
135 Bauke de Jong Mmas - avVN 7:05,15 7:00,00
136 Chantal K...Winkelman Vsen - PAC 7:12,69 6:59,00
137 Heico Kerkmeester Mmas - PAC 7:51,33 7:30,00
138 Joop Rüter Mmas - PAC 7:51,63 7:30,00
Cornelis Verboom Msen - LGAS DNS 5:00,00
Alex Chan Msen - U-Track DNS 4:39,00
Nixon Fernandes Mmas - PAC DNS 4:05,00
Erik Nieuwenboom Mmas - Rotterdam DNS 5:13,00
Erwin Koens Mmas - Rotterdam DNS 5:00,00
Hans Bos Mmas - Rotterdam DNS 4:47,00
Susan Gregoire Vsen - PAC DNS 6:00,00
Bas van Binnendijk Mrec - De Kieviten DNS 5:39,00
Yunis Stitan Msen - Delta Sport DNF 3:51,77

Uitslagen Jongens Junior A 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Matt de Haas Olympus `70 4:00,73 3:58,00
2 Victor van der Wel PAC 4:01,56 3:58,00
3 Aimane Benchellal PAC 4:03,10 3:58,45
4 Sam Kraaijeveld AV Passaat 4:05,79 4:03,05
5 Hassan Mahamed Delta Sport 4:11,39 4:08,94
6 Teun Mooldijk Rotterdam 4:50,60 4:50,00

Uitslagen Jongens Junior C 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ernson van den Bos THOR 4:19,95 4:22,00
2 Niels Laros Scorpio 4:21,79 4:25,00
3 Gijs de Haan PAC 4:32,36 4:20,13
4 Tjebbe Hemler PAC 4:37,24 4:40,00
5 Nick Homan AV `40 4:55,38 5:15,00
6 Bas Stam Rotterdam 4:56,44 5:00,00
7 Niels Nieuwenhuizen SPOB 5:02,74 5:15,00
8 Pascal Doornhein PAC 5:05,66 5:03,00
9 Jesper Ponstein PAC 5:26,37 5:39,00
10 Bart Adriaanse Voorne 5:58,37 5:20,00

Uitslagen Masters vrouwen 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Liesbeth Koot Rotterdam 6:15,69 6:03,19
2 Marije Po... Reynders Rotterdam 6:34,18 6:18,00

Uitslagen Meisjes Junior A 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Diane van Es PAC 4:26,38 4:19,00
2 Emma Kok Phanos 4:55,39 4:50,00
3 Silke Brakkee PAC 5:00,24 4:50,00

Uitslagen Meisjes Junior B 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Floor van der Niet PAC 5:42,09 5:20,00

Uitslagen Meisjes Junior C 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yara Schoenmakers RTE 4:43,14 4:44,97
2 Michelle Frowijn PAC 4:45,04 4:48,00
3 Bieke Schipperen Scorpio 4:57,43 4:59,00
4 Maud van S...rtensdijk Voorne 5:08,64 5:13,44
5 Phileine Kipping AV `40 5:09,07 5:15,00
6 Kika de Vos PAC 5:23,03 5:15,00
7 Eva van Wijngaarden Rotterdam 5:40,96 5:24,45

Uitslagen Recreanten mannen Senioren 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Niels Bourgonje Rotterdam 4:42,43 5:00,00
2 Menno de Jong Rotterdam 4:47,72 4:35,00
3 Pascal den Hartog Rotterdam 4:49,77 5:10,00
4 Volkan Bugur Onbekend 4:55,59 4:40,00
5 Johan Van der Hoek Fortius 5:52,21 6:30,00
6 Gabriel Ponstein PAC 6:07,31 6:35,00
7 Ramon Mol Onbekend 6:17,04 6:45,00
Bas van Binnendijk De Kieviten DNS 5:39,00

Uitslagen Recreanten vrouwen Senioren 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Petra Pubben Rotterdam 5:24,10 5:17,89

Uitslagen Senioren mannen 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam 3:54,04 3:54,01
2 Lars Gerritsen AV Passaat 3:54,15 3:53,38
3 Tom de Gelder Olympus `70 3:58,88 3:52,55
4 Milco Hahury Rotterdam 4:00,17 3:55,73
5 Thomas Lewis Phanos 4:00,41 3:55,08
6 Benjamin Manuel Rotterdam 4:01,11 3:58,50
7 Arne te Nijenhuis MPM 4:01,90 3:58,50
8 Niels Baljet Rotterdam 4:04,14 4:10,00
9 Khalid Mokhtari PAC 4:04,57 4:05,00
10 Franklin van Anrooij AV `56 4:05,60 4:06,24
11 Koen van der Meijden Rotterdam 4:06,54 4:03,21
12 Mitchell Franken Spado 4:10,98 3:59,00
13 Pieter Bakx Rotterdam 4:11,97 4:10,00
14 Leendert v... der Lugt PAC 4:14,05 4:09,59
15 Jean-andrew Fingal PAC 4:16,72 4:10,00
16 Jim Ruter PAC 4:19,78 4:16,00
17 Arthur Camps Rotterdam 4:19,94 4:22,00
18 Ricardo S... Nicolaas FLKK 4:20,03 4:12,00
19 Peter Pollemans PAC 4:20,43 4:15,00
20 Marien van der Niet PAC 4:21,20 4:18,00
21 Ton Hettema Rotterdam 4:22,78 4:18,00
22 Thijs Staps RREL 4:22,91 4:20,00
23 Stefan Buit CAV Energie 4:23,42 4:18,00
24 Wouter Zandee Haag 4:24,76 4:17,50
25 Mees van der Meij Rijnsoever 4:25,36 4:22,00
26 Robin Kuiper AV Sparta 4:25,50 4:32,53
27 Alwin Severijn ARV Ilion 4:25,80 4:11,00
28 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam 4:26,69 4:19,46
29 Coen Visser PAC 4:29,91 4:30,00
30 Sjors Visser THOR 4:30,58 4:15,00
31 Remko Martens Scorpio 4:30,63 4:30,00
32 Peter Kooijmans PAC 4:30,69 4:30,00
33 Eric Wolfert FLKK 4:33,00 4:22,00
34 Tom Biersteker Rijnsoever 4:36,99 4:35,00
35 Stefan Verdoes Rijnsoever 4:39,31 4:58,85
36 Ewoud Rimmelzwaan AV Sparta 4:40,15 4:34,00
37 Stefan in 't Hout PAC 4:40,27 4:38,00
38 Frederik Bakels Rotterdam 4:40,69 4:50,00
39 Alexander Brons PAC 4:41,94 4:30,00
40 Justin Scheffers PAC 4:42,71 4:44,99
41 Steven Schless Rotterdam 4:43,04 5:00,00
42 Randolf va...Lambalgen PAC 4:44,08 4:55,00
43 Bart Buijs CAV Energie 4:44,24 4:49,00
44 Olivier Verhaar Rotterdam 4:44,97 4:45,00
45 Pavel Pusz PAC 4:45,29 4:30,00
46 Evgenii Velichko Rotterdam 4:46,42 5:10,00
47 Berry Luesken Rotterdam 4:48,77 5:00,00
48 Matthijs v... der Beek De Kieviten 4:51,24 4:44,58
49 Martijn Baten EURR 4:54,29 5:30,00
50 Stefan van der Ploeg PAC 4:54,92 5:10,00
51 Joey van t Hoff PAC 4:56,08 5:10,00
52 Richard Holstege AV `40 4:56,38 4:59,99
53 Joris Wulfert EURR 4:58,64 4:51,42
54 Marco van Rosmalen Rotterdam 5:00,01 5:00,00
55 Peter Kempers PAC 5:00,81 5:29,55
56 Marlon Hartskeerl PAC 5:05,39 5:00,65
57 Nick Winkelman PAC 5:14,62 5:15,00
Cornelis Verboom LGAS DNS 5:00,00
Alex Chan U-Track DNS 4:39,00
Yunis Stitan Delta Sport DNF 3:51,77

Uitslagen Totaal 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ralf Nieuwenhuizen Msen - Rotterdam 3:54,04 3:54,01
2 Lars Gerritsen Msen - AV Passaat 3:54,15 3:53,38
3 Stan Schipperen JJB - Scorpio 3:57,35 3:55,86
4 Tom de Gelder Msen - Olympus `70 3:58,88 3:52,55
5 Milco Hahury Msen - Rotterdam 4:00,17 3:55,73
6 Thomas Lewis Msen - Phanos 4:00,41 3:55,08
7 Matt de Haas JJA - Olympus `70 4:00,73 3:58,00
8 Benjamin Manuel Msen - Rotterdam 4:01,11 3:58,50
9 Victor van der Wel JJA - PAC 4:01,56 3:58,00
10 Arne te Nijenhuis Msen - MPM 4:01,90 3:58,50
11 Tom Hoogeboom JJB - AV NOVA 4:02,27 3:58,47
12 Aimane Benchellal JJA - PAC 4:03,10 3:58,45
13 Mojalefa Kloprogge JJB - U-Track 4:03,40 3:58,50
14 Niels Baljet Msen - Rotterdam 4:04,14 4:10,00
15 Khalid Mokhtari Msen - PAC 4:04,57 4:05,00
16 Franklin van Anrooij Msen - AV `56 4:05,60 4:06,24
17 Sam Kraaijeveld JJA - AV Passaat 4:05,79 4:03,05
18 Koen van der Meijden Msen - Rotterdam 4:06,54 4:03,21
19 Ilias El Khattabi JJB - Rotterdam 4:07,71 4:04,13
20 Mitchell Franken Msen - Spado 4:10,98 3:59,00
21 Hassan Mahamed JJA - Delta Sport 4:11,39 4:08,94
22 Pieter Bakx Msen - Rotterdam 4:11,97 4:10,00
23 Leendert v... der Lugt Msen - PAC 4:14,05 4:09,59
24 Marlon van Zijl JJB - CAV Energie 4:14,60 4:09,00
25 Tomas van ...jngaarden JJB - Rotterdam 4:15,46 4:10,00
26 Jean-andrew Fingal Msen - PAC 4:16,72 4:10,00
27 Luco van Bergen JJB - Phanos 4:17,27 4:09,77
28 Marcel Laros Mmas - Scorpio 4:18,48 4:20,00
29 Jim Ruter Msen - PAC 4:19,78 4:16,00
30 Arthur Camps Msen - Rotterdam 4:19,94 4:22,00
31 Ernson van den Bos JJC - THOR 4:19,95 4:22,00
32 Haico Boer JJB - CAV Energie 4:19,98 4:10,00
33 Ricardo S... Nicolaas Msen - FLKK 4:20,03 4:12,00
34 Peter Pollemans Msen - PAC 4:20,43 4:15,00
35 Marien van der Niet Msen - PAC 4:21,20 4:18,00
36 Niels Laros JJC - Scorpio 4:21,79 4:25,00
37 Ton Hettema Msen - Rotterdam 4:22,78 4:18,00
38 Thijs Staps Msen - RREL 4:22,91 4:20,00
39 Stefan Buit Msen - CAV Energie 4:23,42 4:18,00
40 Wouter Zandee Msen - Haag 4:24,76 4:17,50
41 Mees van der Meij Msen - Rijnsoever 4:25,36 4:22,00
42 Robin Kuiper Msen - AV Sparta 4:25,50 4:32,53
43 Alwin Severijn Msen - ARV Ilion 4:25,80 4:11,00
44 Diane van Es MJA - PAC 4:26,38 4:19,00
45 Bastiaan v...aafeiland Msen - Rotterdam 4:26,69 4:19,46
46 Coen Visser Msen - PAC 4:29,91 4:30,00
47 Sjors Visser Msen - THOR 4:30,58 4:15,00
48 Remko Martens Msen - Scorpio 4:30,63 4:30,00
49 Peter Kooijmans Msen - PAC 4:30,69 4:30,00
50 Gijs de Haan JJC - PAC 4:32,36 4:20,13
51 Eric Wolfert Msen - FLKK 4:33,00 4:22,00
52 Robert Willemse Mmas - Rotterdam 4:33,71 4:29,35
53 Tom Fobbe JJB - PAC 4:34,37 4:30,01
54 Tom Biersteker Msen - Rijnsoever 4:36,99 4:35,00
55 Tjebbe Hemler JJC - PAC 4:37,24 4:40,00
56 Stefan Verdoes Msen - Rijnsoever 4:39,31 4:58,85
57 Ewoud Rimmelzwaan Msen - AV Sparta 4:40,15 4:34,00
58 Stefan in 't Hout Msen - PAC 4:40,27 4:38,00
59 Frederik Bakels Msen - Rotterdam 4:40,69 4:50,00
60 Natnael Meij JJB - Avantri 4:40,70 4:30,00
61 Alexander Brons Msen - PAC 4:41,94 4:30,00
62 Niels Bourgonje Mrec - Rotterdam 4:42,43 5:00,00
63 Karlijn van Es Vsen - PAC 4:42,48 4:34,11
64 Sanne Mooldijk Vsen - Rotterdam 4:42,54 4:38,00
65 Justin Scheffers Msen - PAC 4:42,71 4:44,99
66 Steven Schless Msen - Rotterdam 4:43,04 5:00,00
67 Yara Schoenmakers MJC - RTE 4:43,14 4:44,97
68 Randolf va...Lambalgen Msen - PAC 4:44,08 4:55,00
69 Bart Buijs Msen - CAV Energie 4:44,24 4:49,00
70 Ali Shugul Mmas - PAC 4:44,50 4:36,00
71 Judy Middelburg Vsen - Olympus `70 4:44,76 4:42,00
72 Olivier Verhaar Msen - Rotterdam 4:44,97 4:45,00
73 Michelle Frowijn MJC - PAC 4:45,04 4:48,00
74 Anouk van Gils Vsen - Spado 4:45,28 4:38,00
75 Pavel Pusz Msen - PAC 4:45,29 4:30,00
76 Tess Wegman Vsen - Leiden 4:45,29 4:40,00
77 Larissa Schut Vsen - Rotterdam 4:45,79 4:53,00
78 Evgenii Velichko Msen - Rotterdam 4:46,42 5:10,00
79 Aniek Aper Vsen - Rotterdam 4:46,53 4:42,57
80 Menno de Jong Mrec - Rotterdam 4:47,72 4:35,00
81 Reinier Schep Mmas - PAC 4:47,81 4:59,00
82 Berry Luesken Msen - Rotterdam 4:48,77 5:00,00
83 Milan Biesheuvel JJB - AV Aalsmeer 4:49,22 4:29,10
84 Peter Sliep Mmas - Rotterdam 4:49,47 5:00,00
85 Pascal den Hartog Mrec - Rotterdam 4:49,77 5:10,00
86 Teun Mooldijk JJA - Rotterdam 4:50,60 4:50,00
87 Ilona van ...r Giessen Vsen - Rotterdam 4:50,72 4:45,57
88 Matthijs v... der Beek Msen - De Kieviten 4:51,24 4:44,58
89 Martijn Baten Msen - EURR 4:54,29 5:30,00
90 Karlijn Schipper Vsen - PAC 4:54,31 5:00,00
91 Stefan van der Ploeg Msen - PAC 4:54,92 5:10,00
92 Nick Homan JJC - AV `40 4:55,38 5:15,00
93 Emma Kok MJA - Phanos 4:55,39 4:50,00
94 Volkan Bugur Mrec - Onbekend 4:55,59 4:40,00
95 Joey van t Hoff Msen - PAC 4:56,08 5:10,00
96 Richard Holstege Msen - AV `40 4:56,38 4:59,99
97 Bas Stam JJC - Rotterdam 4:56,44 5:00,00
98 Yorma Wolters Vsen - Rotterdam 4:57,22 5:00,00
99 Bieke Schipperen MJC - Scorpio 4:57,43 4:59,00
100 Richard Trifunovic Mmas - Rotterdam 4:57,99 4:45,00
101 Joris Wulfert Msen - EURR 4:58,64 4:51,42
102 Marco van Rosmalen Msen - Rotterdam 5:00,01 5:00,00
103 Silke Brakkee MJA - PAC 5:00,24 4:50,00
104 Peter Kempers Msen - PAC 5:00,81 5:29,55
105 Niels Nieuwenhuizen JJC - SPOB 5:02,74 5:15,00
106 Elsemieke Kin Vsen - PAC 5:05,34 4:58,00
107 Marlon Hartskeerl Msen - PAC 5:05,39 5:00,65
108 Pascal Doornhein JJC - PAC 5:05,66 5:03,00
109 Maud van S...rtensdijk MJC - Voorne 5:08,64 5:13,44
110 Phileine Kipping MJC - AV `40 5:09,07 5:15,00
111 Lucia van de Laarse Vsen - CAV Energie 5:09,57 5:00,00
112 Ali Naqvi JJB - Olympus `70 5:12,20 5:10,00
113 Nick Winkelman Msen - PAC 5:14,62 5:15,00
114 Rene Kruis Mmas - Rotterdam 5:16,44 5:10,00
115 Cees de Geus Mmas - SPOB 5:18,07 5:28,00
116 Merle de Zwart Vsen - Rotterdam 5:18,35 5:19,99
117 Diede Diederiks Vsen - PAC 5:20,52 5:45,00
118 Fleur Berkhof Vsen - Rotterdam 5:21,10 5:18,00
119 Kika de Vos MJC - PAC 5:23,03 5:15,00
120 Petra Pubben Vrec - Rotterdam 5:24,10 5:17,89
121 Jesper Ponstein JJC - PAC 5:26,37 5:39,00
122 Eva van Wijngaarden MJC - Rotterdam 5:40,96 5:24,45
123 Floor van der Niet MJB - PAC 5:42,09 5:20,00
124 Elwin Plouvier Mmas - Rotterdam 5:50,76 6:30,00
125 Johan Van der Hoek Mrec - Fortius 5:52,21 6:30,00
126 Bart Adriaanse JJC - Voorne 5:58,37 5:20,00
127 Gabriel Ponstein Mrec - PAC 6:07,31 6:35,00
128 Teun Noordhoek Mmas - SPOB 6:12,69 6:26,00
129 Frank Nederhand Mmas - PAC 6:13,13 6:12,00
130 Liesbeth Koot Vmas - Rotterdam 6:15,69 6:03,19
131 Michel de Kraker Mmas - PAC 6:16,87 6:20,00
132 Ramon Mol Mrec - Onbekend 6:17,04 6:45,00
133 Wouter Engler Mmas - PAC 6:31,59 6:18,00
134 Marije Po... Reynders Vmas - Rotterdam 6:34,18 6:18,00
135 Bauke de Jong Mmas - avVN 7:05,15 7:00,00
136 Chantal K...Winkelman Vsen - PAC 7:12,69 6:59,00
137 Heico Kerkmeester Mmas - PAC 7:51,33 7:30,00
138 Joop Rüter Mmas - PAC 7:51,63 7:30,00
Cornelis Verboom Msen - LGAS DNS 5:00,00
Alex Chan Msen - U-Track DNS 4:39,00
Nixon Fernandes Mmas - PAC DNS 4:05,00
Erik Nieuwenboom Mmas - Rotterdam DNS 5:13,00
Erwin Koens Mmas - Rotterdam DNS 5:00,00
Hans Bos Mmas - Rotterdam DNS 4:47,00
Susan Gregoire Vsen - PAC DNS 6:00,00
Bas van Binnendijk Mrec - De Kieviten DNS 5:39,00
Yunis Stitan Msen - Delta Sport DNF 3:51,77